>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
S 431

strike

Użytkownik
Witam,
czytałem poprzednie komentarze ale nadal nie rozumiem.

1) Żeby uaktywnić bonus muszę postawić całą wartość depozytu na jeden kupon? np. Wpłaciłem 50zł to muszę postawić 50zł na jedno zdarzenie po kursie 1,50+ czy liczy sie suma postawionych zakładów np. 5 kuponów po 10zł na różne zdarzenia.
2) Jeśli postawie całość na jeden kupon i przegram to bonus również zostanie dopisany?
3) Żeby móc wyplacić wygraną muszę obrócić kwotą 300zł bez znaczenia czy na jednym kuponie czy 30 kuponów po 10zł?

Z góry dziękuje za pomoc ????
Pozdro
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
1 . Mozesz stawiac po ile chcesz .
2. Dostaniesz wtedy bonus
3. Mozesz stawiac po ile chcesz.
 
K 0

kamiles

Użytkownik
Pytanko mam odnośnie bonusu na bet365. Wpłaciłem na początek 100 zł i tyle dostałem bonusu, zagrałem za swój depozyt i dostałem wiadomość, że mogę już grać tym hajsem z bonusu. Jak zagrać tą kasą z bonusu jak stawiam np. kupon akumulowany, żeby mi nie wzieło hajsu co sam wpłaciłem? Czy tak się nie da i najpierw muszę przegrać swój hajs by zagrać z tym z bonusu?
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Pytanie i oczekuje mądrej odpowiedzi ,
pewnego dnia wypłaciłem pieniadze i gdy doszły to zawiesiłem konto w bet365 i do tej pory zastanawiam sie dlaczego i po co ;/ to był mój drugi buk na którym grałem przez bardzo długi czas i teraz pytanie jest takie :
jakbym załozył konto na zone to mógłbym wpłacic ( pozniej wypłata ) z karty która wpłacałem na swoje konto ?? bo opcja z karty zony nie wchodzi w gre
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
dzieki za informacje , nie mogę aktywować , dopiero po pól roku czyli cos kolo pazdzieernika , co myslicie o unibet ?? Jest tam dużo opcji live ?no i czy np . Jak Radwańska nie gra na korcie nr 5 gdzie nie ma kamer jest mozliwosc stawiania live w unibet takich meczy ? Bo w bah jest ubogo ...
 
K 3

krzysiu22

Użytkownik
Pytanie odnosnie tego bonusu za 40 zł na bet365. Czy jezeli postawie na real 40 zł przed meczem, a w trakcie meczu dam x2 tez za 40 zl i wygra real to dostaje wygrana z przed meczu plus zwrot z tego co postawilem w trakcie ? Czy zle cos rozumiem bo jak dobrze to to free 40 zł prawie
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Pytanie odnosnie tego bonusu za 40 zł na bet365. Czy jezeli postawie na real 40 zł przed meczem, a w trakcie meczu dam x2 tez za 40 zl i wygra real to dostaje wygrana z przed meczu plus zwrot z tego co postawilem w trakcie ? Czy zle cos rozumiem bo jak dobrze to to free 40 zł prawie
podbijam bo tez tak myslalem zeby zrobic ????
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Zwykle przechodziły takie numery, chociaż tak naprawdę to chyba nie do końca zgodne z regulaminem...

No tylko jak chcesz po prostu postawić za free na Real to nie lepiej z tym przedmeczowym zakładem zagrać gdzieś coś koło surebeta i na żywo dać zwyczajnie win Real? Ciut więcej środków trzeba zaangażować, to prawda, ale za to powinno się udać zmniejszyć stratę w przypadku niepowodzenia. No i sumienie.. masz czyste ????

Ale swoją drogą... nie szkoda darmowego zakładu na taki... ???? niski kursik?;)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Bet365 daje dzisiaj zakład bez ryzyka na żywo do 40 zł.
Trzeba zawrzeć zakład przedmeczowy ze spotkania Real - Atletico.
Może to być tylko singiel z tego meczu.Nie można dodawać innych meczów.
I tutaj przychodzi mi pomysł do głowy odnośnie słowa &quot;zawrzeć&quot;
Jak wiemy bet365 oferuje proponowanie wypłacania pieniedzy w trakcie trwania meczu.
A więc stawiamy 40 zł na dany typ z tego meczu przed meczem.
Chwilę po rozpoczęciu meczu stawiamy za taka samą stawkę jakiś zakład z tego meczu (zakład bez ryzyka) ale tracąc niewiele stawki wycofujemy swój pierwszy przedmeczowy zakład ????
 
belo 106

belo

Użytkownik
Bet365 daje dzisiaj zakład bez ryzyka na żywo do 40 zł.
Trzeba zawrzeć zakład przedmeczowy ze spotkania Real - Atletico.
Może to być tylko singiel z tego meczu.Nie można dodawać innych meczów.
I tutaj przychodzi mi pomysł do głowy odnośnie słowa &quot;zawrzeć&quot;
Jak wiemy bet365 oferuje proponowanie wypłacania pieniedzy w trakcie trwania meczu.
A więc stawiamy 40 zł na dany typ z tego meczu przed meczem.
Chwilę po rozpoczęciu meczu stawiamy za taka samą stawkę jakiś zakład z tego meczu (zakład bez ryzyka) ale tracąc niewiele stawki wycofujemy swój pierwszy przedmeczowy zakład ????
Polecam przeczytać regulamin oferty, a w szczególności punkt 2. ;)

  1. Wartość zakładu bez ryzyka będzie równa stawce największego pojedynczego zakładu przedmeczowego, aż do maksimum 40 PLN*, postawionego na mecz Ligi Mistrzów: Real Madryt v Atletico Madryt, który zostanie rozegrany w sobotę 24. maja 2014. Zakłady przedmeczowe, zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład, bez znaczenia czy przed rozpoczęciem meczu, czy na żywo, nie kwalifikują się do tej oferty. Zakwalifikuje się tylko najwyższy zakład przedmeczowy (aż do maksimum 40 PLN*), który nie został zamknięty za pomocą opcji Zamknij zakład.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Sporo wpisów w tym temacie jest sprzed kilku lat, dlatego pytam o aktualne warunki obrotu:
1. Czy jeśli postawię depozyt 200zł na ako 2,17 (1,55*1,40) to zaliczone będzie to do obrotu czy też oba muszą mieć minimum 1.50?
2. Czy powyższe dotyczy obrotu bonusem czy też i depozytem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom