>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Na live chacie wlasnie mi powiedzial ze kursy dowolne i można grać single tez ;)
I co do zapisu w regulaminie że wpłata musi być przez tobet mobile napisał ze można normlanie wplacic p24 przez komputer.
A zaklady trzeba zawierac przez komorke czy mozna normalnie przez strone?
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Na live chacie wlasnie mi powiedzial ze kursy dowolne i można grać single tez ;)

I co do zapisu w regulaminie że wpłata musi być przez tobet mobile napisał ze można normlanie wplacic p24 przez komputer.
I jeszcze frytki do tego. Wlasnie przez to nie dostalem bonusu bo wplacalem przez p24. TRZEBA WPLACAC KARTĄ!!!! Na szczescie i tak mi kupony siadly wiec wyplacam od razu.????
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Taa sorry za wprowadzenie w błąd ale ten inteligent z Live Chatu mi tak powiedział i moja sprawa jest wyjaśniana przez dział promocji... zobaczymy co odpiszą.. szkoda gadac
I nastepnym razem najlepiej róbcie screeny jak rozmawiacie na chacie z kimkolwiek tego co pisza...
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
z tego co tu wyczytałem to Bonus sportowy 50% jest dla ludzi co otrzymali maila. Czy tyczy się to też pozostałych dwóch promocji? Interesuje mnie 4 zakłady za cenę 2, czy jeśli nie otrzymałem maila mogę z niej skorzystać?
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Ja dostałem maila zrobiłem wpłatę chcę skorzystać z 4 za 2, podałem kod promocyjny i postawiłem dwa zakłady. I tu mam pytanie dwa darmowe zakłady otrzymam w formie zwrotu kasy na konto teraz czy dopiero po postawieniu? Jak to wyglądało u was?
 
L 7

lgglpl

Użytkownik
u mnie wygladalo to tak:
- wpłacasz przez telefon 80 zł
- obstawiasz po dowolnym kursie dwa zaklady po 40 zł - przez telefon
- po zakończeniu tych zdarzen zamiast 80zł(+wygrana z zakładów) mam dopisane 80 zł razem 160zł(+wygrana z dwoch pierwszych)
Aby wypłacić:
-trzeba zagrac przez telefon dwa zakłady po 40 zł po kursie conajmniej 1.8 każdy i jak wygrasz to mozesz wypłacać bonus
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Tobet.com: Typuj &quot;Jeden na Jednego&quot; wygraj ekstra 500 zł!
Typuj &quot;Jeden na Jednego&quot; wygraj ekstra 500 zł!

Żużlowa karuzela przenosi się do Malilli, gdzie odbędą się kolejne zawody z cyklu Speedway Grand Prix! Specjalnie na tę okazję Tobet przygotował ofertę &quot;jeden na jednego&quot;, w której każdy gracz może zgarnąć extra 500PLN stawiając zaledwie 5!

Co należy zrobić? Wystarczy w wybranych 8 parach zawartych w powyższym sektorze wskazać, który zawodnik z danej pary uzbiera więcej punktów. Każdy kto właściwie wytypuje 8 zwycięzców i potwierdzi to zawarciem zakładu za minimum 5PLN, to poza normalną wygraną, otrzyma 500PLN!.

Wybierz swoją ósemkę, która okaże się lepsza od rywali w Grand Prix Skandynawii 2011!
Zestaw Par:
Tomasz Gollob - Greg Hancock H(0 - 1.5)
Jarosław Hampel - Jason Crump H(0 - 0.5)
Emil Sajfutdinov - Chris Holder H(0 - 0.5)
Kenneth Bjerre - Nicki Pedersen H(0 - 0.5)
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren H(0 - 1.5)
Antonio Lindback - Janusz Kołodziej H(0 - 0.5)
Rune Holta - Chris Harris H(0 - 0.5)
Thomas H. Jonasson - Artem Łaguta H(0 - 2.5)
Kursy dostępne na stronie.
Nie masz konta w Tobet? Kliknij Tutaj i odbierz jeden z 3 bonusów startowych, a także skorzystaj z freebeta w lidze angielskiej do 10EURO!
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Bonus za dokładny wynik

Rusza ostatnia faza boju o miejsca w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Liczyć się będzie każda bramka, należy więc spodziewać się wielu emocji, a my z tej okazji rozdajemy dodatkowe pieniądze tym, którzy trafią wynik w Tobet! Postaw zakład na dokładny wynik eliminacji do LM i LE za co najmniej 3 EUR, a jeśli go wygrasz, zgarniesz bonus 10 EUR!

Stawiając zakład na dokładny wynik, musisz wytypować bramkowy rezultat spotkania. Oprócz zaznaczenia 1, X bądź 2 (czyli zwycięzcy bądź remisu) należy więc również podać przewidywaną liczbę bramek dla obu zespołów. Dostępne opcje wyników zostaną wyświetlone po kliknięciu nazwy zakładu („Dokładny wynik”).

Oferta obejmuje zarówno zakłady postawione na stronie internetowej Tobet, jak i za pośrednictwem naszego nowego serwisu komórkowego.
Oferta dotyczy tylko zakładów zwykłych (nie na żywo).

Kod promocyjny: ELAUGUST
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Zakład przez komórkę €10 bez ryzyka na dobry początek La Ligi!


Jedna z najlepszych lig świata – hiszpańska BBVA Liga Nacional de Fútbol Profesional, w skrócie La Liga – wznawia rozgrywki. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy ktoś włączy się do rywalizacji dwóch gigantów z Madrytu i Barcelony, a tymczasem Wy możecie włączyć się do naszej nowej promocji. Kto postawi zakład komórkowy na dowolny mecz La Ligi rozgrywany do 28 sierpnia, otrzyma zwrot stawki w przypadku przegranej, do kwoty €10!

Regulamin:
* Oferta „Zakład komórkowy bez ryzyka” dotyczy użytkowników, którzy postawią zakład w Tobet Mobile na dowolny mecz hiszpańskiej ekstraklasy rozgrywany w dniach 15.08.2011 – 28.08.2011.
* Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu pięciu (5) minut od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
* Maksymalna kwota zwrotu wynosi 10 EUR.
* Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze.
* Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
* Oferta dotyczy tylko użytkowników Tobet
z polskim obywatelstwem
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tobet ma jakiś gruby problem ostatnio, ani chat nie działa nic :/ a własnie chciałem im zadać kilka pytań odnoście oferty mobilnej :/
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Czy u was tez tak jest, ze po wpisaniu kodu wyskakuje komunikat, ze kod niepoprawny?
Także mam taki problem. Informowałem o tym na chacie i otrzymałem taką odpowiedź:
Zgłosiliśmy już ten problem do Działu IT i mamy nadzieję, że zostanie on rozwiązany jak najszybciej. Przepraszamy za opóźnienie i nieprzyjemności z tym związane.
Pozostaje czekać. La Liga rusza dopiero 20 sierpnia. ;)
 
art_ 18

art_

Użytkownik
Tobet ma jakiś gruby problem ostatnio, ani chat nie działa nic :/ a własnie chciałem im zadać kilka pytań odnoście oferty mobilnej :/
Chat chyba nigdy u nich nie działał.
Ktoś wie co z tą promocją w związku z odwołaniem pierwszej kolejki?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Poda ktoś kod na ten zakład na LaLiga przez Tobertmoblie bo gdzieś mi się stracił a grzechem jest nie zagrać w meczu Malaga-Barca 1X i jeszcze jak nie wyjdzie to oddadzą hajs ;)
 
Do góry Bottom