>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce mężczyzn - Japonia 2015

Status
Zamknięty.
alves94 560

alves94

Użytkownik
Czekalem na podanie typu w tym temacie do tego meczu, bo wiedzialem, ze kursy beda wysokie patrzac na dyspozycje Polakow.

USA vs Polska, typ: 1 @1.66 - bet365

Obie druzyny rozpedzone, obie swietnie sobie radza jednak lepsze wrazenie robia Amerykanie. Zapewne pojawi sie tutaj duzo patriotow (juz kiedys taki jeden byl, ale nicku nie przypomne), gdzie mnie zwyzywal na forum, bo gralem na Amerykanow przeciwko Polakom w LS. Taka sama historia byla na Mistrzostwach Swiata. Polska rozpedzona, wszystkich lykala, a tu nagle USA i 1:3 ???? Jedyny punkt, w ktorym Polska moze gorowac to przyjecie. Na bardzo fajnym procencie gra Rafal Buszek, troche gorzej ale wciaz dobrze Michal Kubiak. Wyrownana walka moze byc na zagrywce: Kurek-Anderson. Bartek 18 asow, Matthew 20 asow, jednak Bartek duzo wiecej sie myli. Jesli chodzi juz o ten najwazniejszy aspekt czyli punkty, to bedzie zazarta walka znow Kurek-Anderson, gdzie Bartek zdobyl wiecej punktow blokiem, jednak jesli chodzi o blok to Holt i Lee pokazuja naszym miejsce w szeregu. USA ma wielka przewage na rozegraniu, gdzie doskonale radzi sobie Micah Christenson. Mniej statystycznie. Akcje Amerykanow sa bardziej skladne i przemyslane, a ich zwyciestwa bardziej zdecydowane. W poszczegolnych aspektach lepiej sobie radza Amerykanie. a zeby przegrac to chyba zarowno musieliby zagrac slaby mecz (na razie takiego nie mieli, a Polska juz tak.. w sumie wiecej zaslug w tym meczu powinni zebrac Iranczycy, bo to oni pierwsze dwa sety zagrali na kosmicznym poziomie), jak i Kurek kosmiczny. Wedlug mnie 3:1 dla USA.

Bez analizy:

Trebel @1.72 - marathonbet

Egipt vs Tunezja, typ: 1
Iran vs Australia, typ: 1
Kanada vs Wenezuela, typ: 1

Kurs od wczoraj spadl juz o 0,24.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Włochy +7.5 (1.70) Marathonbet

Dla mnie naprawdę super opcja. Na dobrą sprawę pewnie wystarczy tutaj nawet jeden set wygrany przez Włochów do spokojnego pokrycia tej linii, dużo lepsza opcja niż granie na Ruskich bo żałosnym 1.50 w meczu tak naprawdę 50/50.

Obie drużyny bardzo mocne, wydaje się, że na podobnym poziomie. Obie drużyny z potężnym potencjałem na skrzydłach, ze średnimi środkowymi, którzy nie są w obu ekipach zbyt często wykorzystywani i obie ekipy ze średnim dość przyjęciem.

Wydaje się, że przewagą Rosjan jest dwóch kapitalnych w ataku przyjmujących, Włosi mają tylko Juantorene bo Lanza jest anemikiem, który kończy tylko na pojedynczych blokach z przyspieszonych piłek.

Ale poza tym to nie widzę przewag u Ruskich żadnych, Włosi mają kosmicznego Zajcewa i On może tutaj zrobić różnice.

Oprócz tego:

Kanada (1.27) Marathonbet

Gruba przesada ten kurs. Wenezuela to żałośni amatorzy, Kanada już ze Schmittem poskłada ich w trzech setach tutaj.

Japonia +7.5 (1.90) Marathonbet

No i znów mecz 50/50, więc gramy punktowe w stronę doga. Nie rozumiem faworyzowania Argentyńczyków, mają genialnego Conte i... nikogo więcej, reszta to zwykłe łamagi. Potrafi coś jeszcze pograć ten Zornetta, ale nie oszukujmy się, że warunki to On ma śmieszne nawet na tle Japońców. Kitajce ze świetnym Shimizu + Ishikawą, niezłym sypaczem i niezłym środkiem, jak utrzymają przyjęcie to zagrają tutaj równy mecz z Argentyną
 
L 3

liczba6

Użytkownik
Nie zgodzę się z typem na Japonię. Argentyna to półka wyżej bez dwóch zdań. Za małe handi punktowe by grać po takim kursie. Kanadę też odradzam ze względu na kurs. Niby powinni wygrać spokojnie, ale to jest spotkanie dwóch słabych drużyn i było już kilka meczy na tym turnieju w których grały między sobą słabe drużyny gdzie ten faworyt się męczył w tie breaku, a nawet przegrał. Po takim kursie nie ma co ryzykować chociaż uważam, że typ wejdzie.
Zgadzam się z typem na USA. Nasi przebudowali skład. Amerykanie nam nie leżą. Na pewno to nie będzie spacerek dla USA, ale w 4 setach powinni zamknąć mecz.
Rosja po takim kursie też nie do gry. Cały czas mam w pamięci tą katastrofę jaką prezentowali w Lidze Światowej. Prędzej za mniejszą stawkę Włosi. Dla mnie USA duże pewniejsze od Rosji.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kolo, Ty nie podałeś w tej swojej &quot;wypowiedzi&quot; ani jednego argumentu, poza jakimiś wypocinami &quot;że tak jest bo ja tak mówie i Kanada jest słaba a Argentyna zajebista&quot; . Ty znasz w ogóle jakiegoś zawodnika z tych wszystkich drużyn, czy tylko spoglądasz na wyniki na livescorze po zakończeniu spotkań? bo stawiałbym na to drugie. Podważasz moje typy nie podając żadnego sensownego argumentu.
Argentyna półka wyżej bez dwóch zdań? ???? Nie ma elementu, poza może warunkami fizycznymi w którym Argentyna byłaby obecnie lepsza od Japonii, oprócz tego za Japończykami przemawia żywiołowa hala. Takie przypomnienie meczu sprzed 4 lat z Pucharu Świata: http://www.flashscore.pl/mecz/noTfVi8D/#szczegoly-meczu , z tym że teraz Japonia jest jakieś klase lepsza niż teraz i spokojnie takie drużyny jak Argentyna jest wstanie pokonywać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kilka typów, bo w końcu jest trochę więcej ciekawszych spotkań.

Egipt - Tunezja​

Starcie mistrza z wicemistrzem Afryki. Jak na razie obie drużyny bez zwycięstwa, ale jednak wrażenie jakie po sobie zostawiły trochę inne.
Egipt to przede wszystkim atakujący Abdelhay, który jest w dobrej dyspozycji (najlepiej punktujący jak na razie). Wiadomo, że w technicznych elementach nie są jacyś wybitni, ale mają całkiem dobrą zagrywke.
Ostatnio trener poszedł trochę inną drogą i El Kotb, który jest nominalnym atakującym występował na przyjęciu. Wiadomo, że w przyjęciu zespół trochę traci, ale El Kotb sporo daje drużynie w zagrywce i jest jakąś opcją na wysokiej piłce.
Tunezyjczycy niczego specjalnego tutaj nie pokazali. Mają trochę problemów z lewym skrzydłem, bo przyjmujący nie są z najwyższej półki i strasznie brakuje im regularności.
Puchar Świata na pozycji atakującego zaczął kapitan Garci, a ostatnio więcej szans jednak dostają Kabbi i Nagga (nominalny przyjmujący), który miał dobre spotkania.
Egipt to od kilku dobrych lat drużyna, która w Afryce jest zdecydowanie najlepsza. W tym roku w finale pokonali Tunezję w trzech setach.
Na pewno nikt nie odpuści, prestiżowe spotkanie dla obu drużyn. Nikt nie chce zakończyć turnieju bez porażki, a to jedna z ostatnich szans na zwycięstwo.
Egipt siatkarsko (pomimo tego, że przegrał wszystkie mecze) prezentuje się tutaj nie najgorzej. Technicznie niska półka, ale jednak półka wyżej od Tunezji. Poza tym mają regularnie i dobrze grającego Abdelhaya, który powinien zrobić różnice.
Typy:
Egipt @ 1.24 Uni ✅
Egipt -1.5 seta @ 1.51 Uni ⛔

Kanada - Wenezuela​


Kanada tutaj trochę jednak rozczarowuje i ciężko jednoznacznie wskazać powód. Wenezuela (obok Tunezji) to najsłabszy zespół w stawce, który niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Kanada wiadomo, że w przypadku awansu USA na IO z Pucharu Świata będzie w dobrej sytuacji, więc też jakoś szczególnie tutaj się spinać nie muszą. Poza tym do optymalnej formy po kontuzji nie może wrócić Gavin Schmitt, który jest bardzo ważną postacią dla tego zespołu.
Trochę rotuje składem Glenn Hoag. Dobrze gra Sanders na rozegraniu, któreg jednak czasami zastępuje Schneider (który gra tutaj słabo). Na kontuzji środkowego Vigrassa skorzystał Jansen Van Doorn, który prezentuje wysoki poziom.
Kanada ma problemy z zagrywką, której brakuje zwłaszcza w starciach z najlepszymi drużynami. Blok, który zawsze był ich mocną stroną tutaj na PŚ tak średnio trochę funkcjonuje.
Wenezuela ma dwóch, może trzech ciekawych zawodników. Pinerua fajnie pokazał się już rok temu podczas MŚ w Polsce, młody przyjmujący Rivas zagrał kilka fajnych spotkań. Jest też doświadczony środkowy Marquez , który po pierwsze nie gra na miarę możliwości, a po drugie nie jest zbyt często wykorzystywany w ataku.
Strasznie dużo błędów własnych popełniają, nierówny zespół co pokazali też podczas Ligi Światowej.
Wszystko zależeć będzie od Kanady. Jak zagrają na dobrym poziomie (nie muszą wcale grać swojej najlepszej siatkówki) to spokojnie wygrają.
Typy:
Kanada @ 1.28 Pinnacle ✅
Kanada -1.5 seta @ 1.58 Pinnacle ✅


Ciekawie zapowiadające się spotkanie i wcale nie mam zamiaru tutaj skreślać Japonii. Wydaje mi się, że są to dwie drużyny (z tych ekip z drugiej półki), które tutaj pozytywnie jednak zaskakują.
Japonia tak jak już pisałem, po kilku słabszych latać wychodzi z kryzysu. Fajnie patrzy się na ten zespół. Widać pomysł, widać styl, jest maksymalne wykorzystanie tego co mają najlepsze. Bardzo może się podobać przyjmujący Ishikawa, atakujący Shimizu i rozgrywający Fukatsu. Grają szybko, to nie jest też tak, że mają jakieś ogromne problemy na wysokiej piłce.
Już podczas Mistrzostw Azji i nawet podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera było widać, że coś może z tego być.
Argentyna w poprzednich imprezach trochę zawodziła. Czegoś im ciągle brakowało, poza tym wydawało się, że Velasco podejmuje jednak dziwne decyzje.
Podczas Pucharu Świata wszystko jednak fajnie zaskoczyło. Są oczywiście rzeczy do poprawy, to nie jest idealna forma, ale Argentyna może się podobać.
Bardzo dobrze gra Conte, który ciągnie ten zespół i dobrze, że gra na przyjęciu, bo to jest jego miejsce. Sporo zarzutów pada pod adresem De Cecco w trakcie sezonu, ale jak przychodzi najważniejsza impreza to ten gra na najwyższym poziomie. Sole na środku też świetna forma. Trochę brakuje regularnego lewego skrzydła. Przebłyski miał Palacios, Zornetta to też nie jest zawodnik na tym najwyższym poziomie. Ostatnio w końcu przyzwoicie gra Poglajen na ataku, ale to zawodnik stworzony do szybkich, rozegranych piłek.
Fajnie bronią Argentyńczycy (chociaż w statystykach chyba tego nie widać), w większości spotkań dobra zagrywka, widać u nich spore zaangażowanie i dobrą formę. Chociaż w meczu z Kanadą trochę fizycznie już byli pod kreską według mnie.
Będzie na pewno intensywny mecz, bo obie drużyny nieźle przyjmują, dobrze bronią i grają bardzo szybko. Było trochę przerwy od ostatnich spotkań, więc fizycznie powinni dać radę.
Faworytem jest Argentyna, która oprócz tego meczu z Wenezuelą (zlekceważyli rywala) gra dobrą siatkówkę. Trochę im brakuje w starciach z najlepszymi, ale z drugiej strony nie ma klasowego przyjmującego obok Conte i nie ma też klasowego atakującego. Japonia też tutaj prezentuje się bardzo dobrze, na pewno postawi wysoko poprzeczkę (może wygra?). Według mnie wygra Argentyna, ale ze stawką nie ma co szaleć.
Typ:
Argentyna @ 1.58 Pinnacle

Zaraz coś o meczach Rosja - Włochy i USA - Polska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Niesamowicie ciekawe i przede wszystkim bardzo ważne spotkania. Wszystko się może zdarzyć, ciężkie mecze do typowania, ale spróbować można.
Mogę się tu rozpisywać, analizować a i tak zadecyduje pewnie dyspozycja dnia.

Obie drużyny z jedną porażką na koncie, więc ten mecz może okazać się końcem marzeń o awansie na IO z tej imprezy.
Rosjanie zaczęli przeciętnie, ale wydaje się, że w końcu zaczęli łapać rytm. Muserski jakoś wybitnie na ataku nie gra, ale prezentuje się solidnie i ostatnio zaczął trafiać zagrywką. Michajłow równo i przede wszystkim coraz lepiej na lewym skrzydle wygląda. Jest Tietiuchin, który wnosi dużo spokoju do gry. Spora rywalizacja na środku siatki pod nieobecność Muserskiego na tej pozycji. Fajnie prezentują się zwłaszcza młodzi Własow i Kurkajew. Ciekawe kto rozpocznie na rozegraniu, jak na razie lepsze wrażenie pozostawił po sobie Butko.
Alekno raz już zaskoczył, ale chyba nie zrezygnuje z ustawienia z Muserskim na ataku i Michajłowem na przyjęciu.
Wiadomo co jest mocną stroną Rosjan. Zagrywka, która w połączeniu z blokiem może zdziałać cuda. Trochę mają problemy z przyjęciem, ale z drugiej strony mają dobrych zawodników do gry na wysokiej piłce.
Włosi dobrze się tutaj prezentują, ale w najważniejszym jak na razie spotkaniu z Amerykanami nie mieli zbyt wielu argumentów po swojej stronie. W optymalnej formie Zaytsev, który pokazuje, że jego miejsce jest na prawym skrzydle. Juantorena dobrze w ataku, ale to nie jest to co może grać. Zwłaszcza w przyjęciu trochę zawodzi. Czy Lanza to tylko zawodnik na szybką piłkę? Raczej nie, bo w poprzednim sezonie zrobił spore postępy. Problemem często u niego jest głowa, która nie wytrzymuje. Giannelli na pewno nierówny jeżeli chodzi o samo rozegranie. Mało gry środkiem, co w meczu z mocnymi rywalami może być problemem.
Fajnie to wszystko na razie u Blenginiego funkcjonuje. Wrócił Piano, który akurat w bloku daje radę. Wydaje się, że Anzani wywalczył miejsce w wyjściowym składzie już podczas turnieju.
Może się podobać gra w obronie, najbardziej efektywna zagrywka ze wszystkich zespołów.
Rosja chyba faworytem, ale to też nie jest tak, że są pewniakami. Włosi mają swoje argumenty. Mają Zaytseva i Juantorene, którzy mogą zrobić różnice. Po drugiej stronie Muserski i Michajłow, ale na tych pozycjach na których obecnie grają to jednak włoscy liderzy wyglądają lepiej.
Over 3.5 seta według mnie pewny. Obie drużyny muszą ten mecz wygrać.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.42 Pinnacle ⛔
EDIT: Kosmiczny Zaytsev. Rosjanie przeciętnie i zupełnie bez zagrywki.

USA - Polska

Starcie na które czekają wszyscy. Dwie niepokonane drużyny, mecz który najprawdopodobniej zadecyduje o zwycięstwie w Pucharze Świata.
Amerykanie jak na razie idą jak burza. Komplet punktów i tylko dwa stracone sety. Mieli słabsze momenty, ale jeszcze nie przytrafił im się słaby mecz. Świetnie gra Anderson, w końcu Sander prezentuje poziom do jakiego przyzwyczaił w poprzednim sezonie. Russell jak na razie daje radę, miał ostatnio słabsze spotkanie, ale ogólnie dobry turniej. Świetnie gra Christenson na rozegraniu. Bardzo mocny środek siatki, jednak gra Lee, a nie Smith.
Strasznie &quot;kopią&quot; zagrywką i bardzo dużo w tym elemencie ryzykują. Jeżeli im zagrywka zaskoczy to strasznie ciężko ich ruszyć.
Polacy również z kompletem zwycięstw. Nie wszystkie zwycięstwa może w najlepszym stylu, ale nie o to tutaj chodzi. Ostatni mecz z Australia w końcu taki jaki powinien być ze słabszym rywalem. Dobrze gra Kurek, zaskakująco dobrą formę prezentuje Kurek. Trochę nierówno w bloku środkowi i to jedna z nielicznych rzeczy do których można się przyczepić. Rozegranie też trochę na początku u Drzyzgi było słabsze, ale chyba w końcu złapał rytm.
Wiadomo, że Polacy grają siatkówkę kompletną, opartą mocno na technice. Dobre przyjęcie, świetna gra w obronie i bardzo szybka gra.
W ostatnich starciach pomiędzy Polską a USA to jednak Amerykanie w większości wychodzili zwycięsko. Nie da się ukryć, że ich styl gry nie do końca &quot;leży&quot; Polakom. Pocieszające jest to, że ten styl &quot;nie leży&quot; nikomu. Jeżeli Amerykanie zagrają na wysokim poziomie, czyli będą dobrze dysponowani na zagrywce i utrzymają przyjęcie to według mnie spokojnie powinni wygrać. Więcej argumentów po ich stronie.
Typ:
USA @ 1.66 Bet365 ⛔
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wenezuela (obok Tunezji) to najsłabszy zespół w stawce, który niczym szczególnym się nie wyróżnia.
śmiem twierdzić że na zagrywce chyba najmocniej kopią :p i ten bombardier z każdej piłki potrafi zaatakować, reszta to jak opisał Redwitz i od tego jak Kanada do meczu podejdzie
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Włochy - Rosja
Typ : Over 3.5 @ 1.41 Pinnacle ⛔

Na sam początek dzisiejszego dnia mamy pojedynek bardzo mocnych dwóch ekip czyli reprezentacji Italii i Sbornej. Obie drużyny w Pucharze Świata występują w znacznie lepszych składach niż podczas Ligi Światowej - szczególnie Rosja gra w lepszym składzie i prezentuje się o wiele lepiej i pomału się rozpędza. Z drugiej strony mamy Włochów, którzy mają znów dobry skład (lepszy niż w finałach LŚ) i zawodników takich jak Zaytsev czy Juantorena, którzy robią różnice. Ja tutaj nie widzę zbytnio możliwości żeby jakaś ekipa wygrała 3:0, bo obie drużyny grać najzwyczajniej w świecie potrafią i nie skreślałbym ani jednych ani drugich. Liczę na wyrównany mecz z minimum 4 setami, a lekkich faworytów widzę właśnie w Rosjanach.
USA - Polska
Typ : Over 3.5 @ 1.41 Pinnacle ✅

Podobny scenariusz jak wyżej - my gramy dość dobrze, a USA gra jeszcze lepiej. Na pewno faworytami przed meczem jest reprezentacja USA - mają fenomenalnych atletycznych zawodników, którzy naprawdę robią dobrą robotę, ale powiedzmy sobie szczerze, że nasza ekipa też wcale słaba nie jest i z całą pewnością możemy mocno powalczyć. Ostatnio w LŚ skończyło się na 3:0 ale ostatni 3 set był przegrany ze stanu 24:18 (albo 19) dla nas. Jeśli Kurek (albo inni zawodnicy) będą przynajmniej w jednym secie dobrze wyglądać na zagrywce to myślę, że śmiało możemy myśleć o ugraniu przynajmniej seta. Warto podkreślić, że pojedynki pomiędzy nami, a Stanami Zjednoczonymi rzadko kończyły się w 3 setach - ostatni przykład to finały LŚ ale wcześniej były to dość zacięte pojedynki z przynajmniej 4 setami. Dla mnie reprezentacja gra lepiej niż podczas Ligi Światowej także myślę, że te 3 sety są w stanie urwać - tym bardziej, że będziemy grać na neutralnym terenie.
Egipt - Tunezja
Typ : Egipt @ 1.26 Sportingbet ✅

Tak jak mówili przedmówcy Egipt to po prostu lepsza drużyna. Nie ma co się rozwodzić na ten temat, bo popieram przedmówców.
Kanada - Wenezuela
Typ : Kanada @ 1.27 Pinnacle ✅

Kanada to zupełnie inna półka w porównaniu do Wenezueli. Całe ogranie zespołu z Ameryki Północnej jest o wiele większe niż ich rywali. W dodatku posiadają lepszych siatkarzy, potrafią pograć na dobrym poziomie z solidnymi i dobrymi drużynami na świecie. Warto dodać, że w swoich szeregach posiadają fenomenalnego Gavina Schmitta - który swoją zagrywką potrafi wyciągnąć sety z bardzo opłakanych sytuacji. Ten zawodnik robi po prostu kolosalną różnicę w grze i jeśli tylko będzie awizowany do składu i zagra to powinien zrobić dość duże show.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie meczu Rosja - Włochy. Niestety nie obudziłem się na mecz i nie wiem czy to Rosja grała fatalnie, czy też Włosi wznieśli się na wyżyny swoich możliwości? Mam również pytanie co do dobrej strony ze szczegółowymi statystykami z meczu, bądź zawodników. Co myślicie o graniu jakiegoś hindi w stronę Argentyny? Conte I spółka po odpoczynku przyjechali na pewno walczyć, a nie oddawać mecze.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Zdecydowanie ciekawym kursem na jutro jest granie w meczu Polaków z Japonią over 3,5 setów po 1,73 w Bet365. Dokładnie jest tam Japonia +2,5 seta. Wydaje mi się że nasza reprezentacja będzie troche zmęczona po dzisiejszym boju z USA, nie twierdze że nie wygramy broń Boże ale Kitajce seta powinni nam urwać. Zważywszy że przyzwoicie sobie radzą w tym turnieju, ogladalem ich kilka spotkań fragmentami grali bardzo przyzwoitą siatkówke. Japończycy dają radę, dzisiaj przegrali z Argentyną jednak nie grali źle, można powiedzieć ze troche brakło im jaj w końcówkach dlatego jutro będą chcieli zatrzeć złe wrażenie i urwać chociaż seta wielkim Polakom.

✅✅✅
 
L 3

liczba6

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie meczu Rosja - Włochy. Niestety nie obudziłem się na mecz i nie wiem czy to Rosja grała fatalnie, czy też Włosi wznieśli się na wyżyny swoich możliwości? Mam również pytanie co do dobrej strony ze szczegółowymi statystykami z meczu, bądź zawodników. Co myślicie o graniu jakiegoś hindi w stronę Argentyny? Conte I spółka po odpoczynku przyjechali na pewno walczyć, a nie oddawać mecze.
Włosi zagrali dobry mecz, szczególnie Zaytsev. Włosi lepsi na zagrywce, mniej błędów własnych. Nie pamiętam kiedy ostatnio Rosja zagrała naprawdę dobry mecz. Jutro Argentyna bez szans. Włosi dobrze grają i mają szansę na awans takie moje zdanie

statystyki:
http://worldcup.2015.men.fivb.com/en/schedule/#/d20150921
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Zdecydowanie ciekawym kursem na jutro jest granie w meczu Polaków z Japonią over 3,5 setów po 1,73 w Bet365. Dokładnie jest tam Japonia +2,5 seta. Wydaje mi się że nasza reprezentacja będzie troche zmęczona po dzisiejszym boju z USA, nie twierdze że nie wygramy broń Boże ale Kitajce seta powinni nam urwać. Zważywszy że przyzwoicie sobie radzą w tym turnieju, ogladalem ich kilka spotkań fragmentami grali bardzo przyzwoitą siatkówke. Japończycy dają radę, dzisiaj przegrali z Argentyną jednak nie grali źle, można powiedzieć ze troche brakło im jaj w końcówkach dlatego jutro będą chcieli zatrzeć złe wrażenie i urwać chociaż seta wielkim Polakom.
To jest liczenie tylko na dekoncentracje Polaków, bo inaczej nie ma szans na seta Japonii w tym przypadku. Wątpie także, żeby Polacy chcieli przedłużać ten mecz biorąc pod uwagę, że za niecałe 20h później będą grać decydujący mecz z Włochami.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótko tym razem, bo wczoraj pisałem o tych drużynach.
Egipt - Wenezuela​

Dzisiaj Egipt pokonał Tunezję 3:2, ale jakoś świetnie nie zagrał. Jakoś tak brakowało trochę koncentracji w porównaniu do poprzednich spotkań. Kosmiczny poziom zaprezentował Abdelhay (38 punktów i kapitalna skuteczność), bardzo dobrze też grał środkowy Abou.
Wenezuela niby walczyła, niby nie było jakiejś strasznej przepaści między nimi a Kanadą, ale szans na wygranie seta to raczej nie mieli. Sporo rotacji tym razem, zwłaszcza na skrzydłach. Nie grał też środkowy Marquez.
Obie drużyny mają mocną zagrywkę, ale chyba regularniejszą jednak posiadają Egipcjanie. W przyjęciu też są jednak lepsi i mają więcej dobrych opcji na tej pozycji. W obu drużynach wyraźni liderzy, ale gdzie Pinerua, a gdzie Salah, który tutaj szaleje podczas PŚ.
Jeżeli będzie koncentracja to Egipt wygra drugi mecz z rzędu. I to od nich tak naprawdę zależy w jakim stosunku.

Typ:
Egipt @ 1.31 Pinnacle ✅
Egipt -1.5 seta @ 1.64 Pinnacle ✅
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Japonia - Polska 2 @ 1.06
Włochy - Argentyna 1 @ 1.18
USA - Rosja 1 @ 1.40
@ 1.83
DOXXbet ✅ ✅ ✅
Przy tej rundzie spotkań, które już za parę godzin idę w kierunku zakładów na drużyny, które prezentują się najlepiej i przede wszystkim walczą o bezpośredni awans do Igrzysk Olimpijskich.
Polska po dzisiejszej wygranej z USA, która była niesamowicie ważna w kontekście walki o awans jest w najlepszej sytuacji ze wszystkich zespołów. Dzisiaj podejmie reprezentacje gospodarzy czyli Japonię, która od naszej ekipy odbiega znacznie umiejętnościami. Nie widzę naprawdę elementu w którym Japończycy są lepsi od Polaków. Na tym turnieju grają dość słabo - można powiedzieć na danym poziomie, który wszyscy oczekiwali czyli po prostu walka z drużynami z którymi można powalczyć i porażki z o wiele lepszymi zespołami jak Polska.
Włosi po piorunującej wygranej z Rosją ubiegłego dnia podejmie tym razem teoretycznie łatwiejszego rywala czyli Argentynę. Włosi mają ciągle o co grać i jest to zdecydowanie lepsza drużyna od Albicelestes. Tak jak wspominałem wcześniej Włosi posiadają w swojej ekipie fenomenalnego Zaytseva i Juantorene. Włoska ekipa jest o wiele mocniejsza niż w Lidze Światowej i widać to wyraźnie po wynikach. Argentyna nie powinna narobić tutaj większych szkód ale urwać seta jak najbardziej może. W każdym bądź razie Włosi muszą grać na 100%, bo to bardzo ważny mecz w kontekście awansu na Igrzyska.
Na koniec najtrudniejsze spotkanie czyli Stany Zjednoczone - Rosja. Po wczorajszej porażce Rosjanie prawdopodobnie zamknęli sobie możliwość awansu więc wielkiej spiny na wygraną być nie powinno. W dodatku po wczorajszym meczu można powiedzieć jasno, że to ciągle nie ta Rosja i ciągle jest to zespół modernizowany, gdzie próbuje się grać różnymi ustawieniami i wygląda to niekiedy kompletnie beznadziejnie. Amerykanie mają dalej olbrzymią szansę na awans do Igrzysk i wątpię, żeby pozwolili sobie na przegraną z Rosją, która w tym momencie jest prawie przekreślona. Dla mnie Stany Zjednoczone to bardzo mocna ekipa i na ten moment zdecydowanie lepsza od Rosji - przegrali dzisiaj z naszym zespołem ale warto pamiętać, że Polska to ciągle o wiele lepszy zespół od Rosji dlatego uważam, że jutro ekipa USA powinna wygrać ze Sborną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yvel 19

yvel

Użytkownik
Na koniec najtrudniejsze spotkanie czyli Stany Zjednoczone - Rosja. Po wczorajszej porażce Rosjanie prawdopodobnie zamknęli sobie możliwość awansu więc wielkiej spiny na wygraną być nie powinno.

A czy nie jest tak, że w przypadku awansu do IO Polski oraz Włoch, Rosjanie będą mieli prościej zakwalifikować się na igrzyska w turniejach europejskich?
Jeżeli tak to chyba mają o co grać:cool:
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Włochy - Polska @2.10 bet365 ✅✅✅
Może zacznijmy od tego, że to będzie już 11 spotkanie tych drużyn w przeciągu 2 tygodni, zmęczenie na pewno jest już bardzo duże i moim zdaniem będzie to miało duży wpływ na wynik jutrzejszego spotkania.
Potencjał obu drużyn jest podobny, zważając na stawkę tego spotkania, jak i zmęczenie uważam, że jest to spotkanie 50/50.
Włosi przegrali tylko jedno spotkanie z USA 0-3, oprócz tego pewne zwycięstwa i bardzo nerwowy mecz z Argentyną, gdzie wyszarpali bardzo cenne 2 punkty w tie breaku, które mogą zadecydować o awansie, bowiem Włosi w tym momencie są zależni tylko od siebie, jeśli wygrają z Polakami za 3 punkty to będą pewni na 100% awansu.
Polacy natomiast grają bardzo dobrze na całym turnieju, nie jest to na pewno tak wysoki poziom jak na zeszłorocznych Mistrzostwach Światach, ale grają naprawdę bardzo solidnie i w najważniejszych momentach przełamują rywali. Dobre spotkanie z USA, dzisiaj trochę problemów z Japończykami, którzy postawili się dzisiaj bardzo i na pewno zmęczyli Polaków swoją szybką i regularną grą. No właśnie, znowu zmęczenie, ale trudno o nim nie napisać, jeśli Polacy mają tylko 18h na regenerację przed najważniejszym meczem na tym turnieju.
Polakom do awansu wystarcza ugrać tutaj 2 sety i może zdarzyć się tak, że po ugraniu tego jednego pkt nastąpi rozluźnienie naszej drużyny i przegrają to spotkanie 2-3, a Włosi na pewno będą walczyć o zwycięstwo, bo zawsze pozostanie dla nich cień szansy, że Amerykanie nie wygrają z Argentyną.
Japonia - Rosja @4.33 bet365 ⛔⛔⛔ było blisko
Na początku powiem, że nie rozumiem aż takiego faworyzowania Rosjan. Jest to przysłowiowy mecz o pietruszkę dla obu drużyn. Rosjanie dostali lanie od Włochów, po czym znowu nie ugrali seta z USA, wątpie że po takich meczach będą walczyć na 100% w meczu z Japonią. Natomiast gospodarze tego turnieju uczynili bardzo duży postęp i ich gra wygląda momentami bardzo dobrze. Dzisiaj widzieliśmy jak bardzo zależy im na wygrywaniu, gdzie przez 3 sety walczyli z Polakami jak równy z równym. Uważam, że Japończycy będą grać na 100%, grają u siebie, bardzo zależy im na wygrywaniu takich spotkań jak z Rosją, natomiast Rosjanom niekoniecznie musi się chcieć walczyć z ambitnymi Azjatami na 100%. Uważam, że po takim kursie warto spróbować.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
USA - Argentyna
over 170.5 @1.8 6/10 ✅
Argentyna +2.5 seta @1.66 6/10 ✅
bet365
USA dzisiaj co prawda wygrało 3:0 z Rosją, ale styl w jakim wygrali ten mecz mnie osobiście nie powalił. Powiedziałbym że to Rosjanie oddali jankesom drugiego seta i w konsekwencji bez walki przegrali trzecią partię. Argentyna przez cały turniej w moim odczuciu niedoceniana. A grają jak na możliwości tej grupy zawodników bardzo dobrze, nawet lepiej niżbym tego oczekiwał. Przegrali w Japonii 3 mecze (z Polską 1:3, Rosją 1:3 i Włochami 2:3) ani jednego meczu do zera. H2H z USA też korzystne. Ja widzę w linii 170.5 oraz handi +2.5 seta value i liczę że Argentyna potwierdzi swoją dobrą dyspozycję na tym turnieju także w ostatnim meczu, a może i podobnie jak rok temu na mistrzostwach świata pokrzyżuje szyki Amerykanom.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No właśnie, znowu zmęczenie, ale trudno o nim nie napisać, jeśli Polacy mają tylko 18h na regenerację przed najważniejszym meczem na tym turnieju.
Przytaczasz zmęczenie, a przecież każda drużyna rozegrała tyle samo spotkań, a takie turnieje bazują na równym zespole. Zmiany w naszym składzie nie powodują dużych ubytków na poszczególnych pozycjach. Włosi dziś też mieli w portkach. Mógł być tylko punkt i o awans byłoby ciężko.
Co do meczu. Już nie raz czytałem, że będą grać dopóki ugrają swoje (w tym przypadku dwa sety) i później odpuszczanie. Możliwe, że to ugraniu tego na czym nam zależy pójdą zmiany ale jednak jestem pewny, że liczy się tylko zwycięstwo. Przecież to historyczna sprawa wygrać wszystkie 11 spotkań w Pucharze Świata. Dlatego moim zdaniem jutro tradycji stanie się zadość i z kompletem zwycięstw i złotymi medalami siatkarze wrócą do kraju.
Swoją drogą mamy najlepszą drużynę na świecie która po raz kolejny pokazuje światu plecy, świetne kluby, liga z prawdziwego zdarzenia, a w Polsce i tak większa uwagę przykłada się do piłkarzy dla których sukces to awans do ME oraz ligi która, nie oszukujmy się, jest kopaniem się po czołach i nie liczy się w Europie.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Japonia +2,5 vs Rosja @1.62 - Pinnacle

Mocno zawyżony kurs na Rosjan, ale w żadnym wypadku nie chce tracić pieniędzy na stawianie Skosnookich. Nie wolno zapominać, ze Rosja to wielka druzyna, ktora ostatnio przezywa kryzys i grajac na przyklad tak jak z Polską ograliby gospodarzy 3:0. Jednak Japończycy maja super sklad (Ishikawa, Shimizu, Fukatsu) i są cholernie waleczni. Licze, ze Japonia będzie chciala w ostatnim meczu powalczyć, szczegolnie, ze w ostatniej fazie turnieju jest mnóstwo kibiców. Piekny kurs na wygranie przez Japonie jednego seta.

Polska +1,5 seta vs Wlochy @1.32 - unibet (ale kurs!!!)

Dlaczego gram dodatni handicap w stronę naszych rodaków? Ano dlatego, ze Polakom wystarcza 2 (!!!) sety do awansu na IO. Co prawda Polacy nigdy nie zdobyli Pucharu Swiata i pewnie będą chcieli tego dokonać, ale PRIORYTETEM jest awans do Rio. Za dlugo siedze w bukmacherce i wiem, ze przy takich sytuacjach (2 sety dla Polski) trenerzy dają odpocząć glownym zawodnikom. Licze, ze Polska wygra, ale nie lubię ryzykować, wole grac to co jest pewne do grania. Jeśli chodzi o aspekty czysto sportowe, to Polacy prezentują sie genialnie, ale wiadomo, ze Wlosi tez prezentują zabojcza formę. Procz przegranej 3:0 z USA wszystkich loili równo, a Argentyna to wypadek przy pracy(?), ale najwazniejsze są 2 punkty. Kurs zapewne będzie w okolicach 1.15-1.20, ale warto pograć!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom