>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

Status
Zamknięty.
M 0

mecenas12

Użytkownik
Wpłata przez Skrilla uprawnia do otrzymania bonusu?
Bonus 100% do 120 zł musi być dodany do 31 marca czy do tego czasu muszę wpłacić pieniądze a bonus może być dodany za kilka dni?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wpłata przez Skrilla uprawnia do otrzymania bonusu?
Tak
Bonus 100% do 120 zł musi być dodany do 31 marca czy do tego czasu muszę wpłacić pieniądze a bonus może być dodany za kilka dni?
Zgłoszenie musisz wysłać do końca miesiąca.
Kiedy beda przydzielane te bonusy 100% do 120 PLN ? Mialy byc wczoraj ale nadal go nie widze
Dzisiaj zostały dodane.
Kolejną listę wysyłam jutro o 8 rano, więc czekam na kolejne zgłoszenia.
Nie zwlekaj! Nie rób lipy! Odbierz 2 bonusy &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;

Odbierz unikalną koszulkę Hardcorowego Koksa gratis!!!
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jeśli wpłaciłem 150 PLN zgarnąłem bonus 50% i zagrałem narazie 2 single po kursach powyżej 1,50 za 70 zł i 76 zł to łącznie 146zł, jest już kwalifikowane jako wymagany obrót ?
czy w Betsafe trzeba w moim przypadku zagrać dokładnie 12 razy po 75 zł po kursie minimum 1,50 ?
Bo jeśli wejdę w bonusy to narazie jest tam dalej 0% (nie jestem pewny, czy to dotyczy obrotu bonusem).
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Obrót bonusu zalicza dopiero po rozstrzygnięciu kuponu. Twoje zakłady pewnie są jeszcze nierozstrzygnięte dlatego jest 0%.
Kiedy bonusy zostana dopisane??? Pisalem wczoraj maila
Bonusy miały być dopisywane wczoraj o 8 rano. E-maila zapewne wysłałeś później, a bonusy są dopisywane tylko w dni robocze tak jak jest to napisane w pierwszym poście, więc się nie gorączkuj.
 
W 0

worix

Użytkownik
Obrót bonusu zalicza dopiero po rozstrzygnięciu kuponu. Twoje zakłady pewnie są jeszcze nierozstrzygnięte dlatego jest 0%.
Bonusy miały być dopisywane wczoraj o 8 rano. E-maila zapewne wysłałeś później, a bonusy są dopisywane tylko w dni robocze tak jak jest to napisane w pierwszym poście, więc się nie gorączkuj.
Wlasnie maila wyslalem w piatek wieczorem i nie zostal dopisany bonus o 8 rano .
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Pisząc wczoraj miałem na myśli piątek, nie zauważyłem, że już po północy było. Miały być dopisywane bonusy w piątek rano. Poczekaj spokojnie do poniedziałku lub wtorku.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Bonusy doszły, podanie o koszulkę złożyłem w czwartek dziś rano doszła więc wszystko dobrze jest.
 
M 0

mariannn96

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się z tego linku tak jak trzeba z tym kodem FORUMBUK, wysłałem maila 28.03 (piątek) o 11.20 i nadal nie mam bonusu, kiedy można się go spodziewać?
 
M 0

mariannn96

Użytkownik
Nadal brak bonusa, Panie Marcinie, moze Pan wyjaśnić dlaczego? czy to że robiłem już obrót od razu po wpłacie dyskwalifikuje mnie z otrzymania tego bonusu 100% do 120 PLN?
dopisano //M.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Mail wczoraj poszedł, orientacyjnie kiedy można się spodziewać ekstra bonusu ? tak +/- żeby wiedzieć jak sobie stawki rozłożyć ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
3. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] wpisując w tytule &quot;BONUS Betsafe - 120PLN&quot; podając następujące dane:
- login
- datę rejestracji konta
- kwotę depozytu
login i date rejestracji konta - rozumiem,ze z betsafe? czy z forum?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom