>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli wpłacisz 15 PLN, to będziesz miał na koncie 30 PLN. I te 30 PLN musisz obrócić 3 razy.
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Co daje Ci 30*3= 90 PLN.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
aha wlasnie tak myslalem patrzylem w bet365 ale tam asz 6 razy trzeba a ty tylko 3 to mysle ze oplaca sie grac bonusem tylko troche zle ze trzeba miec nim mecz 1.50 ale to juz sobie pomalu poradze teraz zima zbliza sie bede hokey obstawial...
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Nie wiem czy to moje przeoczenie czy coś w tym stylu, ale nigdzie nie znalazłem informacji o terminie w jakim należy dokonać wymaganego obrotu... Dziwię się, gdyż w innych bukach (expekt, bet365, nordicbet) jest określony czas na obrót, jeśli się go przekroczy to bonusowe pieniądze przepadają. Wiecie może coś o tym?
 
K 0

konradpl

Użytkownik
a czy ta promocja jest nadal aktualna? Bo tak jak tu koledzy piszą BAH jest najlepszym bukiem dla poczatkujacych graczy grajacych w sieci i to wlasnie tu chce wpłacić pieniądze i sprobowac swoich sił, bo wbrew opini innych kursy nie są aż takie najgorsze a ilość wydarzeń jak dla mnie jest w miare zadawalająca. prosze o info, pozdrawiam
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Przypuśćmy że wpłaciłem pierwszą kasę na BAH 5zł, skorzystałem z bonusa i mam 10 zł i po jakimś czasie wpłacam kolejną kasę np 5zł to kiedy będę mógł wypłacic jeżeli straciłem cały bonus?

Jeżeli stracę część pieniędzy z bonusu np 80% i wpłace kolejne pieniądze normalnie to kiedy bedę chiał wypłacic dalej bedę musiał obracac 3*kasa+bonus którego wczesniej nie obrobiłem...

Pytam żeby uniknąc potem problemów....
 
P 0

pymek17

Użytkownik
Pytanie
Zrealizowalem banus i mam takie pytanie
Chce postawickupon kombinacyjny i :
1)czy na kuponie kazdy z meczow musi miec kurs1,5 lub wyzej czy tylko moze byc jeden z tym kursem 1,5 i powyzej?
2)lub czy mozna na przyklad grac meczami o kursach 1.2,1.3 i po zsumowaniu kursu wyjdzie powyzej 1.5?
 
F 0

foucault

Użytkownik
pytanie przewrotne: czy jest jakiś powód żeby nie korzystać z tego bonusa? ????

wpłacam 100zł. zgodnie z tym co dowiedziałem się od LiveSupport muszę obrocić 2x77zł 3 razy na kuponach 1.5 aby wypłacić pieniądze. Czy mogę w jakiś sposób rozdzielić te fundusze i na moich 100zł grać mniejsze niż 1.5 stawki i wypłacać pieniądze kiedy chcę, a bonus realizować niejako osobno? Innymi słowy, czy 77zł bonusu blokuje moje 100zł wpłaty, które odtąd również musi być trzykrotnie obrócone po 1.5, żeby móc je wyciągnąć?
Pozdrawiam
 
A 0

akakj14

Użytkownik
Wpłaciłem 30zł i skorzystałem z bonusu FIRST miałem wtedy 60zł. postawiłem 1 zakład za 5zł drugi za 2zł trzeci za 2zł i czwarty za reszte. wygrałem 198,93 zł czyli więcej niż 3x60? i mam problem nie mogę wypłacic kasy na konto? prosze o szybkie odpowiedzi
 
kaneks 0

kaneks

Użytkownik
Ale to jest pomatwane.

Aha mam pytanie, wplacilem 25 zł, ale nie korzystałem z bonusu, tzn nie wpisywałem FIRST,

Postawiłem kuponik za 3 zł i mam 22 zł. Czy nadal mogę skorzystać z bonusu ? I jesli tak to bede musial postawic kupony na kwotę 150zł czy 141zł?

A jak wogole nie skorzystam z bonusu to mogę sobie wyplacic kwotę jaką wygram kiedy chcę? Np Postawilem 3 zł, mam 22 zł na koncie, teraz wygram 20 zł i będę miał 42 zł to mogę sobie be zproblemu 40 zł wypłacić ? (oczywiscie jesli nie skorzystam z bonusu?)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Z bonusu już skorzystać nie możesz, jeżeli nie korzystasz z bonusu w każdej chwili możesz wypłacić swoje pieniądze.
 
kaneks 0

kaneks

Użytkownik
No to bardzo dobrze ???? Bo w razie jak będe mial na koncie jakies nie duże kwoty typu 70 zł a bedzie jakaś wpadka i tzeba bedzie skołowac pieniąze, to sobie w każdej chwili wyplace, nie musząc stawiać tych pieniadzy na 150 zł i jest duze prawdopodobienstwo ze to strace ????

Taki bonus to lipa, oni raczej maja na tym wiekszy zysk niz my ????
 
draki 1

draki

Użytkownik
...
Witam ???? mam pytanie jesli przeleje pieniadze prze MoneyBookers to otrzymam bonus??
 
Do góry Bottom