>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Zalozylem dzis konto,wplacilem kase i wyslalem maila.Kiedy mozna sie spodziewac bonusa z promocji 100% do 120PLN ?
Bonusy dopisywane są dwa razy w tygodniu, mi przyszło bodajże po dwóch dniach.
Teraz moje pytanie:
Czy ktoś orientuje się może czy w mogę wybrać bonus, który najpierw chcę obrócić? Bo mam aktywne dwa bonusy, w jednym do obrócenia dwa razy więcej i trwa o miesiąc krócej, ale wszystko podlicza mi do tego dłuższego, który łatwiej obrócić.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Czy jest szansa ze bonus 100% do 120PLN trafi na moje konto przed dzisiejszymi meczami LM?Ps W
szystkie formalności spełniłem wczoraj.
 
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Teraz moje pytanie:
Czy ktoś orientuje się może czy w mogę wybrać bonus, który najpierw chcę obrócić? Bo mam aktywne dwa bonusy, w jednym do obrócenia dwa razy więcej i trwa o miesiąc krócej, ale wszystko podlicza mi do tego dłuższego, który łatwiej obrócić.
Marcin, wiesz może?
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Czy dostaliście koszulki z tej promocji? Jeśli tak, to po jakim czasie?
Wiem, że to mało istotna pierdoła, ale czekam już ponad 2 tygodnie po złożeniu zamówienia, a skoro mieli wysłać, to nie odpuszczę.
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Ile czasu jest na obrót bonusu 100% do 120PLN? Na 50% do 250PLN znalazłem, że tylko 30 dni, ale na ten temat nie widzę informacji. Z postu cody4eva wnioskuje, że dłużej, ale ile konkretnie? Jest jakiś inny bukmacher z identycznymi kursami jak w Betsafe?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pod koniec tygodnia była mała awaria techniczna. Bonusy pojawia się dzisiaj (jeśli manager pojawi się w biurze) lub najpóźniej w poniedziałek.
----
GRA POJEDYNCZA
&lt;section class=&quot;offer&quot;&gt;Typuj zwycięzcę meczu (rynki typu 1X2), a jeśli zakład będzie przegrany, ale dany zawodnik strzeli ostatnią bramkę, zwrócimy Ci wysokość przegranego kuponu w formie Darmowego Zakładu*!&lt;/section&gt; &lt;section class=&quot;offerValid&quot;&gt;22/03 13:45 Chelsea - Arsenal (Etoo)
23/03 21:00 Real Madrid - Barcelona (Messi)

Ostatnie Wypłaty:
19/03 Man Utd - Olympiakos (van Persie)
Max zwrot wynosi 250PLN na mecz, dotyczy wyłącznie zakładów na zwycięzcę meczu (rynek typu 1X2).
&lt;/section&gt;
 
T 0

tekilas

Użytkownik
witam przelalem 120 zl i zaznaczylem bonus 50 % i dostalem 60 zl
Wyslalem w Piatek meila o bonus 100 % czy ten bonusbedzie dopisany automatycznie czy jkais kod ??? otrzymam go we wtorek czy srode ?
pozdrawiam
 
N 0

nowciu

Użytkownik
widze że mój wpis został usunięty bez otrzymania odpowiedzi, w takim razie też ponawiam pytanie. Czy można dokonać depozytu, następnie otrzymać bonusy a następnie wypłacić kwote depozytu, tak by można było korzystać jedynie ze środków bonusowych.
Tym razem upraszam o odpowiedź a nie kasowanie mojego wpisu.
 
C 0

chatian

Użytkownik
Czy dostaliście koszulki z tej promocji? Jeśli tak, to po jakim czasie?
I dostałeś tą koszulkę? Czekam jeszcze dłużej od Ciebie i też nic nie dostałem.
Ludzie nie dajcie się nabierać - ta promocja to ściema!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom