>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN

Y 35

yanusz

Użytkownik
Promocja byłaby fajna, gdyby nie ten zapis
Jako gotówkę gracz otrzymuje tylko wygraną z tego zakładu - bonusowa stawka nie jest zwracana na konto.
Czyli żeby nie być stratnym, muszę obrócić tym darmowym zakładem o kursie &gt;= 2.0 i wygrać. A to taka prosta sprawa nie jest.
Ewentualnie zagrać po 1.5 i będąc stratnym o 50% stawki pierwszego przegranego zakładu, zagrać jeszcze raz. A to już podwójne ryzyko.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bonusowy zakład dostajesz extra, czy wygrasz 1-szy zakład za swoją kasę czy przegrasz. Podobnie działa promocja na start w williamhill.
 
K 2

klek

Użytkownik
Jakieś info o ofercie 2014?

Kasa juz czeka od tygodnia, ale nie chcialem wplacac przed koncem roku, juz tak stracilem 50e na 365, czasu na obrot byl 3 miesiace lub do konca promocji (tydzien) i nie zdazylem ;p
 
F 3

fbit

Użytkownik
witam,
Marcin-Odra: czy masz w sportingbet jakiś wiarygodny kontakt, który dałby w końcu jakąś konkretna informacje na temat wypłat pieniędzy (na skrill), bo rzekomo od czwartku nic nie idzie wypłacić z powodu jakiegoś błędu, i nikt z supportu nie wie kiedy ta będzie naprawione. można wypłacać jedynie poprawnie przez bank, ale co z tego skoro pieniądze są zamrożone już w wypłacie przez skrill.
dzięki za pomoc.
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Ja na wyplate na kartę czekam od srody. Ale chyba to jakies opoznienia po przeniesieniu licencji, bo zawsze po dwoch dniach bylo.
I we wtorek kasa doszla zgodnie z przewidywaniami.
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Pieniądze szły do banku 2 dni. Wszystko szybko i bez żadnych problemów. Dowód zweryfikowany praktycznie zaraz po przesłaniu, także jestem pozytywnie zaskoczony pomimo pierwszego niezbyt miłego wrażenia związanego z interfejsem i dizajnem strony.
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Też dzisiaj dostałem wypłate ok. 18, a co do weryfikacji to nie musiałem nic wysyłać wystarczyło wpisanie numeru dowodu ????
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Z ciekawości dlaczego gracie na SportingBet? Przecież oni mają jedną z najgorszych ofert zakładów na rynku, mały wybór marketów a do tego jedne z najgorszych kursów. Co Was przekonuje by u nich grać?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Z ciekawości dlaczego gracie na SportingBet? Przecież oni mają jedną z najgorszych ofert zakładów na rynku, mały wybór marketów a do tego jedne z najgorszych kursów. Co Was przekonuje by u nich grać?
Dla 99.99%:
-Bonus powitalny,
-Czasem jakiś konkurs organizowany przez FB,w którym do wygrania są jakieś freebety czy inne podobne
NIC nie tracisz-zakładasz konto,zgarniasz bonus,a konto niech sobie jest(jak to u mnie we wsi mówili -JEŚĆ MU NIE DAJESZ XD).A warto mieć konto u buka,bo czasem oferta się zdarzy całkiem przyzwoita(np 10% extra gratis przy wpłacie czy inne)
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Z ciekawości dlaczego gracie na SportingBet? Przecież oni mają jedną z najgorszych ofert zakładów na rynku, mały wybór marketów a do tego jedne z najgorszych kursów. Co Was przekonuje by u nich grać?
A sprobuj na przyklad w betssonie zagrac jakas lige arabska za 400-500zl. W Sportingbecie Ci przyjmą bez problemu. Ogolnie kursy maja do kitu, ale jak sie szuka...
 
Do góry Bottom