>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Betfair - Zakład bez Ryzyka 20 euro i zwrot gotówki

mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Czekam już 4 dni na ten cashback po 30 dniach za zebrane punkty, niestety nic mi do stanu konta nie dodali...Trzeba do nich o to pisać czy jak?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja reaktywowana.
Odbierz Zakład bez ryzyka 20 Euro. W przypadku przegranego pierwszego zakładu gracz otrzyma zwrot 20 Euro. Oferta bez obrotu!
 
M 0

macbrc

Użytkownik
Witam, mam pytanie - a mianowicie, czy jeśli wpłace 20 euro i przegram, zwrócą mi te 20 euro, i będe je mógł od razu wypłacić? czy muszę zbierać jakieś punkty itd?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam konto na Betfair juz jakis czas ale nie wplacalem tam nic wiec przysluguje mi ten freebet jak teraz bym wplacil pieniadze?
W regulaminie jest zapis, iż masz 7 dni od daty rejestracji na wykorzystanie zakładu bez ryzyka. Nie kwalifikujesz się do promocji.
Witam, mam pytanie - a mianowicie, czy jeśli wpłace 20 euro i przegram, zwrócą mi te 20 euro, i będe je mógł od razu wypłacić? czy muszę zbierać jakieś punkty itd?
Możesz od razu wypłacić, nic nie trzeba obracać, zbierać punktów.
 
A 10

artroza

Użytkownik
I tu jest problem: otworzyłem konto, po tygodniu miałem już ok 5000 pkt więc powinni przelać pierwszy cashback z odpowiedniego poziomu a tu nic. Napisałem do nich i otrzymałem następującą odpowiedź:
Thank you for your e-mail.
Polish customers are not eligible for that offer. We do not promote or advertise those in Poland. The only thing you can have is a refund/freebet based on your first bet and I can see you have already had that so nothing else is due I&#39;m afraid.
Kind regards,
Robert Langford
 
Do góry Bottom