>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew bankowy - pierwsza wpłata

golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Zarejestrowalem sie na Bwin i chcialem dokonac przelewu banokwego na moje konto gracza. Chcialem sie upewnic czy te dane ktore sa na druczku poniżej sa wystarczające czy trzeba jeszcze cos dopisac aby przelew byl zrealizowany w sposób poprawny?

Nie wiem czy trzeba jeszcze wpisywac cos wiecej.
Na stronce Bwin sa podane jeszcze inne dane:
Dane bankowe:
Odbiorca: bwin Interactive Entertainment AG ;
Adres właściciela konta: Börsegasse 11, 1010 Wien ;
Bank: Bank BPH ;
Kod banku: 10600076 ;
Bank Sort: 10600076 ;
Numer konta: 38106000760000321000099606 ;
IBAN : PL38106000760000321000099606 ;
SWIFT : BPHKPLPK
reference number (Numer odniesienia) ************


Czy trzeba wpisać w polu nazwa odbiorcy tez adres właściciela konta i nazwe banku??? Czy wystarczy tylko to co jest na zalączonym przeze mnie druczku?

Z góry dziekuje za odpowieź.
 
bwin_expert 0

bwin_expert

Użytkownik
Druczek co jest w załączniku jest wypełniony poprawnie
Na poczcie i w banku druczki do przelewu sa takie same.
Pozdrawiam
 
F 0

farias111

Użytkownik
ja mam konto w bph, przelew doszedł w jeden dzień.
w numer konta trzeba wpisać 02124059181111000049097603
odbiorce: bwin Interactive Entertainment AG
a w rubryce tytułem numer odniesienia : RB15010863xx
ja tak zrobiłem i po jednym dniu mogłem puszczac kupony na bwin
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
No i po jaką cholerę piszesz dwa takie same posty i podajesz numer odniesienia, myślisz że ktoś tak wpisze i wpłaci tobie kasę na konto, żal
 
B 0

bukmacher.w

Użytkownik
Witam! Mam pytanie, czy kod banku jest ważny bo ja wpisałem tylko numer odniesienia, numer konta, kwote wpłaty i adres chyba. Nie podałem nigdzie tego Iban i Swift , ani kodu banku, czy wystarczy podać to co ja podałem?
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
przelew bankowy
Witam,mam takie pytanie,w poniedziałek wieczorem przesłałem 40zł na bwin.Niestety kasy nie ma do tej pory,czy to normalne,czy też tyle czekaliście,zaczynam się trochę niepokoić.

świątecznego nastroju,
miłosnego podboju.
Seksu w łóżeczku,
pieniędzy w woreczku,
Finlandii na stole,
Porsche w stodole!
Wesołych świąt życzę
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam,mam takie pytanie,w poniedziałek wieczorem przesłałem 40zł na bwin.Niestety kasy nie ma do tej pory,czy to normalne,czy też tyle czekaliście,zaczynam się trochę niepokoić.
świątecznego nastroju,
miłosnego podboju.
Seksu w łóżeczku,
pieniędzy w woreczku,
Finlandii na stole,
Porsche w stodole!
Wesołych świąt życzę
Tak, jest to zupełnie normalne. Przelew bankowy może iść do 5 dni roboczych. Z powodu Świąt również może być małe opóźnienie. Jednak nie masz się o co martwić. Przelew na pewno dojdzie ;)
 
Z 0

zdolowany_slazok

Użytkownik
No to i ja mam pytanie.Mój młodszy brat przelewał mi kasę też na bwin.Tylko nie wiem dlaczego zamiast do bwin.Kasę wysłał do jakiegoś Dialcomu w Poznaniu.Czy jest szansa,zeby tą kasę odzyskać,nie wiem odeślą się?albo prześlą do bwin?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Dialcomu to inaczej przelewy24, więc jeśli wszystko prawidłowo zrobił to kasa powinna dojść natychmiast. Jeśli nie to zadzwoń do przelewy24 i wyjaśni się cała sprawa.
 
Z 0

zdolowany_slazok

Użytkownik
No właśnie to są przelewy-mój brat mówi,że tam był jakiś numer konta i dane adresowe tego całe Dialcomu i myślał,że tam ma kase wysłać..No dobra,kasa powinna dojść,tylko nie wiem czy oni będą wiedzieli gdzie to wysłać???Ja się jeszcze łudzę,że kasa nie doszła bo są święta.Nie wiem czy on wpisał,że to ma iść do bwin.Chyba jednak tam zadzwonie,sprawe wyjasnic.
 
Do góry Bottom