>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2012

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Uważasz, że Czesi w najważniejszym meczu swojego życia wystawią Rosola i Minara?
Nie mogę być pewny na 100%, bo nie jestem ich coachem, lecz byliby (za przeproszeniem) skończonymi pajacami, jeśli wystawili by właśnie ich.
Nawet przy prowadzeniu 2-0 po dniu dzisiejszym, mogą to &quot;spokojnie&quot; przegrać - jeśli właśnie wystawiliby takiego debla.
Zagra z pewnością, niezależnie od wyniku, tak samo jak w Argentynie parą Berdycha z Radkiem. A do tego duetu, Lopez i Marcel mają za małe uszy.
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Na tą chwilę na http://www.daviscup.com mamy rozpiskę na pojedynek I. MINAR L. ROSOL vs M. GRANOLLERS M. LOPEZ, jednak po przeglądnięciu wszystkich tegorocznych spotkań Czechów w Pucharze Davisa raczej para naszych sąsiadów będzie inna. Do tej pory za każdym razem do debla awizowani byli gracze tacy jak Rosol, Hajek, Cermak a i tak zawsze kończyło się to tym, że grali Berdych ze Stephankiem (wygrali wszystkie swoje mecze w deblu). Biorąc pod uwagę to, że jest to finał wątpliwe jest że nie nastąpią zmiany. Zwłaszcza, że moim zdaniem pojedynek deblistów może się okazać kluczowym. Pozdrawiam
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Zagra z pewnością, niezależnie od wyniku, tak samo jak w Argentynie parą Berdycha z Radkiem. A do tego duetu, Lopez i Marcel mają za małe uszy.
Oj, chyba troszkę ryzykowna teza. Stepanek w deblu jest świetny, ale z Berdychem już ciut gorzej. Na tle Hiszpanów Czesi wyraźnie ustępują parze Granollers/Lopez zarówno zgraniem jak i doświadczeniem. Gdyby z dwóch świetnych singlistów było tak łatwo zrobić świetny debel to myślę, że i duety Djokovic/Federer czy Murray/Ferrer mielibyśmy okazję przynajmniej na niektórych turniejach oglądać ???? Zresztą bywały nieco mniej spektakularne przypadki takich deblów i jakoś żaden nic wielkiego nie ugrał. Zgranie i doświadczenie jest najważniejsze a tutaj Hiszpanie są absolutnym topem jeśli chodzi o obecny sezon. Także osobiście powiedziałbym, że to raczej para Berdych/Stepanek ma za małe uszy do duetu Granollers/Lopez. Jak będzie, to się okaże.
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
(-6.5) Berdych vs Almagro(+6.5) typ1
kurs:2.26(pinnacle)
stawka(10/10)
-14.395
-10.0
_________________
-24.395
Analiza
Po słonej porażce Stepanka liczę, że choć jeden Czech dzisiaj pokaże klasę. Atuty:
Berdych vs Almagro
Zwyciestwa 8 : 3
% zwycięstw na hali 60% : 41.86%
pozycja w rankingu 6 : 11
Jeśli Czesi chcą mieć nadzieje na na wygranie Davisa w grę wchodzi tylko 3:0 dla Berdycha.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
to sie nazywa konkret analiza,
co do trwajacego meczu uwazam ze gdyby nie ten bodajże 2 gem 3 seta to kto wie jakby to sie skonczylo, w tej chwili berdych raczej dociagnie
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Uważasz, że Czesi w najważniejszym meczu swojego życia wystawią Rosola i Minara?
Nie mogę być pewny na 100%, bo nie jestem ich coachem, lecz byliby (za przeproszeniem) skończonymi pajacami, jeśli wystawili by właśnie ich.
Nawet przy prowadzeniu 2-0 po dniu dzisiejszym, mogą to &quot;spokojnie&quot; przegrać - jeśli właśnie wystawiliby takiego debla.
Zagra z pewnością, niezależnie od wyniku, tak samo jak w Argentynie parą Berdycha z Radkiem. A do tego duetu, Lopez i Marcel mają za małe uszy.
Berdych jeszcze gra, byc moze bedzie piec setow teraz w czwartym 3-4 jak wiadomo w piatym nie ma tie-break&#39;a wiec moga grac jeszcze dlugo. Jutro gdyby wyszedl Berdych mialby lekka zadyszke w niedzielnym , chyba najwazniejszym meczu z Fererrem.
Co zrobily buki ? Nie ma kursow tylko Betfair 1.20 na Hiszpanow ehhhh w jednym buku jeszcze mozna zlapac debel Hiszpanow po kursie ponad 2 ZAGRALEM
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych dostał kiedyś piłką od Almagro i miał do niego oto za to pretensje. Dzisiaj realizatorzy pokazali jak mijali się przy siatce i znowu doszło do jakiś głupich zachowań. Berdych przepuścił i rozłożył bezradnie ręce oglądając się za Hiszpanem.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
17.11.12 g. 14:00
T. Berdych/R. Stepanek - M. Granollers Pujol/M. Lopez 3:1 (3:6 7:5 7:5 6:3)
Typ: Granollers/Lopez CS 3:0
Kurs: 5,75
Buk: Bwin
Wczoraj niewiele brakło do złapania pięknego kursu na Almagro, dziś spróbuję odważnej gry w kierunku Hiszpanów. Czysty win po 2,10 to już i tak bardzo atrakcyjna opcja, ale ja pójdę jeszcze dalej i zaproponuję ich zwycięstwo bez straty seta. Dosyć ryzykownie, ale kurs wg. mnie warty ryzyka a powodów do takiej gry dostrzegam osobiście kilka. Podtrzymuję zdanie, że debel Granollers/Lopez góruje nad Czechami zarówno zgraniem jak i doświadczeniem. Hiszpanie w tym sezonie wygrali turnieje w Rzymie, Gstaad i wspomniany WTF w Londynie, ponadto dochodzili do finałów turniejów w Toronto, Barcelonie, Umag i bodajże w Acapulco. Łącznie na swoim koncie mają 18 triumfów deblowych, obecny sezon jest w ich wykonaniu zdecydowanie najlepszy. I teraz jak się ma do tego duet Berdych/Stepanek? Ano nijak. Pierwszy świetny deblista i wciąż w miarę solidny singlista, drugi świetny singlista, w deblu bez doświadczenia. Razem grają bardzo rzadko, mniej więcej 5-6 spotkań rocznie. W tym sezonie to przede wszystkim właśnie Davis Cup. Statystyki bardzo dobre, ale Hiszpanie to inny rozmiar kapelusza. Myślę, że z końcem sezonu nie stracili pary, a wręcz przeciwnie - zwycięstwo w Londynie dodało im jeszcze więcej pewności siebie i przekonania co do słuszności gry razem. Z takim nastawieniem nie powinni mieć dziś problemów by uporać się z Czechami a już wczorajszy maraton Berdycha może im tylko pomóc. Tomas końcówkę sezonu miał dosyć intensywną, jedzie już na ostatnich bateriach i w heroicznym boju z Almagro było to już momentami wyraźnie widać. Typ na CS 3:0 Hiszpanów jest dosyć ryzykowny, jednak mimo wszystko zdecydowałem się spróbować. Kluczowy dla jego powodzenia będzie w moim odczuciu I set, gdzie Czesi na świeżości mogą się solidnie postawić. Jeśli Granollers/Lopez wytrzymają napięcie i rozstrzygną tą partię na swoją korzyść - to z biegiem czasu powinni coraz wyraźniej dominować na korcie. Berdych na pewno odczuje trudy spotkania z Almagro, a sam Stepanek nie obskoczy całego meczu za dwóch. Typ wg. mnie warty ryzyka, co nie znaczy, że okaże się trafny, więc ostrożnie ze stawką. Tak jak mówię - wiele zależy od I seta, dlatego trzymam mocno kciuki by Hiszpanie od początku weszli właściwie mecz a wtedy z upływem czasu powinno być coraz lepiej.
// dziwny mecz; nie miałem czasu oglądać, ale po wyniku widzę, że było dokładnie odwrotnie niż się spodziewałem ???? Świetny pierwszy set Hiszpanów a potem im dalej w las tym gorzej. Widocznie Berdych naładował baterie do pełna po wczorajszym ????
 
R 0

radoooy

Użytkownik
Wydaję mi się, że nie po to kapitan reprezentacji Czech wystawia Berdycha i Stepanka by Ci gładko mecz oddali. Z pewnością była to decyzja bardzo przemyślana. Pomimo wyczerpującej 5 setówki Berdycha i w perspektywie kolejnego dnia meczy jestem przkeonany, że Czesi tanio skóry nie sprzedadzą. Stepanek w deblu to klasa, gorzej z Berdychem jednak serwisem powinien sporo nadrabiać.
Jedno jest pewne, że meczyk będzie bardzo ciekawy
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Berdych v Ferrer - over 40,5 @ 1,72 (bet365)
Bardzo prawdopodobny typ, szanse wejscia oceniam na jakies 75 %. Tak naprawde jedyne o co sie obawiam to o zmeczenie Berdych&#39;a, ale licze ze dzieki dopingowi, doswiadczeniu oraz serwisowi postawi sie Ferrer&#39;owi i pokaze klase. Ktos na jego poziomie, u siebie, nie moze po prostu przegrac 3 : 0. Ferrer to zapewne wygra, ale bitwa bedzie bardzo ciezka i dluga wg mnie, jakis tie-break zapewne bedzie co dodatkowo wspomoze linie over&#39;owa. Dodatkowym argumentem jest porazka Radka, ktorego bledy musi teraz naprawiac Tomas. W H2H nawet w 3 setowkach mamy bardzo wyrownane mecze, w obydwoch po 3 sety w kazdym, raz wygral Berdych, raz Ferrer. Widzac tyle argumentow za, a jeden przeciw (zmeczenie o ktorym juz wspomnialem) nie widze innej opcji niz dlugi i zaciety 4-5 setowy boj.
Pobierajcie teraz, bo kurs do jutra zapewne spadnie.
⛔
a jednak Tomas dal ciala, eh
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tomas Berdych - David Ferrer ⛔
Typ: Tomas Berdych; @2,380
PinnacleSports

Kursy na Berdycha trochę wzrosły. Myślę, że stało się tak z dwóch powodów:
-w piątkowych meczach singlowych David wygrał gładko, natomiast Tomas po walce
-jak Ferrer skończył &quot;spacerek&quot; ze Stepankiem, to już mógł sobie odpoczywać (czy też kibicować kolegom z reprezentacji), natomiast w tym czasie Berdych musiał zagrać pięć setów z Almagro oraz dzisiejszego debla; czyli Tomas ma dużo więcej w nogach niż David
Uważam, że właśnie dlatego kursy na Ferrera nieco spadają. Jednak dla mnie to nie ma znaczenia, bo myślę, iż masażyści itp. zajmą się wzorowo Czechem i Tomaszek wyjdzie na jutrzejszy mecz gotowy fizycznie w 100%.
Wynik dzisiejszego debla powinien się okazać kluczowy dla losów całej rywalizacji. Berdych i Stepanek pokazali, jak bardzo zależy im na końcowym triumfie. Tomas wie teraz, iż trzeba wygrać niedzielny singiel i zakończyć sprawę. Wiem o tym, że Ferrer to walczak, ale po stronie Berdycha będzie większa mobilizacja, choć wiem też, że ocenianie kto będzie bardziej zmobilizowany to subiektywna kwestia danego typera - ja uważam tak, ktoś inny może uważać inaczej. Obiektywne są jedynie fakty.
Fakty są takie, iż w ostatnich dwóch-trzech latach grali ze sobą dwa razy - 1:1 (oba mecze w hali). W końcówce tego sezonu Ferrer ma dobry bilans w hali i znajduje się w świetnej formie.
Jeśli chodzi o umiejętności, to uważam, iz mają zbliżone - obaj są na pewno graczami uniwersalnymi, jeśli chodzi o typ nawierzchni.
Podsumowując, oceniam szanse mniej więcej 50/50, może nawet 55/45 dla Czecha, zatem kurs jaki proponuje nam PinnacleSports wydaje się być smakowity. Mam madzieję, że Tomas wygra ten mecz.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jeszcze ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do debla? Byłem głupi mówiąc, że zwycięzcy Londynu to za małe uszy na czeską parę. Oni jeszcze bardziej nie dorastają im do pięt. Gdyby Lopez i Verdasco dostali szansę w takim meczu (ale, że oni nawet mecz finałowy potrafią olać, tak jak rok temu z Argentyną) to Hiszpania wyszłaby na prowadzenie. Lecz to już temat rzeka.
C48 wszystko idealnie napisał. Uprzedził wasze niewątpliwie już diabelskie plany, że Berdych nie będzie mógł się ruszyć, Ferrer nie odpuszcza żadnej piłki i tak w koło Macieju.
Czech nie ma najmniejszych problemów z długimi, technicznymi wymianami. Jest świetny serwis, wszystko jak najbardziej na miejscu.
Jest to jego ostatni mecz sezonu, a rangę i wartość ma dużo większą, niż na ten przykład finał jakiegokolwiek szlema. Adrenalina również przyćmi zmęczenie, a resztą zajmą się masażyści.
Jednak jeszcze po takim kursie jaki wystawia Unibet, wezmę Hiszpana. To będzie istna wojna o każdą piłkę i jednak w decydujących momentach to właśnie on będzie mógł dać z siebie ciut więcej.
Poza tym Almagro pokazał gdzie są słabe strony Czecha (oszczędzę wypisywanie) a świeżutki i naładowany Ferrer, bezlitośnie je wykorzysta.
Mimo to, tak jak wyżej - nie ma wątpliwości, czeka nas fenomenalny mecz.
David Ferrer @1,72 Unibet ✅✅ 6/2 6/3 7/5
choć wiem też, że ocenianie kto będzie bardziej zmobilizowany to subiektywna kwestia danego typera
zdecydowanie obaj tak samo. Wiadomo, w trakcie meczu, obaj oddaliby wszystko by go wygrać. Davis nie ma nic wspólnego z turniejami rangi 500, Masters itp (ale Tobie, to tłumaczyć tego nie będę, bo dobrze wiesz).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tomas Berdych - David Ferrer 1,61 bet365 10/10 0:3 ✅
Takiej okazji by złapać taki kurs na Ferrera długo nie będzie. Dlatego też go gram taką stawką. Czesi nie mieli wyboru i musieli wystawić Berdycha w deblu. Pojedynek trwał 3 godziny i 20 minut, w piątek grał 4 godziny z Almagro. Jutro o 13:00 znowu będzie musiał grać na najwyższym poziomie, przeciwko graczowi z którym trzeba długo grać by wywalczyć jakiś punkt. Myślę, że pojedynek Ferrera z Berdychem będzie długi, a z każdą minutą Czech będzie grał gorzej. Ferrer go zabiega, będzie rozrzucał po korcie, wczoraj Berdych tracił serwis w najważniejszych momentach, a Almagro jest zdecydowanie gorszy od wyżej notowanego Hiszpana. David na Davis Cupie daje z siebie 200%. Cały czas jest zmobilizowany, co wczoraj zaowocowało tylko 3 setami przeciwko Stepankowi.
 
V 3

volleyfan

Użytkownik
Witam ???? Również uważam, że faworytem jest jak najbardziej FERRER , ale mam jedno pytanie... interesują mnie statystyki z meczu Berdych- Almagro ( w szczególności ilość niewymuszonych błędów jak i kończących zagrań w tym pojedynku ) wchodzę na stronke DAVIS CUP i nie ma tam nigdzie żadnych statystyk, w w czasie spotkania ferrer-stepanek można było śledzić to na żywo. Teraz niestety w live score nic nie pokazuje i nie da się do tego wrócić :-(( Jeśli wie ktoś gdzie jest jeszcze do tego dostęp to bardzo bym o to prosił. z góry dzięki wielkie i pozdrawiam !!!!!!!!!
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
jaracie sie pisaniem o tym czasie na korcie, to jest w sumie jeden z waszych glownych argumentow a jak graja szlema to podchodzicie do tego na luzie, nie neguje zadnego typu ale uwazam ze zagranie overa setowego czy gemowego jest zdecydowanie lepszym rozwiazaniem i bezpieczniejszym
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Co do czasu na korcie spędzonego przez Berdycha, ja również nie przeceniałbym zbytnio tego faktu. W piątek z Almagro owszem sobie pobiegał solidnie i z pewnością to odczuł ale w deblu nie pokazał żadnych oznak fizycznego zmęczenia. Gra podwójna jak wiadomo nie jest tak wyczerpująca jak singiel, dodajmy do tego fakt, że dzisiaj skończyli dość szybko. Jeśli zaś chodzi o sam mecz to jednak skłaniałbym się lekko w stronę Hiszpana. Ferrer naprawdę imponuje, w hali też śmiga aż miło i Berdych będzie musiał się wykazać wielką regularnością jeśli chce to wygrać. Oczywiście jest w stanie tego dokonać dlatego też jego zwycięstwo absolutnie mnie nie zdziwi. Co do typów to delikatnie sobie pogram over minut w meczu. Unibet wystawił linię 208,5 minuty, czyli całkiem sporo. Jednak przy zaciętym spotkaniu, a takie nam się zapowiada linia spokojnie do przekroczenia. Dla porównania Ferrer ze Stepankiem trzy sety grali przez 2h i 58 minut, Berdych z Almagro 3h 58 minut, tyle że tutaj było 5 setów. Jutro przynajmniej 4 sety są bardzo prawdopodobne, co daje spore szanse na pokrycie linii, pięciosetówka też jak najbardziej możliwa a tutaj to już problemów być nie powinno. A zatem:
Liczba minut: Over 208,5 1.88 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tomas Berdych - David Ferrer
Typ: Tomas Berdych; @2,380
PinnacleSports


Kursy na Berdycha trochę wzrosły. Myślę, że stało się tak z dwóch powodów:

-w piątkowych meczach singlowych David wygrał gładko, natomiast Tomas po walce

-jak Ferrer skończył &quot;spacerek&quot; ze Stepankiem, to już mógł sobie odpoczywać (czy też kibicować kolegom z reprezentacji), natomiast w tym czasie Berdych musiał zagrać pięć setów z Almagro oraz dzisiejszego debla; czyli Tomas ma dużo więcej w nogach niż David

Uważam, że właśnie dlatego kursy na Ferrera nieco spadają. Jednak dla mnie to nie ma znaczenia, bo myślę, iż masażyści itp. zajmą się wzorowo Czechem i Tomaszek wyjdzie na jutrzejszy mecz gotowy fizycznie w 100%.

Wynik dzisiejszego debla powinien się okazać kluczowy dla losów całej rywalizacji. Berdych i Stepanek pokazali, jak bardzo zależy im na końcowym triumfie. Tomas wie teraz, iż trzeba wygrać niedzielny singiel i zakończyć sprawę. Wiem o tym, że Ferrer to walczak, ale po stronie Berdycha będzie większa mobilizacja, choć wiem też, że ocenianie kto będzie bardziej zmobilizowany to subiektywna kwestia danego typera - ja uważam tak, ktoś inny może uważać inaczej. Obiektywne są jedynie fakty.

Fakty są takie, iż w ostatnich dwóch-trzech latach grali ze sobą dwa razy - 1:1 (oba mecze w hali). W końcówce tego sezonu Ferrer ma dobry bilans w hali i znajduje się w świetnej formie.

Jeśli chodzi o umiejętności, to uważam, iz mają zbliżone - obaj są na pewno graczami uniwersalnymi, jeśli chodzi o typ nawierzchni.

Podsumowując, oceniam szanse mniej więcej 50/50, może nawet 55/45 dla Czecha, zatem kurs jaki proponuje nam PinnacleSports wydaje się być smakowity. Mam madzieję, że Tomas wygra ten mecz.
Mylisz masażystów z cudotwórcami. Nie ma siły, aby po dwóch maratonach z rzędu być na trzeci dzień świeżutkim i gotowym do walki z mega walczakiem Ferrerem. Nie wspominam już o tym, że Ferrer czysto tenisowe umiejętności ma po prostu większa i do tego jest w lepszej formie. Berdych niczym nie zachwyca, tradycyjnie dużo ue, tradycyjnie potrafi zagrać świetną piłkę a za chwilę zdrewniaczyć do bólu. Ferrer takich problemów nie ma, będzie przebijał aż do skutku, minimalny błąd Berdycha zamieni na punkt. Myślę, że dziś Hiszpanie wygrają oba swoje mecze singlowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Berdych(+2.5) vs Ferrer(-2.5) typ2
kurs: 1.98(pinnacle)
stawka 6/10
Stepanek(+2.5) vs Almagro(-2.5) typ2
kurs: 1.962(pinnacle)
stawka 4/10
Analiza
Berdych męczył się trochę z Almagro. Jeśli z nim miał takie trudy to co dopiero z Ferrerem. Oglądałem grę Stepanka z Ferrerem i wypadł naprawdę słabo. To co powinno być jego atutem, wszystko lądowało poza liniami, chyba że Czech myślał że to debel, to wtedy sporo by można zaliczyć jako punkty. ;&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom