>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Proponowałbym rozważyć kwestię podawania suchych typów na live bez uzasadnienia choćby 1 zdaniem, czy 1 argumentem. Bez sensu jest wstawianie suchych typów, od tego są swoje tematy w dziale &quot;Kupony&quot;. Proszę administrację o przemyślenie sprawy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Coś się popieprzyło z obrazkami (emotki itd. - nie wszystkie działają poprawnie, nie wyświetlają się) na forum, czy robicie sobie po prostu żarty? ????
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Szanowni użytkownicy, domena forum.bukmacherskie.com NIE JEST PARTNEREM forum.bukmacherskie.com !!
Domena forum.bukmacherskie.com funkcjonuje BEZ ZGODY oraz WBREW WOLI właścicieli forum.bukmacherskie.com jest próbą kradzieży danych kontaktowych, kont użytkowników oraz Forum znajdujących się pod adresem: forum.bukmacherskie.com.
PRZESTRZEGAMY przed LOGOWANIEM SIĘ do swoich kont przez domenę: forum.bukmacherskie.com istnieje wysokie ryzyko kradzieży danych osobowych.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo zarządzamy przerwę techniczną do momentu pełnego zabezpieczenia forum.bukmacherskie.com..
Dokładamy wszelkich starań w celu przywrócenia mailingu oraz pełnego funkcjonowania forum.bukmacherskie.com.

o co tu chodzi ?
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Występuję błąd widoczności po prostu go niema, podobnie jak teraz nie widać w ogóle minek jest opis np : plus : ale brak ikonki .
screen w zalaczniku, teraz obok jak pisze tego posta emotikony wygladaja tak samo jak w zalaczniku :/
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Jak na stroniehttp://forum.bukmacherskie.com jest podane że forum.bukmacherskie.com czyli ta strona jest nielegalna. Prosze nie kasować postu tylko o odpowiedz
Jest to nic innego jak tylko próba zdyskredytowania i działania na szkodę naszego forum.
Czy całą bazę danych przenieśliście za zgodą właściciela forum.bukmacherskie.com?
Dlaczego użytkownicy nie zostali poinformowani wcześniej o tym fakcie?
Proszę o cierpliwość. Obecnie prowadzimy rozmowy w tej sprawie. Dane użytkowników nie są w żaden sposób zagrożone.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Opisałem moje spostrzeżenia związane z domenami, w wiadomościach do dwóch Administratorów Forum. W tym, o ważnej sądzę, kwestii ładowania się z deszczu pod rynnę. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, choć fakt, że to nie są moje sprawy, mimo to, proszę o ew. odpowiedź.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Opisałem moje spostrzeżenia związane z domenami, w wiadomościach do dwóch Administratorów Forum. W tym, o ważnej sądzę, kwestii ładowania się z deszczu pod rynnę. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, choć fakt, że to nie są moje sprawy, mimo to, proszę o ew. odpowiedź.
Spokojnie, admini też mają inne swoje obowiązki a także inną robotę niż cały czas oglądanie prywatnych wiadomości. Odwalają kawał dobrej roboty, a wy jeszcze macie pretensje. Trochę cierpliwości, odpowiedź na pewno dostaniesz ;).
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Wiadomość do Adminów nie jest wiadomością prywatną sensu stricto.

To nie są pretensje tylko prośba (z przypomnieniem o wiadomości). Może nie zauważyłeś.
Stara domena jest obecnie przedmiotem sporu prawnego, który miejmy nadzieję zostanie szybko rozstrzygnięty
i sytuacja niebawem wróci do normy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
To nie są pretensje tylko prośba (z przypomnieniem o wiadomości). Może nie zauważyłeś.
Zauważyłem. To stwierdzenie było bardziej do ogółu, bo mam wrażenie, że niektórzy tylko pretensje mają, a nawet nie docenią trochę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] miejmy nadzieję zostanie szybko rozstrzygnięty i sytuacja niebawem wróci do normy.
Oki. Dzięki.

Jeśliby nie wróciła,
mam nadzieję, że Forum (dla dobra swojej egzystencji i rozwoju) znajdzie inne rozwiązanie niż obecne.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Teoretycznie wlasiciele forum moga obrobic portfele czy konta u bukow u wszystkich uzerow ktorzy maja podobne hasla logowania (do tegoi fantastyczna baza danych mailowych chociazby) i powiedziec &#39;to nie my, to oni&#39;
Zgadza sie?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Pomijając aspekty prawne, wykonaliście zajebistą rzecz, przejmując całe forum

Dlatego zostanę u was, zamiast tych leszczy z forum bukmacherskiego
 
Do góry Bottom