>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betway - Dajemy Ci nawet do 200 zł!

R 0

rafal_m

Użytkownik
ale będę mógł dopiero wypłacić kasę razem z bonusem dopiero gdy zostanie obrócona 3 razy, czyli jeśli wpłaciłem 25zl to suma moich wszystkich zakładów musi wynosić min 150zl?
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
chyba tak. mimo iz dostales bonusu 25pln to musisz to obrocic na kwote 150pln. przynajmniej mi tak kazali z dwa miesiace temu
 
truum 0

truum

Użytkownik
Pilne!!!
Ja rowniez mam problem z tym oto zdaniem: ????
&quot;Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.&quot;
Wplacilem na konto 1200zł(sam niewiem po co ???? ) i skorzystalem z bonusu wiec mam 1277zł.
I teraz zeby dokonac jakiejkolwiek WYPLATY to musze :???? --&gt; PYTANIE DO WAS
3x1277=3831 za taka kaske musze postawic zaklady?? l0l?
dobrze mysle??
wiem ze popelnilem zajebisty blad ku... mac ???? no ale cozz... jakos z tego trzeba wyjsc ????
postawie sobie jakies 2 elo pewne* meczyki za kurs 1.50 za 999zł i moze sie wygra cos ???? DD
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja rowniez mam problem z tym oto zdaniem: ????
&quot;Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.&quot;
Wplacilem na konto 1200zł(sam niewiem po co ???? ) i skorzystalem z bonusu wiec mam 1277zł.
I teraz zeby dokonac jakiejkolwiek WYPLATY to musze :???? --&gt; PYTANIE DO WAS
3x1277=3831 za taka kaske musze postawic zaklady?? l0l?
dobrze mysle??
wiem ze popelnilem zajebisty blad ku... mac ???? no ale cozz... jakos z tego trzeba wyjsc ????
postawie sobie jakies 2 elo pewne* meczyki za kurs 1.50 za 999zł i moze sie wygra cos ???? DD
Mi sie wydaje, ze powinienes postawic tylko wartosc depozytu rownego bonusowi, czyli 77 PLN, w wiec w sumie obrocic 462 PLN [(77+77)x3]. Ale tak mi sie tylko wydaje, to z regulaminu jdenoznacznie nie brzmi. Nie wiem czy nie pozostanie CI zagadanie z supportem ????
Pozdro i powodzenia w obracaniu ????
 
truum 0

truum

Użytkownik
No masakrycznie oni pisza i albo jest tak jak ty mowisz ze musze obrocic:
462zl
albo
3831zl ????
JESLI KTOS JEST PEWNY I WIE CO I JAK TO NIECH MI NAPISZE!!! jak to z tym jest ???? DDD!!!!!!
a co do zagadania z supportem to w jakis sposob sie z nimi kontaktujecie??
pisalem do nich na tego mejla: [email protected]
i nie odpisuja;/
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Co prawda dopiero dziś zleciłem pierwszą wpłatę kasy w banku na konto bet-at-home.com, to już pisałem do nich trzy razy na maila: [email protected] i trzy razy odpisali. Więc dlaczego tobie nie odpisali? Może jakoś &quot;brzydko&quot; do nich napisałeś, że cię zignorowali, choć to bardzo wątpliwe ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Livesupport to kontakt z obsługą klienta na żywo, coś w rodzaju czatu z przedstawicielem BAH.
Wchodzisz na stronę główną betathome, klikasz zakładkę support i następnie livesupport.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Najpierw obróć depozyt plus bonus 3*1,5 kurs, z tego co wiem u nich nie ma limitu , jak sie myle niech mnie ktos poprawi.
 
conir 0

conir

Użytkownik
Witam Napisałem e-maila takiej treści do supportu BAH:

Witam serdecznie

Moje pytanie jest nastepujące

Czy jezeli wplacilem 20zl i otrzymalem bonus 100% = 40zł muszę postawić
cala
kwote 40zł w 3 zakladach, czy poprostu mogę powoli dochodzić małymi
zakładami (przykladowo 10 zakładów po 10zł) do calkowitej kwoty 120zł
postawionej w zakladach aby wyplacic kwote


pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedź
W odpowiedzi otrzymałem nastepujaca wiadomość

Witaj!

Wypłata możliwa jest po dokonaniu wymaganego w ramach akcji bonusowej
obrotu.
Przy wpłacie 40 PLN wymagany obrót w ramach akcji bonusowej wynosi 240
PLN.
40 PLN wpłaty + 40 PLN bonusu x 3 = 240 PLN obrotu
Do obrotu wliczane zostają zakłady sportowe po kursie min. 1,5, mogą to
być
3 zakłady na kwotę 80 PLN bądź większa ilość zakładow na lłączną
kwotę 240
PLN.

Możliwe jest zawieranie dowolnej ilości( mniejszych lub większych
stawek)
zakładów tak aby łączie postawić wymaganą kwotę obrotu 240 PLN.

Życząc wysokich wygranych serdecznie pozdrawiamy!
Twój bet-at-home.com Team

pozdRawiam i myśle, ze promocja 100% w BAH zostala przez wszystkich dokladnie zrozumiana ???? swoja droga zaskoczyla mnie taka szybka odp ze strony supportu✅
 
raczo 4

raczo

Użytkownik
chodzi tutaj o AKO rowne minimum 1.5 czy jedno spotkanie na ktorym kurs jest 1.5 ??
chce wplacic na BAH wiec mnie to tez troche interesuje ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
chodzi tutaj o AKO rowne minimum 1.5 czy jedno spotkanie na ktorym kurs jest 1.5 ??
chce wplacic na BAH wiec mnie to tez troche interesuje ????
&quot;Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5.&quot;
Tak trudno zajrzec do regulaminu......?
 
S 0

swietyy

Użytkownik
a mam takie pytanie, bo pierwszy mecz za wplacona kase musze zagrac na mecz, ktory ma min, kurs 1.70 i moze tam pasc 1 X 2, a czy jak juz dostane token to moge sobie zagrac mecz, np mlb gdzie jest tylko 1 i 2?
 
myniu666 0

myniu666

Użytkownik
Czyli pierwszy zakład, za np 100 zł trzeba postawić po kursie 1.7 (1x2), a darmowy za 200 moge kombinacyjnie np 3 zdarzenia po kursie 1.4itp?
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Czyli pierwszy zakład, za np 100 zł trzeba postawić po kursie 1.7 (1x2), a darmowy za 200 moge kombinacyjnie np 3 zdarzenia po kursie 1.4itp?
Jeżeli pierwszy zagrasz za 100, to ten darmowy też bedziesz miał za 100. Kupon może być dowolny (ten darmowy token), nie ma żadnych wymogów odnośnie kursów, ani rodzaju zakładu. Ważne jest to, że musisz zagrać za całą kwotę tokena, a do stanu Twojego konta doliczony bedzie tylko &quot;czyst zysk&quot; z kuponu.
Pozdrawiam.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
ale maja balagan na stronie, przy wyplacie trzeba podac kod banku, kod placowki,
domyslam sie ze to czesc numeru mojego konta, ale ktora?
do tego przy wplacie za pomoca zwyklego przelewu nie dosc ze minimalna wplata wynosi 230zl to nie ma pln.
 
Do góry Bottom