>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

maui 83

maui

Użytkownik
Powinno być automatycznie, ale jeśli korzystałeś z ostatniej promocji zakładu bez ryzyka powinieneś wiedzieć że to &quot;automatycznie&quot; często nie działa. Ostatnim razem czekałem ponad 30h na zwrot. Co do obecnej promocji to nie wiem czy można obstawiać też live zakłady. Pytałem mailem support, ale obecnie jest chyba awaria poczty o2.pl i nie mogę sprawdzić odpowiedzi. Kurczę a mecz Granada - Real Betis dobiega końca. Chciałem obstawić 0-0 ale chyba odpuszczę bo kurs coraz mniejszy. A pewności nie mam czy live można...
No nie wiem czy ja mam szczęście, ale ostatnio też dostałem zwrot momentalnie... max 5 min po zakończonym przegranym zakładzie Premier League.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ziomek2000 jak po angielsku napiszesz, to zdarza się że angielski support odpisze. U mnie przynajmniej tak było. A z tą pracą polskiego supportu też jest różnie. Parę razy w późniejszych porach odpisywali, oczywiście z reguły nie na live czacie tylko poprzez e-mail.
 
maui 83

maui

Użytkownik
No i jak w koncu można łączyc z innymi zdarzeniami czy nie? Dostaliście zwrot?
Tak jak już pisałem dostałem momentalnie! Po przegranym zdarzeniu i to nie z La Ligi. Miałem 5 zdarzeń na kuponie i tylko 1 z La Ligi. Pozdro.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
No była gdzieś tu informacja ale teraz też jej nie widzę ????

Znalazłem go w historii ale póki co nie mogę umieszczać linków więc nie pomogę ;(
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wcześniejsza promocja zniknęła z głównej strony. Chyba ją odwołali, widocznie nie mogą równolegle funkcjonować 2 promocje z zakładem bez ryzyka. W tej wcześniejszej był zakład bez ryzyka do 5 euro na eliminacje euro 2012 rozgrywane 2,3 i 6 września. Widzę jednak, że na eurobasket jest korzystniejsza do 10 euro. Mimo wszystko szkoda że nie pamiętam kodu na euro 2012 bez ryzyka, to bym spróbował czy promocja działa.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Zakład ze zwrotem na EuroBasket 2011



EuroBasket, czyli koszykarskie mistrzostwa Europy, odbędzie się w tym roku na Litwie. To jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu, z pewnością czeka nas wiele emocji, niespodzianek i pamiętnych momentów.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego: zakład bez ryzyka, zwykły lub na żywo, na Eurobasket 2011. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy, do kwoty 10 €!

Czy próbowałeś już zakładów na żywo? LiveBet to możliwość obstawiania wyników wydarzeń sportowych na bieżąco podczas ich trwania: kursy udostępniane są po rozpoczęciu spotkania i aktualizowane na bieżąco zależnie od przebiegu meczu. Emocje gwarantowane! Oferta dotyczy wszystkich meczów EuroBasketu 2011 i zakładów pobocznych, ale nie obejmuje zakładów na zwycięzcę turnieju. Można stawiać zakłady zwykłe i na żywo oraz mieszać je na kuponie z innymi wydarzeniami sportowymi.


Regulamin


* Oferta dotyczy zakładów zwykłych lub na żywo postawionych na wybrane spotkanie lub spotkania turnieju EuroBasket 2011 rozgrywanego w dniach 31.08.2011 – 18.09.2011.
* Maksymalna kwota zwrotu wynosi 10 € (40PLN).
* Jeśli pierwszy postawiony zgodnie z warunkami promocji zakład zostanie przegrany, w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
* Oferta nie obejmuje zakładów na zwycięzcę turnieju.
* Z oferty mogą skorzystać tylko osoby posiadające polskie obywatelstwo.
 
Do góry Bottom