>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Można być tylko i wyłącznie dzierżawcą domeny.
Konkretnie: abonentem.
Czyli rozkreciliscie forum nie bedac wlascicielem domeny i ktos ja sobie teraz zabral?
[...]
I w nawiązaniu. Abonentem domeny jest ten, którego dane abonenckie widnieją we &quot;who is&quot;. Całą resztę potencjalnej filozofii papierkologicznej, cechującej często polską rzeczywistość (domena bukmacherskie.com jest globalna, nie &quot;polska&quot;), można w przypadku domen odłożyć spokojnie na bok. Konkretnie, ta osoba, która posiada klucze do domeny, może nią w 100% zawiadywać (nie musi być abonentem ale jeśli ma kod, to może dokonać przeniesienia jej gdzie chce). Mam nadzieję, że osoby prowadzące jakąkolwiek stronę internetową to w końcu zrozumieją, że ważne jest na kogo domena została zarejestrowana albo kto ma dostęp do jej kodu. Czasem w firmach, domeny są rejestrowane na &quot;pana informatyka&quot;.
Nie wiem czy tutaj zachodził taki przypadek (przejęcia domeny).
Forum, ukazało się skutecznie, na serwerach (ale) rosyjskich i domenie forum.bukmacherskie.com beznadziejnej nawiasem mówiąc (o czym pisałem zresztą nieświadomy całej otoczki sprawy, do Adminów). To znaczy, że pliki forumowe znalazły się w tym momencie fizycznie, u hostingodawcy rosyjskiego.
Jednocześnie, &quot;nieaktywna&quot; była domena bukmacherskie.com, której przyporządkowane do niej serwery dns prawdopodobnie nadal były &quot;brytyjskie&quot;.
Zrobiono więc moim zdaniem tak: przejęto (może skopiowano) zawartość Forum czyli zabrano je z brytyjskiego serwera. Wrzucono zawartość Forum na rosyjskie serwery a zablokowano (zmieniono hasło) do serwera brytyjskiego (&quot;odpinając&quot; z tego serwera domenę bukmacherskie.com), i ew. zmieniono dane do panelu domeny bukmacherskie.com (u rejestratora domeny) aby nie można było jej skierować na jakikolwiek potencjalny serwer z plikami Forum. Zarejestrowano efbuka. Podpięto go pod rosyjski serwer. W ustawieniach efbuka u rejestratora tej domeny wpisano nazwy rosyjskich serwerów dns czyli skierowano efbuka na pliki Forum znajdujące się na rosyjskim serwerze.
Edit: ww. opowieść można też próbować obalić, bowiem jakowychś działań w obrębie samej domeny bukmacherskie.com (w jej ustawieniach w panelu u rejestratora) dokonywano 5 kwietnia br. i nie było to działanie związane z przedłużeniem ważności abonentu domeny.
I tyle ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Filmiki z YouTube na forum się nie odtwarzają.
Nowo-wrzucone powinny działać.
Jeśli chodzi o starsze - mogą nie działać ze względu na niepoprawne sformułowane linki.
Aktualnie pracujemy nad aktualizacją linków we wszystkich postach.
Operacja ta jednak jeszcze potrwa 1-2 dni. Jest ona dość kosztowna, dlatego nie robimy tego &quot;o raz&quot; aby dostęp do forum nie ucierpiał z tego powodu.
 
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
Ja mam taką prośbę aby przy zamykaniu tematu live na końcu dać post o zamknięciu i otwarciu kolejnego. Mam suby na live i zdarzało się tak ze ludzie piszą w nowym temacie a ja zauważam to dopiero po czasie. Dziękuję.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja mam taką prośbę aby przy zamykaniu tematu live na końcu dać post o zamknięciu i otwarciu kolejnego. Mam suby na live i zdarzało się tak ze ludzie piszą w nowym temacie a ja zauważam to dopiero po czasie. Dziękuję.
Ok, zostało to przekazane moderatorom i każdy zamykany temat będzie miał do nowego link.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Edycja postów - lepsza była poprzednia wersja czyli &quot;szybka edycja&quot; + widać było posty poniżej.
Po aktualizacji forum (a odbędzie się to niedługo) - przywrócimy tą opcję. Teraz dostawaliśmy info, że przez tę opcję czasami np. dublują się posty.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Mam propozycję by wprowadzić na forum funkcję spoiler. Jest to bardzo przydatne w przypadku cytowania dłuższych treści ponieważ post robi się o wiele czytelniejszy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@ShakeYoBody, dlatego jest wprowadzona opcja &quot;Cytowanie selektywne&quot; by zaznaczyć zdanie, a następnie zacytować.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Już powinno być ok - walczę z znakiem &quot;euro&quot; - znalazłem przyczynę, probuje ją wlaśnie zlikwiodwać ;)
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Czy są jakies szanse na wydluzenie czasu na edycje postów ?
W chwili obecnej jest to około 3-4 dni, jednak to troche mało, czasami wrzucam typy z wyprzedzeniem 6-7 dniowym (zanim kursy stopnieją do niegrywalnych poziomów) a pozniej nie mozna juz edytować tego i wiele osób jest zmuszonych do cytowania samego siebie zeby rozliczyc konkretny typ.
Mysle ze to by poprawiło czytelnosc wielu wątków w dziale Kupony czy Kupony ze statystykami.
Tydzien (7 dni) byłoby idealnie.
 
Do góry Bottom