>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Francji 2018 / Puchar Ligi Francuskiej 2018

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: bah

Nie zapominajmy, że w tygodniu gramy również z Pucharem Francji. Ciekawie wyglądają kursy na zwycięstwa Lyonu i Strasbourga. PSG podejmować będzie po raz kolejny OM. Goście po ostatnie porażce w lidze 3:0, z pewnością będą szukać tutaj zemsty. Kurs na ich zwycięstwo czy też awans jest chyba wart zaryzykowania.
Zapraszam do dyskusji.​
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Godzina: 21:05
Spotkanie: PSG - Marsylia
Typ: over 4.5 kartki
Kurs: 1.89
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W ubiegla niedziele czyli raptem trzy dni temu obie ekipy miezyly sie w ramach Ligue 1. PSG gladko wygralo 3:0 ale spotkania nie mozna zaliczyc do udanych, poniewaz z powazna kontuzja zakonczyl je Neymar. Najwazniejsza wiadomoscia dla mojego typu jest to ze w meczu padla rekordowa liczba kartek bo az 11. Dodatkowo zawodnicy mega sie faulowali i prowokowali co zreszta mialo swoje odzwierciedlenie w zoltkach. Minus tego typu jest taki ze najbardziej faulowana i kontrowersyjna osoba w postaci Brazylijczyka nie wystapi w tym spotkaniu. Kolejny minus jest taki ze sedzia bedzie Pan Clement Turpin ktory srednia kartek na mecz ma 3.42. Jednak jest to spotkanie pucharowe na etapie cwiercfinalu a wiec bardzo prestizowe. Do tego zawodnicy maja w pamieci tamto ligowe spotkanie i stare zatargi na boisku. Sami zreszta zobaczcie co po meczu powiedzial lewy obronca Marsylii Jordan Amavi poproszony o komentarz kontuzji Neymara:
&quot;Graliśmy przeciw niemu normalnie, widziałem jednak, że polował na faule. Mówię po prostu to, co zaobserwowałem na boisku. Czekał na nasz pressing i oddawał piłkę w ostatnim momencie. – Czego on oczekiwał? Osobiście, nie mam pojęcia – myślę, że sam tego szukał. Zebrał trochę z tego, co zasiał. Wszyscy wiedzą, że ma talent, jednak czekał na nasze ataki jeszcze przed oddaniem piłki&quot;.
To jeszcze nie wszystko. Według RMC Sport Dimitri Payet podczas spotkania miał zwrócić uwagę sędziemu: – &quot;Powiedz mu, żeby się uspokoił. Jeśli nie, sami się nim zajmiemy&quot;. Tak wiec atmosfera jest napieta i chec rewanzu na rywalach rowniez. Uwazam ze te 5 kartek padnie tutaj spokojnie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Chambly - Strasbourg
typ: Strasbourg i poniżej 4.5 gola @1.90⛔
Lvbet

Chambly to drużyna, grająca w trzeciej lidze francuskiej. Ich sytuacja w tabeli nie wygląda ciekawie, ponieważ znajdują się w strefie spadkowej. Obie drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy i trzy pojedynki wygrała drużyna Strasbourga i raz Chambly. Jeszcze nigdy w starciach obu drużyn, nie padło więcej niż 4.5 gol.
Różnica klasa jest bardzo widoczna na papierze, a zobaczymy jak to będzie na boisku.
Słusznie faworytem są przyjezdni, ale na jakiś festiwal strzelecki nie liczę. Chambly do tej pory nie mierzyło się z drużyną z najwyższej ligi, więc na pewno będzie im ciężej zdobyć bramkę. Strasbourg w tych rozgrywkach wyeliminował Dijon oraz Lille, więc dziś powinni odnieść kolejne zwycięstwo.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Niech ktoś kto oglądał mecz powie mi jak on właściwie wyglądał, bo z jednej strony typiarz u góry piszę że gładko PSG wygrało(bo tak sugeruje wynik), z drugiej strony mam takie statystyki(2 strzały celne psg i 3 gole), Neymar nie gra, cholera wie jak z resztą składu bo jakby jeszcze Cavani czy Mbappe wypadł przed wtorkiem to rip in peace panie Emery
 
lukas88 302K

lukas88

Forum VIP
Mecz PSG z Marsylią wyglądał jak większość spotkań PSG, czyli niby przewaga w posiadaniu piłki, dużo indywidualnej gry, ale żeby to była miazga to bym tego nie powiedział. To co najbardziej rzucało się w oczy w tym spotkaniu to dramatyczna gra w defensywie OM. Pierwsza bramka to ewidentny błąd obrońcy, który zamiast wślizgiem wybić piłkę to próbował ją opanować, przejął ją Mbappe, a on takich prezentów nie marnuje. Druga bramka to swojak Rolando, co prawda trochę pechowy ale zawsze swojak. Trzeci gol i znowu w akcji Rolando, którego Cavani ograł jak tyczkę na treningu. Była jeszcze pod koniec meczu strata po kiwce we własnym polu karnym ale wtedy bodajże Di Maria nie trafił.
Marsylia na pewno była groźna, miała kilka dobrych okazji w tym dwusetkę nawet w 80 minucie kiedy piłkę z linii bramkowej wybijał Silva.
Dzisiaj zapewne zobaczymy nieco inne spotkanie, moim zdaniem PSG już nie będzie indywidualnie grać z uwagi na brak Neymara, jak dla mnie będą próbować rozgrywać ataki pozycyjne. Do tego mają dziury w obronie w tym spotkaniu, nie zagra Dani Alves ani Marquinios, co tylko ułatwi grę zespołowi gości.
Moje propozycje na to spotkanie to:
Marsylia gol do 72 minuty @ 1,81 Fortuna
under 3 @ 2,14 Marathonbet
Marsylia + 1,5 AH@ 1,76 Marathonbet
 
C 247

corner91

Użytkownik
Witam wszystkich ja rozumiem iż Caen w tym sezonie jest solidną ekipą i potrafią rozegrać dobry mecz na własnym stadionie jednak OL jest ekipą, która awans do półfinału Pucharu Francji ma w zasięgu ręki i nie powinni wypuścić tego z rąk. Remis po 90 minutach wygląda świetnie do tego spadki po czym wnioskuje iż nie powinno zabraknąć tutaj emocji. Jednak ja postanowiłem pograć awans Olympique Lyon do półfinału ponieważ jest to dla mnie dość pewny bet a uważam tak z powodu historii jak i formy obu ekip tych drużyn. Porównując obydwa zespoły gołym okiem widać iż to Olympique Lyon wygląda solidniej i kurs w okolicach 1.50 na ich awans pobieram do dubelka wraz z Ramosem w tenisie gdzie przewiduje łatwe 2:0 dla Hiszpana.
Caen vs Olympique Lyon
Awans Lyonu
@ 1.50
forBet
 
gold182 77

gold182

Użytkownik
Sprawdzilem przewidywane sklady na twitterze i ten Lyonu odbiega od ich 1 ustawienia duzo bardziej niz ten ktory dzis moze wystawic Caen.
obstawiam strzelanke i powyzej 2,5 oraz obydwie strzela po 2,25
 
C 247

corner91

Użytkownik
Flashscore ujawnił składy obu drużyn na ten mecz i Caen stawia tutaj wszystko na jedną kartę. Lyon w dość mocnym składzie nie brakuje żadnego kluczowego zawodnika jest to dla mnie oznaką iż zwycięzcą tego spotkania może być tylko jeden zespół Olympique Lyon Ole ... !!!
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Flashscore ujawnił składy obu drużyn na ten mecz i Caen stawia tutaj wszystko na jedną kartę. Lyon w dość mocnym składzie nie brakuje żadnego kluczowego zawodnika jest to dla mnie oznaką iż zwycięzcą tego spotkania może być tylko jeden zespół Olympique Lyon Ole ... !!!
nie ma diaza i fekira i ty piszesz że nie brakuje żadnego kluczowego zawodnika?xD
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

kursy od: bah

Czas na finał Pucharu Francji. Jak myślicie kopciuszek jest w stanie zatrzymać obecnego mistrza Francji?. Czy dojdzie w tym spotkaniu do pogromu?, a może do dramaturgii?
Zapraszam do dyskusji.​
 
K 0

kami1153

Użytkownik
Myśle że gładko się rozprawią z 3 ligowym zespołem. 3-4 bramki w pierwszej połowie i później zmiany żeby pograli sobie rezerwowi.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Drabinka Les Herbiers:
1/128 - Balma
1/64 - Romorantin
1/32 - Angouleme
1/16 - Saint-Lo
1/8 - Auxerre
1/4 - Lens
1/2 - Chambly
1/1 - PSG

Jak widzimy dotychczasowi rywale Les Herbiers to PSG wciągłoby nosem.
Piękny sen drużyny liczącej 13413 mieszkańców gminy znad Loary dobiega końca.
PSG zdominowało w tym sezonie Francje na wszystkich frontach.
Najbezpieczniej tu będzie postawic over 4,5 gola po kursie 1,80
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
2:0 (1:0)

No i cóż, straciłem dość pokaźną sumkę stawiając handicap -1,5 do połowy, a potem -1,5 przy stanie 1:0 po przerwie.
-Sędzia wypaczył wynik meczu, nie uznając prawidłowej bramki Mbappe (dopatrzył się ręki OGLĄDAJĄC NAWET VAR... - widać było styk piłki w bark na 100%, w jednej z powtórek).
-Sędzia nie odgwizdał karnego na bodajrze Rabiot... obrońca z całym impetem wleciał na pomocnika, popisując się amatorką.
Sędzia miał chyba przykaz sędziowania pod drużynę Les Herbiers. Ot tak, żeby nie było blamażu. Po tym jak podyktował karnego dla PSG, zbił nawet piątke z bramkarzem, który dokonał faulu w polu karnym... jakiś obłęd, ta sytuacja przelała szalę całej mej goryczy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom