>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w WilliamHill - wygraj Xbox360, FIFA14, darmowe zaklady i ... ;)

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Niezależnie czy będzie 3 zgłoszenia, czy 15 - ktoś Xboxa wygra!

Chyba źle to ująłeś Michale, xboxa nie tyle co ktoś wygra, a będzie brał udział w losowaniu xbox, bo może być np. 20 nagród, 19 zgłoszeń, a akurat xboxa nikt nie wylosuje, dobrze to rozumiem?
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ludzie czy wy nie umiecie czytać/ myśleć ?
Jesli nie , to uproszczę wam sposób losowania:
-losowanie zwycięzcy nagrody nr 1
-losowanie zwycięzcy nagrody nr 2
-losowanie zwycięzcy nagrody nr 3
-losowanie zwycięzcy nagrody nr 4
-losowanie zwycięzcy nagrody nr 5
-losowanie zwycięzcy nagrody nr 6
.
.
.
 
aciel 1

aciel

Użytkownik
Ja mam inne pytanie. Czy jeśli wpłaciłem wymaganą kwotę, obróciłem ją odpowiednio zgodnie z regulaminem i wysłałem zgłoszenie, mogę teraz wypłacić posiadaną przeze mnie sumę aby być nadal uwzględniany w konkursie?
Brałem kiedyś udział w czymś podobnym na innym serwisie i jak się okazało, nie uwzględniono mnie z tego powodu w losowaniu bo nie miałem żadnych środków u danego bukmachera. To było niefajne.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. ;)
 
B 0

b27piter

Użytkownik
Po kliknięciu w link upoważniający do udziału w losowaniu, przekierowuje mnie chyba na główną stronę, tak ma być? Wystarczy kliknąć w górnej częsci forum &quot;rejestruj&quot; i postępować zgodnie z zasadami?
 
J 0

jkofert

Użytkownik
Mam pytanie... Jeżeli postawilem zakład który rozstrygnie sie dopiero za miesiac (długoterminowy) to także bede brany pod uwage w loterii? Czy zakład musi roztrzygnac sie przed losowaniem nagrod?
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Mam pytanie... Jeżeli postawilem zakład który rozstrygnie sie dopiero za miesiac (długoterminowy) to także bede brany pod uwage w loterii? Czy zakład musi roztrzygnac sie przed losowaniem nagrod?

Musisz zagrać MINIMUM dwa zakłady. Nigdzie nie ma nic napisane o długoterminowych
 
Do góry Bottom