>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dlaczego gdy wpisuje swój numer telefonu z prośbą o wysłani aplikacji na moj telefon wszystko jest ok,przychodzi sms-tylko że zamiast linku z mobile.Tobet przychodzi link do mobile.nordicbet.com ,zainstalowałem to na próbę,i oczywiście nie moge sie zalogowac bo to inny buk? :p
Co zrobić z tym fantem ?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Musisz mieć na koncie kasę i ją postawić a jak nie wejdzie to ci zwrócą
A tak to się z nimi nie bawie, bo wczoraj wypłaciłem parę złotych i konto wyczyszczone. Jak była euroliga i dawali takiego typu zakład bez ryzyka to dopisywali automatycznie na konto daną kwotę i mogłeś zagrać za tą kwotę wiadomo tylko eurolige.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A tak to się z nimi nie bawie, bo wczoraj wypłaciłem parę złotych i konto wyczyszczone. Jak była euroliga i dawali takiego typu zakład bez ryzyka to dopisywali automatycznie na konto daną kwotę i mogłeś zagrać za tą kwotę wiadomo tylko eurolige.
Zdarzyło się to tylko kilku osobom, więc musisz zaliczać się do tego wyjątku ???? Wynika on chyba z jakiś błędów systemowych Tobetu. Ogólnie zawsze zasada jest taka w tych freebetach tobetowskich, że grasz - przegrywasz - zwrot - wypłata, no chyba, że nie masz nic na koncie, to jeszcze przed &quot;grasz&quot; trzeba wpłacić :p
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sutek jesteś VIP-em na forum a pytasz o tak podstawowe rzeczy. Tak jak mówi piotrex007 najpierw musisz wpłacić. Na tą euroligę to przydarzył ci się miły błąd. Gdyby było tak jak mówisz, to wszyscy mięli by od tobet co najmniej gwarantowane 100zł. Wtedy tobet by chyba poszedł z torbami. I tak jest to świetna promocja. Nic nie ryzykujesz, a możesz dużo wygrać.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Kłania się czytanie ze zrozumieniem ... coraz częściej przekonuje się, że bycie VIP-em na tym forum żadnej chwały nie przynosi ... Niedopisywali automatycznie nigdy wcześniej bonusów za samo wpisanie kodu ! i nie są to żadne błędy systemowe. Po prostu w/w gracze wcześniej zawarli zakłady z choć jednym spotkaniem z euroligi, następnie wpisali kod, co było jednoznaczne z przyznaniem bonusu i w taki oto sposób ktoś mógł pomyśleć, że za samo wpisanie kodu Tobet daje $. Koniec.
 
S 0

suczkins

Użytkownik
Promocja DAVISCUP
Uwzględniane są zarówno zakłady pojedyncze, jak i kombinowane, postawione przed meczem lub na żywo, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie związane z finałem Pucharu Davisa.
Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Jeśli już tego nie ma to raczej tylko 1 mecz obstawić?
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Witam. Doczytałem w regulaminie bonusu mobile (25Euro/100zł), że mogę postawić na jednym kupnie zdarzenia z różnych dyscyplin sportowych pod warunkiem, że znajdzie się w nim jedno zdarzenie z Pucharu Davisa. To prawda? Czyli mogę postawić np. 5 zdarzeń z piłki nożnej + jedno zdarzenie z pucharu davisa? W razie przegranego zakładu kwota zostanie mi zwrócona?
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Obstawiam za 100 zł dzisiaj np. Rafael Nadal - Juan Monaco do tego dorzucam sobie 2 mecze pilki noznej. I jezeli mi nie wejdzie oddają mi 100 zł i moge wyplacic ?
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
a co za różnica skąd środki?

niektóre Wasze pytania są dramatyczne.. wystarczy przejść podstronę wcześniej gdzie wszystko jest napisane...
niektore buki przez mb nie wliczaja promy, malo widziales malo wiesz to malo pisz tez
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Nie wiem jak Was, ale mnie ta strona powoli zaczyna wku*wiać. Do tej pory bez problemu dostawałem zwroty, 3 dni temu stawiałem na BIATHLON i zwrotu BRAK. Pisałem do supportu, dlaczego nie ma zwrotu, mimo tego że minęły 24h. Odpisali, że zwrot pojawi się jak zostanie rozliczony ostatni zakład. Do tej pory mi go nie rozliczyli, jednak kupon widnieje jako PRZEGRANY. Napisałem kiedy zostanie rozliczony ten zakład oraz kiedy otrzymam zwrot. Dostałem następującą odpowiedź :
Hi,
Unfortunately your coupon does not count towards the riskfree bet as you have placed a bet on the world cup overall winner, season H2H that is.
Have a good night.
regards, Allan
Może ktoś wyjaśnić o co chodzi?
 
death89 84

death89

Użytkownik
niektore buki przez mb nie wliczaja promy, malo widziales malo wiesz to malo pisz tez
tyle, że to nie promocja od depozytu... wpłacić można w dowolny sposób, a do promocji załapie się KAŻDY kto wpisze ten kod! widzę, że niektórym trudno przeczytać krótki regulamin, tylko pytają o takie oczywiste oczywistości, że płakać się chce.
co do zwtrotu za biathlon, trwa on do bodaj niedzieli, 24h po skończeniu będą zwroty.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
kgmarcin, twoj zaklad nie kwalifikuje sie do zwrotu, poniewaz postawiles zaklad dlugoterminowy, na zwyciezce Pucharu Swiata calego sezonu.
 
P 0

piotrek160891

Gość
Freebet na puchar davisa obejmuje mecze poszczegolnych zawodnikow czy tylko koncowego zwyciezce pucharu davisa?
 
Do góry Bottom