>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Taka idea konkursu, komentować z argumentami można w działach tematycznych, gdzie zazwyczaj również te same typy są.
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Można by stworzyć ankietę informującą czy z perspektywy użytkowników zamknięcie dntb było dobrym posunięciem, czy wręcz przeciwnie. Myślę, że trochę czasu już upłynęło i można wyciągnąć wnioski czy temat z typami na żywo(+dyskusja) wyeliminował słabe punkty hp(wyzwiska zawodników, kółka wzajemnej adoracji, udzielanie się pewnych osób tylko tam i itp) i najważniejsze czy znajdujemy tam dobre typy na których można zarobić.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Czy są jakies szanse na wydluzenie czasu na edycje postów ?
W chwili obecnej jest to około 3-4 dni, jednak to troche mało, czasami wrzucam typy z wyprzedzeniem 6-7 dniowym (zanim kursy stopnieją do niegrywalnych poziomów) a pozniej nie mozna juz edytować tego i wiele osób jest zmuszonych do cytowania samego siebie zeby rozliczyc konkretny typ.
Mysle ze to by poprawiło czytelnosc wielu wątków w dziale Kupony czy Kupony ze statystykami.
Tydzien (7 dni) byłoby idealnie.
Ponawiam prosbe/pytanie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@meenzer1980
Przymierzamy się do zmiany (aktualizacji) skryptu forum. Na razie zmian w edycji postów nie przewidujemy. Na nowym skrypcie wydłużymy czas edycji.
@Jessi
Nie mamy w planach zrobienia takiej ankiety. Powrotu do HP i DNTB nie będzie, więc nie ma sensu nieobiektywnej ankiety przeprowadzać.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Chciałem się zapytać czy doszło do zmiany nastawienia względem ludzi którzy mają wiedzę na temat danej dyscypliny i dzielą się tym z innymi. Czy wciąż jest brak poszanowania dla takich ludzi?

Pytam bo nie mam zamiaru na siłę kogoś uszczęśliwiać swoimi analizami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Rozumiem,że chodzi Ci o skoki narciarskie tak? Sezon zimowy jeszcze daleko ale jeśli będziesz w tym sezonie się tak samo udzielał jak w tamtym i będziesz miał dobra skuteczność to szanse na otrzymanie rangi będą bardzo duże.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Naprawdę potrzebne są oddzielne tematy dla każdej kolejki danej ligi? Nie mógłby być jeden, który zdecydowanie ułatwiałby sprawę? Teraz trzeba przed każdą kolejką subskrybować na nowo temat o danej lidze, czasami się o tym zapomina i pomija się wiele postów. Poza tym oszczędza to czas. Kiedy są jakieś nowe analizy związane z meczami danej ligi, po prostu masz dany temat w subskrybowanych i wszystko widzisz na bieżąco, nie musisz przeszukiwać forum, aby znaleźć typy związane z twoją ulubioną ligą. To, co jest teraz, jest wyjątkowo niepraktyczne. Przemyślcie to.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Naprawdę potrzebne są oddzielne tematy dla każdej kolejki danej ligi? Nie mógłby być jeden, który zdecydowanie ułatwiałby sprawę? Teraz trzeba przed każdą kolejką subskrybować na nowo temat o danej lidze, czasami się o tym zapomina i pomija się wiele postów. Poza tym oszczędza to czas. Kiedy są jakieś nowe analizy związane z meczami danej ligi, po prostu masz dany temat w subskrybowanych i wszystko widzisz na bieżąco, nie musisz przeszukiwać forum, aby znaleźć typy związane z twoją ulubioną ligą. To, co jest teraz, jest wyjątkowo niepraktyczne. Przemyślcie to.
Podział na kolejki jest wygodniejszy, przede wszystkim jest porządek w postach . To o czym mówisz stosujemy do lig, które są mniej oblegane, mniej analiz jak np II liga Polska, czy niższe Niemieckie na przykład.

A tak możesz sobie dodać cały temat danego kraju do subskrybcji i otrzymasz wiadomość, że jakiś post się pojawił.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Naprawdę potrzebne są oddzielne tematy dla każdej kolejki danej ligi? Nie mógłby być jeden, który zdecydowanie ułatwiałby sprawę? Teraz trzeba przed każdą kolejką subskrybować na nowo temat o danej lidze, czasami się o tym zapomina i pomija się wiele postów. Poza tym oszczędza to czas. Kiedy są jakieś nowe analizy związane z meczami danej ligi, po prostu masz dany temat w subskrybowanych i wszystko widzisz na bieżąco, nie musisz przeszukiwać forum, aby znaleźć typy związane z twoją ulubioną ligą. To, co jest teraz, jest wyjątkowo niepraktyczne. Przemyślcie to.
Jeśli dana liga jest popularna to temat będzie na każdą kolejkę oddzielny i na pewno to nie ulegnie zmianie. Jak jest mniejsze zainteresowanie daną dyscypliną lub ligą to temat jest jeden zbiorczy lub czasowy.
Przy oddzielnych tematach wszystko masz uporządkowane i nie musisz skakać po kilkudziesięciu stronach. Szczerze mówiąc to jesteś pierwszą osobą, która ma z tym problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Podczas dodawania nowego postu do mojego tematu z typami, po naciśnięciu &quot;Wyślij&quot; pojawia się &quot;This forum requires that you wait 35 seconds between posts. Please try again in 34 seconds.&quot;. Oznacza to, że tak jakby klikam na przycisk dwa razy, mimo że, na pewno robię to raz. Taki błąd pojawia się zawsze i tylko gdy dodaję typy do mojego tematu. Gdy wysyłam post w dziale NFL, post dodaje się raz i po wysłaniu jestem do niego przenoszony, nie widać komunikatu o 35 sekundach.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Podczas dodawania nowego postu do mojego tematu z typami, po naciśnięciu &quot;Wyślij&quot; pojawia się &quot;This forum requires that you wait 35 seconds between posts. Please try again in 34 seconds.&quot;. Oznacza to, że tak jakby klikam na przycisk dwa razy, mimo że, na pewno robię to raz. Taki błąd pojawia się zawsze i tylko gdy dodaję typy do mojego tematu. Gdy wysyłam post w dziale NFL, post dodaje się raz i po wysłaniu jestem do niego przenoszony, nie widać komunikatu o 35 sekundach.
To podobny błąd jak z dublowaniem posta po dodaniu. Mimo tego komunikatu Twój post jest już wtedy dodany.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Nie wiem, czy temat był już poruszany, ale według mnie powinno się wprowadzić nabijanie postów do licznika w temacie z typami na żywo. Są osoby, które nabiły sobie 50 postów (czy ile tam trzeba), żeby uczestniczyć w dyskusji na żywo i wrzucają swoje często nieprzemyślane typy. Jak wiadomo jednak, raz na jakiś czas to i ślepej kurze ziarno się trafi, łapie taka osoba kurs 3, parę osób pograło, reputa leci. Później wygląda to tak, że dany użytkownik ma napisane 50 postów, a 500 reputy, co wygląda naprawdę fajnie i tworzy iluzje, że tak powiem dobrego typera. Gdybyśmy naliczali posty, wychodziło by na to, kto spamuje w tym temacie, a kto gra naprawdę dobre typy i lista osób godnych zaufania była by bardziej przejrzysta.
 
Do góry Bottom