>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Znacie może dzisiejszy przewidziany skład Barcelony w meczu z Getafe?
Tata Martino ma ogromny ból głowy jeśli chodzi o zestawienie linii ofensywnej na dzisiejsze spotkanie. Wystarczy spojrzeć na statystyki zawodników, którzy grają z przodu :



Moim zdaniem w pierwszym składzie wyjdzie dziś zarówno Messi jak i Neymar. Później skrobnę coś od siebie nt. tego meczu natomiast z konkretnymi typami najlepiej poczekać aż pojawią się oficjalne składy.

Skład według Sportu i Mundo Deportivo: Pinto, Alves, Puyol, Bartra, Adriano, Song, S. Roberto, Cesc, Tello, Messi, Neymar.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
El VILLARREAL sale con: Juan Carlos; Pantic, Musacchio, Gabriel, Jokic; Bruno, Pina; Moi Gómez, Hernán Pérez, Jonathan Pereira; y Perbet.
El XI de la REAL SOCIEDAD: Zubikarai; Carlos Martínez, Iñigo Martínez, Ansotegi, José Ángel; Elustondo, Javi Ros, Gaztañaga; Xabi Prieto, Chory Castro; y Seferovic.

Arrasate zgodnie z moimi przewidywaniami woli dać odpocząć najlepszym ofensywnym piłkarzom, którzy mają kończyli ostatni mecz z lekkimi urazami. Mowa o Griezmannie i Pardo, którzy mimo że są na ławce według mnie nie ma szans na ich występ. W podstawowej jedenastce aż 3 defensywnych pomocników i rezerwowi Castro i Seferovic, a do tego w nie najwyższej formie Prieto. Raczej nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia. Gospodarze też z paroma rotacjami ale środek pola powinien zostać przez nich zdominowany. Bruno i Pina i szybcy skrzydłowi, a w ataku mimo że bez Uche i GIO to także wartościowi zawodnicy jak Perreira i Perbet. Defensywa trochę odmłodzona z Panticem i Gabrielem, ale według mnie trójka Prieto - Chory i Seferovic sami nic nie zdziałają, a reszta w ofensywie niewiele będzie mogła pomóc.
Na ławce Basków - Vela, Bravo, Padro, Griezmann, Agirretxe, Callens i Zurutuza. To właśnie ci ostatni pewnie dostaną szansę w tym meczu.
Villarreal u siebie niemal z wszystkimi zagrał bardzo dobre zawody (2-3 gorsze mecze). Po prostu na El Madrigal grają świetnie i z pewnością poszukam na nich typu. Nie sądzę, by Arrasate interesował się pucharem. Liga znacznie ważniejsza.
Villarreal wygra 2ma lub więcej bramek @2.40 2j Betsson ⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial

Levante - Barcelona
Real Sociedad - Racing
Espanyol - Real Madryt
Atletico - Athletic

W sumie bez większych emocji, oprócz tego ostatniego starcia. Mecze już w następnym tygodniu pomiędzy kolejkami LL.
Zakłady kwalifikacyjne nie do grania. 1.01 na Barcę, Sociedad, Real Madryt. 1.05 na Atletico. Nie wiem czy ktokolwiek jeszcze będzie miał jakiś ciekawy typ do podania. Nawet nie wklejam kursów, bo szkoda czasu. Życzę powodzenia w oddawaniu typów.​
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Espanyol vs Real Madryt 21.01.14 (21:00)
Wpadł mi do głowy typ na dzisiejsze spotkanie Espanyolu z Realem Madryt. Pierwszy mecz Real rozegra na Cornella el Prat gdzie Espanyol na ostatnie 5 spotkań wygrał 4 z nich a przegrał tylko 0-1 z Realem. I właśnie o ten Real mi chodzi. O Real który jest w gazie od początku roku wygrywając wszystkie spotkania i nie tracąc nawet gola. Są w gazie odrabiając 4 punkty w lidze do Barcy i Atl.Madryt wisienką na torcie było zdobycie Złotej Piłki przez Ronaldo. Moim zdaniem Real będzie chciał zapewnić sobie awans już w pierwszym spotkaniu. Defensywa wygląda bardzo solidnie, Pepe z Ramosem trzymają poziom czując oddech na plecach wracającego po kontuzji młodego Varane`a.
Według mnie Real wygra to spotkanie 0-1/0-2 dosyć pewnie, nie dopuszczając Espanyolu do swojej bramki.
Typ: Real Madryt wygra do 0: Tak (2.10) /bet365
Pierwszy post w temacie, lidze na wyrozumiałość i ew. krytyke ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
michal132 6

michal132

Użytkownik
Sixeros
Ja bym uważał z tak odważnym typem jak wygrana do zera. Real - fakt, jest na gazie, gra wygląda coraz lepiej i większość graczy dochodzi do optymalnej formy. Ale Puchar Króla to trochę inna bajka. Tutaj Ancelotti da pewnie pograć młodszym zawodnikom i przez to mogą nie zagrać np Modrić (który ostatnio jest najpewniejszym punktem zespołu), Benzema, a nawet ktoś z dwójki CR7 - Bale. Nie mówię, że Real wybiegnie całkiem rezerwowym składem tak jak z Xativą, bo Espanyol to już nie ten poziom, ale kilka roszad można się spodziewać. Zwłaszcza, że mecze są co 3 dni, a w ligowym z Granadą nikt nie myśli stracić punktów jak do Barcelony i Atleti tracą już tylko jedno oczko. Poza tym z wypowiedzi trenera Espanyolu widać, że są zmotywowani.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Espanyol - Real @ Espanyol strzeli gola 1.70
Rowniez jak kolega z Rzeszowa ;) nie jestem przekonany co do czystego wyniku graczy z Barcelony.Jakby nie bylo to derby,a one rzadza sie swoimi prawami kazdy to wie.Ponadto Real w tym 2014 roku jeszcze bramki nie stracil :) i od 6 meczy sa niepokonani.Licze na gola gospodarzy bo kiedys kazda passa sie konczy :)
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Jeśli chodzi o typ Real Madryt wygra do zera , to proponuję poczekać do ogłoszenia składu Królewskich.
Poza tym gram śmiało handi -1,-1.5 na Real z kursem 1.55
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Na pewno w Realu nie zagra Khedira, Varane oraz Coentrao. Czekam na jakieś info dotyczące dokładnych składów obu drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aikman 460

aikman

Użytkownik
Nie wiem czy to coś pomoże ale wg.serwisu goal.pl składy tak będą wyglądały..

Przewidywane składy:

Espanyol: Casilla - Lopez, Colotto, Moreno, Fuentes - Stuani, Sanchez, Abraham, Simao - Garcia, Cordoba

Real: Casillas - Carvajal, Nacho, Ramos, Arbeloa - Illarramendi, Alonso, Modrić - Bale, Benzema, Ronaldo
 
smarkinfl 39

smarkinfl

Użytkownik
Jako fan Realu dzisiaj zrobie stawke wlasnie na ta druzyne, wedlug mnie ekipa ze stolicy prezentuje sie bardzo dobrze w 2014. Ogladalem ostatnie pare meczy i wszystko mowi za siebie, mysle ze Carlo dzisiaj wyjdzie z standardowym/mocnym skladem i nie bedzie zostawiac np. Modrica na lawce poniewaz musze zagrac dobrze pierwszy mecz a nastepny mecz graja z &quot;slabiakami&quot; Granada wiec nie musza jakos dac do odpoczynku podstawowym graczom. Wedlug mnie Real dzis zagra dobrze i wygra wiec oto moj typ:
Real Madrid -1.5 @1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Espanyol - Real @ Espanyol strzeli gola 1.70

Rowniez jak kolega z Rzeszowa ;) nie jestem przekonany co do czystego wyniku graczy z Barcelony.Jakby nie bylo to derby,a one rzadza sie swoimi prawami kazdy to wie.Ponadto Real w tym 2014 roku jeszcze bramki nie stracil :) i od 6 meczy sa niepokonani.Licze na gola gospodarzy bo kiedys kazda passa sie konczy :)
Derby? Chyba Ci się coś pomyliło ;)

Espanyol barcelona vs Real Madryt.. Ja tu derbów nie widze ????
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Espanyol vs Real Madryt
Typ : Under 3.5 ✅✅✅
@ 1.63 / Unibet

Real jedzie do Barcelony na pierwszy mecz CdR. Królewskim gra się ciężko z Espanyolem i to nie tylko na wyjazdach, ostatnie mecze to ( 0:1 real, 1:1 , 2:2 ) i dziś Real nie załatwi sobie awansu już w pierwszym meczu, Espanyol na pewno się postawi i za wszelką cenę będzie chciał zdobyć bramkę na własnym stadionie, można powiedzieć, iż wiedzą jak grać z realem, co potwierdzili ostatnio w lidze, przegrywając 1:0 a 3pkt królewskim zapewnił Pepe. Stawiam bramkowy remis 1:1.
Przewidywane
Espanyol: Casilla - Lopez, Colotto, Moreno, Fuentes - Stuani, Sanchez, Abraham, Simao - Garcia, Cordoba

Real: Casillas - Carvajal, Nacho, Ramos, Arbeloa - Illarramendi, Alonso, Modrić - Bale, Benzema, Ronaldo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Espanyol - Real Madryt
Przewidywany skład według Marki:
Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Pepe, Nacho, Marcelo; Luka Modrić, Asier Illarramendi, Isco; Jesé, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo.
Przewidywany skład według AS-a:
Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos/Nacho, Marcelo; Luka Modrić/Xabi Alonso, Asier Illarramendi, Ángel Di María; Jesé, Isco, Cristiano Ronaldo.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Real od 4 wyjazdowych meczów nie stracił nawet bramki. Dziś gram na przełamanie tej serii. Ancelotti drugim składem nie wyjdzie, ale zmiany w składzie na pewno zrobi. Szczególnie interesuje mnie zestawienie linii obrony. Na środku Ramosa może zastąpić Nacho, a na prawej stronie wolne dostanie Carvajal, więc do &quot;11&quot; wróci Arbeloa.
Mecz ligowy pomiędzy Espanyolem, a Realem na El Prat był bardzo taktycznym podejściem ze strony gospodarzy. Grali oni jednak bardzo dobrze i brakowało zdobyczy bramkowej. Ostatnie minuty meczu pokazały chyba ewidentnie, że Real po prostu chciał, by ten mecz już się skończył.
Espanyol jeśli cokolwiek chce wskórać i nie poddać się bez walki, musi strzelić u siebie minimum bramkę. Tak też typuję.
Espanyol - Real Madryt
Espanyol over 0,5 1,87 Pinnacle ⛔ 0:1
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
RCD Espanyol vs Real Madrid
Real Madrid (AH: -2) kurs: 2,36 buk: Pinnacle ⛔ (edit// typ na wygraną do 0 był słuszny. Nie oglądałem wcześniej Espanyolu i niestety zaufałem koledze barc_a, jak miał na myśli &quot;posrany&quot; Real tak jak dzisiaj to bez komentarza. Defensywa Barcelony jest po prostu jak dla mnie w tej chwili najlepsza z liderów. Czy stoi Lopez czy Casillas o bramkarza też się nie ma co martwić. Typy na wygraną do 0 bardzo słuszne w przypadku Realu, a na gole przeciwników - jak widzieliśmy dzisiaj. Co do mojego typu to miał Real kilka sytuacji, typ był mimo przegranej właściwy, wyszli najsilniejszym składem i zabrakło odrobiny szczęścia do pokrycia handi)
Właśnie wyczytałem na portalu primeradivision, że Carlo Ancelotti zabiera wszystkich zdrowych zawodników na spotkanie pucharowe z Espanyolem. Podają nawet, że ma być Bale. Także Benzema, Isco itd. Oznacza to, że jedzie najmocniejszy skład, a to wróży, że jednak będą chcieli rozstrzygnąć kwestię awansu już teraz. Co prawda rewanż ma być 28.01, ale już w lutym choć pod koniec będzie LM, oczywiście też PD. Myślę, że kwestię Pucharu chcą już sobie dzisiaj załatwić. Zaraz po rewanżu 3 dni potem mają dosyć ciężki mecz w PD z Bilbao. Espanyol nie jest łatwym przeciwnikiem, zgadzam się w pełni, ale Real w tej chwili ma optymalną formę i bardziej bałbym się ryzykować na gol Espanyolu niż na wysokie zwycięstwo Królewskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Real od 4 wyjazdowych meczów nie stracił nawet bramki. Dziś gram na przełamanie tej serii. Ancelotti drugim składem nie wyjdzie, ale zmiany w składzie na pewno zrobi. Szczególnie interesuje mnie zestawienie linii obrony. Na środku Ramosa może zastąpić Nacho, a na prawej stronie wolne dostanie Carvajal, więc do &quot;11&quot; wróci Arbeloa.
Mecz ligowy pomiędzy Espanyolem, a Realem na El Prat był bardzo taktycznym podejściem ze strony gospodarzy. Grali oni jednak bardzo dobrze i brakowało zdobyczy bramkowej. Ostatnie minuty meczu pokazały chyba ewidentnie, że Real po prostu chciał, by ten mecz już się skończył.
Espanyol jeśli cokolwiek chce wskórać i nie poddać się bez walki, musi strzelić u siebie minimum bramkę. Tak też typuję.
Espanyol - Real Madryt
Espanyol over 0,5 1,87 Pinnacle
Ja mam fatalny początek w typowaniu, lecz...dzisiaj pójdę po raz kolejny w przeciwną stronę. Real gra bardzo dobrze w obronie co jest zasługą super formy środkowych obronców(Ramosa i Pepe), dzisiaj występ Ramosa jest zagrożony co nie zmienia faktu, ze Real będzie chciał podtrzymać passę z czystym kontem(z tego co wiem, nawet przejdą do historii jako najdłuższa passa z czystym kontem po nowym roku, ale głowy uciąć nie dam)..Jeżeli carvajal nie zagra, to nie oszukujmy się, dla mojego typu jest to nawet lepiej bo Arbeloa jest znacznie pewniejszy w obronie. Real na pewno będzie chciał zdobyć przewagę już na wyjeździe do czego będzie niezbędna bramka i czyste konto. Moim zdaniem bez sensu jest grać na BTS? Nie po kursie 1.90, gdyż real strzeli bankowo..espanyol nie powinien dać rady, więc ja polecam ten typ:
Real Madryt wygra do 0 @ 2.05 bet365 ✅

E: Warto dodać, że w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami(który odbył się 9 dni temu) drużyna gospodarzy oddała 1 celny strzał na bramkę Realu!!
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Ja mam fatalny początek w typowaniu, lecz...dzisiaj pójdę po raz kolejny w przeciwną stronę. Real gra bardzo dobrze w obronie co jest zasługą super formy środkowych obronców(Ramosa i Pepe), dzisiaj występ Ramosa jest zagrożony co nie zmienia faktu, ze Real będzie chciał podtrzymać passę z czystym kontem(z tego co wiem, nawet przejdą do historii jako najdłuższa passa z czystym kontem po nowym roku, ale głowy uciąć nie dam)..Jeżeli carvajal nie zagra, to nie oszukujmy się, dla mojego typu jest to nawet lepiej bo Arbeloa jest znacznie pewniejszy w obronie. Real na pewno będzie chciał zdobyć przewagę już na wyjeździe do czego będzie niezbędna bramka i czyste konto. Moim zdaniem bez sensu jest grać na BTS? Nie po kursie 1.90, gdyż real strzeli bankowo..espanyol nie powinien dać rady, więc ja polecam ten typ:
Real Madryt wygra do 0 @ 2.05 bet365

E: Warto dodać, że w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami(który odbył się 9 dni temu) drużyna gospodarzy oddała 1 celny strzał na bramkę Realu!!
Ha ha ha ! Wszedłeś sobie na Livesport i zobaczyłeś, że Espanyol miał jeden celny strzał? Ostatnie część meczu Real był osrany gdy Espanyol nagle przycisnął i zasłużył na bramkę wyrównującą. Dziś Espanyol na pewno się postawi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom