>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2016

Status
Zamknięty.
I 24,7K

iti

Użytkownik
To paradoks, ale z jednowymiarowym Janowiczem wedlug mnie mamy...mniejsze szaznse niz z Przysieznym w skladzie. Osobiscie uwazam, ze na tle tych rywali Przysiezny, Kubot i debel Matkowski/Kubot sa w stanie dorzucic po punkcie i ograc rywali. Czy kursy zaczna spadac? Me gusta ????
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Kursy na Jankesow juz spadly ponizej @2, a caloroczny daje nawet 1,75 bodajze. Czlowiek glupi i sie zagapil a mogl brac 2,60..
Kursy spadly bo nie zagra Kyrgios.
Sklad CAN tez sie rozwalil bo nie zagra Raonic i Nestor.
Nieraz trzeba ryzykowac. A moze Novak nie zagra?
Jeszcze jest kurs @16 ;)
Sorry juz @ 10.5

To paradoks, ale z jednowymiarowym Janowiczem wedlug mnie mamy...mniejsze szaznse niz z Przysieznym w skladzie. Osobiscie uwazam, ze na tle tych rywali Przysiezny, Kubot i debel Matkowski/Kubot sa w stanie dorzucic po punkcie i ograc rywali. Czy kursy zaczna spadac? Me gusta ????
Przysiezny zagra napewno......teraz jest kwestia czy Jurek czy Kamil.
Dla przypomnienia bilans Olowka w 2016 roku to.....0-0.
Narazie to kursy na POL spadaja.....he he pewnie po tym jak Latynosi zaczeli plakac , ze kort za szybki.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Mam pewne info, że gra Janowicz z Przysiężnym. 100% potwierdzone.
Jestes tego pewien? Nie wprowadzaj ludzi w blad.
Najprawdopodobnie Jurek nie zagra.....
wyjdziemy Przysieznym i .......Hurkaczem.
Zreszta dzisiaj sie oficjalnie dowiemy.
Kto odwazny ....kurs na ARG jeszcze @ 1.61 Marathonbet.......juz @ 1.57

O godz 12 przewiduje kursy na ARG w granicach @ 1.20
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Przysiezny trenuje gdzies od 3-4 tyg, a dopiero parę dni temu podali do informacji, że zagra. Nie wiem czemu cała ta szopka z Janowiczem, ale on też trenuje normalnie.
Chyba, że urządzi sobie jakieś fochy, no ale bez przesady. To co w takim razie z tymi ludźmi co kupili bilety na te mecze, zapłacili za wyjazd do Gdańska? Przecież jak zagra Hurkacz/Majchrzak to tylko ludzi zniechęci do tenisa, niech zagra nasz tenisista nr 1.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Polska-Argentyna 1-3
Argentyna 1.40 bah✅✅✅ IZZI
Sprawa jest jasna, gramy bez Janowicza, a w singlu zagrają Ołówek i Hurkacz. U Argentyńczyków na pewno Mayer i pewnie Pella. To obecnie zupełnie inny poziom, niż nasi singliści. Jedyną naszą nadzieją jest debel, ale to da tylko jeden punkt. Mimo że nawierzchnia w Ergo Arenie sprawia wrażenie bardzo szybkiej, to kwestia umiejętności i ostatniej formy powinna zaważyć na niepowodzeniu naszej reprezentacji. Kursy powinny spadać, u szczwanego już 1.4 zleciało niżej, jednak można jeszcze złapać tyle w bahu.
Piątek:
1. mecz Michał Przysiężny - Guido Pella (14:30)
2. mecz Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer
Sobota:
Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Carlos Berlocq / Renzo Olivo (13:30)
Niedziela:
1. mecz: Michał Przysiężny - Leonardo Mayer (12:00)
2. mecz: Hubert Hurkacz - Guido Pella

W pierwszym dniu na pewno Leo bierze punkt dla gości, Ołówek, co pokazywał już m.in. w meczu ze Stakhovskim w tamtej edycji DC potrafi powalczyć. Znacznie większe szanse daję jednak Pelli, który ostatnio, mimo że na cegle, to pokazywał się z bardzo dobrej strony. Potrafi pograć serwisem, więc ten szybki kort nie musi aż tak mu nie odpowiadać. Sobota należeć będzie do Polaków, kwestią jest tylko, czy Argentyńczycy dokonają jakichś zmian. Niemniej jednak czy z Mayerem w grze podwójnej, czy bez niego, to Polacy są wielkimi faworytami. Czyli formalnie po 2. dniu powinno być 2-1/1-2. Niedziela zaczyna się od najważniejszego w takim układzie meczu. Jeżeli Mayer nagle nie będzie w jakiejś katastrofalnej formie, to powinien skończyć ten mecz 3-1, bądź doprowadzić do 2-2, a w ostatnim meczu znowu widać spory dystans pomiędzy dwoma tenisistami. Jeżeli doszłoby do takiej zmiany, o której wspomniał kolega wyżej, że Klapek wszedłby do singla, to imo nie oznaczałoby to znacznego zwiększenia szans Polaków. Łukasz gra obecnie singla już sporadycznie. Często przegrywa ze słabymi singlistami. Niby oficjalnie zakończył karierę w grze pojedynczej, ale chyba sentymentalnie czasami chce do tego wrócić. To już nie jest jednak ta gra, co za czasów, gdy święciliśmy nasz narodowy największy sukces, czyli 2. Polaków w QF Wielkiego Szlema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Musimy liczyc na ogranie dwa razy Pelle.....ale czy to mozliwe?
Hurkacz-L.Mayer
Przysiezny-Pella
debel
Przysiezny-L.Mayer
Kubot-Pella
dojdzie do piatej gry?
piatek 14.30 Przysiezny-Pella....pierwszy mecz i juz o wszystko , jakie to polskie....Olowek nie wygra i spotkanie staje sie letnie.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego Szymanik zastąpił Majchrzaka Hurkaczem... Majchrzak już ma jakieś obycie z Davis Cup, jeździ z polskim teamem, czuć chemię i zgranie, a dla Hurkacza to będzie chyba 1 mecz do 3 setów i to od razu z Mayerem. Dobrze że Janowicz odpuścił, bo jeśli miałby grać na pół gwizdka to niech już lepiej nie gra i niech szykuje się na mecz o utrzymanie w grupie światowej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że przegramy ten z Argentyną, w deblu pkt raczej pewny, ale w singlu? Słabo to widzę
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mamy już rozkład jazdy na jutro i całą ofertę kursową. Na początek, w nocy polskiego czasu czeka nas rywalizacja Australii z USA.
Groth +2,5 seta @1,56 Pinnacle ⛔ 6/7 2/6 2/6
Sam do prawdziwej gry w tenisa się zbytnio nie nadaje, lecz prawda taka, że w tym meczu tejże gry nie powinno być za dużo. Dwóch servebotów na Grassie powinno zapewnić niejeden TB, a tam już sprawa jest otwarta. Isner ze względu na 4. rundę w Australii nie zaliczy początku sezonu do nieudanych, lecz poza wielkim szlemem prezentował tragedię. Błazenada w meczu z Agutem w Auckland i kompletnie nieudany występ na południowoamerykańskich turniejach nie wygląda obiecująco. Australijczycy z pewnością zgotują dobrą atmosferę w Kooyong Lawn. Hewitt został włączony do drużyny i będzie grającym kapitanem. To jest mentalna bestia i nie mam wątpliwości, że natchnie chłopaków we właściwy sposób. Davis Cup to wyjątkowe rozgrywki i zawodnicy tacy jak Groth mogą lecieć na swojej chwili, naładowani faktem gry dla reprezentacji kochającej tenis, są zdolni do mocnej walki. Warto dodać, że Kangur z sukcesami gra w grze podwójnej. Ma swoje mankamenty, m.in. słaba reakcja piłka-brzuch, ale to i tak jest pozytywna zaleta. Trawa uwielbia tego typu zawodników. Dodatkowo, jeżeli jedynka będzie na wysokim procencie, będzie na czym bazować ws. wygrania jednej partii.
Tomic @1,53 Marathonbet ✅ 7/6 6/3 3/6 6/4
Sock wygrał Wimbledon, ale w grze podwójnej. W singlu na trawie wygląda słabo. Co jest niewątpliwie ciekawostką w meczu tych reprezentacji, Jack przegrał podczas ubiegłorocznego Wimbledonu z Grothem, lecz nie o tym teraz.
Bernie lubi tę nawierzchnię, przecież to na niej dał się poznać od swojej najlepszej strony w 2011 roku. Kilka lat wstecz, wygrywał domowe mecze dla swojego kraju, m.in. z Wawrinką czy Di Wu.
Tomic z reguły prezentuje się dobrze w Australii. Teraz jest liderem reprezentacji i musi to udowodnić. Wypadł Kyrgios i teraz mamy test charakteru dla półfinalisty Wimbledonu sprzed 5 lat. W ostatnich dniach zaliczył finał w Acapulco, powinien być w dobrej dyspozycji. Wg mnie, on będzie rozdawał karty w jutrzejszym meczu. Ta atmosfera i warunki gry go poniosą.
Poza meczem w Ergo Arenie, mamy naprawdę niezłe spotkania w grupie światowej. Zachęcam do analizy i podawania typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 570

duff999

Użytkownik
Zastąpil go pewnie dlatego bo Majchrzak nie jest w najwyższej formie i we Wrocku nieco lepiej wyglądał Hubert. Zagrał świetny mecz z Lacko. Myślę , że to i tak nie ma większego znaczenia. Będą podobnymi rywalami dla Pelli jak i Mayera. Nie mamy raczej szans. Trzeba liczyć na cud. Dość niemiła przygoda nas czeka z grupą światową dopiero co po awansie.


Zapowiadał się wielki mecz Jurka z powracającym Delpo , a będzie blamaż zapewne przy pustych trybunach. Szkoda.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego Szymanik zastąpił Majchrzaka Hurkaczem... Majchrzak już ma jakieś obycie z Davis Cup, jeździ z polskim teamem, czuć chemię i zgranie, a dla Hurkacza to będzie chyba 1 mecz do 3 setów i to od razu z Mayerem. Dobrze że Janowicz odpuścił, bo jeśli miałby grać na pół gwizdka to niech już lepiej nie gra i niech szykuje się na mecz o utrzymanie w grupie światowej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że przegramy ten z Argentyną, w deblu pkt raczej pewny, ale w singlu? Słabo to widzę

Nistety Majchrzak ma wyzszy ranking od Przysieznego i nie pasowalby do tej ukladanki. Musialby grac na pierwszej rakiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Moim zdaniem trener polskiej reprezentacji bardzo mądrze postąpił, że zdecydował się na duet Przysiężny&amp;Hurkacz. Janowicza nie ma sensu wystawiać skoro nie jest w pełni sprawny, bo w wypadku spotkań do 3 setów wygranych krecz byłyby wielce prawdopodobny. Co do Majchrzaka to uważam, że nie jest to zawodnik na szybkie nawierzchnię. Hurkacz może i nie ma doświadczenia, ale posiada świetny serwis i umie grać ofensywnie. Kto wie może jego talent eksploduje podczas tych spotkań ;)
Nie przekreślałbym Polaków w tym spotkaniu. Przypomnę choćby ostatnie spotkanie w Fed Cup, gdzie Rosjanki poległy z kretesem przeciw Holenderką, które także teoretycznie nie miały żadnych szans.
Proszę o poprawienie błędu./Macko18
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie przekreślałbym Polaków w tym spotkaniu. Przypomnę choćby ostatnie spotkanie w Fed Cup, gdzie Rosjanki poległy z kretesem przeciw Holenderką, które także teoretycznie nie miały żadnych szans.
Nie ma co porownywac pojedynku osjanek ktore byly faworyzowane glownie dlatego ze graly u siebie i ze sa rosjankami. Tam nie bylo takiej przepasci chociazby rankingowej i ogrania jak jest miedzy Polska i Argentyna. 318 Przysiezny kontra 42 Pella, 602 Hurkacz kontra 41 Mayer, prosze Cie. Ja wiem ze ranking nie gra, ale aktualna forma, dyspozycja, ogranie i doswiadczenie napewno. W pojedynkach singlowych bedzie dwa razy po 3-0 i w sobote debel bedzie bronil honoru polski by nie polec w calym pojedynku szybko rowniez 3-0
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Nie ma co porownywac pojedynku osjanek ktore byly faworyzowane glownie dlatego ze graly u siebie i ze sa rosjankami. Tam nie bylo takiej przepasci chociazby rankingowej i ogrania jak jest miedzy Polska i Argentyna. 318 Przysiezny kontra 42 Pella, 602 Hurkacz kontra 41 Mayer, prosze Cie. Ja wiem ze ranking nie gra, ale aktualna forma, dyspozycja, ogranie i doswiadczenie napewno. W pojedynkach singlowych bedzie dwa razy po 3-0 i w sobote debel bedzie bronil honoru polski by nie polec w calym pojedynku szybko rowniez 3-0
Kurs na Holenderki był bodajże 2 razy wyższy niż w tym momencie na Polaków. Także myślę, że skala ewentualnej niespodzianki jest przynajmniej podobna. Ja będę bronił swojej opinii, że nie ma sensu skreślać Polski. Kto ma w nich wierzyć jak nie Polacy ?
-----------
Copil(-3,5g) - Rola 1 @ 1.92 MarathonBet 3-0 ✅ gładko, bez stresu ✅
Jest to spotkanie, które otworzy mecz Rumunia - Słowenia. Copil zagra na własnym podwórku. Rumuni mądrze wybrali nawierzchnię, bo zagrają w hali. Copil pod dachem gra dobrze i często, jego bilans z kariery to 107/66. Słoweniec unika gry w hali, bo jego styl gry średnio pasuje na szybkie nawierzchnie. On przede wszystkim grywa na kortach ziemnych.
Rola to gracz leworęczny. Copil z tego typu graczami ma dobry bilans 37-20. Wszystko wskazuje na to, że Rumuni bez większych problemów powinni prowadzić po pierwszym spotkaniu.
bezdura. Rola sie wychował na amerykańskim hardzie
308 spotkań na clayu
66 na hardzie
41 w hali
Więcej nie będę komentował tego typu komentarzy. Prosiłbym o reakcje moderatorów w tego typu komentarzach.
edit: dzięki Kuchcik za reakcję
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 928

majer04

Użytkownik
bzdura. Rola sie wychował na amerykańskim hardzie

To, że się wychował, jak widać nie zaowocowało w przyszłości. Rola woli cegłę i tam jest najefektywniejszy. Dla ścisłości, amerykański hard nie jest tym samym co Proflex Hardcourt który wybrali Rumuni. /Kuchcik
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć tak wyoski kurs na Cilicia z Coppejansem? w pinnku można złapać po 1.2 a przecież jeżeli Marin jest zdrowy to mamy tutaj lokate. Mecz w hali , gdzie Cilic jest ograny w tym sezonie. Jeżeli ktoś coś wie to prosze o info , w innych okolicznościach trzeba walić w Chorwata bardzo mocno, mecz do 3 wygranych setów więc to też niweluje szanse na potencjalną niespodzianke.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Może mi ktoś wytłumaczyć tak wyoski kurs na Cilicia z Coppejansem? w pinnku można złapać po 1.2 a przecież jeżeli Marin jest zdrowy to mamy tutaj lokate. Mecz w hali , gdzie Cilic jest ograny w tym sezonie. Jeżeli ktoś coś wie to prosze o info , w innych okolicznościach trzeba walić w Chorwata bardzo mocno, mecz do 3 wygranych setów więc to też niweluje szanse na potencjalną niespodzianke.
Fakt, mecz w hali, ale na cegle, a wiadomo, że Marin preferuje bardziej szybkie nawierzchnie. Ten aspekt daje pewien atut gospodarzom, jednak same umiejętności są po stronie Chorwatów. Goffin powalczy, ale 2 zwycięstwa w singlu nie dają wygranego meczu.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
A czy orientujecie się czy w bet365 będą kursy na wszystkie mecze? Nie jestem pewny ale o ile dobrze pamiętam to oni nie mają zbyt bogatej oferty na Davisa.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A czy orientujecie się czy w bet365 będą kursy na wszystkie mecze? Nie jestem pewny ale o ile dobrze pamiętam to oni nie mają zbyt bogatej oferty na Davisa.
Meczów I i II grupy z reguły nie wystawiają pre. Unibet lepiej wygląda jeśli o to chodzi. W Oddsring też widziałem niektóre spotkania.
O ile o to Ci oczywiście chodziło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom