>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - 2015/2016

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co sądzicie o tych spotkaniach?
Celta może namieszać. Widać że spinają się na ten puchar, bo przed rewanżem z Atletico dali odpocząć swoim najlepszym zawodnikom i przy tym kosmicznym wyniku z Rayo nie wpuścili asów na drugą połowę. Sevilla ma jednak równie szeroki skład, ale jeśli nie załatwią awansu na Pizjuan to nie awansują. Ciekaw jestem kursów na awans Celty, bo chyba jeszcze nikt nie wystawił.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jutro Barcelona się przejedzie po Valencii, to pewne. Już nie chodzi o formę, ale AS i MARCA przewidują parę zmian w składzie.
W kadrze zabrakło takich piłkarzy jak Enzo Perez, Diego Alves, Javie Fuego, Paco Alcacer, oraz Abdennour. Wg w/w serwisów sportowych obrona ma wyglądać w zestawieniu: Siqueira - Mustafi - Santos - Barragan.
W kadrze znalazł się o dziwo De Paul, który został wypożyczony do argentyńskiego Racingu. Pewnie na dniach poleci do Ameryki Płd.
Bramkarze: Jaume, Ryan
Obrońcy: Barragán, Mustafi, Santos, Vezo, Gayŕ, Cancelo, Siqueira
Pomocnicy: Parejo, Danilo, André, Zahibo, Bakkali, Feghouli, Piatti, De Paul, Czeryszew
Napastnicy: Santi Mina, Negredo, Rodrigo Moreno

Barcelona -2EH @1.95 bwin ✅ ✅ so izi 7-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcins 224

marcins

Użytkownik
Barcelona -2,5 2,025 3.6.5. ✅
Rownież jak kolega wyżej ide w hc na Barcelone. Valencia słabo w lidze, nie moga jakos tego wszystkiego poukładac, nawet zmiana trenera nie pomogła. Kolejny czynnik to osłabienia. Brak kilku ważnych graczy, szczegolnie formacji defensywnej nie napawa optymizmem w starciu z triem MSN. Dlatego uwazam, że 3 bramki to minimum jakie dzisiaj Valencia wyciagnie z siatki, a i rowniez myśle że sami nic nie strzela
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prince91 136

prince91

Użytkownik
Puchar Króla - Półfinał
Godzina 21:00
Camp Nou

VS

FC Barcelona - Valencia

Powyżej 1,5 bramki w 1 połowie @1.91 ✅
zabite już w 12&#39;

Króciutko. Barcelona w tym roku rozegrała już sporo meczów i na pewno z czasem będzie się to w jakimś stopniu odbijać na grze, ale tutaj myślę, że dziś będzie chciała zamknąć ten dwumecz już na Camp Nou i w rewanżu trener mógłby zastosować pewne roszady w składzie. Do tego meczu Duma Katalonii przystąpi opromieniona ostatnim zwycięstwem z Atletico i po raz kolejny będzie chciała udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Myślę, że Enrique wystawi dziś mocny skład i od początku Barça będzie chciała wypracować sobie przewagę.
Valencia natomiast gra słabo a w ostatniej kolejce porażka na własnym stadionie z Gijon 0:1. Szkoda trochę oglądać jak ten zespół się męczy i widać, że z czymś nie mogą sobie poradzić. Ja myślę, że zmiana trener wyszłaby na dobre, bo Neville to jakieś kompletne nieporozumienie. Poza tym dziś nie wystąpią Diego Alves, Paco Alcácer, Enzo Pérez i Javi Fuego. Barcelona na pewno będzie kontrolować przebieg meczu i liczę, że już w pierwszej połowie zobaczymy więcej niż jedno trafienie, może niekoniecznie po stronie gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ter Stegen, Masip, Piqué, Rakitić, Sergio, Arda, A. Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Bartra, Munir, Jordi Alba, Sergi Roberto, Adriano, Aleix Vidal, Vermaelen i Mathieu.
Masz na myśli braki Bravo, Dogulasa, Daniego Alvesa, Mascherano, Rafinha i Sandro?
W bramce Niemiec też spoko, na prawej na spokojnie poradzi sobie Vidal, Środek zapewne z Vermalenem i Pique , a reszta to ława. Nie wiem o czym piszesz ATEO87, tak jakby brakowało Messiego/Neymara, tudzież Iniesty czy Busqueta.
W Valencii nie ma aż tak szerokiej kadry. Jeśli dziś zagra Siqueira, co podają AS i Marca to będzie bardzo łatwo o gole dla Barcelony. Gość jest bardzo słaby w defensywie. Brak Abdennoura to też duży brak. To dzięki niemu na Mestalla Valencia jakoś przetrwała i straciła ledwie jednego gola.
Valencia na wyjazdach często ma problem by skonstruować dwie - trzy dobre akcje, a co dopiero strzelać jakieś gole. Jeśli grają z kimś silniejszym to ograniczają się jedynie do defensywy. Tak było z Sevillą, Atletico, Athletic. Wobec osłabionej defensywy to Barcelona ich zjedzie. Może zagra dziś Munir, który jest najlepszym strzelcem w CdR? Strzela niemal co mecz w Pucharze Hiszpanii. Niemniej myślę, że wyjdzie podobny skład co z Athletic w rewanżu na Camp Nou, czyli MSN. Po co się męczyć w dwumeczu, jeśli można praktycznie awansować w 1 spotkaniu, a drugi po prostu dograć. Tym bardziej, że LM jest coraz bliżej, a luty to ciężki miesiąc przez maraton meczowy...
Myślę, że również kornery na Barcę do gry w tym meczu.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Barcelona vs Valencia
Barca (-1) do HT |2,50| bet365 ✅ FORMALNOŚĆ

Zacznę od wpisu kolegi wyżej. Atro87 jestem na forum zaledwie kilka dni i przykro mi czytać takie bzdury. Twierdzisz, że Barca wyjdzie w okrojonym składzie, czyli myślisz o Turanie czy Vidalu. Nie rozumiem twojego toku rozumowania ale jak &quot;ich&quot; -2 wygląda słabo to graj +2. Valencia w jakiej formie jest wszyscy wiedzą a dochodzi do tego ten &quot;pseudo&quot; trener. Jak wspomniał kolega Vidal &quot;W kadrze zabrakło takich piłkarzy jak Enzo Perez, Diego Alves, Javie Fuego, Paco Alcacer, oraz Abdennour.&quot; Valencia jest typową ekipą swojego boiska i dziś na Camp Nou chyba chcą dostać manitę i wrócić na Mestaja by walczyć w lidze, aby nie znaleźć się w dolnej części tabeli. Widziałem w tym sezonie wszystkie mecze Barcy i może dwa opuściłem spotkania Valencii. Nietoperze nie grają kompletnie nic, zero pomysłu na grę nie ma w tym nic poukładanego jest wielki chaos. W poprzedniej rundzie wyeliminowali La Palmas i moim zdaniem ten wynik był nie sprawiedliwy. W rewanżowym spotkaniu wygrali 0:1 i oczywiście ta bramka dała im awans bo u siebie zremisowali 1:1. La Palmas po prostu nie wykorzystał swoich sytuacji, momentami 100% i tylko dzięki temu Valencia gra dalej. Tragiczne ostatnie spotkanie ze Sportingiem u siebie przegrane 0:1, gdzie w drugiej połowie o ile dobrze pamiętam nie oddali celnego strzału na bramkę, był słupek bodajże po strzale Negredo, poza tym nic, wielkie dno. Barca dziś na Camp Nou bez dwóch zdań będzie chciała załatwić sprawę awansu i na Mestaja pojechać dopełnić formalności rezerwowym składem. Myślę, że wyjdzie magiczne trio, które załatwi sprawę. Barca ruszy od początku i tego jestem pewien a Valencia w obronie totalne zero a do tego jeszcze dochodzą rezerwowi, których Neymar będzie wkręcał w ziemię z każdą akcją. Myślę, że kurs na hadni Barcy do połowy jest jak najbardziej do wzięcia i polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Barcelona - Valencia
Typ: Barcelona Handicap (0:2.5)
Kurs: 1.82
buk: unibet
Wynik: 7:0 ✅ gładko.

To chyba wydaje się być jasne, że dziś wszyscy idziemy w stronę gospodarzy. Valencia to cień zespołu z poprzedniego sezonu. Nietoperze potrafili stawić czoła wszystkim rywalom, nawet tym z górnej półki. Na dzień dzisiejszy po prostu są w małym dołku. Myślałem, że po awansie do półfinału coś w tej drużynie drgnie, ale niestety pomyliłem się.
Dzisiaj nie daję im zbyt wielkich szans z roz pedzoną jak taran Barceloną. Gospodarze pomimo nie najlepszy gry w ostatnim meczu ligowym, zjadają wszystkich na swojej drodze. Dziś u gospodarzy zapewne dojdzie do kilku zmian w składzie. Ale to dobrze, bowiem niektórym zawodnikom należy się odpoczynek, a sezon jeszcze dość długi. Jak głównym bet gram Handicap. Liczę, że pierwsze gole padnę już w pierwszych 20 minutach, a wtedy worek z golami się otworzy, a gospodarze już dziś zapewnią sobie awans do finału.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Posiada już ktos jakies informacje odnosnie nieobecnych dzisiaj? Z malo wiarygodnego zrodla (whoscored) wystep Krychy pod znakiem zapytania. Ostatnio ktos w dziale pisal o przerwie jeszcze okolo miesiaca, wiec watpie w jego dzisiejszy wystep. I interesuje mnie jeszcze sytuacja Nolito, bo juz chyba powinien zblizac sie do powrotu, bo jakby mial jakis grozniejszy uraz to Celta, by go raczej oddala do Barcelony.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Posiada już ktos jakies informacje odnosnie nieobecnych dzisiaj? Z malo wiarygodnego zrodla (whoscored) wystep Krychy pod znakiem zapytania. Ostatnio ktos w dziale pisal o przerwie jeszcze okolo miesiaca, wiec watpie w jego dzisiejszy wystep. I interesuje mnie jeszcze sytuacja Nolito, bo juz chyba powinien zblizac sie do powrotu, bo jakby mial jakis grozniejszy uraz to Celta, by go raczej oddala do Barcelony.
na stronach hiszpańskich gazet czytałem ze Nolito dalej jest niedostepny, także dzisiaj nie zagra tak samo jak Krychowiak
a tak na marginesie prosze mi odp na PW(moderatorzy) dlaczego usuwacie moje posty, czy post zeby nie zostal usuniety musi skladac sie z 50 zdan z ktorych gowno wynika czy po prostu jak kolega wyzej zapytal, dostał odp i takie posty sa wg mnie duzo lepsze niz jakies wypociny ktore nic nie wnosza a wizualnie tylko wygladaja na &quot; obszerna&quot; analize
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Posiada już ktos jakies informacje odnosnie nieobecnych dzisiaj? Z malo wiarygodnego zrodla (whoscored) wystep Krychy pod znakiem zapytania. Ostatnio ktos w dziale pisal o przerwie jeszcze okolo miesiaca, wiec watpie w jego dzisiejszy wystep. I interesuje mnie jeszcze sytuacja Nolito, bo juz chyba powinien zblizac sie do powrotu, bo jakby mial jakis grozniejszy uraz to Celta, by go raczej oddala do Barcelony.
Jest internet i znaleźć takie informacje to nie jest naprawdę jakiś wyczyn:

Kadra Sevilli
Kadra Celty

Nawet wypisani są zawodnicy, którzy nie zostali powołani i przy każdym niemal powód.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Sevilla - Celta
Typ: powyżej 6.5 żółtej kartki
Kurs: 1.80
buk: unibet
Wynik: 8
✅

Dzisiaj przed nami kolejny półfinał w Pucharze Króla. Wczoraj Barcelona rozbiła Valencię, a dziś idę do was z propozycją żółtych kartek. W ostatnich trzech spotkaniach oba zespoły nie oszczędzały się, a walki na boisku było naprawdę dużo. Awans do finału może sprawić, że jeden z zespołów zobaczymy w przyszłym sezonie w europejskich pucharach, także jest o co walczyć!. Dobrze wiemy, że Sevilla jest jednym z tych klubów, które nie odpuszczają, walczą i mają charakter!. Podobnie jest z Celtą, która zapewne dziś będzie chciała ukuć swojego rywala, nie tylko w postaci goli. Dlatego też na grad goli dziś nie liczę jak to miało miejsce wczoraj, ale liczę natomiast na walkę, dużo fauli no i żółtych kartek.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sergio Rico; Coke, Rami, Kolo, Trémoulinas; N&#39;Zonzi, Cristóforo; Vitolo, Éver Banega, Krohn-Dehli; y Gameiro.
Rubén Blanco, Mallo, Cabral, Sergi Gómez, Jonny; Radoja, Wass, Pablo Hernández, Orellana; Guidetti, Aspas.
Nie podoba mi się do końca skład wyjściowy Sevilli na ten mecz, biorąc pod uwagę tak niski kurs. Celta ofensywnie tak jak z Atletico na wyjeździe, będą chcieli strzelić bramki. W Sevilli braki m. in. Carrico, który bardzo dobrze trzymał defensywę i Kolodziejczak to co najmniej klasa niżej. W dodatku wiadomo, że zabraknie Krychowiaka z powodu kontuzji, a w środku zobaczymy Cristoforo i N&#39;Zonzi.
Dla mnie idealnym typem jest:

Celta Vigo strzeli przed 75:00 minutą @1.83 b365 ⛔ nie z taką skutecznością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Popieram typ Vidala. Celta w poprzedniej rundzie poradziła sobie z Atletico, strzelając na wyjeździe 3 bramki i to na stadionie, gdzie mało kto tak naprawdę je zdobywa, a tym bardziej w takim rozmiarze. Sevilla bez Krychy oraz Carrico, którzy dość mocno trzymali defensywę. Goście dość poważnie podeszli w tym sezonie do pucharu, a jak wiemy, w Hiszpanii różne dziwne rzeczy dzieją się właśnie w pucharach krajowych i myślę, że dzisiaj może być kolejna &quot;niespodzianka&quot; patrząc po kursach, tym bardziej, że Vigo wystawiła dość ofensywny skład.

Celta Vigo zdobędzie bramkę przed 72 minutą meczu @1,88 Fortuna ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Valencia - Barcelona
Valencia +0,5 AH ::: 2,11 ::: 1/3 PinnacleSports ✅
Poniżej 3 bramek ::: 1,70 ::: 1/3 PinnacleSports ✅

Finał CdR jest już wszystkim znany, a mecze rewanżowe są tylko dopięciem formalności Barcelony vs. Sevilli. 7:0 w pierwszym meczu lub jak kto woli &quot;siedem jajo&quot; mówi nam wszystko.
Bardzo prawdopodobne jest to, że trener gości nie da jutro pograć najlepszej 11 i da szansę rezerwowym, bo po co narażać ich gwiazdy na nie daj Boże jakieś kontuzje w tym meczu o przysłowiową pietruszkę. Dużego parcia na gole nie powinno być tutaj, taki mecz z cyklu &quot;trzeba odbębnić&quot;.
Twierdza Mestalla upadła, ale to nie znaczy, że teraz na tym obiekcie będą notować same porażki. Gospodarze są w beznadziejnej sytuacji, wyniki słabe, ale trzeba zagrać u siebie przynajmniej o honor by zmazać plamę porażki 7:0 ku uciesze kibiców. Liczę na jakiś nudny wynik typu 0:0 czy 1:1.
Wynik: 1:1
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Bardzo prawdopodobne jest to, że trener gości nie da jutro pograć najlepszej 11 i da szansę rezerwowym
Na pewno nie zobaczymy jutro Pique, Mascherano, Iniesty i Suareza, ktorzy nie sa powolani do kadry meczowej. W obronie spodziewalbym sie Douglasa, Bartry, Vermalena i Adriano. W ataku zapewne Munir, ktory w pucharze ma juz chyba 5 goli, wiec pod nieobecnosc Suareza to on powinien zameldowac sie od pierwszych minut i mozliwe, ze na prawym skrzydle wyjdzie Vidal, bo Messi mial chyba jakas operacje wczoraj czy tam dzisiaj.
Dosc ciekawymi opcjami wydaje sie brama Munira (2,90 w Unibet) i obydwie strzela&amp;ponizej 3,5 (3.25 w Betano)
E: Miał chlopaczyna kilka okazji, ale bywa i tak ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
bo Messi mial chyba jakas operacje wczoraj czy tam dzisiaj.
Messi przechodzi zabieg usunięcia kamieni nerkowych. Na Celtę ma wrócić.
Munirowi bym nie ufał, bo moim zdaniem w dalszym ciągu jest on bardzo słabym piłkarzem. Do meczu kursy na Barcelonę pewnie jeszcze wzrosną, więc jak ktoś gra na giełdzie to warto się pobawić. Do meczu powinno być 2,0 na Barcelonę.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Rewanżowe spotkanie z Barceloną będzie szansą dla wielu młodych graczy, a odpoczynek otrzyma kilku piłkarzy z pierwszej drużyny. Wśród powołanych zabrakło: Alvesa, Barragána, Cancelo, Mustafiego, Parejo, Enzo, Paco, Rodrigo, Feghouliego, Cherysheva, Fuego i Siqueiry.
Bramkarze: Ryan, Jaume
Obrońcy: Caballo, Vezo, Diallo, Ayala, Santos, Abdennour, Gayà
Pomocnicy: Zahibo, Tropi, Villalba, Danilo, Gomes, Bakkali, Piatti
Napastnicy: Mina, I. Salvador, Negredo.
vcf.pl
Tyle, że ja bym się skłaniał ku betowi na Barcelonę.
Jak będzie znana konkretna kadra to podajcie, proszę.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Obydwa zespoły dzisiaj totalną rezerwą no ale nie ma się zbytnio co dziwić, wynik rozstrzygnięty, Neville chce sprawdzić może akurat ktoś z rezerw sie sprawdzi bo poki co Nietoperze nie istnieją ani w lidze ani w pucharze. Barca da odpocząć praktycznie całej pierwszej jedenastce więc ciężko przewidzieć co dzisiaj bedzie sie działo na boisku. Pewnym typem jak dla mnie jest bramka dla gospodarzy po @1,4 w Unibecie. Valencia bedzie chciała ratować resztki honoru a przy takiej obronie Barcy powinna coś strzelić. Drugim typem jest większa ilość rogów po stronie Valencii po @2,5 w Unibecie. Valencia ruszy do przodu a Blaugrana nie bedzie miała nikogo z tridente więc kto ma tam napedzać akcje i doprowadzać do rożnych, typ po niezłym kursie warty zagrania. Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 19

mskmucha

Użytkownik
Jak dla mnie to zapowiada się dosyć nudnawy mecz na odpękanie tych 90 minut i uniknięcia poważniejszych kontuzji. Valencia ostatnio nic sobą nie reprezentuje, więc nie liczyłbym na to, że rezerwy - nawet grając z drugim składem Barcy - cokolwiek pokażą.

Ciekawa wydaje się oferta Unibetu:
Poniżej 4.5 kartki @ 1.78

W tej chwili kurs na Barcelonę jest 1.75, warto poczekać do meczu i zagrać w granicach 2.00 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom