>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

radek03 90

radek03

Forum VIP
przy rejestracji każdy user powinien przesłac skan dowodu jak do bukmachera -
Haha, śmieszne abym musiał przesłać swoje dane osobowe, nieznanej osobie, które mogłby wylądować w niepowołanych rękach. Buchamcher działa na podstawie ściśle określonego prawa, regulowane są także punkty dotyczące ochrony danych osobowych itp, a forum nie. Po drugie to w internecie można nawet znaleźć zdjęcia dowodów, więc pomysła jest strasznie głupi.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Haha, śmieszne abym musiał przesłać swoje dane osobowe, nieznanej osobie, które mogłby wylądować w niepowołanych rękach. Buchamcher działa na podstawie ściśle określonego prawa, regulowane są także punkty dotyczące ochrony danych osobowych itp, a forum nie. Po drugie to w internecie można nawet znaleźć zdjęcia dowodów, więc pomysła jest strasznie głupi.
Ta działa na podstawie ściśle określonego prawa np. maltańskiego, znasz to prawo? A skąd wiesz że twoich danych nie mogą udostępnic innym firmom. Ponadto trochę wyluzuj i nie rób napinki bo to nie Hyde Park, a jak umiesz czytac to czytaj ze zrozumieniem: pół żartem, pół serio
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ta działa na podstawie ściśle określonego prawa np. maltańskiego, znasz to prawo? A skąd wiesz że twoich danych nie mogą udostępnic innym firmom. Ponadto trochę wyluzuj i nie rób napinki bo to nie Hyde Park, a jak umiesz czytac to czytaj ze zrozumieniem: pół żartem, pół serio
Po pierwsze to w moim poście nie ma żadnych negatywnych emocji, więc nie rozumiem jakich napinek sie doszukujesz. Po drugie pewnie 99% ludzi nie zna dobrze prawa swojego kraju, więc raczej tym bardziej nie będą znać obcego, np. Malty. Ale regulamin firm, do których wysyłam skan staram się choćby pobierznie przeczytać i polityka ochrony danych osobowych jest. I o to mi chodziło.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja mam takie pytanie .... Czemu ma słuzyć opcja wysyłania 5 pw w jednym czasie ?? mi sie wydaję że jest to tylko ułatwienie dla spamowiczów którzy 5x szybciej i 5x więcej rozsyłają pw z jakimkis tam linkami , mi sie jeszcze nigdy nie zdażylo abym musiał wysłać 5 takich samych pw , wiem że nie którzy muszą ale to się pewnie zdaża raz na jakiś czas a posiedzieć 2 min dłużej aby to rozesłać coś co sie ma do rozesłania chyba nikogo by nie zbawiło.
ostatnio nawet było coś w stylu ile jeden spamer rozesłał pw było to coś koło 130 i wszystkie wysyałał pewnie masowo po 5 , a jak by musiał rozsyłać po jednej to wątpie czy rozesłał by tego z 10 bo nie dość że po jednej to jeszcze musiał by czekać aż upłynie 60s między jedną a drugą pw
radził bym to przemysleć ????
 
T 0

test_man

Użytkownik
40 000 + userów
w ten weekend 7 aktywnych tematow w VIP Typach
wtf
zadnych zmian z tym nikt nie planuje? troche bez sensu to w obecnej formie wyglada, imho
bez urazy ;]
 
R 5

real1

Użytkownik
No właśnie zgadzam się co do PW . 5 wiadomości w jednej chwili to tylko łakomy kąsek dla &#39;&#39;spamowiczów&#39;&#39; rożne reklamy linki itd. ;). Bez sensu...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja proponuje by w dziale VIP wprowadzic obowiazek (np. co miesiac) podsumowania typow (najwazniejsze kwestie czyli zysk i yield). W regulaminie tamtego dzialu tego nie ma a napewno bedzie to latwiej wyegzekwowac niz w dziale &quot;Kupony ze statystykami.&quot; I czarno na bialym bedzie mozna przekonac sie z ktorym &#39;VIPem&#39; warto grac. Skoro ma to byc dzial elitarny to niech do czegos zobowiazuje :spokodfhgfh:
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Proponuje zalozyc temat &quot;Imprezy&quot; lub podobny w dziale Hyde Park; lub zrobic jakikolwiek dopis do regulaminu stanowiacy o mozliwosciach zamieszczania tego typu.
Wiecej o tym TUTAJ
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
W każdym pierwszym poście, w temacie &quot;Dyskusja na tematy bukmacherskie&quot; proponowałbym wprowadzenie podania livescore&#39;ów do popularnych sportów np.futbol,siatkówka,koszykówka,hokej,żużel,tenis itd.
Myślę, że dla moderatorów zakładających temat nie byłby to duży problem, bo na początku ustali się jakie strony WWW są najlepsze do sprawdzania wyników, i przy nowym zakładaniu tematu te livescory by się tam znajdowały.
Myślę, że ograniczyło by to niepotrzebne dyskusje w owym temacie i niepotrzebną napinke, bo irytujące jest gdy kilka osób pod rząd pyta o ten sam livescore, a tak byłby on podany w pierwszym poście i za ciągłe pytanie o livescory żółta kartka na rozjaśnienie umysłu :]
O to moja propozycja, według mnie podwyższy poziom dyskusji w temacie ogólnym.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
W każdym pierwszym poście, w temacie &quot;Dyskusja na tematy bukmacherskie&quot; proponowałbym wprowadzenie podania livescore&#39;ów do popularnych sportów np.futbol,siatkówka,koszykówka,hokej,żużel,tenis itd.
Myślę, że dla moderatorów zakładających temat nie byłby to duży problem, bo na początku ustali się jakie strony WWW są najlepsze do sprawdzania wyników, i przy nowym zakładaniu tematu te livescory by się tam znajdowały.
Myślę, że ograniczyło by to niepotrzebne dyskusje w owym temacie i niepotrzebną napinke, bo irytujące jest gdy kilka osób pod rząd pyta o ten sam livescore, a tak byłby on podany w pierwszym poście i za ciągłe pytanie o livescory żółta kartka na rozjaśnienie umysłu :]
O to moja propozycja, według mnie podwyższy poziom dyskusji w temacie ogólnym.
To się mija z celem działania quasi Shoutboxu, równie dobrze można karać za pisanie, że jest gol, przełamani, karny itp bo przecież są livescory, relacje video i audio.
W każdym dziale do każdego sportu są podane linki z livescorami, każdy może użyć opcji &quot;szukaj&quot; i odnaleźć. Do tego mnogość dyscyplin i zawodów nie zawsze pozwala korzystać z tych samych linków. Pomysł hybiony moim zdaniem.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
To się mija z celem działania quasi Shoutboxu, równie dobrze można karać za pisanie, że jest gol, przełamani, karny itp bo przecież są livescory, relacje video i audio.
W każdym dziale do każdego sportu są podane linki z livescorami, każdy może użyć opcji &quot;szukaj&quot; i odnaleźć. Do tego mnogość dyscyplin i zawodów nie zawsze pozwala korzystać z tych samych linków. Pomysł hybiony moim zdaniem.
Ale często userzy pytają o te oficjalne livescory np.fivb.
Można by podać link do strony o siatkówce na której są różne livescory do zawodów z całego świata, i tak z każdej dyscypliny.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ale często userzy pytają o te oficjalne livescory np.fivb.
Można by podać link do strony o siatkówce na której są różne livescory do zawodów z całego świata, i tak z każdej dyscypliny.
Jak ktoś chce lajfa do siatkówki to odpala dział siatkówka i tam znajdzie zawsze co potrzebuje. Tak samo jest z innymi dyscyplinami. Ludziom się tylko nie chce szukac ! Nawet gdyby to było na pierwszej stronie to liczba tego typu pytań i tak nie zmaleje ...

P.S . Najlepiej to podac http://www.google.pl na pierwszej stronie bo nie wiem czy wszyscy znają ten link ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jeśli chcecie ograniczyć spam. To proponuję zrobić limit na zakaz pisania nowych postów (np. dopiero od 50-100posta) użytkowników do najpopularniejszych działów (konkursy - tutaj w ogóle pierwsi unserzy nie powinni brać udział w grze!).
Ograniczy to zdecydowanie spam. I oczywiście też zablokować pisanie privów!
Znam takie sposób z konkurencji i już nie ma spamu.
Daje mam taki krótki przykład jak to widzę. Spamerzy przecież nie będą specjalnie pisać analiz by później dostać bana za napisanie spamu!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jeśli chcecie ograniczyć spam. To proponuję zrobić limit na zakaz pisania nowych postów (np. dopiero od 50-100posta) użytkowników do najpopularniejszych działów (konkursy - tutaj w ogóle pierwsi unserzy nie powinni brać udział w grze!).
Ograniczy to zdecydowanie spam. I oczywiście też zablokować pisanie privów!
Znam takie sposób z konkurencji i już nie ma spamu.

Daje mam taki krótki przykład jak to widzę. Spamerzy przecież nie będą specjalnie pisać analiz by później dostać bana za napisanie spamu!
Efekt bedzie wrecz odwrotny, moze nowi nie beda pisac analiz (a jesli nawet to w 90% ch... warte) ale beda pisac mnostwo bezsensownych postow i tematow typu &#39;Jakiego buka wybrac&#39; , &#39;Nowy super system gry&#39; itp. jak i rowniez beda zakladali swoje tematy z typami gdzie zamiast wpisac w jednym poscie wszystkie typy na dany dzien to postow bedzie 10 co 15 minut kazdy tylko po to by nabic licznik. Przez to zrobi sie jeszcze wiekszy balagan niz jest. Moze i faktycznie u konkurencji sie to sprawdza ale przypuszczam ze tamto forum jest sporo mniejsze, FB to chyba najwieksze forum tego typu w Polsce wiec i spamerow poprostu sie tu nie da wyeliminowac a i ograniczyc jest bardzo ciezko.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
dlaczego na sygnatury zostaly nalozone takie restrykcje?
wiem ze niby to ma przyspieszyc dzialanie forum(?) wiec skoro nawet nie mozna wrzucic minki, pogrubic czy zrobic kursywy proponuje zaczac czyszczenie od MODów.. to oni maja po 3 miliony obrazkow w podpisach i na pol monitora...
 
dawidek_23r 0

dawidek_23r

Użytkownik
dlaczego na sygnatury zostaly nalozone takie restrykcje?

wiem ze niby to ma przyspieszyc dzialanie forum(?) wiec skoro nawet nie mozna wrzucic minki, pogrubic czy zrobic kursywy proponuje zaczac czyszczenie od MODów.. to oni maja po 3 miliony obrazkow w podpisach i na pol monitora...
Popieram, niby z jakiej racji modki nie maja takich ograniczen. Przeciez wystarczy jak beda odznaczeni tylko kolorowymi nickami. Nie sadze, zeby wstawienie jednego zdania w podpis mialo az tak duzy wplyw na szybkosc dzialania forum. Skoro Marcin Odra napisal, ze sa wylaczone, gdyz nie sa potrzebne to niech to sie tyczy wszystkich bez wyjatkow. Dlatego optuje za tym, aby takze moderatorzy nie mieli mozliwosci wstawiania sygnatur. Na pewno nie sa im bardziej potrzebne niz zwyklym uzytkownikom...

Bez napinki.
 
Do góry Bottom