>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Hopmana 2013 (nieoficjalne mistrzostwa świata zespołów mieszanych)

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Petkovic Andrea vs. Barty Ashleigh 1.28 DOXXbet
Tutaj bardzo krótko. Barty gra tutaj tylko dlatego bo gospodarze musieli wystawić zawodniczke, Australia nie ma ich z byt wieli na dobrym poziomie. Stosur itp wybrały inne przygotowania do AO. Więc mamy Barty, która na poziomie najmniejszych turniejów ITF dostaje baty w 1 lub 2 rundzie. Petkovic uznana firma, różnica klas. Niemka zawsze mega zmotywowana do każdego spotkania, nawet takich sparingów jak ten. Stawka oczywiście ostrożna bo to tylko turniej pokazowy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Zaczynamy tegoroczny sezon tenisowy. Na początek Australijskie Perth i turniej Hyundai Hopman Cup rozgrywany od 1989 roku z całkiem fajną historią. Dla Verdasco jak i Andersona to debiut w tych rozgrywkach i na pewno dla obu ważny sprawdzian przed nadchodzącym tournee w Melbourne. W H2H prowadzi 2:0 Verdasco, jednak dwa spotkania rozgrywane były na cegle, gdzie styl gry przemawia za leworęcznym Hiszpanem, tym bardziej że Anderson do wybitnych na mączce nigdy nie należał. Na hardzie sprawy mają się nieco inaczej, gdzie warunki - a przedewszystkim niezawodny serwis przemawiają już nieco znaczniej za Kevinem i choć Dasco w przeszłości na twardych radził sobie całkiem nieźle, tak ostatni sezon a głównie jego końcówka udowodniła ,że jest średnio na jeża. Anderson z koleji zakończył ubiegły cykl na prawdę dobrze po solidnym turnieju w Bazyleii czy później w Paryżu i jestem zdania, że odpowiednio wkroczy w nowy sezon i kontynuuje rezultaty z jego końcówki. Jeśli miałbym porównywać obu graczy to mimo wszystko Fernando posiada nieco więcej urozmaicenia w grze, ale tutaj względem serwisowym zdecydowanie ustępuje Kevinowi, a to już na prawde spory handicap na tej nawierzchni, który według mnie przy zachowaniu dodatkowo odpowiedniej regularności z głębi kortu wystarczy na zgarnięcie pierwszego zwycięstwa w grupie Andersonowi. Stawiam na początek na Afrykanina. Start jutro o godz. 4:15 czasu polskiego.

Fernando Verdasco - Kevin Anderson @ 1,97 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Hopman Cup to nieoficjalne mistrzostwa świata w grze mieszanej. W turnieju startuje 8 drużyn, mecze składają się z 2 pojedynków singlowych (najpierw grają kobiety, potem mężczyźni), następnie rozgrywany jest debel (gra mieszana).
Faworytem w nadchodzącej edycji wydaje się być Serbia w składzie Djokovic/Ivanovic. W pierwszym dniu turnieju zobaczymy 2 pojedynki. Hiszpania zagra z RPA, natomiast gospodarze, czyli Australia podejmie Niemcy.

Hiszpania (Verdasco/Medina Garrigues) – RPA (Anderson/Scheepers) 2 1,9 (Bet365)
⛔
Pojedynek panów to typowy mecz bez faworyta. Verdasco to gracz z większymi predyspozycjami, jednak w hali fantastyczny serwis Andersona niweluje minimalną różnice między nimi. W meczu pań widzę wygraną Scheepers. Początkowo mój typ miał być właśnie na nią, jednak długo się zastanawiałem, kurs poleciał w dół i zdecydowałem się na zwycięstwo RPA.
Medina w ubiegłej edycji turnieju przegrała 3 spotkania. Ona jest specjalistką od gry na kortach ziemnych, sporo potrafi także w deblu. Scheepers to zawodniczka bardziej uniwersalna, moim zdaniem lepiej poradzi sobie na szybkiej nawierzchni. Spotkały się już w tym roku w Miami – wygrała zawodniczka z RPA.
W grze deblowej teoretycznie minimalnymi faworytami są Hiszpanie, jednak gra mieszana rządzi się swoimi prawami i ciężko tam typować cokolwiek. Jak dla mnie także szanse wyrównane.
Reasumując, jeśli Anderson wygra z Verdasco to może być już pozamiatane, bo jakoś słabo widzę wygraną Mediny. Nawet jeśli Fernando wygra to prawdopodobnie o wszystkim zadecyduje debel, w którym obie ekipy mogą wygrać. Po takim kursie spróbuję RPA, dla porównania w Betathome kurs na nich wynosi tylko 1,75.
Australia (Tomic/Barty) – Niemcy (Haas/Petkovic)
Młodość kontra doświadczenie, tak można nazwać ten pojedynek. Kusiło mnie pogranie wygranej Niemców po 1,36, ale ostatecznie wycofałem się. Teoretycznie w każdym spotkaniu faworytami są Niemcy, jednak jeśli Tomic wygra na początek to jakieś tam szanse Australia będzie mieć.
W pojedynku pań ciężko wierzyć w wygraną młodziutkiej Barty, aczkolwiek Petkovic po nieudanym sezonie (głównie przez kontuzje) może mieć duże wahania formy.
Gra mieszana jak już pisałem przy poprzednim spotkaniu rządzi się swoimi prawami. Jeśli przed tym pojedynkiem będzie w meczu 1-1 to wcale bym nie przekreślał szans Australii. Dla zwolenników wysokich kursów polecam 3,5 na debla Tomic/Barty. Osobiście jednak wstrzymuję się do live.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
USA – RPA
Jeżeli RPA nie chce przegrać drugiego spotkania w turnieju to Anderson musi pokonać Isnera. Na Scheepers ciężko liczyć, bo Venus Williams to zupełnie inny poziom. Jeżeli Kevin nie zawiedzie (a jest w przyzwoitej dyspozycji) to w deblu może być różnie. Tak czy inaczej, w każdym spotkaniu faworytem będą Amerykanie. Kursy dobrze wystawione, nie zdecyduje się na żaden typ.
Hiszpania (Verdasco/Medina) – Francja (Tsonga/Johansson) 1 2,11 (Pinnacle) ✅
Fernando Verdasco – Jo Wilfried Tsonga 1 3,8 (MaratonBet)
⛔
Szlagierowe spotkanie. Na początek zagrają panowie Verdasco i Tsonga. Bukmacherzy za bardzo faworyzują Francuza. Będzie to jego pierwsze spotkanie w turnieju, a Fernando to nie jest chłopiec do bicia. Przegrał dziś z Andersonem, jednak z Tsongą to będzie zupełnie inny mecz. Teoretycznie szybka nawierzchnia bardziej odpowiadać będzie Francuzowi. Nie sądzę jednak, aby Verdasco był bez szans. W końcu to on rozegrał już tutaj 2 spotkania, co szczególnie na początku meczu może być ważne. Valuebet!
W pojedynku pań faworytką jest Hiszpanka, która rozegrała dziś dobre spotkanie z Scheepers. Szczególnie imponowało mi jej opanowanie w kluczowych momentach meczu. Zarówno ona, jak i Johansson preferują korty ziemne. Doświadczenie po stronie Mediny i myślę, że potwierdzi dobrą dyspozycję wygrywając kolejny mecz.
W deblu faworytami także Hiszpanie. Oboje mają większe pojęcie o grze podwójnej od swoich rywali. Różnie to może być, ale jednak widzę tutaj wygraną pary Medina/Verdasco.
Podsumowując, ja widzę tutaj w roli faworyta Hiszpanię. W najgorszym wypadku szanse „50 na 50”, w każdym bądź razie kurs 2,11 wart zagrania.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
SerbiaWłochy
Djokovic/Ivanovic – Seppi/Schiavone 2 4,5 (Paddy Power)
✅
Ciężko wyobrazić sobie porażkę Serbii. Djokovic mimo podróży z Abu Dhabi do Perth nie powinien mieć problemów z Andreasem Seppi. W pojedynku pań zagrają Schiavone i Ivanovic. Francesca swoje najlepsze lata gry ma już za sobą, jedyne co jej pozostało to niesamowita wola walki. Z Ivanovic to różnie bywa, jednak mimo tego jest ona wyraźną faworytką tego spotkania. Tym bardziej, że jej bilans z Włoszką to 4-0.
Jeśli chodzi o debla to bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z kursami. Indywidualności po stronie Serbii, ale to Seppi i Schiavone mają większe pojęcie o grze podwójnej. Prawdopodobnie będzie to mecz o „pietruszkę”. Włosi, aby zachować honor i nie przegrać 3-0 powinni mieć zdecydowanie większą motywacje.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
WTA – Hopman Cup
Francesca Schiavone – Tatiana Malek 2(+4) @ 2.05 ✅ 3-6,6-3,6-3
Pinnacle

„Staruszka” Schiavone rywalizuje w Pucharze Hopmana z Tatianą Malek. Doświadczona Włoszka ostatnio błysnęła formą w 2011, dochodząc do finały French Open. Od tamtego czasu jest widoczny znaczny regres i co raz większym problemem staje się osiąganie dobrych wyników. Rok 2012 był jednym z najgorszych w jej karierze, ale nie ma się co dziwić, wszak niezwykle trudno jest utrzymać wysoki poziom w jej wieku – za kilka miesięcy pęknie 33 latek, a to sporo jak na tenisistkę. Poza tym Francesca nie przepada za grą w turniejach halowych. O aktualnej słabej dyspozycji najlepiej świadczy poniedziałkowa porażka z Aną Ivanović 0-6,4-6. Z Tatianą aż takiej tragedii może nie będzie, ale nie wróżę jej sukcesu. Niemka jest o 7 lat młodsza, za pewne lepiej przygotowana kondycyjnie, a poprzedni sezon był jednym z najlepszych w jej wykonaniu. Grała najczęściej w ITF-ach, ale osiągała w nich bardzo przyzwoite wyniki. Uważam, że pojedynek ze Schiavone będzie dla niej dobrym sprawdzianem, a ewentualna wygrana zwiastunem na lepsze występy. Nie wiem w jakiej dyspozycji jest konkretnie Tatiana, gdyż to jej pierwszy oficjalny mecz od dłuższego czasu, dlatego zabezpieczę się dodatnim handicapem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis, Hopman Cup Mixed, Główny zakład
Ivanovic A./Djokovic N. - Barty A./Tomic B. 6,20 Bet-at-home 2:1 ⛔

Djokovic w singlu powinien spokojnie wygrać z Tomicem. Natomiast Ivanovic bez najmniejszych problemów z rocznikiem 1996 Barty.
Trzeci mecz powinien być już o pietruszkę. Tak też było w pierwszym pojedynku Serbia - Włochy gdzie mixa oddali Serbowie Włochom. Tutaj wcale się nie zdziwię jak będzie tak samo, czyli singiel dla Serbii, debel dla Australii.
Nie ma sensu pisać o tym pojedynku pod względem sportowym, bo na papierze spokojnie powinna wygrać Serbia, natomiast tak jak pisałem, może być to mecz o nic i wygrają Australijczycy którzy grają u siebie i pewnie będą chcieli urwać punkty w deblu z prawdopodobnie o nic już nie grającą Serbią.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Aka Shakal jednak chyba ten typ nie wejdzie poniewaz djoko przegral z tomickiem i zeby dalej serbia liczyla sie w tym turnieju musza poprostu tego debla wygrac , bo jesli go przegraja to bankow nie zajmia juz pierwszego miejsca w grupie.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
USAHiszpania
Isner – Verdasco 2 2,35 (MarathonBet)
ZWROT
Decydujący pojedynek w grupie B, zwycięzca zagra w finale. Hiszpania pomimo 2 porażek Verdasco wygrała oba dotychczasowe spotkania, dzięki Medinie i deblowi. Zresztą to samo tyczy się Johna Isnera, który także poległ dwukrotnie i obecną pozycję USA może zawdzięczać głównie Venus Williams.
Pojedynek panów zapowiada się bardzo ciekawie, obaj będą chcieli poprawić swój słaby, dotychczasowy bilans. Ja tutaj nie widzę faworyta, bukmacherzy widzą go w roli Isnera. Zgodziłbym się z tym, gdyby Amerykanin był w lepszej formie serwisowej. Jednak na obecną chwilę Verdasco nie stoi tutaj na przegranej pozycji. Warto pograć po takim kursie na Hiszpana, bo w tym meczu może wydarzyć się wszystko. Valuebet!
U pań wszystko zależeć będzie oczywiście od Williams. Jeżeli nie popełni jakieś kosmicznej liczby niewymuszonych błędów to powinna wygrać spokojnie 2-0. Medina to jednak inna liga.
W grze mieszanej faworytami Amerykanie, chociaż wygrana Hiszpanów nie będzie wielką niespodzianką. Kursy dobrze wystawione.
AustraliaWłochy
Tomic – Seppi 1 1,88 (MarathonBet)
✅
W drugim spotkaniu gospodarze podejmą Włochy. Mnie głównie interesuje spotkanie panów. Dla mnie Tomic w meczu z Seppim jest wyraźnym faworytem, spodziewałem się niższego kursu, a tutaj miła niespodzianka. Dziś wygrał z Djokoviciem, oczywiście Serb nie gra tutaj swoich 100%, ale zawsze taka wygrana jest cenna. Seppi to solidny gracz, ale nie jest w najwyższej formie. Doping publiczności, większa pewność siebie, lepsza forma. Wszystko przemawia za Australijczykiem.
W pojedynku pań doświadczona Schiavone zagra z młodziutką Barty. Francesca jest faworytką, ale nie odbierałbym szans Ashleigh, która zapewne da z siebie wszystko.
W deblu większe szanse mają Włosi. Zarówno Seppi, jak i Schiavone lepiej czują się w grze podwójnej. Kurs jednak mało zadowalający, także odpuszczam ten typ.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie Serbia zajmuje pierwsze miejsce w grupie, ale zostal jeszcze jeden pojedynek z niemcami moje pytanie brzmi nastepujaca: jesli serbia przegra 3-0 lub 2-1 to tez awansuje dalej czy na pierwsze miejsce w tym wypadku wskoczy australia, pytam poniewaz chcialem zagrac na pare niemiecka
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Panowie Serbia zajmuje pierwsze miejsce w grupie, ale zostal jeszcze jeden pojedynek z niemcami moje pytanie brzmi nastepujaca: jesli serbia przegra 3-0 lub 2-1 to tez awansuje dalej czy na pierwsze miejsce w tym wypadku wskoczy australia, pytam poniewaz chcialem zagrac na pare niemiecka
1. Wygrane mecze
2. Bilans setów
3. Bilans gemów
4. Bespośredni pojedynek
5. Rzut monetą

takie są zasady w tym turnieju
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Wiem jakie sa zasady , ale chodzilo mi raczej o to ze moze juz ktos wczesniej to przekalkulowal i da mi szybka odpowiedz na moje pytanie co sie moze zadayc w tych dwoch wypadkach czyli podczas gdy serbi aprzegrywa 2-1 lub 3-0 z para niemiecka.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Wiem jakie sa zasady , ale chodzilo mi raczej o to ze moze juz ktos wczesniej to przekalkulowal i da mi szybka odpowiedz na moje pytanie co sie moze zadayc w tych dwoch wypadkach czyli podczas gdy serbi aprzegrywa 2-1 lub 3-0 z para niemiecka.
jak Serbia przegra 3-0 to awans gospodarzy, jak przegra 2-1 to beda decydowac sety, ewentualnie gemy
edit: jak przegrają 2-1 to także awansuja Australia, bo w każdym wypadku lepszy bilans setów beda miec gospodarze
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
SerbiaHiszpania
Djokovic/Ivanovic – Verdasco/Medina 2 2,37 (bet365)
✅
Po kilku dniach walki w fazie grupowej przyszedł czas na finał. Serbowie od początku turnieju są faworytami i ich awans do finału nie jest niczym nadzwyczajnym. Natomiast Hiszpanie to drużyna, której raczej w finale się nie spodziewano. Swój udział w tej fazie turnieju zawdzięczają głównie Medinie i dobrej grze w deblu.
Na początek zmierzą się panowie Djokovic i Verdasco. Mimo ich remisowego bilansu dotychczasowych spotkań (5-5) wielkim faworytem jest Novak. Co ciekawe ich 3 ostatnie spotkania zakończyły się wygranymi Fernando, jednak ostatni raz grali w 2010 roku. Może gdyby Hiszpan był w optymalnej dyspozycji to byłby w stanie chociaż powalczyć z Serbem. Jednak na dzień dzisiejszy jest w słabej formie i spodziewam się łatwego zwycięstwa Djokovicia.
W spotkaniu pań także mamy wyraźną faworytkę, oczywiście jest nią Ana Ivanovic. Medina mimo że gra tutaj solidnie to w meczu z Serbką nie ma wielkich szans. Ivanovic nie straciła w Perth jeszcze seta i raczej nie zmieni się to po meczu z Hiszpanką.
Prawdopodobnie debel będzie grany o przysłowiową „pietruszkę”, dlatego upatruję tutaj typ na parę hiszpańską. Wygrali dotychczas 3 mecze w grze podwójnej i widać, że mają pojęcie o deblu. U Serbów debel nie jest już tak mocną stroną jak gra pojedyncza. We wszystkich spotkaniach widać było, że jednak to nie ich bajka.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
noname007x nie wydaje Ci sie ze wogule nie odbedzie sie to spotkanie?
bo raczej niespodzianki nie bedzie i Ana jak i Djoko wygraja swoje spotkania, wiec nie bedzie sensu grac 3 spotkania i poprstu sie nie odebedzie.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
noname007x nie wydaje Ci sie ze wogule nie odbedzie sie to spotkanie?
bo raczej niespodzianki nie bedzie i Ana jak i Djoko wygraja swoje spotkania, wiec nie bedzie sensu grac 3 spotkania i poprstu sie nie odebedzie.
Może tak być, że się nie odbędzie, ale może tak być, że jednak zagrają ;)

Trzeba także liczyć się z tym, że Djoko lub Ana przegrają, bo to tylko sport. W każdym bądź razie jeśli dojdzie do debla to Hiszpanie mają przynajmniej równe szanse na wygraną. Moim zdanie value jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom