>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betway - Dajemy Ci nawet do 200 zł!

bodi 70

bodi

Użytkownik
A skąd wiesz,że masz taki token.....szuka sie go w zakladce&quot;moje konto&quot; a następnie&quot;moje darmowe zakłady&quot; ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Z tego co kojarzę jak mi dali to grałem po kursie 1.7 -ale napisz do supporta zapytaj-szybko odpowiadają.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Pierwszy zakład musisz zagrać po kursie conajmniej 1.70 . Drugi zakład (token) możesz zagrać po dowolnym kursie . Podstawa jednak jest zwracana. To znaczy że jeśli wpłacisz 200 pln i pierwszy zakład przegrasz to dostaniesz token 200 pln ale gdy zagrasz po kursie 1.50 i wygrasz to na koncie będziesz mial 200*1,5=300-200=100 pln
 
D 319

defox

Użytkownik
Czyli rozumiem, że darmowy zakład jest tylko jeden? tzn. że tej podwojonej kwoty nie można sobie podzielić i grać różnymi stawkami?
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
witam wnioslem pierwszy zaklad, w zakladce darmowe kupony pisze mi takie cos:


&quot;Vouchery
Wpisz swój kod vouchera tutaj w celu przyznania tokena darmowego zakładu. &quot;


co to jest wogole ten voucher? skad mam wziac ten kod?
z gory dzieki za odpowioedz
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
&quot;Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.&quot;

No nie mogę zrozumieć tego zdania, po prostu nikt ze znajomych z tego nie korzystał i nie wie.

Czy to znaczy, że jeżeli wpłacam 20zł, aktywuje bonus, mam 40zł, muszę postawić trzy kupony z kursem &gt;=1.5 przed pierwszą wypłatą, co może okazać się trudne jak załóżmy na początku przegram ze 30 zł. Czy mogę grać tymi 40zł, ale jak wypłacę wcześniej niż te &quot;3x40zł&quot; to:
1. kasacja bonusa i zysków??
2. czy prostu nie mogę wypłacić nic??
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
wplacilem 100zl, czyli teraz mam postawic pierwszy zaklad za 100zl?
jak wygram to dostane sama wygrana a jak przegram?
dostane 200zl i to bedzie 200zl na jeden zaklad czy normalnie wplynie mi to do depozytu?
 
K 18

klakson

Użytkownik
nie koniecznei za 100 nawet mozesz 50 ???? ale 50 ci dadza tokena . I nie zrob takiego bledu jak ja. Token zagralem za kurs 1.03 bo myslalem ze to zwacaja na konto a to poprostu co wygrasz z tokena to dla ciebie .
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
ale jak dadza mi tego tokena na 100zl to moge grac sobie za stawki 5zl, 10zl itd. czy to jest na 1 zaklad?
 
R 0

rafal_m

Użytkownik
Czy jeśli wpłaciłem 25zl, dostane 25zl bonusu, to znaczy ze muszę np 3 razy zagrać za 50 zl, czy mogę zagrać sobie 15 razy za 10 zl? Jeśli w ogóle chodzi o coś innego proszę o wyjaśnienie.
 
Do góry Bottom