>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Co do nagród w promocji obrotowej też można mieć dużo do życzenia ... nagrody fanstastyczne jak piłka by tesco za 6tys obrotu ... to wolałem juz pendrive jak w styczniu .
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
&quot;W dnu wczorajszym informowaliśmy na głównej stronie Tobet.com - także za pośrednictwem newslettera - o ofercie promocyjnej na mecz Ligi Mistrzów Real Madryt - Tottenham Londyn (zwrot przegranych środków do 200PLN za zakłady HT/FT jeśli napastnik Realu Karim Benzema strzeli ostatniego gola w meczu) Ze względu na to, że Karin Benzema nie wystąpił w spotkaniu, o czym nie wiedzieliśmy ustalając warunki promocji, postanowiliśmy zwrócić stawki za wszystkie przegrane zakłady objęte promocją.&quot;
 
tiko227 10

tiko227

Użytkownik
&quot;W dnu wczorajszym informowaliśmy na głównej stronie Tobet.com - także za pośrednictwem newslettera - o ofercie promocyjnej na mecz Ligi Mistrzów Real Madryt - Tottenham Londyn (zwrot przegranych środków do 200PLN za zakłady HT/FT jeśli napastnik Realu Karim Benzema strzeli ostatniego gola w meczu) Ze względu na to, że Karin Benzema nie wystąpił w spotkaniu, o czym nie wiedzieliśmy ustalając warunki promocji, postanowiliśmy zwrócić stawki za wszystkie przegrane zakłady objęte promocją.&quot;
bravo ✅ szczytny podarek :grin: I tak każdy grał HT/FT 1/1 więc dużo do zwrotu nie będzie :cool: Mam pytanie ile osób skorzystało z waszej promocji Gortat rzuci 25 pkt zwrot stawki :cool: sezon dla Gortata za pare meczy się kończy więc jak to mówią francuzi &quot;marne szanse&quot; :cool:
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zgodnie z uwagami, obniżyliśmy linię do 20pkt, dokładnie tyle ile rzucił w ostatnim meczu.
Podsumowując:
Jeśli Marcin Gortat rzuci w meczu 20pkt. lub więcej wszyscy gracze obstawiający to spotkanie otrzymają od nas gratis 25PLN niezależnie od wyniku zakładu!
Regulamin:
*Do promocji kwalifikują się kupony pojedyncze i akumulowane, przy czym muszą zawierać jeden z zakładów na handicap w meczu Phoenix Suns. Zakłady LIVE nie będą brane pod uwagę.
*Minimalna kwota zakładu kwalifikująca się do promocji wynosi 25PLN.
*Jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus za jedno spotkanie.
*Bonus zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 48h
*Promocja będzie trwać do końca sezonu zasadniczego NBA 2010/11, jednak organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego jej zakończenia.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Każdy użytkownik Tobet, który wyśle kupon zawierający jeden z zakładów z naszej oferty na walkę Adamka za min. 5PLN weźmie udział w losowaniu 5 par skórzanych rękawic MMA marki Lonsdale!
Dodatkowo osoba z kuponem, który zanotuje najwyższa wygraną otrzyma skórzane rękawice bokserskie Everlast!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zakład bez ryzyka na dobry początek w Tobet Mobile

Typowanie przez telefon komórkowy jest równie łatwe i wygodne jak na stronie internetowej, Przekonaj się sam i postaw zakład na dowolne mecze rundy rewanżowej ćwierćfinałów Ligi Mistrzów (wtorek i środa 12-13 kwietnia), a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot pieniędzy, do kwoty 20 PLN! Oferta dotyczy zarówno zakładów zwykłych, jak i na żywo (LiveBet).

Jak postawić komórkowy zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów:

1. Zaloguj się w aplikacji komórkowej Tobet Mobile.

Jeśli nie posiadasz jeszcze Tobet Mobile, przeczytaj instrukcję pobrania aplikacji na swój telefon. Proces jest bardzo prosty! Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Tobet, przed skorzystaniem z oferty musisz się zarejestrować i dokonać pierwszej wpłaty.

2. Otwórz menu „Moje konto”, a następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo NEWMOBILE.
Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące kodu promocyjnego, skontaktuj się z naszym działem pomocy, dostępnym pod adresem: [email protected] .


3. Postaw zakład za pośrednictwem swojej komórki.
Przejdź do strony z kursami zwykłymi lub na żywo (LiveBet) w Tobet Mobile i postaw zakład na wybrane spotkanie lub spotkania rundy rewanżowej ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Uwaga: kursy do zakładów na żywo pojawiają się po rozpoczęciu meczu i są aktualizowane na bieżąco podczas jego trwania.

Jeżeli przegrasz swój pierwszy zakład komórkowy postawiony na odbywające się 12 i 13 kwietnia mecze Ligi Mistrzów, zwrócimy Ci przegrane pieniądze, do kwoty 20 PLN!

Uwaga: oferta obejmuje tylko nowych użytkowników Tobet Mobile i dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego przez telefon komórkowy.
Rejestracja w Tobet

regulamin
  • Oferta obejmuje wyłącznie użytkowników, którzy za pośrednictwem aplikacji Tobet Mobile postawią swój pierwszy zakład komórkowy na wybrane spotkanie lub spotkania rundy rewanżowej ćwierćfinałów Ligi Mistrzów rozgrywanej w dniach 12.04.2011 i 13.04.2011.
  • Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
  • Oferta obejmuje tylko użytkowników Tobet z Polski.
  • Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Podwój swoje szansę na wygraną!


Hej Rafał,

Sezon futbolowy w pełni! W ligach europejskich w najbliższych tygodniach dojdzie do kluczowych rozstrzygnięć. Liga Mistrzów jest już na etapie półfinałów. Przed nami pierwsze mecze! Chcemy abyś był dobrze przygotowany na futbolową wiosnę, dlatego oferujemy bonus 100% aż do 100PLN!

Wystarczy, że zalogujesz się klikając na poniższy link, dokonasz depozytu, następnie w zakładce &quot;Wpłata&quot; przy loginie )wpiszesz kod promocyjny RELOAD100, a po chwili na Twoim koncie znajdzie się bonus!

Regulamin bonusu sportowego 100%
* Oferta dotyczy tylko użytkowników, którzy zostali o niej powiadomieni specjalnym e-mailem z dnia 26.04.2011.
* Maksymalna kwota bonusu sportowego 100% wynosi 100 PLN.
* Bonus sportowy 100% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
* Bonus sportowy 100% musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce ?Szczegóły dot. zablokowanych środków&quot;.
* Bonus sportowy 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika w okresie promocji, czyli w dniach 26.04.2011 - 01.05.2011.
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.
 
0 4

007donald

Użytkownik

&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; width=&quot;1&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;10&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td bgcolor=&quot;#ffffff&quot;&gt;&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; width=&quot;20&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;1&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td width=&quot;100%&quot; bgcolor=&quot;#ffffff&quot;&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;100%&quot; align=&quot;left&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Duża wygrana za małą stawkę? &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; width=&quot;1&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;5&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;100%&quot; align=&quot;left&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Hej Adam,
Dzisiaj pierwsze spotkanie 1/2 Finału w Lidze Mistrzów. Jeśli Raul strzeli pierwszego gola, zwrócimy stawki za przegrane zakłady &quot;Lista strzelców&quot; do 200PLN!
Jeśli wydaje Ci się, że potrafisz wytypować dokładny wynik wraz nazwiskiem strzelca pierwszej bramki to warto wypróbować nasze specjalne zakłady! Zaloguj się , wybierz zakładkę &quot;Wpłata&quot; (przy loginie) i uaktywnij tę ofertę wpisując kod promocyjny RELOAD100
Tobet &lt;---
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; width=&quot;1&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;10&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;100%&quot; align=&quot;left&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
K 0

krawcutm

Użytkownik
Wszystko fajnie,szkoda tylko ze tobet nie promuje stałych ich graczy. Wpłacam tam dosc czesto i nie otrzymałem takiej promocji. Wpisałem kod z forum to odp ze promocja nie dla mnie
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ja tez wplacam tam dosc czesto a promocje otrzymalem, wiec to nie chodzi o to kto jest nowy a kto stary tylko losowo przyznaja. Pecha masz po prostu.
 
B 12

bookman

Użytkownik
Ja tez wplacam tam dosc czesto a promocje otrzymalem, wiec to nie chodzi o to kto jest nowy a kto stary tylko losowo przyznaja. Pecha masz po prostu.
ja tez otrzmalem ale wszystkie darmowe spiny do kasyn mnie omijaja, chodz jestem stałym gosciem tego buka
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Te codziennie spiny o 19.00 to lipa ... od tygodnia wchodzę i nic . To jest niemożliwe że w ciągu kilka sek 100 osób dostaje to !!! LIPA LIPA LIPA !!!!!!!!!!!!!!!
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Bo te spiny wbrew temu co oni pisza nie sa dla najszybszych tylko dla losowo wybranych osob. Ja dzisiaj znowu kilkanascie minut po 19 i spiny byly.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Niech ktoś potwierdzi, że na 100% w promocji 100% RELOAD100 trzeba grać treble. Bo jestem właśnie po rozmowie z supportem i parę razy zapewniano mnie, że trebli nie trzeba obstawiać. Także ja już nie wiem czy trzeba, czy nie trzeba. Bo właśnie 2-gi raz zaryzykowałem wszystkie środki grając treble.
 
Do góry Bottom