>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Przedmeczówka u/o w koszu dla HT i FT

badsantaclaus 2,3K

badsantaclaus

Użytkownik
Po prostu grasz niższe/wyższe linie live niż były wystawione pre które do tego sposobu nie za bardzo się nadają, ponieważ założenie założyciela tematu była różnica ok 35 pkt+ a u Ciebie takich różnic w lini nie ma.
z przebiegu tematu, wynikalo iz chlopaki grali przy roznicy 20 pkt.
Ja zaczynam mocniej obserwowac mecz wlasnie przy takiej roznicy. i wchodze za 20 zl..
Adelaide 36 ers vs Cairn Taipans
UNDER: 185,5 ⛔
1,83
Linia poczatkowa: 164,5
Narzucali lepiej jak w NBA :p ;/
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Wchodzili i po 15 ale do HT a nie na mecz . Może być oczywiście przy szczeciu ✅ przy różnicy 15 czy 20 ale zalozonenie tak jak wspominalem było ok 35 więc nawet różnica 30 a nie 20 ma bardzo duże znaczenie tutaj i sam się niedługo o tym przekonasz
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
badsantaclaus 2,3K

badsantaclaus

Użytkownik
Wchodzili i po 15 ale do HT a nie na mecz . Może być oczywiście przy szczeciu ✅ przy różnicy 15 czy 20 ale zalozonenie tak jak wspominalem było ok 35 więc nawet różnica 30 a nie 20 ma bardzo duże znaczenie tutaj i sam się niedługo o tym przekonasz
ale ja mam tego swiadomosc.. poprostu przy roznicy 20-25 mniejsza skutecznosc...

przy 35 znajdzie sie moze jeden dwa mecze dziennie a szukania masa.. poprostu zaoszczedzanie czasu.

i jak gram narazie za pieniadze to mam 6 win i 2 lose. wiec tragedia jak narazie nie ma ????
 
badsantaclaus 2,3K

badsantaclaus

Użytkownik
Lepiej postawić 2 pewne niż 8 niepewnych no ale zobaczymy Twoją skuteczność po dużo większej ilości typów
Zgadza sie. dlatego stawiam za drobne i sprawddzam ????
Barako Bull vs Barangay
Over: 153,5
1,83
Linia poczatkowa: 178,5
Roznica: 25 pkt
Wynik: 82-79 ✅ ✅
BILANS: 7 WIN , 2 LOSE
KURSY: 1,83, STAWKA: 20 ZŁ
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Dinamo Tbilisi v Armia Tbilisi o 114,5 @ 1,83 po 2q
pre 151,5(-37pkt.) ⛔
E.Po 3q jest linia 94,5 ale i tej mogą nie pokryć
 
A 22

asza

Użytkownik
Zagrałem u98.5 na początku 4q
Wrzucili 18, 23, 21 w kolejnych kwartach, żeby pokryć linie musieli wrzucić 37 pkt. Troche dużo. Warto sobie liczyć ile mniej wiecej pada koszy na minute.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wrzucilem 3 stowki na 365 i jak bede mial czas to w weekendy bede probowal cos pograc tym systemem ????
1.
Poczatkowa: 146
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
2.
Buducnost v MZT Skopje ⛔

Początek: 146.5
Powyżej 121.5
Rożnica: 25
Wynik: 65-55 (120)

3.
Barons Kvartals v Valka/Valga ✅
Początek: 153.5
Poniżej 192.5
Rożnica: 39 :wowsdf:
Wynik: 91-96 (187)
(miałem jeszcze zagrać dla asekuracji u196.5 ale nie zdążyłem :razz ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Początek: 121.5

ale polecieli ... 87 - 90 (177) :wowsdf::wowsdf::wowsdf: (największa linia u172,5 nie dałaby rady... )
⛔
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
dzisiaj znowu odskoczyla linia na 31 a nie udalo sie skośnookim rzucic tyle ... zabraklo 3 pkt :/ Macie jeszcze jakies porady dotyczace tego grania ?
 
G 0

gajoss

Użytkownik
Ponawiam pytanie voic3d a mianowicie wie ktoś może skąd wziąć linie przedmeczowe dla spotkań, które już się rozpoczęły???
Na flashscore, betexplorer, oddsportal jest mniej spotkań niż tych, które oferuje Bet365
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Ponawiam pytanie voic3d a mianowicie wie ktoś może skąd wziąć linie przedmeczowe dla spotkań, które już się rozpoczęły???
Na flashscore, betexplorer, oddsportal jest mniej spotkań niż tych, które oferuje Bet365
Wchodzisz w kalendarz transmisji na becie następnie spisujesz wszystkie linie i masz, inaczej się chyba wszystkiego nie da znaleść
 
G 0

gajoss

Użytkownik
Wchodzisz w kalendarz transmisji na becie następnie spisujesz wszystkie linie i masz, inaczej się chyba wszystkiego nie da znaleść
Tak właśnie staram się robić, niestety nie zawsze czas na to pozwala.
W ogóle gra ktoś coś tym systemem? ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ja grałem ale źle chyba dobierałem mecze no i nie jestem zbytnio cierpliwy no ale sposób ciekawy ;)
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Sposób dobry i z moich obserwacji wynika, że właśnie im liga bardziej medialna, tym lepiej ją grać, bo założeniem najważniejszym tego systemu jest wiara w dobre oszacowanie przedmeczowe sumy punktów przez buka. No i nie grać HT bo bywa złudne i absolutne minumum przy grze FT to różnica 25 pkt. Prześledźcie sobie wyniki meczów z ostatnich dni - buk czasem myli się np. o 22 pkt, 19 pkt, ale już o 25 i więcej bardzo rzadko
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Po długiej nieobecności wróciłem do gry.
Nastawiłem się na 3 rodzaje gry:
1) Przedmeczówka u/o w koszu, ale na razie tylko FT
2) over w piłce nożnej po kursie minimum 2.00 czyli coś koło 70-80 min przy stanie 0:0, 1:0, 0:1, 1:1, 2:2.
3) lay CS ale tutaj podchodzę sceptycznie i gram dopóki nie wtopię.

W tym temacie chciałbym się skupić na grze w kosza, co za tym idzie udowodnić, że ten sposób jest coś wart.

Poniżej wyniki od 01.09.2016 do 02.09.2016.

postawione mecze: 19
mecze: ⛔ 5
mecze: ✅ 14
 
Do góry Bottom