>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!

K 358

koeman66

Użytkownik
jaka lipa ten Hill, zarejestrowalem sie 1 listopada i do dzis nie otrzymalem od nich maila ???? czyzby nie obslugiwali polskich skrzynek?
 
goldberger 0

goldberger

Użytkownik
to pytanie już tutaj było ale chciałbym się upewnić..mam rozumieć że zakładam konto wybieram walutę EURO i wpłacam 100 zł na WiliamHill to samo automatycznie mi przelicza na euro..? że 22 euro..dobrze rozumiem czy jest to bardziej skomplikowane..?
 
P 16

potter3

Użytkownik
A ja mam z kolei inne pytanie. Założyłem konto na WH jakieś poł roku temu i skorzystałem w tedy z promocji bodajże 100 % do 100 euro. Czy teraz może założyć inny domownik u nich konto i skorzystać z obecnej promocji ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Masz jak byk napisane w regulaminie:
a. Promocja jest ograniczona do jednego konta gracza na jedno gospodarstwo domowe, rodzinę i adres IP.
 
P 16

potter3

Użytkownik
No tak, ale czy ta promocja jest kontynuacją poprzedniej ? Bo jeśli tak to nie można z niej skorzystać jeszcze raz. Ale jeśli potraktujemy to promo jaką nową promocję z której wcześniej nie korzystałem to teraz inny domownik teoretycznie mógłby z niej skorzystać.
 
goldberger 0

goldberger

Użytkownik
&quot;to teraz inny domownik teoretycznie mógłby z niej skorzystać.&quot;
a. Promocja jest ograniczona do jednego konta gracza na jedno gospodarstwo domowe, rodzinę i adres IP.
___
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Mam pytanie jesli np wplacam 100zl to na william hill beda mial pieniadze w euro. A Jak jest z wyplata, gdy bede wyplacal np 25 euro to zmienia walute na pl ok 100zl.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Please be informed that you have been requested by the security department to provide your Notarised ID&gt;
O co im chodzi czy oni są *****ani ?
Miał ktoś coś takiego ?
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
A ja mam następujące pytanie:
Wpłacam sobie 100 zł i przelicza mi to na dajmy 25 euro, tez 25 euro stawiam na mecz w którym przegrywam, wiec wtedy mi zwracają tą kasę 25 euro, czy dopiero mi dają taki darmowy zakład za 25 euro ?
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Wiec nie jest tak jak na BetClicku, ze daja 1 zakład bez ryzyka ?
Pieniązki odrazu wyplacaja po wygranej ? (prosze o odpowiedz kogos co wypłacał)
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Jak zagrać za ten darmowy zakład. Wybieram mecz na dole mam do wyboru darmowy zakład, wybieram go wciskam postaw zakład i pojawia się komunikat podaj stawkę dla swojego zakładu, czy jeszcze muszę wpisać stawkę 25E NIE WYSTARCZY ZE NA DOLE WYBRAŁEM DARMOWY ZAKŁAD 25E:pL25
 
Do góry Bottom