>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Winmasters: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
shnazzy 0

shnazzy

Użytkownik
Witam napiszę może tutaj z pytaniem. Chciałem zlecic wypłatę z konta winmasters.
Kiedy klikne w zakładkę wypłata nie pojawia mi się żadna opcja do wypłaty. Co innego jest gdy kliknę w zakładkę wpłaty wtedy wszystkie metody pięknie sie wyświetlaja.
Pliki cookies czyszczone, próby w telefonie również bez rezultatów, konto zweryfikowane
Miał ktoś coś takiego??
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Poniedziałkowe Noce od teraz na winmasters z 5 spinami ZA DARMO!
winmasters przedstawia Poniedziałkowe Noce. W najbliższy poniedziałek możesz grać w Sails of Gold, a 5 pierwszych spinów otrzymasz całkowicie za darmo! Bez depozytów, tylko Ty i Twoje szczęście. Zaloguj się na winmasters 2 styczeń między 18:00 a 23:59, otwórz slot Sails of Gold, a 5 darmowych spinów będzie oczekiwać na Ciebie! Powodzenia!
Jak odebrać darmowe spiny:
1. Zaloguj się na swoje konto winmasters 2 styczeń między 18:00 a 23:59
2. Przejdź do sekcji slotów i wybierz grę Sails of Gold lub graj w jej mobilną wersję na swoim smartfonie!
3. 5 darmowych spinów będzie dostępnych na Sails of Gold.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Oczywiście aktywna tylko jedna linia, czyli wartość spina to całe 5 groszy...
Po co dajecie taką słabą promocję? Zróbcie też coś atrakcyjniejszego w zamian za depozyt i obrót depozytu na slotach.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
A Wy ciągle żartujecie nie dość że ciągle na jedną linię:) to zacina Wam się tak że te 5 spinów grałem na dwa razy :)
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Już dzisiaj spotkanie odwiecznych rywali.....kto zdobędzie tytuł?
Typujemy...
31/01 | 21:00
  • &lt;dl&gt;&lt;dt class=&quot;team_betting &quot;&gt; Liverpool vs Chelsea &lt;/dt&gt;&lt;/dl&gt;
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Postaw zakład, że Dybala, Lewandowski i Giroud strzelą bramkę i ciesz się swoim freebetem
Paulo Dybala, Robert Lewandowski i Olivier Giroud są w formie! Dybala i Juventus postarają się zakończyć szczęśliwą passę Interu, Lewandowski i Bayern dołożą wszelkich starań by zapewnić sobie prowadzenie w Bundeslidze pojedynkiem przeciwko Schalke, a Giroud i Arsenal zrobią wszystko by zamknąć lukę w meczu przeciwko Chelsea!
Czy wszyscy trzej zdobędą bramki i poprowadzą swoje drużyny do chwały?
winmasters oferuje specjalne kursy na gole 3 napastników, ale to nie wszystko! Do oferty dokładamy freebet 15 PLN!
- Postaw zakład pojedynczy za min 15 PLN, że Dybala, Lewandowski i Giroud zapunktują (zakład znajdziesz w Piłka-nożna / Międzynarodowe / Specjalne)
- Ciesz się freebetem 15 PLN i dalej pomnażaj swoje wygrane
*Freebet zostanie dodany do Twojego konta w poniedziałek 6 lutego.
 
quaresma77 93

quaresma77

Użytkownik
Witam,

Może tu mi ktoś pomoże bo już mam ciśnienie za duże.

Przedstawie sytuacje:

Dostałem SMS od winmaster że przysługuje mi bonus 100% od wpłaty, nie zastanawiając się wpłaciłem 50 zł po kilku dniach obróciłem cały bonus i ugrałem kwotę 1850 zł. Postanowiłem wypłcić całą kwotę poprzez skrill gdyż tylko taką opcje posiadam. Po zleceniu wypłaty dostałem zwrot całej kwoty na konto winmaster po czym nagle zostało mi na koncie połowa całej kwoty, wykonałem więc ponownie wypłate na konto skrill i ta połowa została wypłacona a przy wypłacie pierwszej części jest taki o to komunikat:
Manual Bank Transfer Withdrawal (Regular) Jeśli jest ktoś w stanie mi powiedzieć dlaczego połowa kwoty jest na skrillu a połowa Bóg wie gdzie to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Witam,
Może tu mi ktoś pomoże bo już mam ciśnienie za duże.
Przedstawie sytuacje:
Dostałem SMS od winmaster że przysługuje mi bonus 100% od wpłaty, nie zastanawiając się wpłaciłem 50 zł po kilku dniach obróciłem cały bonus i ugrałem kwotę 1850 zł. Postanowiłem wypłcić całą kwotę poprzez skrill gdyż tylko taką opcje posiadam. Po zleceniu wypłaty dostałem zwrot całej kwoty na konto winmaster po czym nagle zostało mi na koncie połowa całej kwoty, wykonałem więc ponownie wypłate na konto skrill i ta połowa została wypłacona a przy wypłacie pierwszej części jest taki o to komunikat:
Manual Bank Transfer Withdrawal (Regular) Jeśli jest ktoś w stanie mi powiedzieć dlaczego połowa kwoty jest na skrillu a połowa Bóg wie gdzie to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Prosimy napisać do supportu. Sprawdzą i odpowiedzą na Pana pytania.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Obstaw pierwsze spotkanie dwumeczu - odbierz freebet na rewanż!
Już dzisiaj o godz. 21:05 przy Łazienkowskiej Mistrzowie Polski podejmą Ajax Amsterdam w 1/16 finału Ligi Europy.
Mocną stroną Ajaxu jest z pewnością atak z Bernardem Traore, nieco słabiej wypada obrona Holendrów. Czy Legia, która jeszcze w Lidze Mistrzów strzeliła 4 gole Realowi i 3 Borussi znajdzie sposób na Ajax Amsterdam?
W sezonie 2014/2015 Legia na tym samym etapie rozgrywek uległa Ajaxowi 1:0 i 3:0, czy właśnie nadszedł czas na rewanż?
- Postaw pojedynczy zakład przed meczem (1x2) za minimum 100 PLN na mecz Legia – Ajax (16/02)
- Odbierz swój freebet 30 PLN na mecz rewanżowy 23/02/2017
Rozpocznij wiosenne rozgrywki Ligi Europy z freebetem 30 PLN tylko na winmasters!
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Obstawiaj Ligę Mistrzów i zgarnij freebet 100 PLN na Ligę Europy!
Manchester City, Juventus, Atletico Madryt i Sevilla są faworytami w tym tygodniu w Lidze Mistrzów ale Porto, Leicester, Leverkusen i Monaco mogą mieć również coś do powiedzenia! Czy faworyci osiągną zwycięstwo czy czeka nas wysyp niespodzianek? To właśnie Twoje wyzwanie!
Nie ważne co obstawisz z Ligi Mistrzów w tym tygodniu, otrzymasz freebet do wykorzystania na mecze Ligi Europy w czwartek – tak po prostu!
Wyzwanie na Ligę Mistrzów - kroki:
1. Dokonaj wpłaty co najmniej 100 PLN w tym tygodniu między 21/02 a 22/02/2017, używając kodu bonusowego CHL21250.
2. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za co najmniej 100 PLN na mecz Ligi Mistrzów rozgrywany 21/02 lub 22/02, po minimalnym kursie 2.00 (zakłady handicap nie kwalifikują się do promocji).
3. Odbierz freebet 100 PLN, by obstawiać mecze Ligi Europy 23/02.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Obstawiaj Ligę Europy i zgarnij freebet na nadchodzący weekend!
Nadszedł czas na mecze rewanżowe w 1/16 finału Ligi Europy. Kto zachowa zimną krew i awansuje do następnej rundy? Po remisie 0:0 w Warszawie, Legia wciąż ma szansę na dalszy udział w rozgrywkach!
Postaw na swoich faworytów w Lidze Europy i odbierz swój freebet 50 PLN.
Jak otrzymać freebet:
1. Postaw zakład pojedynczy przed meczem (1x2) za minimum 100 PLN na mecz Ligi Europy, po minimalnym kursie 2.00.
2. Odbierz freebet 50 PLN na mecze rozgrywane w nadchodzący weekend 25-26/02!
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Postaw zakłady i zgarnij 50 PLN!
Wyzwania winmasters powracają! Tak byś mógł wykorzystać swoje zakłady jeszcze lepiej, co tydzień! Atletico Madryt - Barcelona i Inter Mediolan - Roma sprawią, że w ten weekend znów będzie bardzo gorąco!
Odbierz swój freebet 50 PLN po prostu za... obstawianie. Łatwiej się nie da!
Jesteś gotowy na wyzwanie tego weekendu?
1. Dokonaj wpłaty minimum 100 PLN między 24/02 a 26/02/2017, używając kodu bonusowego WINFB252 by wziąć udział w promocji.
2. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za co najmniej 50 PLN na Atletico Madryt - Barcelona, po minimalnym kursie 1.65.
3. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za co najmniej 50 PLN na Inter Mediolan - Roma, po minimalnym kursie 1.65.
4. Zyskaj freebet 50 PLN na mecz Pucharu Włoch Juventus - Napoli (28/02) lub Lazio - Roma (1/03).
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Serdecznie przepraszamy, na stronie występowały poważne błędy, które były stopniowo usuwane.
Przepraszamy, spiny można odebrać dzisiaj, jednak prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Obstawiaj Ligę Mistrzów i zgarnij freebet 100 PLN na Ligę Europy!

W tym tygodniu poznamy pierwszych 4 ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów! Barcelonie i Arsenalowi pomóc może tylko cud w pokonaniu PSG i Bayernu, podczas gdy Dortmund i Napoli wciąż mają nadzieję na udane starcie z Benficą i Realem Madryt!
Nadszedł czas by obstawiać najlepszy futbol i odebrać freebet na mecze Ligi Europy! Postaw zakład na każdy mecz Ligi Mistrzów w tym tygodniu i zgarnij freebet 100 PLN!
Wyzwanie Mistrzów:
1. Dokonaj wpłaty minimum 100 PLN 7 marca używając kodu bonusowego INTCHL73 by wziąć udział w promocji.
2. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za minimum 50 PLN na każdy z następujących meczów Ligi Mistrzów: Arsenal - Bayern, Napoli - Real Madryt, Barcelona - PSG, Dortmund - Benfica (po min. kursie 1.80).
3. Zgarnij freebet 100 PLN w czwartek 9 marca, by obstawiać mecze Ligi Europy.
Obstawiaj więcej, wygrywaj więcej! Tylko na winmasters!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom