>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce mężczyzn - Japonia 2015

Status
Zamknięty.
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Za dlugo siedze w bukmacherce i wiem, ze przy takich sytuacjach (2 sety dla Polski) trenerzy dają odpocząć glownym zawodnikom
A po co Antiga miałby dawać odpocząć pozostałym zawodnikom skoro to ostatni mecz turnieju dla drużyny i rysuje się szansa zwycięstwa bez porażki ?
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
A po co Antiga miałby dawać odpocząć pozostałym zawodnikom skoro to ostatni mecz turnieju dla drużyny i rysuje się szansa zwycięstwa bez porażki ?
Ano, po nic. Ale jeśli jednak Antiga wpadnie na cudowny pomyśl, żeby wprowadzić kogoś z lawki albo Kurek/Kubiak nie będą mieli dnia to po co mam ryzykować? Mój budżet i ja planuję postawic zaklad na wygranie minimum 2 setów dla Polaków i jestem pewien tego zakladu - dlatego dziele sie z innymi. To, ze moga zdobyć puchar świata nie jest żadnym argumentem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To, ze mogą zdobyć puchar świata nie jest żadnym argumentem.
No to teraz kolego strzeliłeś sobie w kolano takim tekstem. Widać, że nie znasz nastawienia sportowców. Typu nie neguje bo może masz obawy, że nasi odpuszczą i wolisz zagrać na awans do IO ale czytając dzisiejsze wypowiedzi zawodników nie dopatrzymy się tekstu &quot;chcemy awansować na IO&quot;, a za każdym razem powtarza się &quot;chcemy zagrać dobry mecz i wygrać z Włochami&quot;. Nasi zawodnicy i trener z pewnością też mierzą w złoto, które zarazem daje nam awans. A jak piec to dwie pieczenie na jednym ogniu.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Bez takich tekstów. Strzelilem sobie w kolano, bo siatkarze w wywiadach mówią, ze chcą wygrać? No faktycznie, kredyt mozna zaciągać, bo siatkarze tak mówią. Ja stawiam, ze Polacy wygrają 2 sety po kursie chociażby 1.15, który będzie mnie satysfakcjonować, a wy, ze Polacy wygrają mecz (musza wygrac 3 sety, czyli dwa również sie w to wliczają) po wyzszym kursie, jednak jak wole nie ryzykować. Jeśli wasz typ wejdzie, to i mój, wiec nie rozumiem po co wywód. Rozumiem patriotyzm, ale to, ze siatkarze mówią, ze chcą wygrac, to nie znaczy, ze po drugiej stronie stać będą ręczniki, które dostarczają punkty. Zapewne Rosja tez w wywiadach mowila, ze wygra PŚ. A Holandia mowila, ze za wszelka cenę wywalcza awans na euro 2016. Nie uwierzysz, ale to co mówili w wywiadach nie okazalo sie prawda, a to są sportowcy i zmotywowani na pewno są. Stawiacie to, ze Polacy wygrają 1 set wiecej, a czepiacie sie tego, ze ja stawiam wygranie dwóch setów.
 
J 31

janek1509

Użytkownik
Swoją drogą mamy najlepszą drużynę na świecie która po raz kolejny pokazuje światu plecy, świetne kluby, liga z prawdziwego zdarzenia, a w Polsce i tak większa uwagę przykłada się do piłkarzy dla których sukces to awans do ME oraz ligi która, nie oszukujmy się, jest kopaniem się po czołach i nie liczy się w Europie.
Święte słowa.Nie rozumiem tego kraju jesteśmy potęgą w siatkówce jak jedziemy na MŚ czy ME to zastanawiamy się jaki medal zdobędziemy.Czy wygramy LŚ a nie czy awansujemy do jej finałów.To samo dotyczy naszych drużyn klubowych.One regularnie grają w LM i to ze bardzo dobrymi wynikami.I prawie nikt o tym nie mówi , wspomną coś we wiadomościach sportowych i koniec.Przecież te wszystkie mecze powinny być pokazywane w kanale otwartym żeby wszyscy to mogli oglądać i cieszyć się z gry naszych siatkarzy. Mogę się założyć że jak by to dotyczyło naszych kopaczy to by media o tym trąbiły co pięć minut.Panowie my jesteśmy w siatkówce jesteśmy MISTRZAMI ŚWIATA.
A co do samego meczu z Włochami to jestem przekonany że go wygramy.Nawet jak by doszło do tie-breka to Oni zrobią wszystko żeby go wygrać bo wiedzą że to ich obowiązek wobec kibiców i siebie.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Swoją drogą mamy najlepszą drużynę na świecie która po raz kolejny pokazuje światu plecy, świetne kluby, liga z prawdziwego zdarzenia, a w Polsce i tak większa uwagę przykłada się do piłkarzy dla których sukces to awans do ME oraz ligi która, nie oszukujmy się, jest kopaniem się po czołach i nie liczy się w Europie.

Święte słowa.Nie rozumiem tego kraju jesteśmy potęgą w siatkówce jak jedziemy na MŚ czy ME to zastanawiamy się jaki medal zdobędziemy.Czy wygramy LŚ a nie czy awansujemy do jej finałów.To samo dotyczy naszych drużyn klubowych.One regularnie grają w LM i to ze bardzo dobrymi wynikami.I prawie nikt o tym nie mówi , wspomną coś we wiadomościach sportowych i koniec.Przecież te wszystkie mecze powinny być pokazywane w kanale otwartym żeby wszyscy to mogli oglądać i cieszyć się z gry naszych siatkarzy. Mogę się założyć że jak by to dotyczyło naszych kopaczy to by media o tym trąbiły co pięć minut.Panowie my jesteśmy w siatkówce jesteśmy MISTRZAMI ŚWIATA.
A co do samego meczu z Włochami to jestem przekonany że go wygramy.Nawet jak by doszło do tie-breka to Oni zrobią wszystko żeby go wygrać bo wiedzą że to ich obowiązek wobec kibiców i siebie.
Słucham radia RMF FM w pracy i w trakcie meczu koleżka z radia co 5 minut podaje wynik meczu naszych siatkarzy. Nie jest tak źle ;)
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Taka uwaga do dyskusji, która wywiązała się powyżej: zwycięstwo w PŚ oznacza 100 punktów do rankingu światowego. Oznaczać to będzie wzrost o 10 punktów w naszym przypadku, gdy porównamy to z osiągnięciem z 2011 roku (2 miejsce i 90 pkt.). Ponadto niejednokrotnie można usłyszeć, iż ten turniej jest najtrudniejszym w całym kalendarzu i ja się z tymi opiniami zgadzam. Idziemy dalej: tylko drużyna pozbawiona ambicji zadowoliłaby się wyłącznie awansem do IO na naszym miejscu. Jesteśmy mistrzami świata, wygraliśmy na tym turnieju wszystkie spotkania, bijąc m.in. Rosjan czy USA, więc jutrzejsza wiktoria nad Włochami będzie piękną &quot;kropką nad i&quot; i potwierdzeniem, że w pełni należy nam się końcowy triumf. Osobiście już dobrych kilka godzin temu pograłem na Polaków i z niecierpliwością czekam na to starcie.
 
J 31

janek1509

Użytkownik
Słucham radia RMF FM w pracy i w trakcie meczu koleżka z radia co 5 minut podaje wynik meczu naszych siatkarzy. Nie jest tak źle ;)
Mi bardziej chodzi o nagłaśnianie takich meczy jednak w tv. Pamiętacie mistrzostwa świata rozgrywane w Polsce.Mecz otwarcia i finał (i to dzięki wstawiennictwie Prezydenta) w otwartym kanale.Przecież to był skandal. Tak samo teraz mecze pokazuje polsat sport i mogą je oglądać tylko osoby posiadający telewizje cyfrową. A przecież jakby je puścili w polascie mimo że to są to godziny przedpołudniowe to na pewno nie mieli by mniejszej oglądalności niż &quot;malinowski i partnerzy&quot;
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
A co do samego meczu z Włochami to jestem przekonany że go wygramy.Nawet jak by doszło do tie-breka to Oni zrobią wszystko żeby go wygrać bo wiedzą że to ich obowiązek wobec kibiców i siebie.
Za bardzo patriotycznie podchodzicie do tego meczu. Według was Polska musi wygrać, bo to jej obowiązek i kropka. To jest forum bukmacherskie, a nie kibicowskie, a Waszym jedynym argumentem za Polską jest to, że muszą wygrać koniec kropka, bo są mistrzami świata..owszem są, ale Mistrzostwa Świata były rok temu, teraz jest inna sytuacja, inne miejsce, inna historia.
 
A 332

abes1

Użytkownik
Za bardzo patriotycznie podchodzicie do tego meczu. Według was Polska musi wygrać, bo to jej obowiązek i kropka. To jest forum bukmacherskie, a nie kibicowskie, a Waszym jedynym argumentem za Polską jest to, że muszą wygrać koniec kropka, bo są mistrzami świata..owszem są, ale Mistrzostwa Świata były rok temu, teraz jest inna sytuacja, inne miejsce, inna historia.
Taka sytuacja, że ogrywamy wszystkich jak leci bez straty choćby punktu w tabeli...
Przecież gołym okiem widać, że jesteśmy w rewelacyjnej formie i naprawdę żadna drużyna nie może się z nami mierzyć jeżeli tylko wskoczymy na wysokie obroty. ???? To jest ostatni mecz, ostatni wysiłek i myślę, że nasi &#39;wezmą&#39; to spotkanie nie bacząc na żadne okoliczności i poprzestając na 2 wygranych setach - ta kadra ma wolę walki, chęć gry i charakter, to nie futbol, tylko siatkówka, jakby nie patrzeć sport który urósł w naszym kraju do rangi narodowego. Nie wiem, czytając niektóre tutejsze wypowiedzi mam wrażenie wszechobecnego krytycyzmu i przeceniania rywali z którymi przychodzi się nam mierzyć - choćby przykład ostatniego spotkaniu z USA. Patrząc obiektywnie, mamy argumenty, mamy motywy, mamy umiejętności - i ten mecz powinniśmy wziąć - a że jesteśmy jak słusznie wspomniałeś na forum bukmacherskim - kurs uważam za warty podjęcia ryzyka.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Hej, mam takie pytanie; jeżeli przegramy jutro z Włochami 3-0 lub 3-1 dwie drużyny będą miały po 29 pkt. Kto awansuje?

ps. co za bzdury niektórzy wypisują.....
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie ma opcji, żeby Polacy jutro zadowolili się dwoma setami (kwalifikacją olimpijską). Puchar Świata to najważniejsza impreza tego sezonu. Po to spędzają te miesiące razem, żeby ten Puchar zgarnąć. A jutro stoją przed ogromną szansą.

Zresztą Michał Kubiak chyba wczoraj powiedział: Nie po to siedzimy miesiąc w Japonii, żeby przegrać w ostatnim meczu.

Oczywiście może się zdarzyć tak, że wywalczą awans, ale przegrają mecz. Może się zdarzyć tak, że Włosi zgarną komplet punktów. A może będzie łatwo i przyjemnie i Polska szybko załatwi sprawę? Nie mam pojęcia.

Polska jest faworytem, ale tacy zawodnicy jak Zaytsev czy Juantorena czasami potrafią zdziałać cuda.


Szczerze? Cholernie przykre będzie jak którykolwiek (nie chodzi mi tu tylko o ewentualną porażkę Polaków) z zespołów nie awansuje z 1 porażką na koncie.
Bardzo dobry turniej rozgrywają Amerykanie, Polacy i Włosi i nie chcę wiedzieć jak będą się czuć na tym trzecim miejscu na podium.
Z jednej strony medal, ale z drugiej strony kwalifikacja olimpijska na wyciągnięcie ręki.


Dzisiaj warto było wstać o 3:30 i zobaczyć mecz Włochów z Argentyną, bo jak do tej pory to był najlepszy mecz turnieju.
Jutro też warto wstać i zobaczyć. Może być świetny mecz i sporo emocji.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hej, mam takie pytanie; jeżeli przegramy jutro z Włochami 3-0 lub 3-1 dwie drużyny będą miały po 29 pkt. Kto awansuje?


ps. co za bzdury niektórzy wypisują.....

Wszystko jeszcze zależy od meczu Amerykanów.
Jeżeli Polska przegra za 0 pkt (0:3 albo 1:3) a Amerykanie wygrają z Argentyną (bez znaczenia w jakim stosunku) to awansują Amerykanie i Włosi.

Przy takiej samej ilości punktów Polacy niestety będą mieli najsłabsze ratio setowe spośród zainteresowanych drużyn.
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Za bardzo patriotycznie podchodzicie do tego meczu. Według was Polska musi wygrać, bo to jej obowiązek i kropka. To jest forum bukmacherskie, a nie kibicowskie, a Waszym jedynym argumentem za Polską jest to, że muszą wygrać koniec kropka, bo są mistrzami świata..owszem są, ale Mistrzostwa Świata były rok temu, teraz jest inna sytuacja, inne miejsce, inna historia.

Dokładnie tak jak mówisz. To żadne argumenty że chcemy mieć awans na IO i Puchar Świata.
Dla mnie ten mecz jest strasznie ciężki do typowania. Niby w ostatnim czasie ogrywaliśmy Włochów, ale moim zdaniem wtedy nie grali siatkówki na Naszym poziomie. Teraz odżyli i kroją równo. Poza tym od kiedy pamiętam mecze Polska - Włochy dostarczały wiele emocji również tych pozasportowych. Radziłbym ostrożnie dobierać stawki. Włosi trafią na dzień serwisu [a potrafią, oj potrafią] i nie będziemy mieć nic do gadania. Ja mecz odpuszczam, niech zwycięży lepszy. Oglądać nie będę bo na 9 do pracy, ale w śnie kibicować będę Naszym. Polska!
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Polska - Włochy
Polska 1,66 bet365⛔ e:pozamiatali nasi dzisiaj najslabszy mecz turnieju. Wlosi kapitalni.
Mówcie co chcecie, piszcie co chcecie. Polska nie odpuści tego meczu makaronom. Po pierwsze nie bardzo z tą ekipą darzymy się sympatią. Można powiedzieć, że od pamiętnego turnieju gdzie nas makarony wyrzuciły za burtę wykazując przy tym mega cwaniactwo, nasi są na nich bardzo cięci. Porównywanie składów mija się z celem bo zadecyduje tutaj dyspozycja dnia. Włosi mają swoje problemu i czapki z głów dla Osmanego, że chciał wspomóc repre gdzie od lat brakuje nowych kilerów. Liga coraz biedniejsza, fakt ciągle mocna ale to my póki co to my pokazujemy plecy... Nie licząc nikomu kasy, polska liga czy reprezentacja jest w stanie kształtować nowych, młodych siatkarzy. Bardzo liczę na naszą zagrywkę, że wyrządzimy dużo szkody trójkolorowym. Skoro Usia zbiło ich to dlaczego Polska jutro ma nie wygrać ? ma kto kopać, ma kto atakować mamy dream team damy rade ! Juantorena już takim asem w przyjęciu nie jest to samo Lanza ... Kopniemy zagrywką to i Zając z kapelusza nie wyskoczy. Wszystkie ręce na pokład jutro wygrywamy Puchar Świata ! awans do IO jest ważny ale do cholery... to jest Puchar Świata mega trudna i prestiżowa impreza. Do IO nie jutro, awansujemy z jakiegoś turnieju Europejskiego ale jeśli już teraz sobie to zapewnimy nasi będą w mega przywilejowej sytuacji. DO BOJU POLSKA !
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Polska - Włochy
Typ : Polska @ 1.66 B365 ⛔

Ja dzisiaj idę w stronę Polaków, naprawdę rzadko to robię (chyba, że w spotkaniach z łatwymi przeciwnikami) ale dzisiaj czuję i mam nadzieje, że Polska wywiezie Puchar Świata z Japonii. Powiedzmy sobie szczerze - gramy fenomenalny turniej, wygraliśmy jako jedyni wszystkie spotkania do tej pory, mamy szanse zrobić coś historycznego i wygrać wszystkie spotkania na tym turnieju. Pokonaliśmy USA, Rosję, Argentynę i wszystkie inne drużyny to czemu nie mamy pokonać Włochów, którzy tak naprawdę są groźni tylko przez osobę Zaytseva i Juantoreny? Reszta składu to nie są jakieś asy - powiedzmy sobie to szczerze, według mnie Polska ma szerszą kadrę i lepiej wyglądających siatkarzy. Jeśli przytrafi się gorszy dzień/mecz jednemu lub obu z tych dwóch panów to Włosi będą mieli naprawdę ciężko w tym meczu. Oczywiście nie chce teraz mówić, że jesteśmy mega faworytem, bo tak oczywiście nie jest i uznaje klasę Włochów ale według mnie nie ma się czego obawiać, bo to my jesteśmy Mistrzami Świata i to my rozdajemy karty w dzisiejszej siatkówce. W mojej ocenie USA jest dla nas o wiele trudniejszym przeciwnikiem niż Włochy - a gładko udało nam się ich ograć, mieli formę czy nie mieli, prawda jest jedna, że gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala, a Polska pozwala na nie wiele. Potrafimy grać super kombinacyjną siatkówkę, która kompletnie gubi naszych rywali, jeśli mamy dzień jest też odpowiednia moc na zagrywce poparta też flotami niektórych z naszych zawodników. Gra środkiem zdecydowanie na naszą korzyść, przyjęcie też mamy naprawdę solidne - jeśli zagramy dobrze zagrywką i blokiem i wyłączymy Zaytseva i Juantorene to naprawdę jestem bardzo dobrej myśli. Puchar Świata trafi w ręce Polaków i wygramy to spotkanie. Mam nadzieje, że w końcu wejdziemy dobrze w mecz i szybko odbierzemy jakiekolwiek nadzieje Włochom na awans, a grać będziemy z całą pewnością na 100%, bo to prestiżowe trofeum i nikt tutaj się nie zadowoli awansem do Rio de Janeiro.
Egipt - Iran
Typ : Egipt +2,5s @ 1.35 Ónibet ⛔

Iran w swojej optymalnej formie i na swojej ziemi z całą pewnością byłby mega faworytem tego spotkania ale jest zupełnie inaczej. Oczywiście są potencjalnym faworytem ale nikt przy zdrowych zmysłach nie zagra Iranu, który ostatnimi dniami prezentuje się po prostu fatalnie. Nie wiem co jest w głowach zawodników Iranu, którzy możliwości mają olbrzymie ale widocznie mają po prostu serdecznie w dupie ten turniej i chcą jechać już do swoich domów. Męczarnie z Japonią (wyciągnęli ze stanu 2:0), przegrana gładko z Australią (3:0) i to samo z Kanadą (3:0). We wszystkich meczach byli faworytami i to bardzo mocnymi - szczególnie w tych dwóch ostatnich meczach, a zaprezentowali się po prostu komicznie. Egipt z całą pewnością będzie chciał tutaj pograć i powalczyć, bo dla nich taki turniej to jest możliwość pokazania się i przede wszystkim zdobycia doświadczenia na tle mocnych rywali. Jeden set dla Egiptu jak najbardziej w zasięgu.
Japonia - Rosja
Typ : Japonia +2,5s @ 1.59 Pinnacle ✅

Powiedzmy sobie szczerze - Rosja na tym turnieju gra już totalnie o pietruszkę i potraktuje ten mecz ulgowo. Wydaje mi się, że ten 3 set z USA był już najlepszym pokazem jak ten turniej będzie traktować reprezentacja Sbornej. Od samego początku 3-go seta masakryczny odjazd Stanów Zjednoczonych i gładko wygrany set. Oczywiście Japonia to nie USA, ale dzisiaj naprawdę zagrali dobrą siatkówkę z Polakami i w pewnym momencie mieliśmy bardzo ciepło (0:1 w setach i 12:16 dla przeciwników w 2 secie). Jak widać Japonia grać potrafi, to nie są ogórki do zlania 3:0. Trzeba dodać, że grają u siebie co dla nich jest bardzo ważne. Azjaci w takich spotkaniach bardzo się motywują, dla Japończyków reprezentowanie swojego kraju na świecie to bardzo ważna sprawa jeśli chodzi o kulturę i jeśli weźmiemy pod uwagę, że to ich ostatni mecz na swoim turnieju to zagrają tutaj na maksimum swoich możliwości. Rosja tak jak mówię to &quot;stan ducha&quot; oni mogą wygrać ale jak przegrają to nic się nie dzieje. Tak naprawdę dla nich to mecz o nic i będą chcieli jechać jak najszybciej do domu, bo wycieczka trwała i tak bardzo długo.
USA - Argentyna
Typ : USA @ 1.16
Pinnacle ✅
Na sam koniec ostatni typ na Stany Zjednoczone, które jutro muszą przypieczętować awans do Rio de Janeiro w meczu z Argentyną. USA w porównaniu do Polski ma łatwiejsze zadanie, bo Argentyna grać oczywiście potrafi i ma kilku bardzo dobrych zawodników, ale prezentują też bardzo duże przestoje w grze. Tak czy inaczej nie sądzę żeby USA chciało tutaj na koniec odstawiać teatr i grać na pół gwizdka nawet w przypadku porażki reprezentacji Italii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom