>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Że wam się chce inwestować kasę w takie handicapy motywując typ tym że ktoś się będzie chciał pokazać, czy ktoś tam ma ,lepszą, siłę rażenia.Nie ma tu o czym naprawde dyskutować, może im walną wcale nie muszą.Mecz meczowi nie równy tak jak przeciwnik, Tahiti też chyba wyciąga jakieś wnioski ze swoich porażek a piszecie jakby ślepy tą drużynę prowadził.Myśle że Tahiti też będzie się chciał pokazać i nie dostać dwu cyfrówki, można się tak w koło wymieniać.
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Urugwaj v Tahiti
Typ: Urugwaj i poniżej 8,5 ✅
Kurs:1,9
Buk:Bet365
Ed:wynik: 8-0
Zgadzam się poniekąd z kolegą koeman66, ale uważam, że mimo wszystko większego gradu bramek niż w meczu z Hiszpanami nie zobaczymy.
Urugwajczykom powinno zależeć na utrzymaniu w jak najlepszej formie fizycznej zawodników przed meczem z Brazylią więc powinni się oszczędzać.
Treningiem tego meczu bym nie nazwał, bo forma nigdy nie idzie do góry jak gra się ze słabymi drużynami. Można podnieść morale drużyny, co będzie miało wpływ na walkę z Brazylią, ale czy na pewno tak podejdą do meczu Urugwajczycy? Myślę, że nie, bo jest świadomość, że to totalnie inny poziom umiejętności i gry. Cel Urugwajczyków to wykorzystywać sytuacje, ale kluczowi gracze nie mogą się narażać na kontuzje.
Poza tym Urugwajczycy raczej nie wyjdą najsilniejszym składem na ten mecz...
Cel Tahiti? Postawić największy i najcięższy autobus w polu karnym jakim przyjechali i atakować szybko z kontrą, bo chłopakom z wyspy także zależy na zdobyciu gola.
Miłego oglądania meczu.
Powodzenia w grze!
 
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
Spotkanie: Urugwaj-Thaiti
Typ:Urugwaj -7✅(8:0)
Kurs:1,72
Bukmacher:bwin
Kurs 1,72 na ten typ jest przekonywujący do grania.Amatorzy z Thaiti do tej pory przegrali 2 mecze z Nigeria 1:6 i Hiszpania 10:0.
W tym meczu spodziewam sie gradu bramek Urugwaj ma kim straszyc z przodu .Nie oszukujmy sie jak Nigeria potrafiła 6 razy pokona bramkarza Thaiti to tym bardziej skuteczniejszy Urugwaj nie bedzie miał z tym problemu.Spodziewam sie w tym meczu wyniku w okolicach 8 nie zdziwie sie jak bedzie wiekszy ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No dobrze że w końcu ktoś zauważył że nie dla wszystkich w tym pucharze mecze kończą się na rywalizacji grupowej.Każda reprezentacja w 1 tydzień rozegrała 3 spotkania za kilka dni półfinały a oni będą zapieprzać żeby koszykarski hc pokrywać.
 
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
Zebyś sie nie zdziwił jak po meczu zaobaczysz pokryty ten wysoki hc .Nie musza zapieprzac zeby strzelic 8 bramek dziurawej obronie Thaiti.Jestem przekonany co do słuszności tego typu ;)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Urugwaj (-7.5) - Tahiti 1 1.70 Pinnacle
Moj kolejny hc przeciw Tahiti, mam nadzieje ze i dzis typ wejdzie. Kurs 1.7 na hc -7.5 jest w tym przypadku ani za duzy, ani za maly. Urugwaj powinien w tym meczu strzelic te 8 bramek, skoro slabsza Nigeria potrafila strzelic tym slabeuszom 6 bramek, a nie wykorzystali kilka 100% sytuacji, hiszpanie strzelili tahitanczykom &quot;dyche&quot;, to i urugwajczycy swoje strzela. Urugwaj wiadomo, zespol w ofensywie bardzo silny, to druzyna z prawdziwymi snajperami jak: Cavani, Suarez, czy gorszy ostatnio Forlan. Nie zdziwie sie jak wygraja wiecej niz hiszpanie, a maja okazje poprawic swoja rekordowa wygrana (kiedys dawno temu wygrali 9-0 z Boliwia). Urugwajczycy nastrzelaja sporo, szykuje sie ostre lanie, trening przed meczem z Brazylia. Z pewnoscia urusi nie zagraja dzisiaj na 100% ale co z tego? Pilkarze Nigerii i Hiszpanii tez nie zagrali z Tahiti na 100% swoich mozliwosci, a jaki byl efekt widzielismy.
Moim zdaniem wcale 8 bramek dla Urugwajczykow moze nie pasc. Patrzac na mecz Nigerii i Urugwaju doszedlem do kilku wnioskow.
1. Urugwaj gra na stojacego. Forlan gdy defensywa odbierala pilke Nigeryjczykom podawala do swojego lidera z 10tka a ten stawal w miejscu i rozgladal sie kto gdzie jest. Za kazdym razem. Widac bylo, ze szuka dlugiego podania do Suareza badz Cavaniego co prowadzi do drugiego punktu...
2. Urugwaj nie ma srodka pola. Nigeryjczycy zdominowali Urugwajczykow wlasnie w srodku pola. Tam na serio nie ma komu grac. Pereira, Gonzalez czy Rodrigez niczym sie nie wyroznili w calym meczu do tego ten ostatni zmieniony (jako jedyny) dopiero w 87 minucie pozwala mi myslec, ze na lawce rezerwowych lepszych zawodnikow po prostu nie ma. Ustawienie z 3 wysunietymi zawodnikami Suarezem, Cavanim i Forlanem sprawia, ze pilki posyla im linia obrony a nie pomocnicy. Jak juz pisalem Forlan musial sie wracac pod wlasne pole karne by dostac pilke po czym nie wiedzial co z ta pilka zrobic bo...(i tutaj dochodzimy do punktu nr 3)
3. Jak sie gwiazdeczkom bedzie chcialo to nastrzelaja, a jak nie to nie. W meczu z Nigeria widac bylo wyraznie jakim gwiazdorem jest Suarez. Gosciowi nie chcialo sie z murzynami grac bo to murzyni a on do nich nie ma zadnego szacunku. Na nic sie zdaly wymiany z prawej na srodek za Cavaniego, po stracie pilki od razu bylo wymachiwanie rekami, krzyki do sedziego, wzruszanie ramionami, totalne olanie odbioru pilki oraz proby wyjscia pod podania kolegow. Suarez po prostu z murzynami nie bedzie gral i tyle wiec czy zagra dobrze z Tahitanczykami kto to wie (przynajmniej ja mialem takie wrazenie).
4. Cavani jest juz myslami na wakacjach. To co Cavani wyprawial w meczu z Nigeria na serio stawia go w jednym rzedzie z Bartkiem Slusarskim a nawet Bartek wypada lepiej. W calym meczu albo nie mogl trafic w pilke a jak juz trafil to slal ja na trybuny. Dzieki Bogu przy pierwszej bramce sie machnal bo stal za nim kolega ktory trafil do bramki, gdyby nie to, to kto wie czy Urugwaj by ten mecz wygral.
Ogolnie mysle, ze mecz Urugwajczycy wygraja oczywiscie kilkoma bramkami ale raz jeszcze podkreslam, ze nie jest to druzyna pokroju Hiszpanow, poukladana, z dobrze dobrana taktyka itd. Nawet Hiszpanom w pierwszej polowie nie szlo az tak dobrze i do 31 min bylo zaledwie 1:0. Tak czy inaczej Urugwajczycy zawiedli w meczu z Hiszpania, zagrali bardzo slabo w meczu z Nigeria ktora kazdy skazywal na porazke wiec i w meczu z Tahiti nie widze by zagrali jakies wybitne spotkanie. 6:2 to moj typ. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zebyś sie nie zdziwił jak po meczu zaobaczysz pokryty ten wysoki hc .Nie musza zapieprzac zeby strzelic 8 bramek dziurawej obronie Thaiti.Jestem przekonany co do słuszności tego typu ;)
No to wklej nam screena jak wysoka jest ta twoja pewność.Nic mnie nie zdziwi z tego względu że napisałem że mogą, wcale nie muszą.
Chce tylko powiedzieć że jak nie ma się na co stawiać, to się nie gra.To jest turniej a ktoś tu myśli jakby grał w cotygodniową ligową.Mogą wystawić najsłabszy skład jaki się da, i min też jest głupota granie na to przed jego podaniem bo kurs może tylko wzrosnąć.
 
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
No to wklej nam screena jak wysoka jest ta twoja pewność.Nic mnie nie zdziwi z tego względu że napisałem że mogą, wcale nie muszą.
Chce tylko powiedzieć że jak nie ma się na co stawiać, to się nie gra.To jest turniej a ktoś tu myśli jakby grał w cotygodniową ligową.
Tu nie chodzi o to żeby komuś cos udowadniac wklejając screeny bo to nie tędy droga.Właśnie dobrze napisałes mogą i tego im życze zeby im sie chciało pokryc to wysokie handi ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gram posiadanie piłki Hiszpanów. Z Tahiti wyglądało to słabo z kilku względów:
- grały dwie klasyczne &quot;9&quot;
- środek pola nastawiony na ofensywne rajdy, a nie na utrzymywanie się przy piłce
- zagrał tylko jeden gracz Barcelony
Przed meczem z Nigerią ta linia jest fest zaniżona. Podejrzewam, że tym razem wyjdzie dużo silniejszy skład i Del Bosque nie będzie się bawił. Dwóch klasycznych napastników również nie zobaczymy. Z Tahiti się to sprawdziło, bo obrona rywala wychodziła bardzo wysoko. Nie wiem jednak czy omawianie tego na przykładzie tak słabego rywala ma jakikolwiek sens.
Środek pola powinna tworzyć Barcelona i tam totalnie zdominują Nigerię. Utrzymywanie się przy piłce, zamykanie rywala we własnym polu karnym. Piłki będą krążyć po obwodzie, a posiadanie będzie rosło.
Nigeria stara się również utrzymywać przy piłce i tu jakimś wykładnikiem będzie mecz z Urugwajem. Urugwaj zdominował pierwsze 15-20 minut. Później inicjatywę przejmowała Nigeria, a Urugwaj tylko momentami starał się coś wykreować. Mimo takiego przebiegu Nigeria nie zdołała przekroczyć tych 60%. Pomysł w ich grze widać, ale czasami jest problem z realizacją założeń. Linia na posiadanie Hiszpanów zaniżona po ostatnim meczu więc biorę to i polecam.
Hiszpania - Nigeria
Hiszpania powyżej 63,5% posiadania 1,85 Unibet ⛔ 57

Mecz Urugwaju z Tahiti to koncert handicapów. Ja jednak poszukam tu innego rozwiązania. To co rzuciło mi się w oczy podczas tego turnieju to fakt, że Urugwaj całkowicie nie ma ławki. Trochę przypomina mi to koszykówkę, gdzie jedna część drużyny jest nieco z tyłu, a druga z przodu pod koszem. Tu jest podobnie. Jest obrona. Środek pola wygląda mizernie, a ofensywę tworzy trio Forlan-Cavani-Suarez. Często muszą sami minimalnie cofać się po piłkę i w przypadku kontr to przeważnie któryś z nich jest inicjatorem. Wrócę jednak do braku rezerwowych. Przy meczu z Tahiti kursy na strzelców (w tym gole rezerwowych) są zaniżone i warto to pobrać.
Trener Urugwaju zmiany wykorzystał jedynie w meczu z Hiszpanią. Z Nigerią wykorzystał 2 i to w ostatnich 10 minutach meczu. Oczywiście składów jeszcze nie znam, ale wątpię by któryś z trójki Forlan, Cavani, Suarez usiadł na ławce. Mogą grać na pół gwizdka, ale zagrają od początku. Na ławce nikogo nie widzę i żaden z tych zawodników nie strzeli.
Urugwaj - Tahiti
Rezerwowy nie strzeli 1,85 Betcity ⛔
Ktokolwiek zdobędzie hattricka 1,62 Betcity ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Nigeria - Hiszpania
Ostatnie mecze grupy B. Moim zdaniem w tym meczu padnie sporo bramek. Dlaczego? Przemawia za tym kilka argumentów. Po pierwsze, wiadomo że drużyna Hiszpańska to klasowy zespół, grający do przodu i lubiący wbijać rywalom dużo goli. Opanowanie środka pola przez Xaviego i Iniestę pozwala na klarowanie dużej ilości sytuacji strzeleckich. Za to drużyna Nigerii, młoda ekipa, najmłodsza na tym turnieju. Także nastawiona ofensywnie, potrafiąca stwarzać sytuacje, ale baaaardzo niefrasobliwa w obronie. W połączeniu z potencjałem Hiszpanów, może to się skończyć pokryciem overa przez samych Hiszpanów. A niewykluczone że i Nigeryjczycy zdołają ukłuć.
Obie ekipy będą zmotywowane do walki w tym meczu. Hiszpanie postarają się zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie, i uniknąć tym samym Brazylii w półfinale, natomiast Nigeria wciąż ma szansę na wyjście z grupy, ale musi wygrać (gdyż Urugwaj na pewno zwycięży Tahiti). Wtedy będzie liczył się stosunek bramek. Szansa jest iluzoryczna, ale jednak jest. Dlatego moim zdaniem over 2,5 to najlepsza opcja.
over 2,5 @1,45 ✅

Urugwaj - Tahiti
Tutaj nie ma co się silić na analizy. Urugwaj wygra, pytanie jak wysoko. Sądzę że nie odpuszczą sobie tego meczu, bo w ostatecznym rozrachunku MOGĄ liczyć się zdobyte bramki. Wygrana minimum sześcioma golami na 99% zapewnia awans Urusom, więc chyba raczej nie zlekceważą tego spotkania. Tabarez raczej nie będzie zbytnio zmieniał, żeby nie wytrącać gwiazd z rytmu meczowego. Można się spodziewać więc na boisku Suareza, Cavaniego czy Forlana. Linii nie mam zamiaru tykać, ale strzelców chętnie pogram:
Luis Suarez strzeli pierwszego gola @2,75 ZWROT
Luis Suarez hat-trick @1,70 ZWROT
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Urugwaj - Tahiti

Tutaj nie ma co się silić na analizy. Urugwaj wygra, pytanie jak wysoko. Sądzę że nie odpuszczą sobie tego meczu, bo w ostatecznym rozrachunku MOGĄ liczyć się zdobyte bramki. Wygrana minimum sześcioma golami na 99% zapewnia awans Urusom.
Bramki będą decydowały tylko i wyłącznie w przypadku zwycięstwa Nigerii 2-1 z Hiszpanią. Przy każdym innym wyniku bramki zdobyte przeciwko Thaiti liczyć się nie będą.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Tahiti z Nigerią dostali hat-trick&#39;a, z Hiszpanią dwa, a z Urusami nie dostaną? Kandydatów jest czterech: Abel Hernandez, Diego Forlan, Edinson Cavani oraz Luis Suarez. Na każdego z nich, że strzeli minimum 3 gole jest @2,2-2,7 a tu mamy 1,7, że dowolnemu się uda. Któryś na pewno odpali, korona króla strzelców czeka...
Typ sensowny, co prawda teraz kurs spadl do 1,5, niby istnieje prawdopodobienstwo ze kazdy z nich bedzie tak bardzo chcial, albo beda chcieli sie podzielic, ale faktycznie prawdopodobienstwo ogromne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blacha3000 42

blacha3000

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie błędu w Fortunie na stronie u której widnieje na dziś zakład na mecz Nigeria_Tahiti, kurs na Nigerie 2.0 ????
Czy potraktuje Nigerie po kursie 2.0 jak Urugwaj czy da zwrot ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No na pewno jest to Wirtualny pojedynek kto więcej bramek strzeli w swoim spotkaniu
///edit:
masz ten zakład chyba w zakładce pojedynek, a nie p konfederacji.co ci nie wynika?
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
ma ktoś oficjalne składy Urugwaju?
23 Martin SILVA, 4 Sebastian COATES, 5 Walter GARGANO, 6 Alvaro PEREIRA, 8 Sebastian EGUREN, 11 Abel HERNANDEZ, 13 Matias AGUIRREGARAY, 14 Nicolas LODEIRO, 15 Diego PEREZ, 18 Gaston RAMIREZ, 19 Andres SCOTTI
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie wiem czy wirtualny bo z oferty wcale to nie wynika.
Myślcie trochę ludzie. Nigeria już z nimi grała. W zakładzie chodzi o to kto więcej strzeli goli swojemu rywalowi czy Nigeria Hiszpanom czy Tahiti Urugwajowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom