>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sygnatury są jednym z przywilejów moderatorów jakbyś nie wiedział.
Czytając w/w post przypomina mi się przypowieść o psie ogrodnika.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To super, tylko że te sygnatury modów razem zajmują więcej niż sygnatury zwykłych userów.
Nie ma problemu.
Jest na to wyjście.
Proszę przeczytać ten post.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=925666&amp;amp;postcount=680
Co do avatarów, podpisów a także nawet do załączonych zdjęć/screenów itd. Można to samemu sobie wyłączyć.
Ja jak korzystam z mobilnego internetu aby mi szybciej forum działało wyłączam sobie wszystkie dodatkowe rzeczy. Każdy może sobie to wyłączyć.
Panel Kontrolny ---&gt; Edycja Opcji ---&gt; Opcje wyświetlania wątków
&gt;&gt;&gt; INSTRUKCJA &lt;&lt;&lt;
Można wyłączyć sobie podpisy jak Tobie przeszkadzają.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Skoro Marcin Odra napisal, ze sa wylaczone, gdyz nie sa potrzebne to niech to sie tyczy wszystkich bez wyjatkow
dokładnie...
w sumie to ja nic nie mam do tego czy ktoś ma sygnature czy nie ale skoro nam zwykłym userom zabrania sie posiadania to czemu owa istota w zielonym kapturku jest faworyzowana - zbyt faworyzowana.Nie rozumiem tego ja i pewnie
99% zwykłych userów.Sam pomysł z sygnaturami jest o tyle dziwny ze wystarczy tak skonfigurować forum by można było mieć sygi w odpowiedniej rozdziałce tak by nie działał to na szkode forum.Ale żeby odrazu wprowadzać zakazy i to nie sprawiedliwe wobec zwykłych userów...nie spotkałem sie jeszcze z czymś takim
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
wg. mnie podpisy powinny działać.
Tzn fajnie by było, jeśli zwykli userzy mieliby możliwość używania tej funkcji.

aleeee ...
nie odczuwam różnicy w działaniu forum z lub bez ... podpisów :jezora:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
przecież można mieć podpisy ;)
chodzi o dodatkowe opcje do sygnatur, ja nie zauważyłem zmiany szybkości w działaniu forum po zablokowaniu opcji sygnatur.
 
P 0

pavlinho

Gość
Po cholerę Wam te sygnatury? Wchodzicie na forum po to żeby oglądać podpisy i sygnatury? Przynajmniej nie ma już durnych podpisów typu &quot;Telprzem moim guru&quot; czcionką 25, różowym kolorem i pogrubionym tekstem.
przecież można mieć podpisy ;)

chodzi o dodatkowe opcje do sygnatur, ja nie zauważyłem zmiany szybkości w działaniu forum po zablokowaniu opcji sygnatur.
Ty nie zauważyłeś ale Ci co mają wolniejszego neta zauważyli. Nie muli tak jak kiedyś muliło forum, przynajmniej u mnie.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Nie wiem czy była już gdzieś taka propozycja: a mianowicie żeby można było dla użytkownika dodać pochwałę za post który nam się bardzo w jakiś sposób przysłużył. Może za dużą ilość pochwał jakieś specjalne przywileje choć nie wiem co by to mogło być. Dziś jeden użytkownik bardzo kulturalnie i wyczerpująco odpisał na postawione przeze mnie pytanie, zagadnienie i to mnie skłoniło do takiego pomysłu. Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja zdecydowanie uważam że to jest akurat głupia opcja , bo ktoś komuś po znajomości możę dawać pochwały , Uważam że ta opcja zdecydowanie na forum by się nie spisała.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dla mnie też pomysł głupi, jakieś pochwalne &quot;stawianie piwa&quot; czy &quot;prezentów&quot; przypomina mi bardziej tandetne forum dla 13-latków a nie poważne forum bukmacherskie. Jak ktoś komuś pomoże to wystarczy krótka wiadomość na pw - &quot;dzięki&quot; i nagrodą jest satysfakcja, że komuś pomogłeś.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sygnatury są jednym z przywilejów moderatorów jakbyś nie wiedział.
Tak jak TED. Modzi czymś jednak sobie zapracowali aby być na forum kimś więcej niż zwykłym szarym userem więc jakieś przywileje mogą a nawet muszą mieć a wypominanie im takich głupot jak sygnaturki to juz przesada.
Ps. żebyście czasem nie pomyśleli ze sie podlizuje czy cos ale taka jest prawda
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nikt nie pomyśli o podlizywaniu ale zaraz ktoś napisze, że sam masz sygnaturę z &quot;większymi możliwościami&quot; dlatego bronisz tego... Co wynika z tego, że masz rangę Typer.
Temat był już wałkowany wiele razy i nie ma sensu pisać dalej o tym.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja mam sygnaturke jeszcze z dawien dawna i jej nie zmieniałem. kiedyś jak chciałem coś zmienić też nie mogłem więc też jestem pewnie objęty tymi &quot;ograniczeniami&quot; przynajmniej nic mi nie wiadomo o tym żebym miał więcej przywilejów w sigach
Vader// Możesz używać kolorów, pogrubienia itp. Userzy nie mogą.
Vader2// Ale wstawić grafikę w podpisie mogą tylko modzi.

Hehe spoko ???? a miałem taką opcje to skorzystałem ;)
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Proponuje kasowac linki i dodac pkt. w regulaminie dotyczacy tematu:
Tutaj,
jesli chodzi o odnosnik do &quot;demotywatorow&quot;. Kazdy zna, widzial, poleca. Kazdy wiec nastepny post jest powtorzeniem albo rozgraniczeniem tej strony. Nie ma wiec sensu umieszczac tego samego w tym &quot;oryginalnym&quot; dziale.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
W tym temacie nie na miejscu jest chyba uzywanie funkcji EDIT?
Czy mozna by uporzadkowac owy dzial:
TEN
pod wzgledem tematow niosacych miano Valuebet. Niby nic aczkolwiek jest jeden oficjalny przyklejony &quot;wiec po co przeplacac&quot;?
 
Do góry Bottom