>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Dzięki gwiazda;
To nie rozumiem, po co dodali te 40 ? Przed chwilą ta kwota zostałą zabrana.
Risk free bet (cancelled)
Okey, dodali, zabrali no problemo. Nie moje więc luz. Tylko teraz pytanie? Nadal ta promocja jest czy jej nie ma?
Jest tylko zrobili źle skrypt jak to Tobet ... do kwoty 40zł mogą ci zwrócić w przypadku przegranego zakładu
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jeśli nie mam nic na koncie to robię depozyt np. 40zł i potem wpisuje ten kod promocyjny czy najpierw wpisuje kod w zakladce &quot;kod promocyjny&quot; i potem depozyt?
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
dlaczego sie spinasz ?
co za smieszne argumenty &#39;chyba gram tam i wiem&#39;
pisalem do supportu i taka odpowiedz dostalem i wlasnie to pisze teraz na forum. chyba ze jestes od nich madrzejszy bo chyba grasz tam i wiesz to sory
Poczytaj regulamin proszę a nie pisz bzdur
&quot;
Oferta obejmuje wyłącznie zakłady na żywo (LiveBet) postawione na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające zakłady na żywo i zwykłe, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na finał Ligi Mistrzów.&quot;
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
nic tutaj nie ma o tym co ja pisalem ...
jezeli zrobisz ako z 2 meczow i ten ktory nie jest meczem barca - manu ci nie wejdzie to zwrotu nie otrzymujesz
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
nic tutaj nie ma o tym co ja pisalem ...
jezeli zrobisz ako z 2 meczow i ten ktory nie jest meczem barca - manu ci nie wejdzie to zwrotu nie otrzymujesz
przestań się kompromitować. zwrot jest, nawet jak nie wejdzie 15 spotkań. masz problem z czytaniem czy co? przeczytaj sobie ostatnie zdanie regulaminu promocji.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Przecież wyraźnie człowiek z supportu Tobet odpowiedział na pytanie,że zwrot będzie w takim czy innym przypadku. Więc nie wiem po co to całe zamieszanie.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
skoro zarówno na Bet365 i Tobet zwrot jest do 40 zł to najbezpieczniej chyba postawić na jednym na Barce, a na drugim na MU :p bo moim zdaniem z remisem ciężko będzie.
[EDIT] rozmawiałem z babką na LC i z tym bonusem na bet365 jest tak , że wpłacamy 80 zł następnie stawiamy 40 zł przed meczem i 40 zł na żywo. A zwrot w razie przegranej dostaje się tylko za ten zakład na żywo..
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
tak tylko ze w bet365 musisz postawic zaklad za 40zl jeszcze przed meczem i pozniej za 40zl na live a na tobecie tylko na live 40zl, dobrze ogarniam?
 
T 13

txc

Użytkownik
Laczy wam sie z livebetem na to spotkanie? U mnie nic...
Mozna ewentualnie teraz stawiac jakies zdarzenia z tego meczu, ale nie z zakladki livebet? Bo jest ich znacznie wiecej w normalnej zakladce z zakladami. No i czy postawione z tej zakladki beda sie liczyc w razie przegranej...?
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
nie, kolejne robienie ludzi w konia, tyle mam na ten temat do powiedzenia. Obstawiam w ciemno, że jeśli postawisz w normalnej zakładce nikt Ci nic nie zwróci, chyba szkoda nerwów na takie &quot;promocje&quot;.
 
T 13

txc

Użytkownik
Lepsze jaja! Mialem under 2.5 do polowy na kuponie. Dalem zatwierdz i co?! Wchodze w szczegoly kuponu, a tam brak zdarzenia ! :| Jazda do supportu bo nie w ch... nie beda robic.
 
K 0

kroolik89

Użytkownik
tez nie moglem sie polaczyc z livebetem i postawilem w normalnych zakladach najpierw piszac na live chat co o nich mysle:razz: na szczescie zwrocili moj zakład:cool:
 
omn1a 8

omn1a

Użytkownik
nie, kolejne robienie ludzi w konia, tyle mam na ten temat do powiedzenia. Obstawiam w ciemno, że jeśli postawisz w normalnej zakładce nikt Ci nic nie zwróci, chyba szkoda nerwów na takie &quot;promocje&quot;.
Ja też postawiłem na normalnej zakładce w czasie trwania meczu bo zakładka LiveBet nie działała, jeśli mi nie zwrócą to się nieźle wkurzę ????????????
 
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
Mnie zwrócili od razu po zakończeniu meczu. Też nie mogłem połączyć się z LiveBet, ale postawiłem na normalnych zakładach zaraz po rozpoczęciu meczu.
 
T 13

txc

Użytkownik
Lepsze jaja! Mialem under 2.5 do polowy na kuponie. Dalem zatwierdz i co?! Wchodze w szczegoly kuponu, a tam brak zdarzenia ! :| Jazda do supportu bo nie w ch... nie beda robic.
No i dupa... Pisalem do supportu i oczywiscie robia do 20... wiec napisalem po angielsku. Niestety nie moga anulowac zakladu, poniewaz TO MOJA WINA, powinienem patrzec jakie zawieram zaklady. Oczywiscie, ze patrzylem. Na kuponie przed zatwierdzeniem mialem zaklad live. Postawilem, wszedlem w szczegoly kuponu i co? I nic, nie ma zdarzenia postawionego live. Kupon dopiero na dzis, ale i tak zostalem zrobiony w bambo i kasy w razie wtopy nie dostane :/
O polaczeniu sie z livebetem na ten mecz nie bede pisal, bo szkoda nerwow.
 
Do góry Bottom