>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli wpłacisz 15 PLN, to będziesz miał na koncie 30 PLN. I te 30 PLN musisz obrócić 3 razy.
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Co daje Ci 30*3= 90 PLN.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
aha wlasnie tak myslalem patrzylem w bet365 ale tam asz 6 razy trzeba a ty tylko 3 to mysle ze oplaca sie grac bonusem tylko troche zle ze trzeba miec nim mecz 1.50 ale to juz sobie pomalu poradze teraz zima zbliza sie bede hokey obstawial...
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Nie wiem czy to moje przeoczenie czy coś w tym stylu, ale nigdzie nie znalazłem informacji o terminie w jakim należy dokonać wymaganego obrotu... Dziwię się, gdyż w innych bukach (expekt, bet365, nordicbet) jest określony czas na obrót, jeśli się go przekroczy to bonusowe pieniądze przepadają. Wiecie może coś o tym?
 
K 0

konradpl

Użytkownik
a czy ta promocja jest nadal aktualna? Bo tak jak tu koledzy piszą BAH jest najlepszym bukiem dla poczatkujacych graczy grajacych w sieci i to wlasnie tu chce wpłacić pieniądze i sprobowac swoich sił, bo wbrew opini innych kursy nie są aż takie najgorsze a ilość wydarzeń jak dla mnie jest w miare zadawalająca. prosze o info, pozdrawiam
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Przypuśćmy że wpłaciłem pierwszą kasę na BAH 5zł, skorzystałem z bonusa i mam 10 zł i po jakimś czasie wpłacam kolejną kasę np 5zł to kiedy będę mógł wypłacic jeżeli straciłem cały bonus?

Jeżeli stracę część pieniędzy z bonusu np 80% i wpłace kolejne pieniądze normalnie to kiedy bedę chiał wypłacic dalej bedę musiał obracac 3*kasa+bonus którego wczesniej nie obrobiłem...

Pytam żeby uniknąc potem problemów....
 
P 0

pymek17

Użytkownik
Pytanie
Zrealizowalem banus i mam takie pytanie
Chce postawickupon kombinacyjny i :
1)czy na kuponie kazdy z meczow musi miec kurs1,5 lub wyzej czy tylko moze byc jeden z tym kursem 1,5 i powyzej?
2)lub czy mozna na przyklad grac meczami o kursach 1.2,1.3 i po zsumowaniu kursu wyjdzie powyzej 1.5?
 
F 0

foucault

Użytkownik
pytanie przewrotne: czy jest jakiś powód żeby nie korzystać z tego bonusa? ????

wpłacam 100zł. zgodnie z tym co dowiedziałem się od LiveSupport muszę obrocić 2x77zł 3 razy na kuponach 1.5 aby wypłacić pieniądze. Czy mogę w jakiś sposób rozdzielić te fundusze i na moich 100zł grać mniejsze niż 1.5 stawki i wypłacać pieniądze kiedy chcę, a bonus realizować niejako osobno? Innymi słowy, czy 77zł bonusu blokuje moje 100zł wpłaty, które odtąd również musi być trzykrotnie obrócone po 1.5, żeby móc je wyciągnąć?
Pozdrawiam
 
A 0

akakj14

Użytkownik
Wpłaciłem 30zł i skorzystałem z bonusu FIRST miałem wtedy 60zł. postawiłem 1 zakład za 5zł drugi za 2zł trzeci za 2zł i czwarty za reszte. wygrałem 198,93 zł czyli więcej niż 3x60? i mam problem nie mogę wypłacic kasy na konto? prosze o szybkie odpowiedzi
 
kaneks 0

kaneks

Użytkownik
Ale to jest pomatwane.

Aha mam pytanie, wplacilem 25 zł, ale nie korzystałem z bonusu, tzn nie wpisywałem FIRST,

Postawiłem kuponik za 3 zł i mam 22 zł. Czy nadal mogę skorzystać z bonusu ? I jesli tak to bede musial postawic kupony na kwotę 150zł czy 141zł?

A jak wogole nie skorzystam z bonusu to mogę sobie wyplacic kwotę jaką wygram kiedy chcę? Np Postawilem 3 zł, mam 22 zł na koncie, teraz wygram 20 zł i będę miał 42 zł to mogę sobie be zproblemu 40 zł wypłacić ? (oczywiscie jesli nie skorzystam z bonusu?)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Z bonusu już skorzystać nie możesz, jeżeli nie korzystasz z bonusu w każdej chwili możesz wypłacić swoje pieniądze.
 
kaneks 0

kaneks

Użytkownik
No to bardzo dobrze ???? Bo w razie jak będe mial na koncie jakies nie duże kwoty typu 70 zł a bedzie jakaś wpadka i tzeba bedzie skołowac pieniąze, to sobie w każdej chwili wyplace, nie musząc stawiać tych pieniadzy na 150 zł i jest duze prawdopodobienstwo ze to strace ????

Taki bonus to lipa, oni raczej maja na tym wiekszy zysk niz my ????
 
draki 1

draki

Użytkownik
...
Witam ???? mam pytanie jesli przeleje pieniadze prze MoneyBookers to otrzymam bonus??
 
Do góry Bottom