>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betfair - Zakład bez Ryzyka 20 euro i zwrot gotówki

lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
Nie wiecie jak jest z tym zwrotem? Mam nabite 148 pkt i wczoraj minął już czas tej promocji na moim koncie i powinienem dostać zwrot 10e. Jednak nic nie mam na koncie.
 
S 0

smig0l

Użytkownik
Witam ,
Mam pytanie czy jak dzis postawie dwa mecze jakos pierwszy kupon to jak niewejdzie to zwroca mi te 20e czy tylko to jest tylko na jeden zakrad
Z gory dziekuje za odpowiedz
 
favago 69

favago

Użytkownik
Witam ,
Mam pytanie czy jak dzis postawie dwa mecze jakos pierwszy kupon to jak niewejdzie to zwroca mi te 20e czy tylko to jest tylko na jeden zakrad
Z gory dziekuje za odpowiedz
Drugi punkt regulaminu:

W przypadku, kiedy obstawisz dwa zakłady w tym samym czasie, tylko jeden z nich, przyjęty jako pierwszy kwalifikuje się w ramach warunków niniejszej promocji. Jeżeli Twój pierwszy zakład, który weźmie udział w promocji, wygra - nie będzie Ci przysługiwał żaden bonus.
;)
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
@up: regulamin regulaminem, ale czasem na prawdę warto do supportu napisać z pytaniem, bo to nieprawda jest z mb. Ja wpłaciłem przez mb, zanim postawiłem zakład, wysłałem zapytanie do supportu czy kwalifikuje się to tej promocji i otrzymałem odpowiedź, że tak. Co prawda mój zakład wygrałem, więc nie mogę stwierdzić, że mi rzeczywiście zwrócili kasę, ale w razie czego mam zawsze korespondencje z supportem.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jak w Betfair wygląda przelicznik walutowy? W Tobet jest np. 4zł - 1 Euro, a tutaj ile trzeba wpłacić, aby pokryć to wymagane 20 Ojro? Nie miałem do czynienia z tym bukiem wcześniej także pytam, choć dla niektórych moje zapytanie może się wydać trywialne.
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Jeśli wpłacasz i wypłacasz w złotówkach to kurs ma wahania. Obecnie kurs jest na poziomie ok. 4.5 jeśli wpłacamy i 4.35 jeśli wypłacamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
do usunięcia.
&lt;!--?xml:namespace prefix = o ns = &quot;urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice&quot; /&gt;

Uprzejmie informujemy, iż na Pańskim koncie nie znajduje się żaden kod promocji. Przez co nie brał Pan udział w promocji ze zwrotem stawki i nie otrzyma Pan zwrotu.
Jeśli Pan chce możemy teraz dopisać kod promocji lecz będzie musiał Pan ponownie spełnić warunki promocji.
Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta Betfair
[email protected]
[/quote]
nigdzie nie było mowy o żadnym kodzie promocyjnym do wpisania, wszystko według instrukcji i co? na jakąś pomoc od administracji mogę liczyć?

/wyjaśnione z supportem i jednak dopisali zwrot niezbyt chętnie
--&gt;
 
M 1

matkus1

Użytkownik
z moich obliczeń to troszkę to wszystko hardkorowe jest, bo jak dobrzę rozumiem to za każde postawione 5 euro jest 1 pkt tak ?? no to żeby nabierać 250 pkt to trzeba postawić łącznie za 5 X 250 = 1250 euro ??
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Witam
Chciałbym wpłacić 20 euro i zagrać zakład bez ryzyka.
Tutaj mam pytanie, co się stanie jeśli dana osoba wycofa się z zakładu?? Wtedy wygram jakąś cześć, a zakład bez ryzyka przepada??
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Witam, czy w wplaty przez moneybookers sa brane do promocji? bo w aktualnym regulaminie nic nie jest o tym napisane.
pozdrawiam
 
A 0

asfaltito92

Użytkownik
Witam. Mam pytanie , ktoś już o to pytał ale już sporo czasu minęło a odpowiedzi konkretnej nie było .
Chce założyć sobie konto na betfair i skorzystać z freebeta i teraz pierwsze pytanie - czy przy rejestracji muszę podawać jakiś kod ? Jak tak to jaki. Pytanie numer dwa. Czy jeśli będę miał już zrobiony depozyt , założę zakład na 20 euro i pechowo przegram ( co zdarza się u mnie nagminnie w tego typu promocjach ) to czy odzyskam włożone pieniądze , czy żeby je odzyskać muszę bawić się w te punkty ? Tego powiązania też nie rozumiem. Proszę o dobitne wyjaśnienie , bo część ludzi odpisuje półsłówkami i nic z tego człowiek nie rozumiem. Dzięki
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Nie pamiętam dokładnie już jak to było z tym kodem, ale jak przegrałem pierwszy zakład za te 20 euro to pieniądze same wróciły na konto i nie trzeba było żadnych punktów zbierać.Tylko to było ponad rok temu, nie wiem jak jest teraz. Może po prostu napisz do ich supportu i wszystkiego sie dowiesz.
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
mam pytanko jak kolega powyżej... czy są jakieś aktualne promocje bo na stronie betfair nic nie widać .. ta promocja z tego co moderator wrzucił to już chyba przedawniona..( Niniejsza oferta jest ważna do 31 września 2011.)... coś z supportem nie moge sie skontaktować...
Ale będe próbować dalej...
 
K 0

kubus92

Użytkownik
Promocja jest nadal dostępna. Po przegranym zakładzie zostały mi zwrócone 20e które moge od razu wypłacić. Potwierdzam więc.
 
Do góry Bottom