>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Winmasters: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% na korcie Mayer, Florian - Raonic, Milos obstawiaj po najwyższych kursach na winmasters!


Mayer, Florian - Raonic, Milos

04/10/2016 15:00​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Witam, chciałbym opisac sytuacje związaną z winmasters. Skorzystałem tydzien temu z darmowych spinów. Pieniądze postanowiłem obracac na zakładach sportowych i tak udało mi się przez tydzien wygrac 287,01 pln. Pieniądze nadal znajdowały się w saldzie bonusowym więc postanowiłem napisac do supportu, aby dowiedziec się czy pozostało mi coś do obrotu, ewentualnie czy muszę dokonac depozytu ? W odpowiedzi dowiedziałem się że skorzystałem już z free spinów 3 krotnie a nie dokonałem depozytu więc moje środki zostają skasowane. Szkoda bo nie miałem świadomości jakie są dokładne warunki tego bonusu, a w menu użytkownika nigdzie nie mogłem znalezc informacji na ten temat...

Przepraszamy, jednak przed przystąpieniem do promocji ma Pan obowiązek zapoznać się z Regulaminem

15. Użytkownikom, którzy wezmą udział w promocji darmowe spiny więcej niż 3 razy i nie dokonają żadnego prawdziwego depozytu na winmasters wszystkie wygrane z darmowych spinów zostaną unieważnione i nie będą dostępne do wypłaty.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Zapraszamy na winmasters po odbiór nowego bonusu 50%


50% bonus na zakłady akumulacyjne!

Kto zapewni sobie udział w Mistrzostwach Świata? Obstawiaj mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata i odbierz dodatkowe 50%!

Czas na wygraną, wchodzisz w to?

Jak odebrać bonus:

1. Postaw zakład multi złożony z 5 lub więcej selekcji zawierający mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata.

2. Minimalny kurs dla selekcji: 1.35, minimalna stawka dla zakładu: 10 PLN.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Po remisie z Kazachstanem 2:2, wygranej z Danią 3:2 czas na pojedynek z najsłabszą w grupie E reprezentacją Armenii. Czy po ostatnim sukcesie Orły ponownie zwyciężą na Narodowym, mimo nieobecności Milika, Pazdana i Piszczka? Obstawiaj do ostatniej chwili po najwyższych kursach na winmasters!
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia koszykówki z marżą 0% Real Madryt BC - Olympiacos Piraeus po najwyższych kursach na winmasters!

Real Madryt BC - Olympiacos Piraeus

12/10/2016 21:00​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Piątkowe noce z darmowymi spinami jak co tydzień wskakują po 18 dla każdego zalogowanego :cool::cool:

Dzisiaj również zapraszamy na spotkanie Borussia Dortmund - Hertha BSC z marżą 0%


W naszej ofercie pojawiły się również dwie nowe promocje, wszystkich zainteresowanych grami w naszym Kasynie zapraszamy na stronę.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
O 18:00 w niedzielę w 12. kolejce Lotto Ekstraklasy siódmy w tabeli Lech Poznań podejmie zamykającą tabelę Wisłę Kraków. Obie drużyny nie miały najlepszego początku sezonu, Wisła powoli zaczyna odrabiać punkty. Czy zdoła pokonać Kolejorza na jego własnym boisku? Obstawiaj teraz i na żywo po najwyższych kursach na winmasters!


Lech Poznań - Wisła Kraków

16/10/2016 18:00​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marzą 0% Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur po najwyższych kursach na Winmasters!

Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur

18/10/2016 20:45
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Dziś w ofercie nowe spiny.....5 darmowych rund tylko dla Ciebie będą czekały od 18:01

Oczywiście mecz z marżą 0% i wiele ofert bonusowych.


Zapraszamy na naszą stronę ;););)
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Witam moze ktos mi wytlumaczyc na czym polega ta promocja gram w pady power w irlandi UK and Top European Football
ACCA INSURANCE
If one leg of your 5+ fold Win-Draw-Win ACCA on UK and top European Football leagues lets you down, we will give you your money back as a free bet on football.
Click Details for T&amp;Cs
nizej link
http://www.paddypower.com/bet/money-back-specials
bardzo potrzeba rady postawilem 8 meczy na 1 kuponie weszlo mi 7 nie wiem czy isc do buka aby z siebie nie robic glupka
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia FC Botosani - FC Astra Giurgiu obstawiaj z marżą 0% po najwyższych kursach na winmasters!

FC Botosani - FC Astra Giurgiu

24/10/2016 19:30​



Oczywiście darmowe spiny czekają od 18......... ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom