>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

maui 83

maui

Użytkownik
Hahaha ja miałem chyba z 10 spotkań i jako pierwsze nie weszło włąsnie LIVE z Premier i od razu miałem $ na koncie. Być może nie zagrałeś zakładu LIVE a taki był wymóg tej promocji.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Ogólnie to Tobet ma bardzo fajne promocje, ale często właśnie wychodzą takie buble i jakieś niedomówienia. Jakby sporządzili jasny regulamin dla każdej takiej promocji to nie byłoby problemu i oczywiście aby był on dostępny dla graczy.
Z drugiej strony jeżeli muszą być same z LaLiga a na naszym kuponie były różne dyscypliny / ligi piłkarskie to freebet 10e jest wciąż do wykorzystania
Ja wole poczekać... bo znowu zagramy coś tylko z La Ligi a się okaże, że tamten zakład się liczy. ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A można wpłacić normalnie przez komputer i tylko obstawiać z komórki, czy trzeba wpłacić z poziomu telefonu? I właściwie to ta cała La Liga to hiszpańska primera liga?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
A można wpłacić normalnie przez komputer i tylko obstawiać z komórki, czy trzeba wpłacić z poziomu telefonu? I właściwie to ta cała La Liga to hiszpańska primera liga?
Ale zadajesz dziwne pytania oczywiscie ze mozna wplacic przez kompa
ciekawe jak wplacisz przez komorke.....Z tego co wiem to tylko mozna tam kredytowka......Wiec glupio sie nie pytaj normalne ze mozna wplacic przez kompa:zoltakartka:
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To wcale nie jest głupie, nie wiem czy wiesz ale ostatnio jak była promocja 50% od depozytu (na inaugurację nowej odsłony tobet mobile 50% do 400zł) to trzeba było wpłacać przez komórkę kartą kredytową, i tylko tak. Tak więc tobet czasem potrafi utrudnić użytkownikom życie. Ja wole się upewnić, a ty zachowaj dla siebie żółte kartki. Ok? :)
 
maui 83

maui

Użytkownik
Nie wiem jak reszta, ale ja już dostałem zwrot. ;)
Tak więc promocja na zakłady ako i to nie tylko z La Ligi. Pozdro.
 
maui 83

maui

Użytkownik
a ja stawiałem mecz o 18 i zwrotu nie ma a sama la liga była, mam nadzieje że nic nie skopałem i zwrot przyjdzie, bo będzie lipa
Jeśli zagrałeś z &quot;komórki&quot; i wcześniej wpisałeś kod promocyjny to po przegranym zakładzie powinieneś mieć już sianko. U mnie odbyło się to błyskawicznie po jednym zdarzeniu przegranym na kuponie miałem z powrotem 40zł.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
wpisałem kod(wyskoczył komunikat potwierdzający), wpłaciłem pieniądze, zagrałem z komórki na remis do przerwy i lipa... (może nie dotyczyło takich zakładów?) Całe życie pod górkę ????
Pisałem już do nich maila ale brak odpowiedzi, poczekam zobaczymy, ostatnio też długo zwlekali z oddaniem mi pieniędzy z PL.
edit:
Jednak odpisali tylko trafiło do spamu. Napisali mi że zwrot powinien pojawić się na koncie w ciągu 24h, jeżeli tak się nie stanie mam napisać ponownie i przeanalizują moją syuację-czyli teraz jej nie analizowali więc ta odpowiedź mi nic nie dała ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Maui, mówisz po jednym zdarzeniu przegranym. A co dodawałeś do kuponu same zdarzenia z hiszpańskiej primera ligi czy coś innego jeszcze? Support twierdzi, że teraz muszą być zakłady tylko na la lige, jak doda się coś innego to zwrotu nie będzie. Ja na razie dopiero wpłaciłem flotę i zastanawiam się czy tylko primera lige obstawiać.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Maui, mówisz po jednym zdarzeniu przegranym. A co dodawałeś do kuponu same zdarzenia z hiszpańskiej primera ligi czy coś innego jeszcze? Support twierdzi, że teraz muszą być zakłady tylko na la lige, jak doda się coś innego to zwrotu nie będzie. Ja na razie dopiero wpłaciłem flotę i zastanawiam się czy tylko primera lige obstawiać.
Miałem tylko jedno zdarzenie z La Ligi a mianowicie Valencie. Wcześniej nie weszła mi Wisła i po tym przegranym meczu dostałem zwrot. Do tego miałem jeszcze 3 inne zdarzenia, ale żadne nie było z La Ligi.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No to wkurza mnie już ten niekompetentny support, sami nie wiedzą co można a czego nie można. Ja jednak dla bezpieczeństwa obstawie chyba na samą la lige. Bo jak dam więcej i z automatu nie dostanę zwrotu, to ten niedoinformowany support może powiedzieć że tylko la liga. I mógłbym zwrotu nie otrzymać. Zrobił bym sobie fajnego szczurka ale jak przegram i automatycznie nie dostanę zwrotu, to z supportem się przecież nie wykłucę. Oni wiedzą swoje i ich nie przekonam.
 
maui 83

maui

Użytkownik
No to wkurza mnie już ten niekompetentny support, sami nie wiedzą co można a czego nie można. Ja jednak dla bezpieczeństwa obstawie chyba na samą la lige. Bo jak dam więcej i z automatu nie dostanę zwrotu, to ten niedoinformowany support może powiedzieć że tylko la liga. I mógłbym zwrotu nie otrzymać. Zrobił bym sobie fajnego szczurka ale jak przegram i automatycznie nie dostanę zwrotu, to z supportem się przecież nie wykłucę. Oni wiedzą swoje i ich nie przekonam.
Wydaje mi się, że to wszystko działa automatycznie... jeśli wpisałeś kod i zagrałeś kwalifikujący się zakład to z automatu otrzymujesz zwrot a support nie ma nic do tego. A co do supportu to wydaje mi się, że powinni się trochę podszkolić bo ich wiedza na niektóre tematy jest żałosna.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Powinno być automatycznie, ale jeśli korzystałeś z ostatniej promocji zakładu bez ryzyka powinieneś wiedzieć że to &quot;automatycznie&quot; często nie działa. Ostatnim razem czekałem ponad 30h na zwrot. Co do obecnej promocji to nie wiem czy można obstawiać też live zakłady. Pytałem mailem support, ale obecnie jest chyba awaria poczty o2.pl i nie mogę sprawdzić odpowiedzi. Kurczę a mecz Granada - Real Betis dobiega końca. Chciałem obstawić 0-0 ale chyba odpuszczę bo kurs coraz mniejszy. A pewności nie mam czy live można...
 
Do góry Bottom