>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Darmowy zakład jest dostępny od razu po wpłacie.
Poniżej wybranego kuponu, gdzie wpisujesz stawkę musisz wybrać, że chcesz zagrać za freebet.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
  1. Darmowy Zakład o wartości stawki pierwszego postawionego zakładu zostanie zaksięgowany na koncie gracza w ciągu 24 godzin od momentu rozliczenia pierwszego postawionego zakładu.

Wiec Oni przyznają czy jak?!
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Please be informed that you have been requested by the security department to provide your Notarised ID&gt;
O co im chodzi czy oni są *****ani ?
Miał ktoś coś takiego ?
Wysłałem im dokumenty potwierdzone notarialnie 12 Grudnia, dopiero dzisiaj otrzymałem wypłatę, więc weryfikacja trwała miesiąc, ogólnie nie polecam chyba że ktoś lubi czekać miesiącami na swoje pieniądze.:zoltakartka:
 
favago 69

favago

Użytkownik
Czy kazda wyplata z WH jest darmowa?
Na MB na pewno jest darmowa. Z jednym zastrzeżeniem:

Środki pojawią się na koncie Moneybookers w walucie, która została wybrana podczas rejestracji konta Moneybookers. Jeśli Twoje konto Moneybookers operuje w innej walucie niż Twoje konto William Hill, zostanie zastosowany aktualny kurs dla danej waluty. W chwili obecnej Moneybookers stosuje kursy podawane przez Europejski Bank Centralny, jednak może się to zmienić w najbliższej przyszłości. Odwiedź stronę Moneybookers, aby uzyskać więcej szczegółów.
 
M 1

matkus1

Użytkownik
czy ktoś miał tak samo jak kolega wyżej, że musiał przesyłać jakeś dokumenty notarialnie poświadczone? czy wystarczy tylko dowód osobisty ??
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
co z tego ,że weryfikacja twoja trwała 15minut?? zacznij tam grać a twoje problemy dopiero się zaczną :grin:support wali w **** jak tylko można ,nie wiem o co chodzi z tym dzieleniem wypłat ale to mało teraz ważne.Czat ciężko dostępny po 3godzinach czekania napisałem co o nich myślę i to chyba był mój błąd :grin:bo zaczęli mi kupony rozliczać po kilku dniach a mam taki jeden który wisi już 4 dzień.Często strona mi nie działa na mozilli kod błędu sleep... coś tam hehe przypadek?;)

Gramy dalej lecz już nigdy w życiu nie zagram
na tej stronie ???? takie moje skromne zdanie na temat WH.
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Z tak szybką weryfikacją się nigdzie nie spotkałem więc dla mnie to duży plus. Żadnych problemów przytoczonych przez Ciebie nie zauważyłem, wypłata na MB bardzo szybka, kupony też rozliczają natychmiastowo. Na live chat czekałem tylko parę minut ; )
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
cofam wszystko co napisałem na temat Williama
Chciałbym także przeprosić polski Support i całą obsługę
 
M 1

matkus1

Użytkownik
Bardzo porządny buk, support polski pisał do mnie że niezbędne jest wysłanie notarialnie poświadczonego dowodu, ale napisałem do angielskiej obsługi i cała weryfikacja BARDZO przyjemna i BARDZO szybka, wystarczyły dokumenty podesłane drogą elektroniczną. W 100 % POLECAM tego bukmachera.
 
Y 23

yapa

Użytkownik
Mam problem z weryfikacją, nie chcą przyjąć skanu dowodu ;/
póki co nie polecam
dokumenty muszą być potwierdzone notarialnie...
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
na serio dokumenty musza byc potwierdzone notarialnie, pierwszy raz sie z takim czym spotykam, dobrze ze piszesz o tym , nie warto wplacac do nich kasy
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
polecam sprawdzic poczte, otrzymalem wlasnie darmowy zaklad na 10e
Minęło już trochę czasu kiedy po raz ostatni korzystałeś z naszej oferty. Wróć do nas i zacznij grać bez limitów w największej firmie bukmacherskiej świata! Na dobry początek mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Na Twoim koncie gracza został zaksięgowany Darmowy Zakład o wartości 10€*!
 
act 8,6K

act

Użytkownik
ja dostałem innego maila:
Bardzo cenimy Twoją lojalną grę w naszym serwisie. Z tej okazji przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie!
Postaw zakład za co najmniej 5€ i kursie większym niż 1.50, i otrzymasz od nas Darmowy Zakład o wartości 5€*!

Nasza oferta jest ważna 7 dni. Nie zwlekaj i typuj teraz!
 
Do góry Bottom