>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
A 861

amigo007

Użytkownik
Z tego co pamiętam to co najmniej jedno ze zdarzeń musi mieć kurs 1,50. Reszta obojętnie. Tak więc nie można sklejki 1,30 i 1,30. Ale może być np. 1,30 i 1,50 :)
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
o dziękuje ;) jednak wyczytałem że to każde zdarzenie musi mieć min. 1.50 ;) wyczytałem też , że nie można grać handicapów, zakładów na live, oraz overów i underów. A jeśli już zagram to nie wliczy się do obrotu. pozdrawiam ;)
no cóz nie pozostaje nic innego jak granie u kilku buków ;)
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
1. Czy promocja wciąż obowiązuje (bo na 1. stronie tematu jest podana data obowiązywania do 30 czerwca)?
2. Czy promocja jest ważna przy wpłacie za pomocą skrilla?
 
F 0

frysiak

Użytkownik
pytanie na szybko jak wplacic tu przez przelewy24?
Czy jak wplace 200zl to najpierw musze pustawic po byle jakim kursie za te 200zl aby otrzymac bonus?
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
Przelewy24 są ważne ( i pewnie było to już z milion razy napisane w tym temacie).
Jeżeli chcesz użyć przelewów24 to dajesz w metodach depozytu na nazwę swojego banku via Skrill ( moneybookers).
Najpierw musisz postawić swoje 200zł, aby potem móc obstawiać bonus 200zł.
 
F 0

frysiak

Użytkownik
no wlasnie cos nie trybi bo obróciłem owe 200zl po kursie 1,02 i przy probie postawienie zakladu za 400 wyskakuje mi ze nie ma wyst. srodkow (tak, jest zaklad po 1,02 rozliczony)
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
&quot;Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu&quot; - tak, musisz postawić na spotkanie z kursem przynajmniej 1,5
polecam czytanie regulaminu,
 
F 0

frysiak

Użytkownik
czytalem, przeczytaj co wkleiłeś, bo mowa tu o obrocie wymaganym do wyplaty, a ja pisalem o obrocie koniecznym do mozliwosci postawienia bonusu, regulmin wspomina ze przed mozliwosci skorzystania z bonusu musze postawic jakis zaklad za ta kwote nigdzie natomiast nie ma napisane ze musi to byc rowniez kurs powyzej 1,5 tak jak to ma miejsce w obrocie liczonym do wyplaty
 
W 7

wamosss

Użytkownik
a dodane masz to 200zł? musisz widzieć 400 u siebie na koncie, jeśli postawiłeś a nadal masz tam 200, tzn że nie wpisałeś kodu który dostałeś na maila, po rejestracji.
 
F 0

frysiak

Użytkownik
było 400, wyglada to tak ze wplacasz 200, wpisujesz kod i masz na koncie 400zl. Musisz najpierw postawic 200zl po kursie przynajmniej 1,5 aby uaktywnily 200zl ktore masz na koncie i wtedy je dopiero mozesz postawic
 
kamilex 21

kamilex

Użytkownik
Pytanie:
Wpłaciłem 25 zł, wpisałem kod i otrzymałem też bonus.
Teraz zagrałem za 20 zł po kursie co najmniej @1,5 oraz 5 zł po kursie poniżej @1,5. Wszystko przegrałem, nie mam za co na koncie grać, a bonus nieaktywny.
Czy jak wpłacę dodatkowo pieniądze i zagram za nie (w moim przypadku 5zł po prawidłowym kursie) to bonus się uaktywni ?
 
kamilex 21

kamilex

Użytkownik
To wiem, tylko pytanie brzmi czy jak wpłacę nowy depozyt i zagram tak, żeby dobić do kwoty poprzedniego depozytu to uaktywnię bonus ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
V 0

vidmoo

Użytkownik
Nie do końca rozumiem pewną kwestię:
Czy jeśli wpłacę 50zł to dostanę 50zł bonusu, czy muszę najpierw zagrać za x zł, po kursie &gt;1.5, żeby dostać x zł bonusu?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie do końca rozumiem pewną kwestię:
Czy jeśli wpłacę 50zł to dostanę 50zł bonusu, czy muszę najpierw zagrać za x zł, po kursie &gt;1.5, żeby dostać x zł bonusu?
-rejestracja
-wpłata
-wpisanie kodu z maila
-zagranie kuponu za depozyt
-otrzymanie bonusu
-obrót bonusem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom