>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu + reklamówkę gadżetów Unibet!!

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Aktualna jak najbardziej.
A tak to jak monotonnie powtarza Marcin czy Vader - wyczyścić ciasteczka przed wejściem.
&quot;Cookies&quot;
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
witam chce sie zarejestrowac klikam ten specialny link z 1 postu kliknij i zarejestruj sie
i włącza się tylko ich strona, tak ma być? (wydaje mi sie to troche dziwne myslałem ze bedzie od razu rejestracjia czy cos w tym stylu)
 
M 2

matth

Użytkownik
1. Czy może mi wpłacic znajomy ze swojego konta bankowego przez przelewy24 ? W razie wypłaty oczywiscie na swoje konto.
2. Czy wysyłają list do domu po rejestracji ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie dotyczy, gdyż bonus &quot;publicznie&quot; czyli na stronie głównej nie widnieje. Tylko rejestracja ze specjalnego - promocyjnego linku upoważnia do otrzymania bonusu w przypadku pierwszego przegranego zakładu.
 
Z 0

zyhu

Użytkownik
Chciałem się dowiedzieć czy ten zakład jest na 1&gt;x&gt;2 czy również na inne opcje tego meczu.

Promocja jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla adresata tej wiadomości. Witaj #####
Dzięki stawianiu zakładów przez komórkę , na mecz FC Barcelona - Real Madryt, zdobędziesz jeden bezpieczny zakład na kwotę 40zł!
Wystarczy że postawisz zakład za 40zł ze swojej komórki na ten mecz (przed meczem lub na żywo), a jeśli Twój pierwszy zakład przegra, zwrócimy ci 100% stawki!

Odwiedź nasze lobby z oprogramowaniem do komórki i dowiedz się więcej!

Powodzenia!
Zasady:
Oferta ważna tylko dla użytkownika: #####
Oferta dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego w środę 25 stycznia od 9:00 do 23:59.
Stawka zakładu musi wynosić 40zł, zakład może być postawiony jedynie na mecz FC Barcelona - Real Madryt (Puchar Hiszpanii)
Bonus zostanie dodany do Twojego konta już 26 stycznia o godzinie 12:00 i musi zostać obrócony 3-krotnie przed wypłatą z konta.
Oferta nie może być łączona z innymi promocjami w Unibet
 
ryan 26

ryan

Użytkownik
Aktywny cashback 100zł?
Po wejściu w link z forum ZERO info o bonusie, w formularzu rejestracyjnym też.
A zawsze była formułka o akceptacji bonusa + odnośnik do jego regulaminu...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Aktywny cashback 100zł? Po wejściu w link z forum ZERO info o bonusie, w formularzu rejestracyjnym też. A zawsze była formułka o akceptacji bonusa + odnośnik do jego regulaminu...
Proszę czytać tematy, a nie co chwilę pytać o to samo.
Bonus jest aktywny, ale informacji nie znajdziecie na stronie głównej, gdyż od kilku miesięcy tylko wybrani partnerzy mogą oferować promocję &quot;zakład bez ryzyka&quot;.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Mam pytanie jesl siostra posiada konto w unibecie, ale nie korzystala z zadnych bonusow moge zalozyc konto i ubiegac sie o bonus? czy przy wplacie przez moneybookers mozna skorzystac z bonusu? z gory dziekuje za odpowiedz.
 
S 0

sezmar

Użytkownik
ponawiam pytanie, czy przez mb mozna ubiegac sie u zaklad bez ryzyka do 100 pln? w pierwszym poscie jest napisane, ze tylko przelew/karta, ale w innym watku ktos pisal, ze mb tez. chcialbym rozwiaz watpliwosci przed zlozeniem depozytu.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Witam, promocja nadal aktualna ? Pytam, bo po kliknięciu w link na 1 stronie przekierowuje na główną Unibet ;)
P.S z tym zakładem jest tak, że np. stawiam 100 na mecz i w przypadku przegranej oni z powrotem zwracają 100 złotych na moje koncie na Unibecie ? I jeszcze jedno czy po pierwszej wpłacie jest gdzieś informacja, że mam taki bonus do wykorzystania ? Przepraszam, że pytam, ale nie korzystałem do tej pory z takiego bonusu, a nie chciałbym ewentualnie głupio stracić pieniędzy, pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
bo ma przenosić, system Cie odpowiednio rejestruje.
Nie, nie ma takiej informacji, po prostu grasz.
 
S 0

sezmar

Użytkownik
przed depozytem mozesz spytac na livechat, oni sprawdza, czy twoje konto kwalifikuje sie do cashback w razie przegranej.
 
Do góry Bottom