>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madryt vs Athletic Bilbao
Atletico Madryt (AH: -1 i -1.5) kurs: 1,943 buk: Pinnacle 1/2⛔
Atletico Madryt wygra do 0 kurs: 2,20 buk: Bet365 ✅
Jak to mówią: do trzech razy sztuka. Ostatnie spotkania ligowe Atletico Madryt wtapiałem. Nie ma żadnego uzasadnienia do tezy, że mają słabszą formę. Nie mają też żadnych kontuzji. W meczu z Barceloną grali wyraźnie na 0 z tyłu i z takim zespołem było to uzasadnione, a z Sevillą na początku przyłożyli nogę no gazu, a później myśleli, że wynik 1:0 sam się dowiezie... Nie dowiózł się. Ważne podkreślenia jest też to, że stracili bramkę w wyniku karnego, a nie z gry. Dzisiaj nie sądzę aby znowu popełnili ten sam błąd. Jest to zespół posiadający świetną defensywę, ostatnio tylko Real Madryt może się z nimi równać, stąd typ na zwycięstwo do 0. Oczywiście ma być jeszcze rewanż, ale ponieważ zespół czeka w lutym LM i oczywiście PD uważam, że będą chcieli za przykładem Barcelony i Realu już dzisiaj wyrobić sobie zaliczkę (Realowi to średnio wyszło). Z kolei Bilabo na wyjazdach nie spisuje się za dobrze. Zakładam scenariusz w którym będą się bronili i grali na 0 z tyłu. Najbliżej mi w CS do ✅✅✅1:0 lub 2:0
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Atletico Madryt vs Atletic Bilbao
Typ : Goście zdobędą bramkę ? | NIE ✅

@ 1.94 / Unibet

Taki kurs kusi i to bardzo, z góry mówię, iż gram go za wysoką stawkę.
W ostatnich trzech meczach, gdy Baskowie przyjeżdżali na Vicente Calderon
ani raz nie zdobyli bramki. Gdy Atletico gra u siebie jest im bardzo a to bardzo trudno strzelić bramkę, przekonała się min. o tym Barcelona. Wiem wiem strzeliło ostatnio Levante 2 bramki na Calderon, ale na to bym nie zwracał szczególnej uwagi. Atletico dziś wyjdzie podstawowym składem, w linii obrony bez zmian z poprzednimi meczami. Podopieczni Simeone z takimi rywalami &quot;zabijają&quot; mecz, gdy strzelą na 1:0. Ostatnio z Sevillą po bramce na 1:0, widać było iż chcieli dowieść ten wynik do końca a tu proszę, karny! Z Barceloną było zdecydowanie widać, iż grają ten mecz na zero z tyłu. Podobnie będzie dziś, wiedzą że jeżeli stracą bramkę na Calderon ich sytuacja w rewanżu będzie ciężka, pod warunkiem iż nie wygrają dzisiejszego meczu. Tak więc Atletico dziś na zero z tyłu!
Przewidywane składy:
Atletico: Courtois - Juanfran, Godin, Miranda, Filipe Luis - Turan, Tiago, Guilavogui, Koke - Villa, Costa
Athletic: Iraizoz - Iraola, Gurpegi, Laporte, Balenziaga - Iturraspe, Moran - Susaeta, Herrera, Gomez - Aduriz
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Ponawiam typy podane wyżej, Atletico musi po prostu wygrać ten mecz aby mieć lepszą sytuacje w meczu wyjazdowym, wiadomo ze atletic tak bardzo slabe nie jest, więc jak coś tutaj im nie pójdzie to w rewanżu będzie bardzo ciężko. Nie neguje typu Barc_a, ale momi zdaniem jest bardziej opłacalny typ:
Atletico Madryt wygra do 0 @ 2.20 bet365 ✅ ✅
bo Atletico po prostu MUSI wygrać.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Wczoraj przez szybko strzeloną bramkę Sociedad zbyt łatwo rozstrzelał rywali, przez co pod koniec został skarcony za nieuwagę obrońców. Strzelec gola dla Racingu - Kone, jest zawodnikiem, którym interesują się zespoły La Liga jak np. Osasuna.
Barcelona postanowiła grać dopiero po przerwie, więc też trochę na nich straciłem.
Dziś na odkucie i musi się udać. Atletico w pucharze nie wystąpi w całkiem najmocniejszym składzie. Trochę absencji sprawiły, że Simeone musi trochę zrotować składem. Prawie pewne, że wpuści wreszcie do składu Tobego, który już nie chce dłużej siedzieć na ławce i trudno się dziwić, bo to świetny obrońca, który chce pojechać na Mundial.
Goście też bez Muniaina, ale Ibai, który go zastępuje jest w lepszej dyspozycji.
Jak już ostatni mecz w pucharze pokazał, że Atletico czasem daje pole do popisu rywalom. Valencia stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, więc lepiej zdyscyplinowany Athletic też ma szanse na kilka chwil zaistnieć w tym spotkaniu. Moim typem będą kornery, których to Athletic lubi sobie trochę nabijać. Szybcy skrzydłowi trochę w tym pomogą.
Athletic o3.5 rożnych @1.90 betsson 5j ✅ ✅
Awans Athletic @4.33 1j bet365
Mrożę kasę na awans Basków. Wydaje mi się, że Simeone nie zależy na tym. Teraz ważniejsze są Liga i Liga Mistrzów. Tak samo jak odpuścił LE, bo już wygrał i jest mało prestiżowa, tak teraz może skupi się na innych frontach. Baskowie zawsze głodni zwycięstw, trofeów i finałów w Pucharze Króla to jedna z najwięcej triumfujących drużyn CdR.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 93

ateo87

Użytkownik
Atletico - Atletic @1.8 bts

obie ekipy w dobrej formie niby goście bez paru zawodników ale i u gospodarzy na pewno będą roszady kadrowe, nie oszukujmy się dla gospodarzy puchar nie jest priorytetem w tym roku ciężko się gra na 3 frontach i roszady oraz słabsze mecze musza przychodzić czasem kurs fajny obie ekipy graja off futbol dla mnie dość bezpieczny typ na dziś
 
kubusts 11

kubusts

Użytkownik
Real Madryt - Espanyol @STS

Typ - Under - 2.5 /3.05
✅✅✅
Tak jak myślałem, jeśli ktoś grał - kliknij &quot;dzieki&quot;


Analiza -

Real Madryt jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, udowodnił to wygraniem spotkania 0-1 z Espanyolem na ich podwórku.
Teraz to Real Madryt jest gospodarzem co daje im bardzo wiele już na samym początku spotkania .
Gram under 2.5 ponieważ ostatnie 3 spotkania zakończyły się wynikiem poniżej 2.5 bramek. Jak widać Realowi ciężko idzie strzelanie bramek Espanyolowi co potwierdzają skromne dwa ostatnie zwycięstwa po 1-0.
I uważam że Real małym nakładem sił będzie chciał awansować mając już tą zaliczke zdobytą na wyjeżdzie. Tak wiem niektórzy tu napiszą że Real dużo strzela bramek grajać u siebie z Espanoylem , ale mam nadzieje że drużyna gości nie da sobie wbić wiecej niż 2 bramek.
Oczywiście mało prawdobobieństwo że gośćie coś ustrzela ponieważ Real Madryt od 5 spotkań nie stracił żadnej bramki !
Under ryzyko po dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Spotkanie : Real Madryt - Espanyol
Godzina :21
Typ: Gospodarze wygrają obie połowy
Kurs:1,78
Bukmacher:Unibeet
Analiza: Grajac to zdarzenie , kieruje sie tym że zespoł z Madrytu od 7 oficjalnych spotkań nie stracił bramki :ligowym z Celtą, pucharowym z Osasuną, ligowym z Espanyolem, pucharowym z Osasuną, ligowym z Betisem, pucharowym z Espanyolem i ligowym z Granadą. W poprzedniej rundzie Real wyeliminował Osasune , wygrywając 2 razy po 2:0 , natomiast Espanyol wygrał z Alcorcon , przegrywajać 1:0 i wygrywajać 4:0 . Real w ostatnich 5 spotkaniach ligowych wygrał wszystko , zdobywajać 15 pk , natomiast Espanyol odniosł dwa zwycięstwa , 2 porażki i notując 1 remis. Mysle ze z taką ofensywą jak Ronaldo , Bale , Benzema i z swietnie dysponowanym w ostatnich meczach Modriciem , oraz swietną obroną na czele z Pepe , rela spokojnie ogarnie i wygra 2 połowy bez większgo problemu . Polecam
_______________________________

POMOGŁEM , KLIKNIJ DZIĘKI !

Hmm zacznę od tego ze Bale nie zagra w 100%, bo nie jest nawet powołany, nie wiem jak się zabierałeś do analizy ????

Ja nie jestem pewien co do Twojego typu. Pisałem to już w poprzedniej analizie że real zawsze słabo startuje i dopiero w 2 polowie dobija swoich rywali. Może i ma to szanse powodzenia ale moim zdaniem gole będą padały tak jak zawsze - w większej ilości w drugiej połowie.

Połowa z większą ilością goli - 2 połowa @ 1.95 bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na dzisiejszy mecz Realu trzeba uważać. Dla mnie to no-bet. Środek tygodnia, Real może, ale nie musi wysoko wygrać. Z 2 strony tylko jedna bramka różnicy więc może i Espanyol coś zaryzykować żeby strzelić i wtedy wasze undery pójdą w pizdu. Wszystko zależy jak się ułoży, jak Królewscy szybko wpakują z 2 bramy może i wejść ten under, ale jak Espanyol coś strzeli może być różnie i mecz się zrobi ciekawy. Ja kompletnie dzisiaj tego &quot;nie czuję&quot; jak tu grać więc sobie odpuszczam.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Historia spotkań Realu z Espanyolem pokazuje ze drużyna z Barcelony jest nie wygodnym przeciwnikiem dla drużyny królewskich. Real po pierwszym meczu i niklej zaliczce mysle ze dzisiaj rownież nie bedzie miał ulatwionego zadania a ze mozna z ekipa z Madrytu bronić sie skutecznie pokazała Granada.Mysle ze ekipa papuzek postawi na defensywe i jakas kontra bedzie chciała zaskoczyć ekipę z Madrytu.Ostatnie mecze pokazują jednak ze Real jest mocny w defensywie i zaryzykuje swój typ na ten mecz na✅ Real czyste konto ✅1.61 Bet365 .Po takim kursie moim zdaniem warto zaryzykować bo Real ma za mała zaliczkę zeby pozwolić sobie stracić gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Athletic - Atletico

Forma Basków ciągle idzie w góre , widać to było w derbowym meczu z Sociedad gdzie zagrali naprawde dobre zawody , choć wynik wskazuje na co innego . Pierwszy mecz na Vicente Calderon także pokazał ze Bilbao jest w znacznie lepszej formie niż podczas jesiennego meczu z Atletico w lidze - w którym nie mieli nic do powiedzenia przez 90 minut .
Tydzien temu Atletico nie miało juz tak łatwo - a gdyby na poczatku meczu w dogodnej sytuacji do bramki trafił Ander Herrera ten mecz mogł sie calkiem inaczej ułozyc.

Teraz Baskowie maja mecz u siebie a nowe San Mames jest w tym sezonie niezdobyte , mało tego - przegrała tam nawet Barcelona ( choć po dziwnym i szarpanym meczu) dodatkowo Los Leones u siebie graja bardzo ofensywną piłke - w poza Barcelona w kazdym meczu u siebie aplikowali rywalom przynajmniej 2 gole.
Mam wrażenie ze Bilbao od poczatku nowego roku jest w najwiekszym gazie sposrod wszystkich druzyn w primeradivision.
Teraz druga strona medalu - Atletico potrafi sie zamurować i spokojnie wypuntowac przeciwnika - np ostatni mecz na Vallecas ( choc rayo połowe bramek strzelilo sobie same) . Ale gra obronna druzyny Simeone juz nie wyglada tak dobrze jak na poczatku sezonu i wydaje mi sie że jutro bedziemy swiadkiem ostrej strzelaniny.


Moje propozycje
Bilbao pow 1.5 gola 2.62
Bilbao win 3.00
Azjatycka Suma Goli - pow 3 2.60

kursy bet 365
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Barcelona - Levante

Alexis Sanchez strzeli gola: TAK kurs: 1.73 - Unibet ✅✅ (nawet over 1,5 bramki)

Po słabszych kilku występach Alexis w meczu z Malagą powrócił na dobre tory. Od samego początku pokazał dobitnie, że chcę wymazać z pamięci gorsze występy. Efektem jego systematycznej pracy było sześć udanych dryblingów, cztery kluczowe podania, asysta, gol oraz strzał w słupek.
Razem z Pedro podtrzymują świetną passę. Obaj mają na koncie po 12 bramek w lidze, co czyni ich najskuteczniejszymi strzelcami zespołu w tych rozgrywkach. Strzelając 12 bramkę w lidze, wyrównał swój rekord strzelecki z sezonu 2011/2012, a dobrze wiemy, że jesteśmy na półmetku rozgrywek. Ostatnią ze statystyk, popierającą mój typ może być 11 bramek z 12 strzelonych przed własną publicznością.

Jest to moja pierwsza analiza, nie oczekuję wiele.
Myślę, że kurs 1.73 jest idealny do jakiegoś doubelka. Jeżeli tylko wystąpi w spotkaniu, możemy spodziewać się jego trafienia.
Życzę powodzenia!

edit:
W przewidywanym składzie Alexis powinien wystąpić w podstawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michal132 6

michal132

Użytkownik
Co myślicie o zagraniu BTSa na spotkanie Athletic - Atletico?
Oraz jakiś under w meczu Barcelony? Może 3,5?
Under w meczu barcelony? Powiem szczerze, że to moim zdaniem bardzo ryzykowne. Levante przyjedzie na Camp Nou bez 8 regularnie grających zawodników. Są jeszcze 2 kontuzje ale to już mniejsze osłabienie. W Barcelonie z bardziej znaczących graczy zabraknie Busquetsa, Xaviego, Alvesa no i Neymara. Ale nie nie są to jakieś duże braki jak na mecz z rezerwami Levante.
Ja gram Barcelona-1 na gospodarzy oczywiście po skromnym kursie 1.25.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik

Athletic Bilbao vs Atletico Madryt
Athletic Bilbao Awans - 5.00 !! ⛔
Bet365
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Athletic Bilbao i Atletico Madryt.
Baskowie doskonale spisują się w tym sezonie przed własną publicznością i liczą właśnie na wykorzystanie atutu własnego boiska. Athletic u siebie w tym sezonie nie doznał jeszcze ani jednej porażki.
Na San Mames przyjedzie zespół, który w tym sezonie tylko raz schodził z boiska pokonany. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Atletico jest niepokonane od 22 spotkań.
Wśród 19 powołanych piłkarzynie znaleźli się oczywiście Óliver Torres, Josuha Guilavogui i Tiago. Cała trójka ma problemy ze zdrowiem. Ponadto Cholo zdecydował się dać odpocząć Ardzie Turanowi, który ostatnio jest w bardzo dobrej dyspozycji. Turek narzeka na niewielkie problemy z łydką Z kolei po raz pierwszy od dłuższego czasu w kadrze meczowej ma szansę znaleźć się José Giménez. Do gry natomiast po paru miesiącach przerwy wraca Mario Suárez.
Bramkarze: Daniel Aranzubia, Thibaut Courtois

Obrońcy: Diego Godín, Filipe, Toby Alderweireld, Javi Manquillo, José Giménez, Juanfran, Emiliano Insúa, Miranda

Pomocnicy: Mario Suárez, Koke, Raúl García, Cristian Rodríguez, Gabi, José Sosa

Napastnicy: Adrián López, David Villa, Diego Costa
Trener Athletic Bilbao w kadrze meczowej umieścił wszystkich najlepszych dostępnych piłkarzy. Poza składem znalazł się m.in. kontuzjowany Gaizka Toquero. Ponadto opiekun Los Leones nie zdecydował się dać szansy kilku innym graczom. Wśród nich są Unai Albizua, Xabier Etxeita, Enric Saborit oraz Borja Ekiza. Na liście znalazł się natomiast Iker Muniain, który w pierwszym meczu na Vicente Calderón pauzował z uwagi na problemy ze zdrowiem.
Bramkarze: Gorka Iraizoz, Iago Herrerín

Obrońcy: Aymeric Laporte, Mikel San José, Andoni Iraola, Carlos Gurpegi, Mikel Balenziaga

Pomocnicy: Erik Morán, Beñat Etxebarria, Ander Iturraspe, Óscar de Marcos, Ibai Gómez, Markel Susaeta, Mikel Rico, Ander Herrera

Napastnicy: Kike Sola, Iker Muniain, Aritz Aduriz
To jak coś kopiujesz... to podaj źródło z jakiego ta informacja pochodzi - w przeciwnym razie jest to plagiat.
Napisałeś 5 zdań... skopiowałeś 9... i próbujesz odwrócić kota ogonem, że ktoś się spina... Bądźmy poważni.
Piszesz, że gra niepokonany u siebie Athletic Bilbao i przyjeżdża Atletico, które przegrało w tym sezonie tylko raz. Z jakich powodów grasz awans Bilbao? Co Tobą kieruje ? Kompletnie nie mam pojęcia.
Wyjaśnij co Twoim zdaniem znaczą te absencje w Atletico i dlaczego uważasz, że to gospodarze mimo wszystko awansują?
właściwie to nie było do Ciebie więc nie wiem po co odpowiadałeś. Muszę się jednak z tobą zgodzić, nie wiem po co zaprzątałem sobie głowę żeby cokolwiek tutaj napisać, głupi byłem i naiwny
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Atletic Bilbao vs Atletico Madryt
Typ : Kto awansuje ? | Bilbao ⛔ tak jak mówiłem, kurs był kuszący.
@ 5.00 / bet365
Długo analizowałem to spotkanie i doszedłem do wniosku, iż grzechem było by nie zagranie na awans Basków po takim kursie. Baskowie doskonale spisują się w tym sezonie przed własną publicznością i liczą właśnie na wykorzystanie atutu własnego boiska. Athletic u siebie w tym sezonie nie doznał jeszcze ani jednej porażki. Z 14 rozegranych na własnym boisku spotkań, Baskowie wygrali aż 12 razy. Athletic może się również pochwalić passą siedmiu kolejnych wygranych u siebie. Atletic gra u siebie bardzo odważnie, po tym co prezentują w ostatnich meczach i dziś na pewno tak zagrają, w końcu muszą. Atletic od początku zacznie atakować i już w pierwszej połowie tutaj widzę prowadzenie Basków. Porównując te dwa zespoły to ja uważam iż to Bilabo gra w ostatnim czasie lepszy Futbol niż podopieczni Diego Simeone. Więc po takim kursie spokojnie można zagrać na awans gospodarzy.
Wszystkie typy, które podaję gram osobiście
Powodzenia!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
nie wszystko, przeczytaj co tam pisze i tutaj, kadry na mecz i te pare zdań skopiowałem bo nie jestem Diego żeby wiedzieć z głowy kogo zabierają. Jakoś twoich postów tutaj prawie nigdy nie widze i nie będę się przed tobą tłumaczył. Idz lepiej sie spinać do hp
To jak coś kopiujesz... to podaj źródło z jakiego ta informacja pochodzi - w przeciwnym razie jest to plagiat.
Napisałeś 5 zdań... skopiowałeś 9... i próbujesz odwrócić kota ogonem, że ktoś się spina... Bądźmy poważni.
Piszesz, że gra niepokonany u siebie Athletic Bilbao i przyjeżdża Atletico, które przegrało w tym sezonie tylko raz. Z jakich powodów grasz awans Bilbao? Co Tobą kieruje ? Kompletnie nie mam pojęcia.
Wyjaśnij co Twoim zdaniem znaczą te absencje w Atletico i dlaczego uważasz, że to gospodarze mimo wszystko awansują?
----
Simeone wspomniał ostatnio o zmęczeniu. Tak na dobrą sprawę może rotować składem, ale nie robi tego tak jakby można tego oczekiwać. Wraca Mario Suarez, przyszedł Sosa, który w tej rotacji może mieć ważną rolę, ale wypadli wspominani Guilavougi, Tiago, Oliver Torres i Arda Turan... pole więc znów jest zawęzone.
W przypadku awansu dwumecz z Realem Madryt... a w lutym jeszcze czeka Milan i na początku marca znów Real. Z jednej strony trudny kalendarz w przypadku awansu... ale czy przecież nie chodzi tutaj o zwycięstwa? Skoro jest szansa na kolejne trofeum, to dlaczego odpuszczać? Sam Simeone mowił, że większe szanse mają w Pucharze niż w rozgrywkach ligowych.
W zasadzie jak Atletico strzeli pierwsze, to Bilbao cały mecz będzie goniło... i będzie goniło do upadłego, bo Puchar to dla nich zawsze istotny punkt w kalendarzu. Jeśli pierwsze strzeli Bilbao to Atletico pewnie zaryzykuje i będzie otwarty mecz z kilkoma bramkami.
Skłaniałbym się w stronę typu: obie strzelą kurs 1,66 w Bet365. Jednak to mecz trudny do typowania.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Atletico
Moim zdaniem Simeone trochę przesadza z ilością gry dla podstawowych zawodników. Rozumiem, że chce wszędzie wygrywać ale przecież można dać odpocząć niektórym, a tutaj poza pojedynczymi zmianami, to reszta gra praktycznie cały czas i po nowym roku nie zachwycają. Owszem awansowali w dwumeczu z Valencią ale ogranie tej ekipy, to nie jest wielki powód do dumy. Z resztą ciężko powiedzieć by jakiś mecz zachwycił w tym roku. Dzisiaj czeka ich mega trudne zadanie, bo na San Mames Barria jeszcze nikt nie wygrał, a jedynie dwie drużyny z Walencji tam zrobiły po punkcie.
Athletic w najmocniejszym składzie i prawdopodobnie wyjdzie 8 z 11 zawodników, którzy grali na El Sadar od początku. Herrerin za Iraizoza, Iraola za De Marcosa i Laporte za San Jose - takie mają być zmiany ale trzeba przyznać, że Laporte to podstawowy stoper, podobnie jak z Iraola po prawej stronie obrony ma się sprawa. Herrerin z kolei broni w Copa del Rey i ciężko mieć do niego pretensje, bo robi swoje.
Moim zdaniem po takim kursie aż szkoda nie spróbować zagrać awansu Basków, gdyż u siebie pokazali już z Barceloną, że są w stanie ogrywać najlepszych. Forma jest znakomita, co udowadniają w ostatnim czasie. Owszem Atletico nastawi się defensywnie ale na pewno nie będzie im łatwo wytrzymać napór gospodarzy. Na moje szansę wyglądają tak 35%-65%(w kwestii awansu), chociaż kursy to bardziej wskazują 10-90, więc value jest. Lekko trzeba spróbować.
Athletic awans @ 5,00 WH
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Osobiście pograłem na mecz Bilbao-Atletico 1DNB. Kurs w granicach 2,1 pobrany jeszcze wczoraj w pełni mnie usatysfakcjonował. Dlaczego akurat taki typ? Śmiem twierdzić, że w tym momencie Bilbao gra najlepszy od kilku lat futbol. Nie jestem specem od La Liga, nie śledzę uważnie każdego meczu, jeśli się mylę i Bilbao w przeszłości był w lepszej dyspozycji to proszę o sprostowanie. Ostatni mecz jaki oglądałem to mecz Bilbao właśnie w starciu z Realem Valladolid. Nie jest to spotkanie, które może mieć jakiś wpływ na postawę w dzisiejszym meczu, niemniej jednak to co zobaczyłem wtedy to było szaleństwo. Tak jednostronnego meczu z takim wynikiem nie widziałem dawno. Owszem, strzelając 4 gole z reguły mecz się wygrywa, ale stracić 2 bramki z takim zespołem jak Valladolid? Można się kłócić o to, że gole z niczego, że pierwszy był ze spalonego ale bukmachera to nie obchodzi.
Niestety nie wypowiem się na temat Atletico, bo od tego na forum są użytkownicy mający większe rozeznanie. Patrząc po wynikach cały czas są w optymalnej, do walki o mistrzostwo, formie. Pytanie tylko kiedy nadejdzie kryzys. Bo niewątpliwie dopadnie on również ich, każdego w pewnym momencie dopada kryzys. Pytanie czy zespół Diego Simeone będzie stać na równorzędną walkę na 3 fronty, 19 lutego już majaczy w oddali... Z tych 3 rozgrywek najmniejszą wartość zdaje się mieć Puchar Króla. W przeszłości, owszem Atletico zawsze walczyło o Puchar, jednakże było to z reguły jedyne możliwe do zdobycia trofeum. Dziś Atletico jest wymieniane w gronie szerokich faworytów do wygrania LM. Dużo się zmieniło.
Athletic nie walczy w żadnym europejskim pucharze, skupia się jedynie na lidze i pucharze. Plan na ligę został częściowo wypełniony. 12 punktów w ostatnich 5 meczach, u siebie niepokonani w tym sezonie. Na pewno są na fali.
Właściwie to samo a nawet więcej można napisać o Atletico. Każdy wspomina o byciu niepokonanym od 22 spotkań. Czy jednak dziś passa ta zostanie przełamana?
Któż to właściwie może wiedzieć. Wszystko zależy od tego co mają w głowach piłkarze. A ci mogą być trochę uśpieni, mogą zlekceważyć rywala.
Reasumując moje chaotyczne wypociny, obie ekipy wraz z Realem Madryt prezentują się najlepiej w tym roku kalendarzowym. Starcie na pewno będzie wyrównane. Atletico od dłuższego czasu regularnie notują bardzo dobre wyniki, dla Athletic takie rzeczy są właściwie nowością i myślę, że to może mieć duży wpływ na to spotkanie. Dodatkowo atut boiska po stronie gospodarzy i być może zmęczenie gości.
Wygrają Baskowie, wygrywam również ja. Remis, cieszę się, że nie straciłem nic. Wygrana Atletico, jestem pod ogromnym wrażeniem. Widać, że mecz ten powinien być traktowany jako święto futbolu, nie warto się spinać. Zagrałem bo tak czuję, co będzie to się okaże,
pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie mam pojęcia dlaczego usunięto mój post i typ dotyczący Bilbao i Atletico.
Więc już bez uzasadnienia: typy na ⛔remis po 3,30 i ✅Atletico lub remis po 1,44 buk: Bet365
I takie pytanie do osób grających na Bilbao - naprawdę wierzycie, że Atletico Madryt wypuści Puchar z rąk ? Zgadzam się, że kurs na Bilbao (awans) po 5,00 jest dobrym kursem, dla mnie powinien być po 3,00, ale tak czy inaczej czy z powodu dobrego kursu warto tracić kasę ? No zobaczymy niebawem czy było warto.
edit:// no i było blisko remisu, ale jak najbardziej ze wskazaniem na gości.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Śmiem twierdzić, że w tym momencie Bilbao gra najlepszy od kilku lat futbol. Nie jestem specem od La Liga, nie śledzę uważnie każdego meczu, jeśli się mylę i Bilbao w przeszłości był w lepszej dyspozycji to proszę o sprostowanie.
Pamiętam, że w pierwszym sezonie za Bielsy grali fantastyczną piłkę. Może nie tak skuteczną w lidze, jak teraz, ale w Lidze Europejskiej wymiatali, a dwumecz z Man Utd pamiętam do dziś, to były kapitalne mecze.
Co do dzisiejszego spotkania Basków, to oprócz typu na awans Athleticu po kursie 5,00, zagrałem jeszcze na rzuty rożne - powyżej 11 po kursie 1,72. Od kiedy pamiętam Athletic był bardzo &quot;overową&quot; drużyną, jeśli chodzi o rzuty rożne. Być może dlatego, że zazwyczaj potrzebują dużo sytuacji żeby strzelić gola, a że u siebie potrafią usiąść na rywalu to rożne są tego naturalną konsekwencją. Z drugiej strony Atletico w ostatnich 5 wyjazdowych meczach ma średnią ponad 5 rożnych na mecz. Oba kursy z Bet365.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom