>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew bankowy - pierwsza wpłata

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bank potrąci Ci 100zł (i tyle będziesz miał w bwin) plus prowizję/opłatę za przelew krajowy. Musisz zobaczyć, ile Ci potrącają za przelew. Domyślam się, że masz PKO BP (nie ma PKO S.A). Gdybyś miał pekao sa to wówczas nie ma żadnej opłaty za przelew.
 
big93 46

big93

Użytkownik
Zamierzam po raz pierwszy wpłacić pieniądze na bwin i zrobię to za pośrednictwem poczty. Dostałem takie dane:
Dane bankowe Nazwa odbiorcy bwin Interactive Entertainment AG Bank odbiorcy BANK PEKAO SA Kod banku odbiorcy -----------------------------
Numer konta odbiorcy ---------------------------------
IBAN ? -------------------------------
SWIFT ? -------------------------
Tytul przelewu (title of transfer) ------------------------

Jakbyście mogli mi wyjaśnić co mam gdzie na druczku zapisać. Druczek zamieszczam poniżej;)
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
Nazwa obiorcy bwin Interactive Entertainment AG Bank odbiorcy BANK PEKAO SA
Nr. rachnku obiorcy. nr konta bwin
Tytulem (title of transfer) swoj numer

No i jeszce sume ktora chcesz przelac

Masz zreszta wytlumaczone we wczesniejszych postach, jesli nie masz 18 lat to nie wiem jak chcesz potem wyplacic hajs, no ale to juz twoja sprawa. Zadne pieniadze wam w necie nie zagina, tak samo jak na poczcie jesli cos bedzie zle to wam pani to poprawi, a w przypadku przelewu internetowego bank uniewazni transakcje.
 
big93 46

big93

Użytkownik
Tzn. konto na bwin zrobiłem na tatę, na jego dane. Numer karty trzeba podać dopiero gdy będzie się chciało wypłacać pieniądze?
 
Z 0

zieluch

Użytkownik
Witam w poniedziałek dokonałem przelewu bankowego i do teraz kasa nie doszła. Czy wypełniłem wszystko dobrze? nr konta i numer odniesienia w tytule tez sie zgadza do tego podałem swoje dane i nazwe odbiorcy chce się tylko upewnic czy wszystko jest w porzadku i kiedy powinna dojsc kasa?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Witam w poniedziałek dokonałem przelewu bankowego i do teraz kasa nie doszła. Czy wypełniłem wszystko dobrze? nr konta i numer odniesienia w tytule tez sie zgadza do tego podałem swoje dane i nazwe odbiorcy chce się tylko upewnic czy wszystko jest w porzadku i kiedy powinna dojsc kasa?
Jutro lub w pt będziesz miał pewnie kasę, spokojnie..
 
L 51

legionista880

Użytkownik
no nie wiem ja z bwina czekalem tydzien czasu przy pierwszej wyplacie na MB i mialem dziwne wrazenie ze przedluzaja bym tylko przegral pieniadze(kwota mimo wyplaty caly czas moglem obracac) ale co sie dziwic bwin musi odwalac frajerow zeby miec na sponsporing realu
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Możecie sprawdzić czy dobrze wypełniłem przelew? Nie jestem pewny.. z góry dzięki.


#down
Ok, dzięki.
 
maciekmisiek29 1

maciekmisiek29

Użytkownik
Proszę o pomoc
chcę wpłacić pieniądze zwykłym przelewem bankowym
W jakich rubrykach w druczku przelewu mam wpisać:
Nazwa odbiorcy: CQR UK Payment Solutions Ltd.
Adres właściciela konta: 179 Tottenham Court Road London A45 5TT United Kingdom
Bank odbiorcy: Bank Pekao SA
Kod banku odbiorcy: 1234567
Numer konta odbiorcy: 123456789876
IBAN ?: PL656789
SWIFT/BIC ?: PKOPPRES
Tytul przelewu (title of transfer): TR656789097654
Czy to jest dobrze?
Nazwa odbiorcy:Nazwa odbiorcy
Nazwa odbiorcy cd: ?
nr rachunku odbiorcy: Numer konta odbiorcy:
Nazwa zleceniodawcy: ?
Tytułem: Tytul przelewu (title of transfer)
Gdzie wpisać:SWIFT/BIC, IBAN ?, Kod banku odbiorcy, Bank odbiorcy, i gdzie umieścić Adres właściciela konta
Z góry dzięki
 
Do góry Bottom