>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja również powinienem dzisiaj dostać bonus, a go nie dostałem. Zgłoszenie wysłałem w środę wieczorem
Zgłoszenia środa-piątek ostatecznie nie zostały zasilone, ponieważ manager dzisiaj musiał zakończyć pracę wcześniej.
Nic się nie martwić, kasa pojawi się we wtorek. Aktualnie możecie grać i obracać oficjalny bonus ;) Weekend, więc jest co grać ????
Mimo spełnienia warunków (depozyt, wysłanie do Was maila 10 kwietnia) do dzisiaj nie otrzymałem bonusu. Dlaczego?
W regulaminie jest zapis:
  • Promocja od pierwszej wpłaty dotyczy tylko Użytkowników zarejestrowanych w Polsce przez serwis forum.bukmacherskie.com po 01 kwietnia 2014.

Twoja rejestracja odbyła się w marcu, dlatego bonusu nie otrzymałeś.
Przykro nam, ale takie są zasady.
 
K 0

kermit84

Użytkownik
Przecież ten temat został założony 8 marca i wtedy data w regulaminie była inna. Proszę o dopisanie bonusu zgodnie z obowiązującym WTEDY regulaminem.
 
A 0

awftt

Użytkownik
Generalnie nie polecam ani bonusu ani bukmachera. Wpłaciłem 500 zł, wziąłem oba bonusy. Po pierwszym (sic!) zakładzie zacząłem być limitowany. Teraz niektórych meczy nie jestem w stanie obstawić wcale, niektóre za 2 zł, a maksimum jakie mam to 31 zł. Powodzenia z obrotem 3720 zł jeśli maksymalna stawka to 30 zł ;)
 
A 0

awftt

Użytkownik
Teraz doszło to już do poziomu totalnego absurdu. Maksymalna stawka to 7 zł, większości rynków nie mogę postawić wcale, bądź za złotówkę! Złodziejski bukmacher, omijać szerokim łukiem.
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
W zeszły czwartek/piątek zrobiłem rejestrację, wpłatę, wysłanie maila i odebrałem bonus z ich strony ( 50% wpłaty). Bonusu forumowego jeszcze nie dostałem ( bo managera nie ma) ale zrobiłem już cały obrót normalnym bonusem i teraz moje pytanie: Czy mogę wypłacić pieniądze i po 5 maja dostanę bonus forumowy czy muszę czekać z wypłatą aż otrzymam bonus 120zł ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom