>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew Bankowy ? Ile Czasu Trzeba Czekac ?

P 0

pedros23

Użytkownik
Czeka się 3-5 dni roboczych ale jeśli wpłącasz juz któryś raz z kolei to możesz zrobić zdjęcie cyfrówką lub komórką dowodu przelewu, wysyłasz im i po 10 minutach Ci doliczają kase ???? Ja znam taką historie, że gościu zrobił fotomontaż dowodu przelewu z mbanku oni mu doliczyli 1000zł które niby przelał, oni nie dostali jego wpłaty bo jej nie wysłał, przegrał całego tysiaka i potem miał problemy prawne bo ściągali od niego te 1000zł więc uważajcie ????
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
no to mnie dzisiaj zaskoczyli ???? Wplacilem kase na koncie około godziny 10:00 ???? Wrocilem do domu zapytalem na livesupport czy jest mozliwosc przyspieszenia wpłaty ???? Odpowiedzieli ze owszem bo to nie jest pierwsza moja wpłata i zebym przesłał skan dowodu wpłaty...

Kasa na koncie o godzinie UWAGA !! 10:39 !! :wowsdf: :wowsdf: :wowsdf:

nie wiem jak to sie stało ale widac i w bet-at-home cos mozna załatwic po ludzku ???? Pozdrawiam ????
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
no to mnie dzisiaj zaskoczyli ???? Wplacilem kase na koncie około godziny 10:00 ???? Wrocilem do domu zapytalem na livesupport czy jest mozliwosc przyspieszenia wpłaty ???? Odpowiedzieli ze owszem bo to nie jest pierwsza moja wpłata i zebym przesłał skan dowodu wpłaty...

Kasa na koncie o godzinie UWAGA !! 10:39 !! :wowsdf: :wowsdf: :wowsdf:

nie wiem jak to sie stało ale widac i w Bet-at-home cos mozna załatwic po ludzku ???? Pozdrawiam ????
Nic Nowego Nie Odkryles Od Minimum 2 Lat Istenieje Taka Mozliwosc ... ze Po Przeslaniu Skanu Wplaty Pieniadze zostaja Zaksiegowane na Koncie Gracza Tyle ze ich nie mozesz wyplacic dopiero jak Pieniadze Rzeczywiscie Dojda na Ich Konto ... Dopiero wtedy
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
to moja dopiero druga wpłata a przy pierwszej takiej opcji nie ma ???? wiec jednak cos odkrylem :p chodzi mi o to ze mnie zakoczyli nikoniecznie Was ???? Pozdrawiam ????
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
generalnie chyba wiecej jak 5 dni nie idzie ???? oczywiscie jak to jest pierwsza wpłata ???? potem juz mozna wyslac tylko skan dowodu wpłaty i od razu dopisują kase na konto ????
 
caim 1

caim

Użytkownik
Ja mam nowy rekordzik wpłaciłem dzisiaj kaske na konto (2 raz) o 21:05 wysłałem skan dowodu zapłaty a o 21:11 mam juz kase na koncie ????
 
Do góry Bottom