>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

A 861

amigo007

Użytkownik
Raczej na wszystkie zakłady w ramach La ligi, i do tego możesz sobie dołączyć dowolne inne zakłady. Ważne, żeby chociaż jeden był na La lige. Jednak tak jak Tobet powiedział promocja została przesunięta w czasie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tobet.com czy promocja zakładu bez ryzyka na La lige jest przesunięta na drugą kolejkę tak jak mówiłeś? Bo przed chwilą rozmawiałem na live chacie z supportem i dostałem informację że promocja w związku ze strajkiem została odwołana. Czyli jak promocja przesunięta czy odwołana?
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Wakacje na koszt Tobet - 1000e!
&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;1&quot; width=&quot;20&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Wygraj wakacyjny bon o wartości €1000!
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;5&quot; width=&quot;1&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Uwielbiamy ten okres w roku, gdy lato zbliża się do końca, a w mieście na drogach jeszcze nie ma tłoku... Jednak głównym powodem naszego dobrego letniego samopoczucia jest to, że rozgrywki piłkarskie właśnie tym czasie nabierają tempa!
Już w tym tygodniu poznamy pełen skład tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej! Czy znajdzie się tam miejsce na polską drużynę? Największe szansę ma oczywiście Wisła Kraków, ale awans na gorącym cypryjskim terenie wcale nie musi przyjść tak łatwo...
Aby jeszcze bardziej podnieść poziom emocji przygotowaliśmy dodatkową zabawę!
Wszystkie zwycięskie kupony - &quot;tasiemce&quot; z przynajmniej 10 zdarzeniami - wezmą udział w losowaniu specjalnego bonu na wakacje o wartości €1,000! Kupon musi zawierać przynajmniej jeden z meczów decydującej fazy eliminacji w Lidze Mistrzów lub Lidze Europejskiej. Minimalna stawka kwalifikująca do konkursu to €2!

Nie masz jeszcze konta w Tobet?
==&gt; nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz &lt;== KLIK
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Typuj &quot;Jeden na Jednego&quot; wygraj ekstra 500 zł!

Żużlowa karuzela przenosi się do Torunia, gdzie odbędą się kolejne zawody z cyklu Speedway Grand Prix! Specjalnie na tę okazję Tobet przygotował ofertę &quot;jeden na jednego&quot;, w której każdy gracz może zgarnąć extra 500PLN stawiając zaledwie 5!

Co należy zrobić? Wystarczy w wybranych 8 parach zawartych w powyższym sektorze wskazać, który zawodnik z danej pary uzbiera więcej punktów. Każdy, kto właściwie wytypuje 8 zwycięzców i potwierdzi to zawarciem zakładu za minimum 5PLN, to poza normalną wygraną otrzyma 500PLN!

Wybierz swoją ósemkę, która okaże się lepsza od rywali w Grand Prix Polski 2011! Pary:
Tomasz Gollob - Jarosław Hampel H(0 - 0.5) 1.85 1.85
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Jason Crump - Greg Hancock H(0 - 0.5) 1.90 1.80
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren H(0 - 1.5) 1.85 1.85
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Kenneth Bjerre - Nicki Pedersen H(0 - 1) 1.72 2.00
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Chris Holder - Darcy Ward H(0 - 1.5) 1.85 1.85
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Emil Sajfutdinov - Rune Holta H(0 - 2) 1.75 1.95
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Antonio Lindback - Janusz Kołodziej H(0 - 1.5) 1.72 2.00
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Chris Harris - Artem Łaguta H(0 - 1.5) 2.00 1.72 Nie masz jeszcze konta w Tobet?
==&gt; nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz &lt;== KLIK
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 60

wichniar

Użytkownik
Raczej na wszystkie zakłady w ramach La ligi, i do tego możesz sobie dołączyć dowolne inne zakłady. Ważne, żeby chociaż jeden był na La lige.
Jakies potwierdzenie tego? Bo wydaje mi sie to mało prawdopodobne i wszystkie zakłady musze byc z La Ligi
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Jakies potwierdzenie tego? Bo wydaje mi sie to mało prawdopodobne i wszystkie zakłady musze byc z La Ligi
Co do tej promocji - obstawiasz kupon za maksymalną stawkę 40 PLN, na którym znajduje się przynajmniej jeden typ na spotkanie hiszpańskiej La Ligi. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymujesz zwrot po 48 godzinach od jego rozstrzygnięcia.
I bardzo ważna rzecz - kupon musi być zawarty za pomocą aplikacji Tobet Mobile.

Dodatkowo pytałem przed chwilą na chacie - oczywiście są dozwolone kombinacje z innymi zdarzeniami. Tak zwykle bywa w tego typu promocjach organizowanych przez Tobet.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Ma ktoś jakieś info odnośnie tej 2 kolejki? Odbędzie się? Promocja nadal aktualna?... bo każdy pisze co innego i ciężko się połapać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
x_design 450

x_design

Użytkownik
Ma ktoś jakieś info odnośnie tej 2 kolejki? Odbędzie się? Promocja nadal aktualna?... bo każdy pisze co innego i ciężko się połapać.
Zakład przez komórkę €10 bez ryzyka na La Ligę!



Jedna z najlepszych lig świata – hiszpańska BBVA Liga Nacional de Fútbol Profesional, w skrócie La Liga – wznawia rozgrywki. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy ktoś włączy się do rywalizacji dwóch gigantów z Madrytu i Barcelony, a tymczasem Wy możecie włączyć się do naszej nowej promocji. Kto postawi zakład komórkowy na dowolny mecz La Ligi rozgrywany 26-29 sierpnia, otrzyma zwrot stawki w przypadku przegranej, do kwoty €10!
Regulamin

* Oferta „Zakład komórkowy bez ryzyka” dotyczy użytkowników, którzy postawią zakład w Tobet Mobile na dowolny mecz hiszpańskiej ekstraklasy rozgrywany w dniach 26.08.2011 – 29.08.2011.
* Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu 48h od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
* Maksymalna kwota zwrotu wynosi 10 EUR.
* Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze.
* Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
* Oferta dotyczy tylko użytkowników Tobet
z polskim obywatelstwem
. .
Nie masz jeszcze konta w Tobet?
==&gt; nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz &lt;== KLIK
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maui 83

maui

Użytkownik
Chyba można tak grać.
Nie pytałem się o to obsługi Tobet, ale oni nie są w stanie sprawdzić czy grałeś z komórki czy z kompa. Ja np używam wifi na komórce i mam takie samo ip jak na kompie. U nich liczy się, że grałeś z adresu &quot;mobile&quot;.
Tak samo miałem w bet365 gdy robiłem obrót do bonusu komórkowego. Do obrotu liczyły się zakłady grane w wersji mobilowej z kompa. Jak ktoś chce to może do nich pisać, ale nie wiem czy udzielą takiej informacji.
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
no nie róbcie sobie jaj że wszystkie z LaLiga muszą być... z drugiej strony niezły przekręt by to był ze strony Tobet jeżeli to prawda.
odpisali: &quot;Uprzejmie informujemy, że promocja dotyczy wyłącznie spotkań na ligę hiszpańską.&quot;
w regulaminie nie ma takiego zapisu. Lepiej żeby kupon wszedl
bo jak nie to... ????
 
maui 83

maui

Użytkownik
Identyczny regulamin był na freebet z Premier League! Wydaje mi się, że support, chat jest lekko niedoinformowany albo mamy wielki przekręt... Skoro komuś odpisali, że można łączyć a nagle twierdzą co innego? Poczekajmy aż się wyjaśni. Ja jak pewnie większość już zagrałem.
 
Do góry Bottom