>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2012

Status
Zamknięty.
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Go Soeda - Dudi Sela @ 1,70 Unibet (gdy zaczynałem analizę pograłem i stał po 1,8) ✅ [6/2 6/4 3/6 6/4]
Co to kursy sprzed roku? Fakt, Sela jest na fali (kto z przeszłością w TOP 30 by nie był po graniu w azjatyckiego challengerze ???? ), a Soeda ostatni raz wygrał w lipcu, ale jest to konsekwencją rywalizacji na różnych poziomach. Japończyk zrobił w tym roku duży progres, a Izraelczyk od dwóch lat pozostaje w przepaści pomiędzy challengerami a World Tourem. Grają w Japonii, co jest w tym wypadku bezcenne, choć ja nawet na neutralnym gruncie widziałbym Soedę jako zwycięzcę, stąd zareagowałem pozitiwnie na taki kurs. Liczę na dobre otwarcie Japończyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Cedrik-Marcel Stebe - Bernard Tomic @ 2,36 Betsson ⛔ [6/2 3/6 4/6 6/7]
To już rok odkąd Stebe przebił się do mainstreamu wygrywając dwa challengery w Azji. Jak czas pokazał nie przełożyło się do na wyniki w turniejach ATP World Tour, gdzie zanotował tylko kilka zwycięstw. Kilka porażek na styku i można rzec że jest underachieverem, jednym z największych w tym sezonie. Potencjał jednak wciąż w nim jest. Jutro zagra w Hamburgu na mączce z Tomiciem, który drugi mecz z rzędu będzie miał przeciwko sobie cały stadion (porażka z Roddickiem). Tworzy się okazja dla Stebe żeby wyeksponować nienaturalną i nieefektywną na cegle grę australijskiego lenia :razz: Na jej wykorzystanie ma dużo większe szanse niż wskazuje na to kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Niemcy - Australia 1,72 Bet365 ✅

Jak dla mnie najlepszy zakład z całej oferty Davis Cup. Spotkania rozgrywane będą w Hamburgu na nawierzchni ziemnej. Nie dość, że Niemcy są gospodarzami to zdecydowanie bardziej odpowiada im clay. Hewitt i jego ekipa na mączce grać nie lubią.

Planowany rozkład spotkań:



R1 Ciężko wskazać faworyta, ale bardziej widzę wygraną Stebe. Tomic dopiero uczy się gry na kortach ziemnych, rozegrał w karierze tylko 35 spotkań na tej nawierzchni, z czego 16 w tym sezonie. Jakby nie było w tourze jest już od 2008 roku.

R2 Tutaj Mayer jest faworytem. Hewitt 1 spotkanie w tym sezonie na clayu, zresztą on nigdy nie był za chętny do grania na tego typu nawierzchni. Mayer nie ma zbyt udanego sezonu, ale kilka dobrych spotkań rozegrał. W meczu do 3 wygranych setów powinien spokojnie wypunktować Lleytona. Zresztą każdy gracz pokroju Mayera chce pokonać w DC, przed własną publicznością tak utytułowanego rywala. Liczę tutaj na jego mobilizację.

R3 W deblu może być różnie, ale i tutaj faworytami są gospodarze. Petzschner bezdyskusyjnie na obecną chwile jest tutaj najlepszym deblistą, pozostała trójka na podobnym poziomie.

R4 Z Bernardem powinno być jeszcze łatwiej niż z Hewittem. Chyba tylko katastrofalna gra Niemca mogłaby spowodować porażkę w tym meczu.

R5 Jedyne spotkanie, w którym wyraźnym faworytem będzie zawodnik gości. Pamiętam ich pojedynek podczas tegorocznego AO, 3-1 wygrał Hewitt, ale było to dla niego bardzo ciężkie spotkanie. Tym razem role się odwrócą, to Stebe będzie miał publiczność po swojej stronie, bardziej odpowiadającą mu nawierzchnię, no i oczywiście mobilizacja Australijczyka nie będzie na tym poziomie co na AO ;) Jeżeli dojdzie do tego spotkania to ja stawiam na 5 setów ;)

Reasumując, Niemcy potrafią wykorzystywać takie atuty jak możliwość bycia gospodarzem. Ja tutaj widzę 2 wygrane Mayera, Stebe lub para deblowa powinny dorzucić przynajmniej 1 punkt. Duże value!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak ktoś lubi grać value to jest ono moim zdaniem po stronie Grannolersa i Lopza przeciwko braciom Brayaon. Amerykanie nie są aż takimi faworytami żeby dawać na nich tylko 1,30. Do tego na mączce od której nie są aż takimi specjalistami jak na hardzie w porównaniu do Hiszpanów. Ciąży na nich większa presja niż na gospodarzach którzy mogą zagrać luzem.
Turniej w Toronto pokazał, że debel z półwyspu iberyjskiego potrafi nawiązać bardzo równą walkę (porażka dopiero w 3 partii 12:10).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Popieram ten typ w 100%. Mecz Hiszpanie i tak mają wygrany(prawie), jakoś nie wiem czy bracia zagraja taką zmotywowani jak np w finale IO, ale to inna sprawa. Po drugie kurs 1.30 a grają dwie czołowe pary w tym sezonie, to chyba coś jest nie tak? Jeszcze Hiszpanie u siebie, na mega wolnej cegle. Mecz będzie mega wyrównany, pewnie jakies TB, publika pomoże w ważnych momentach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drif 23,7K

drif

Użytkownik
Czy moglbym poprosic kogos by zabral glos na temat 3 meczy dzisiejszego poranka. Chodzi mi o mecz Mayera vs Tomic. Wiadomo Mayer pokonal Leytona i wydaje sie byc raczej pewnym typem do zwyciestwa w szczegolnosci ze Niemcy przegrwaja 2-1. Drugim pojedynkiem jest mecz Sodea vs Weintraub. Japonczycy przegrywaja 2-1 i w chwili obecnej gra Nishikori jesli wygra bedzie remis 2-2. I zastanawiam mnie czy Sode sie nie spali. Wiem ze to brzmi dziwnie ale roznie to jest. Chce pograc teakiego dubelka dosc grubo. Co sadzicie...?
Pozostaje jeszcze pytanie odnosnie Leytona bo Stebe chyba raczej nie podola kangurowi. I wlasnie zastanawia mnie typ na Mayera czy bedzie mu sie chcialo i mial na tyle mobilizacji by wygrac? Co sadzicie. Thx
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
kurs ponad 5 na awans Argentyny
Arg przegrywa 1-2
pierwszy mecz wystawiony na dzis to Breloq - Berdych czyli niby pozamiatane i Czechy awans hmmmm ale czy nie zagra dzis Del Potro ??
mogloby byc 2-2 i o awansie zadecydowal by mecz Monaco - Stepanek
moze dzis zagrac Del Potro z Berdychem na razie wystawiony Breloq ale juz nie raz tak bylo z zmiana nastapila przed samym meczem
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
kurs ponad 5 na awans Argentyny
Arg przegrywa 1-2
pierwszy mecz wystawiony na dzis to Breloq - Berdych czyli niby pozamiatane i Czechy awans hmmmm ale czy nie zagra dzis Del Potro ??
mogloby byc 2-2 i o awansie zadecydowal by mecz Monaco - Stepanek
moze dzis zagrac Del Potro z Berdychem na razie wystawiony Breloq ale juz nie raz tak bylo z zmiana nastapila przed samym meczem
Pierwotnie miał być mecz Del Potro - Berdych, ale Martin doznał jakiejś kontuzji i dlatego zmieniono na Berlocq&#39;a - wątpię, aby to była jakaś zasłona dymna i nagła kolejna zmiana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mradam 388

mradam

Użytkownik
Isner zagrał 5 setów z Almagro, Ferrer to maszynka i mówiąc kolokwialnie zajedzie wielkiego Johna. Według mnie max co ugra Isner to jeden set. Grają na clayu co jest atutem Hiszpana.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W dniach 16-18. listopada rozegrany zostanie finał tegorocznych rozgrywek Pucharu Davisa. Zmierzą się w nim reprezentacje Czech i Hiszpanii. Spotkanie zostanie rozegrane na korcie twardym w hali (obiekt O2 Arena w Pradze).

Czechy - Hiszpania ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100017691



Oto jak przebiegała dotychczas rywalizacja w tegorocznej Grupie Światowej:





Kursy (PinnacleSports):






Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jako ze specjalizuje się najbardziej w Davis Cup, to tutaj można się zgodzić z bukami. Lecz... nie aż tak mocno.
Debel gospodarzy, w osobach Radka i Tomka, u siebie, na nawierzchni twardej ogra Hiszpańską parę.
Berdych ma patent na Nico, w singlu go odsadzi. Almagro to nie te uszy, jedynie na mączce mógłby powalczyć (ala Monaco w półfinale).
Z drugiej strony mamy Ferrera. Stepanek? Pierwszy set, może ciut drugiego może cisnąć na maksa. Potem Hiszpan znajdzie sposób na jego najgroźniejszą broń (deja vu Llodry) i wszystko rozegra się z gry. A w tym aspekcie, na potęgę agresywny David, kiedy gra w Davisie, jest jasnym faworytem.
Almagro, już na US Open pokazał jak jechać Stepanka na twardej. Jego charakter, potężna moc - połączona z techniką to coś, w co mogę się wpatrywać całe życie. Jest jednym z największych kozaków w rozgrywkach krajowych. Jego jednoręczne cudo, zapewni masę minięć i piłek pod nogi - rezultat? Wszystko z gry w późniejszym czasie meczu. Tutaj Radek nie ma czym zaskoczyć.
Czy skończy się na meczu dwóch liderów? Tego się nie podejmuje.
Trybuny na pewno dodadzą konkretnego kopa Czechom. Jednak doświadczenie - a przede wszystkim smak wygranej, zdecydowanie u gości.
To będzie dużo piękniejszy finał niż poprzedni.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Zwycięzca finału: Hiszpania @ 2,10 (PaddyPower) ⛔

Ferrer i Almagro powinni sobie poradzić ze Stepankiem, co w kontekście meczu najlepszego debla z Londynu z wyraźnie niżej notowaną parą gospodarzy powinno wystarczyć do zdobycia 3 punktów w całym meczu. Nawet nieomylny Berdych w takiej sytuacji nie wystarczy Czechom do wygranej. Przewaga własnej hali to oczywiście ogromny handicap (3:0 albo 3:1 dla Czechów wielką sensacją nie będzie), ale mimo wszystko żal nie spróbować tak ciekawego kursu na Hiszpanów.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
co w kontekście meczu najlepszego debla z Londynu z wyraźnie niżej notowaną parą gospodarzy
bez komentarza.
Radek Stepanek +5,5 @2.10 Pinnacle ⛔
Wielki finał, rzecz na którą czeka się cały rok, bo to najpiękniejsze kilka spotkań w sezonie.
Stepanka czasami rozwydrzoną głowę, świetnie uspokaja i doprowadza do ładu Davis Cup. Radkowi można by zanucić piosenkę - wszystko się może zdarzyć. A może, bo Czech w grze reprezentacyjnej jest lwem, połączenie motywacji i waleczności Novaka, forhendu Tsongi, esencji poety deblowego. Publika, za każdy mały punkt nagrodzi go brawami jak za wygrany szlem - a, że Czesi, w przeciwieństwie do Hiszpanów, słowem mówiąc - potrafią wydrzeć gardła, to zdążyliśmy zauważyć.
Ferrer kapitalnie mija, ale też zajmie sporo czasu zanim znajdzie sposób na Czecha w Davisie. To nie jest Paryż, to nie Llodra z którego zejdzie całkowicie powietrze. To po prostu nie ten poziom.
Tutaj każdy będzie mecz na śmierć i życie, a w takim idealnie pasuje mi Radek. W niczym nie ma tutaj przesady, ale to zrozumieją tylko ci którzy Davis Cup śledzą uważnie rok w rok od lat.
Tomas Berdych - Nicolas Almagro over 36,5 @1,88 Pinnacle ✅✅
Almagro na hardzie, hali to niewątpliwie w tej chwili lider Hiszpanii. Tomek ma na niego ostatnio patent, lecz tutaj, choć zdania z pierwszego postu nie zmieniam - Nico i tak swoje zrobi.
Czech to całe życie solidność, serwis, serwis, solidność i raz na ruski rok specyficzne zagranie, które i tak tam tego nie urywa. Teraz, pozna Hiszpana od dużo innej strony i może mu nie pójść tak łatwo. Jeśli ta bestia wskoczy na 6 bieg, zmiażdży statycznego (choć pięknego w swoim stylu gry) Berdycha przy swoim podaniu. Bo wątpliwości nie ma, że obaj narzucą swój plan gry przy własnych serwisach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Podziekowania dla &quot;Kuchcik MU&quot; za fajnie wypatrzony kurs na Stepanka, po ładnym kursie który ciągle rośnie ;&gt;.

(+5.5)Stepanek vs Ferrer(-5.5) typ1
kurs:2.32
stawka: 7/10
+2.605
-7.0
_____________________
-4.395

(+6.5)Stepanek vs Ferrer(-5.5) typ1
kurs:1.84
stawka: 10/10
-4.395
-10.0
_____________________
-14.395
Analiza
Popieram jak najbardziej analizę Kuchcika MU, poza opisem gry Stepanka, którego jakiś czas już nie oglądałem. Podaję dwa typy które według mnie pozostawiam do wyboru, bardzo pewny oraz według mnie 100% pewny. Teraz porównam obydwu graczy. Czech według mnie fenomenalnie gra w deblu(jako jedyni pokonali w Londynie zwycięską parę), dzięki czemu dobrze będzie zachowywał się przy siatce. Ma jednak przed sobą singlistę który jest jednym z najlepiej mijających graczy. Walczak Ferrer żadnego meczu nie odpuści, pomimo ciężkiego, udanego sezonu. Jego zwycięstwo wydaje się tu pewne, ale w moim odczuci będzie to po ciężkiej walce. Na koniec parę statystyk popierających moje typy:
H2H dla Ferrera(6:3). Dwa ostanie pojedynki dość gładko dla Ferrera bo 2 setówki, choć w każdym nie obyło się bez tie breaka. Tylko raz przegrał Stepanek ilością 6 gemów i był to jego najgorszy wynik z Hiszpanem.

Po meczu
Porażka na całej linii. Gra Stepanka identyczna jak Llodry, czyli czego nie rób jak grasz z Hiszpanem. Jak na debliste Czech bardzo słabo zagrał przy siatce.
_________________________________________________________________
Typuj tak aby zawsze trafić, a nie strzelać.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dwa ostanie pojedynki dość gładko dla Ferrera bo 2 setówki, choć w każdym nie obyło się bez tie breaka. Tylko raz przegrał Stepanek ilością 6 gemów i był to jego najgorszy wynik z Hiszpanem.
Dwa ostatnie pojedynki to były dwusetówki, dzisiaj zagrają do trzech wygranych setów. Niuans dość istotny przy Twoim poście.

Produkujesz się, ale w Twojej analizie nie widać żadnych konkretnych argumentów. Takie fajne opowiadanie, nic więcej.
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Puchar Davisa 2012
Czechy - Hiszpania
(Wygra)
Typ: Czechy @ 1.90 bet365 ✅ 3-2 :spokodfhgfh: wszystko zgodnie z planem ????
Will the final go to a fifth and deciding rubber?
Typ: Tak @ 2.25 bwin ✅

Setny finał Davis Cup czas zacząć! Mecz pomiędzy Czechami i Hiszpanią odbędzie się w Pradze w hali na twardej nawierzchni. Hiszpański zespół zdominował w ostatnich latach te rozgrywki, wygrywając 3 finały z 4 ostatnich edycji (2008, 2009, 2011). Trzeba jednak zaznaczyć dwa istotne aspekty, które odróżniają tegoroczny finał od tamtych triumfów. Przede wszystkim we wszystkich tych sukcesach główną rolę grał Rafa Nadal, któr ego w Pradze zabraknie (kontuzja kolana). Po drugie, wszystkie te finały Hiszpanie wygrali na nawierzchni ziemnej, w tym dwa na własnych kortach. W tegorocznym finale tych dwóch, a właściwie trzech ogromnych przewag będą pozbawieni, co w moim odczuciu w roli faworyta - minimalnie, ale jednak - stawia zespół gospodarzy. Czeski zespół (Tomas Berdych, Radek Stepanek, Lukas Rosol, Ivo Minar) od lat oparty jest na Berdychu i Stepanku. Kiedy tylko są w pełni sił decydują o sile czeskiego teamu zarówno w singlu jak i deblu. Tak było również w finale Davis Cup w 2009 roku, kiedy to przegrali właśnie z Hiszpanami (0-5), ale trzeba przyznać, że to było na kortach ziemnych w Barcelonie. Jak już wspomniałem hiszpański zespół (David Ferrer, Nicolas Almagro, Marcel Granollers, Marc Lopez) jest mocno osłabiony brakiem swojej największej gwiazdy, której w dużej mierze zawdzięczali swoje sukcesy w ostatnich latach. Czesi mają w składzie dwóch bardzo doświadczonych graczy, którzy mogą zapewnić Czechom pierwszy tytuł od 1980 roku i to u siebie. Nawierzchnia kortów w Pradze dużo bardziej sprzyja stylowi gry gospodarzy, a fakt że grają przed własnymi kibicami daje im spory handicap. Lider gości David Ferrer grał fantastycznie w Pucharze Davisa wygrywając wszystkie mecze na mączce (16-0), ale na twardych kortach już tak dobrze mu nie szło (3-2). Poza tym, nawet jeśli Ferrer jest ostatnio w świetnej formie którzy, to ma w nogach niezły maraton w nogach w ostatnich 3 tygodniach, kiedy grał bez przerwy (Walencja, Paryż, finał ATP). Taki nawał wysiłku musi się w końcu odbić nawet na takim atlecie jak Hiszpan. Z kolei jeśli spojrzymy na debel to mamy bardzo interesującą parę Granollers / Lopez, świeżo po wygraniu finału ATP, co jest ich największym sukcesem w karierze. Z pewnością przywieźli dużo pewności siebie, ale z drugiej strony obaj mają negatywną statystykę w meczach dla swojego kraju i ciekawe będzie zobaczyć jak sobie poradzą z presją. Czeski debel Minar / Rosol jest wielką niewiadomą, ale jestem przekonany, że mając za sobą pełną halę dopingujących kibiców, obaj wzniosą na wyżyny swoich możliwości. Dużo większe szanse Czesi mają moim zdaniem w singlu. Zarówno Stepanek jak i Berdych powinni poradzić sobie z niewyraźnym ostatnio Almagro. Z Ferrerem już tak łatwo oczywiście nie będzie, ale zwłaszcza Berdych, jeśli zagra swój najlepszy tenis powinien wygrać z liderem hiszpańskiego teamu. P odsumowując, s poro argumentów przemawia za gospodarzami (sprzyjająca nawierzchnia, własna publika, brak Nadala ), n iemało również za obrońcami ty tułu ( świetna forma Ferrera, leps i debliści ) . Trudno spodziewać się pogromu z którejś strony, raczej będziemy świadkami bardzo wyrównan ego zaciętego pojedy nku, z którego to Czesi wyjdą zwycięsko i po ponad 30-letniej przerwie wzniosą do góry Puchar Davisa.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
16.11.12 (godz. 17:30)
Dyscyplina: Tenis, Davis Cup
Spotkanie: T. Berdych - N. Almagro
Typ: 2
Kurs: 5,50
Buk: Bet-at-home
Ok, teoretycznie ten typ nie ma prawa wejść, ale od rana jakoś za mną chodzi odkąd spojrzałem na ofertę, więc kto wie, trzeba przeczuciu dać szansę, nie takie cuda się już w tenisie zdarzały, nawet na najwyższym poziomie. Finał Davis Cup z pewnością można do niego zaliczyć. Dziś pierwsze mecze między ekipami Czech oraz Hiszpanii. Rywalizację zainaugurują Stepanek z Ferrerem, po nich zaś na kort wyjdą Berdych z Almagro. Logika więc mówi, że po obu meczach powinno być 1:1 i choć co do Ferrera nie mam raczej wątpliwości, że z roli faworyta wywiąże się należycie, to co do Berdycha nie byłbym taki pewien. Oczywiście z czysto sportowych argumentów niewiele przemawia za Almagro, także nie będę na siłę czarował rzeczywistości bo zarówno umiejętności jak i bilans h2h leżą po stronie Czecha. Po cichu liczę na jakiś rodzaj dekoncentracji, czy zwykłego braku mobilizacji u Tomasa, który ledwo co zakończył występy w WTF i może ma już dosyć tenisa jak na ten sezon. W Londynie zaprezentował się średnio, wygrał z Tsongą i urwał seta Murrayowi, ale mi w pamięci zapadł szczególnie popis indolencji psychicznej jaki dał w drugim secie meczu z Djokoviciem gdy prowadząc w tiebreaku 5:1 i mając po drodze 3 piłki setowe nie potrafił ich skończyć przegrywając w efekcie 6:8 i cały mecz 0:2. Coś takiego potrafi zostawić ślad w głowie, a wiemy, że Czech pod tym względem zbyt mocny nie jest. Co do Almagro nie ma się co rozpisywać, jak zagra swoje i będzie trzymał serwis to może powalczyć. W tym roku udało mu się już raz pokonać Berdycha na hardzie podczas turnieju w Indian Wells. Zobaczymy jak dziś się zaprezentuje. Osobiście nie ukrywam, że gram tu nie tyle na Hiszpana co przeciw Czechowi. Typ z gatunku &quot;dziwne przeczucie&quot; , więc racjonalnie proszę do niego nie podchodzić i tym bardziej się nim nie sugerować ????
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Dwa ostatnie pojedynki to były dwusetówki, dzisiaj zagrają do trzech wygranych setów. Niuans dość istotny przy Twoim poście.

Produkujesz się, ale w Twojej analizie nie widać żadnych konkretnych argumentów. Takie fajne opowiadanie, nic więcej.
Zależy czym dla ciebie jest konkret. Dla mnie na przykład są nimi statystyki które przedstawiłem, a przemawiają za typem. A co do twojego niuansu to masz racje co do 3 setów, mnie chodziło o przedstawienie tego, że zarówno w Madrycie jak i Tokio Ferrer wygrał w miarę gładko 2:0.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
???? David Ferrer (ESP) vs. Radek Stepanek +6 (CZE) ▶ [2,00]

???? David Ferrer (ESP) vs. Radek Stepanek (CZE) over 38 games ▶ [1,93]

???? David Ferrer (ESP) vs. Radek Stepanek +2,5 SET (CZE) ▶ [1,68]

???? David Ferrer (ESP) vs. Radek Stepanek wygra 1 seta (CZE) ▶ [3,56]


Ferrer ma za sobą bardzo dobry sezon i na pewno całość będzie chciał przypieczętować w jak najlepszym rozmiarze tutaj w Czechach, na DC. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, po drugiej stronie mamy Stepanka, który w tego typu turniejach da z siebie z pewnością nie mniej niż Hiszpan. Ponadto dość szybka nawierchnia w Czechach przysporzy tutaj jeszcze większych szans ogranemu na hardzie i w hali Radkowi. Wiadomo, David jest faworytem, ale tego typu eventy rządzą się swoimi prawami i nie spodziewam tutaj się gładkiej przeprawy Hiszpana - wręcz przeciwnie - Stepanek przy swoim stylu na pewno pokaże na co go stać. W h2h na twardych prowadzi 3:2 Ferrer co jeszcze bardziej przemawia za tym, że ten mecz nie będzie do końca jednostronny.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
co w kontekście meczu najlepszego debla z Londynu z wyraźnie niżej notowaną parą gospodarzy
bez komentarza.
Masz rację, komentarz jest zbędny. Dlatego napisałem krótko i bez owijania w bawełnę.

Trochę cyfrologii:
Ivo Minar (189. singlista na świecie) i Lukas Rosol (113. w deblu, 71. w singlu), razem 2 tytuły ka koncie.
kontra
Marcel Granollers (10. w deblu, 33. w singlu) i Marc Lopez (6. w deblu), razem 18 tytułów na koncie, w tym roku: wygrane w Rzymie, Gstaad i Londynie, finały w Toronto, Barcelonie, Chorwacji i Meksyku.

Trudno znaleźć w ogóle punkt zaczepienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom