>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
S 0

steward7

Użytkownik
Mam w bonusie 224zl, kwota do wyplaty 400, chce postawic zaklad za 200, to kwota zostanie pobrana z bonusu czy z moich pieniedzy, dodam ze musze nim obroc łącznie za 600zl - bonus mobilny
 
J 0

justinaza

Użytkownik
Własnie to jest dobre w mobilnym u nich ,ze :

jak grasz z telu czy za stronki mobilnej to biora Ci z BONUSA,co to znaczy?
to znacze,ze jesli masz 240zl w bonusie i np zagrasz za 240 to bierze Ci z bonusa ,przegrasz? nie ma problemu 400 do wypłaty (w Twoim wypadku) wygrasz? super obracasz dalej.
Takze 400 masz pwne do wyplaty ,a to w bonusie to Ci pobiera jak grasz-sprawdzone.
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie bonusu tego startowego do 200 PLN.
Jak już wyczytałem trzeba go obrócić 3 razy po kursie nie mniejszym niż 1.5 i o tym wszystko wiem.
Ja mam natomiast pytanie jeżeli już mam te 200 PLN bonusu i postawie pierwszy zakład za całe 200 PLN po kursie 1.5 to zwrotu otrzymam 300 PLN i czy w takim wypadku muszę znowu postawić całą kwotę 300 PLN na kurs min 1.5 czy mogę postawić już tylko 200?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
możesz postawić nawet x zakładów po 30zł, 40zł, itd. Ważne, by całość obrócić 3 czy 4 razy, nie pamiętam jak było w regulaminie. Pierwszy zakład nie musi być za 200zł i każdy kolejny też nie musi być za całość
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Czyli poprostu muszę obrócić jakąś kwotą... Ok już rozumiem, bo na tym czacie to nic nie potrafią napisać.
Dzięki!
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Witaj Dawid
W ten weekend odbędą się fantastyczne wydarzenia na żywo, w tym kolejna runda spotkań Ekstraklasy i niemieckiej Bundesligi, a także mecz piłki ręcznej Wisła Płock v Veszprem w 1/8 finału Ligi Mistrzów, oraz mecz Real Madryt v Barcelona w El Clásico w niedzielę. Chcielibyśmy Ci pomóc w dobrej zabawie, oferując darmowy bonus w wysokości 10 PLN. Depozyt nie jest wymagany, nie ma żadnych dodatkowych zobowiązań.

Sprawdź meila ????
 
shayker 22

shayker

Użytkownik
Witaj Dawid
W ten weekend odbędą się fantastyczne wydarzenia na żywo, w tym kolejna runda spotkań Ekstraklasy i niemieckiej Bundesligi, a także mecz piłki ręcznej Wisła Płock v Veszprem w 1/8 finału Ligi Mistrzów, oraz mecz Real Madryt v Barcelona w El Clásico w niedzielę. Chcielibyśmy Ci pomóc w dobrej zabawie, oferując darmowy bonus w wysokości 10 PLN. Depozyt nie jest wymagany, nie ma żadnych dodatkowych zobowiązań.

Sprawdź meila ????
Chyba wysyłają to losowo, bo ja tym razem nic nie dostałem ????
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Czytalem coś o bonusie jak typujemy pierwszy raz z telefonu. Na czym to polega?
Z telefonu robisz zakład bez znaczenia czy singiel czy aco i wartością Twojego bonusu będzie stawka za jaką postawiles 1 zakład z telefonu ???? nie pamiętam jaką jest maksymalna wartość
 
G 4

gawron-106774

Użytkownik
Ok wpłacam im np. 130 zł dostaje drugie 130 zł ale czy jest ono doliczane do mojego głownego depozytu czy istnieje jakieś inne okno np tak jak w STSie? &#39;bonus&#39; ???? Dzieki!
 
G 1

gruczmufc

Użytkownik
Wpłacasz 130 zł, masz na koncie zwykłym 130 zł i 130 zł w bonusie, pamętaj, że aby odblokować bonus musisz postawić te 130 zł po kursie minumum 1.5 jedno ze zdarzeń bo jeśli tego nie zrobisz nie będziesz mógł zagrać za pozostałe zablokowane 130 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Brat grał tam kilka lat temu i korzystał z bonusu. Jeżeli to nowa promocja na innych zasadach to czy przysługuje mi bonus? Wolę się upewnić, choć sam jestem zdania, że nie ; d
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
przysługuje jak najardziej. Ten dobry buk akurat nie sprawdza tego czy brat mial konto czy nie, sprawdzone przez znajomych. Wiec spokojnie i na luzie.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Brat grał tam kilka lat temu i korzystał z bonusu. Jeżeli to nowa promocja na innych zasadach to czy przysługuje mi bonus? Wolę się upewnić, choć sam jestem zdania, że nie ; d

nie słuchaj kolegi powyżej, bo wpuszcza Cię w maliny i powinien dostać ostrzeżenie za pisanie takich bzdur...

od tego są regulaminy, w tym przypadku punkt 17:

&quot;Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, NETeller itp.) i dzielony komputer, np. biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.&quot;

to, że jego &#39;znajomi&#39; (zapewne on sam) to przetestowali i nie oznacza, że Tobie się uda. Pewnie, że może się udać, bonus jest dodawany automatycznie, ale po jakimś czasie zablokują ci konto lub dostaniesz limity uniemożliwiające grę. U takiego buka nie warto tego robić. Jak koniecznie chcesz bonusu 100% to zajrzyj do rivalo czy gr88. Oczywiście to nie ta klasa i standard ale pieniądze nie śmierdzą ;)

pzdr.
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
słuchaj, być może lekko podpuszczam,ale jeśli będą dwa konta w rodzinie to nic złego się nie dzieje,tak testowałem to i NIKT nie mial problemów.
Limity? dla tej osoby jeśli kiedyś je dostanie to nie problem bo za tysiące grać nie będzie i tak skoro poluje na bonus ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
słuchaj, być może lekko podpuszczam,ale jeśli będą dwa konta w rodzinie to nic złego się nie dzieje,tak testowałem to i NIKT nie mial problemów.
A później co jakiś czas sa tematy jak to bukmacher oszukał, bo dziewczyna założyła konto i skorzystała z bonusu...
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
OK- milanista nie możesz bo taki jest regulamin/przepis.
Przepisy są po to by je łamać tylko z głową-ja jestem tego zdania.
Zaraz dostane pojazd od nabijaczy postów,że tak nie można bo bukmacher tak zarządził.
Płaczą tylko piz** bez rozumu,że im konto blokli,jak narobią na dziewuchy itp.
Macie rację,że lepiej przestrzegać regulaminu ,bo oni mają przewagę ,ale też bez PRZESADY! skoro kolega chce na siebie założyć to jak najbardziej ????
bez odbioru w tym temacie.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Przepisy są po to by je łamać tylko z głową-ja jestem tego zdania
no jasne, tylko jestem dziwnie przekonany, że gdyby ciebie ktoś np. na umowie przerobił na pieniądze, to pierwszy byś płakał tak jak wspomniana przez ciebie piz**... tacy jak ty zawsze są twardzi gdy robią w konia innych, ale gdy sami są wydymani stosują filozofię Kalego :]
masz osobliwe podejście do życia, pogratulować.
pzdr.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Wczoraj dostałem taka samą ofertę od depozytu jak od pierwszej wpłaty z racji że już dlugo nie gralem w bet365 . Dostał też ktoś taką wiadomość ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom