>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Ligi Angielskiej 2017/2018

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






kursy od : bah

Nie widzę podobnego tematu, a więc zakładam.
Pierwsze spotkania już za niecałą godzinę, a więc ciężko będzie cokolwiek napisać na temat dzisiejszych spotkań. Jutro jednak kolejna dawka spotkań, i mam nadzieje, że temat ruszy z komentarzami i dyskusją.

Także zapraszam




 
roch 19

roch

Użytkownik
Crystal Palace - Ipswich

Patrząc tylko po ostatnich meczach wygląda na to że Ipswich dobrze rozpoczęło tegoroczny sezon, 4 mecze wygrane i są wiceliderem zaplecza Premier League.
Crystal dwa mecze przegrane i bez strzelonej bramki póki co. Kursy moim zdaniem są zawyżone na Ipswich, tak samo jak wczoraj na Everton. Po drugie jest to też puchar więc nie wiadomo jak obie drużyny do tego podejdą, pierwszy mecz Ipswich wygrał z niżej notowanym Luton 2-0. Obie drużyny wychodzą w rezerwowych składach, Ipswich bez dwóch najlepszych strzelców.
Pomimo to mój typ to Ipswich over 0,5 - 1.95 / iforbet
 
simon696 11

simon696

Użytkownik
Na szybkości bo nie ma czasu.
Watford @1.6, Watford idzie podstawą, Bristol wymieniło 9 zawodników.
Cr. Palace @1.3, 3000 występów seniorskich kontra 37 Ipswich
Leeds @1.37 trochę zmian jest ale mają strasznie szeroką kadrę także powinno wejść
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Na Ipswich już w wielu miejscach pisałem że ryzykownie grać ,bo zdrowych z 1. składu jest 8 ludzi i żaden dizś nie zagra, żeby nie ryzykować dodatkowo. Wychodzi jedenastka dzieciaków po 18/19 lat, a biorąc pod uwagę wyjazd i chęć Crystal do jakiegoś nabrania rozpędu, to widzę tutaj lekkie handi na Orły.
Ode mnie na szybko:
Palace - Ipswich 1
Villa - Wigan 1 Awans
Birmingham - Bournemouth 2 Awans
Cardiff - Burton 1
Fulham - Bristol Rovers 1
Leeds - Newport 1
Sheff Utd - Leicester 2 Awans
Reading - Millwall 1 (tutaj chyba podobnie, rezerwy u gości, a kurs na Reading zacny)

Do tego bonusowo na spróbę:
Accrington - WBA 1 Awans
MK Dons - Swansea 2
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Huddersfield/under 3.5 x Stoke/under 3.5
AKO: 4.1/fortuna (już po odjęciu podatku) ⛔ Ahh, te Stoke ????

Króciutka analiza, bo to dubelek 4fun. Ekipy z Premier League przed własną publicznością będą podejmować ekipy z League One czyli trzeciego poziomu angielskiej piłki. Do tego są to zespoły, które po 3 kolejkach minionej kampanii bardziej powinny się martwić swoją grą niż cieszyć. Rochdale posiada tylko 1 pkt, a Rotherham trzy. Stoke można powiedzieć, że wychodzi na to spotkanie prawie galowym garniturem z takimi zawodnikami jak Crouch, Allen czy Zouma. W szczególności dla naszego typu może cieszyć obecność francuskiego stopera, który niewątpliwie będzie niesamowitym stoperem co zresztą było widać w spotkaniu z Arsenalem. Atak Bojan/Crouch również powinien wcisnąć przynajmniej jedną bramkę, bo za dużo ich się dzisiaj nie spodziewam. Dla mnie Stoke to przede wszystkim twarda gra i sumienność z tyłu. Rochdale raczej nie ma czym straszyć i szczerze spodziewam się wygranej Stoke w wymiarze 2-0. Nawet jeżeli ekipa z League One coś strzeli to zawsze dla nas pozytywny jest wynik 2-1. Tak samo widzę spotkanie &quot;rewelacji&quot; tego sezonu czyli Huddersfield. Do tej pory ekipy Wagnera nie straciła bramki, a przecież mierzyła się z dużo lepszymi napastniki niż Ci, którzy pojawią się na płycie stadionu John Smith’s Stadium. Wydaję mi się, że skład jest dużo słabszy niż ten, który znamy z Premier League jednak to moim zdaniem powinno starczyć na ekipę gości, którzy od paru sezonów znajdują się na równi pochyłej.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Widzicie gdzieś jaką niespodziankę? Zastanawiam się czy Pep nie odpuści sobie Pucharu Ligi, rozgrywki te nie są przecież tak prestiżowe jak chociażby Puchar Anglii. Chodzi mi pogłowie WBA z podpórką 3.15
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzicie gdzieś jaką niespodziankę? Zastanawiam się czy Pep nie odpuści sobie Pucharu Ligi, rozgrywki te nie są przecież tak prestiżowe jak chociażby Puchar Anglii. Chodzi mi pogłowie WBA z podpórką 3.15
Ja bym niespodzianki szukał w Leicester. ✅
Klopp znowu wystawi bardzo rezerwowy skład na ten mecz. Będzie Ward w bramce, Grujic w pomocy, Solanke w ataku, pewnie do tego Sturridge, Woodburn, jakiś Robertson czy Flanagaan na bokach obrony itp itd wielu graczy nie mających szans na grę w LM i Premier League. Powiedział nawet, że traktuje te rozgrywki jak w tamtym sezonie.

Pytanie co zrobi Leicester? Ale z racji grania u siebie myślę, że potraktują je poważniej. Najpewniej nie zagra Jamie Vardy, ale w ataku akurat mają kilku zawodników chętnych grania.
Odnośnie City, to myślę, że oni mają jednak większą głębie składu i tam jak wejdzie ktoś kto mało gra z ławki to nadal prezentuje jakiś tam poziom. Ale to moje zdanie.
W każdym razie mile widziana dyskusja nad typami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
W pucharach tak bywa, że trzeba po prostu poczekać na składy. Można sobie gdybac, ale dopiero oficjalne dają jakiś gwarant.
No i oczywiście kursy buki też zmienia w zależności od chwili. Niemniej tak to raczej stawianie w ciemno.
Na pierwszy rzut oka wygląda mi Burnley na kandydata do odpadniecia.
Myślę, że potencjalna mina to też Everton. 1.27 a podejrzewam, że tam też trochę porotuje składem. Oni zaczęli fatalnie sezon...nie wiem czy puchar będzie tu odskocznią czy dodatkowym balastem. Tymbardziej, że to ten mniej prestiżowy puchar. Tam myślę, popołudniu bd wiadomo wiecej.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Data spotkania: 19.09.2017, 20:45
Typ: over 2.5 FT
Kurs: 1.70 forBet
Rezultat: ⛔ 2:0
Moim zdaniem bardzo ciężko o wytypowanie zwycięzcy tego spotkania. Na pewno w obu ekipach będzie sporo zmian względem występów ligowych. Czołowi zawodnicy będą mieli szansę odpocząć przed ponownym, sobotnim spotkaniem tych drużyn, a szansę na pokazanie się dostaną zawodnicy rezerwowi. Idealny mecz do zademonstrowania swoich umiejętności, tak dla defensywy jak i ataku, a ta druga formacja powinna zapewnić nam kilka bramek w spotkaniu.
Liverpool: Mecz od pierwszej minuty na pewno rozpoczną Danny Ward i Marko Grujić. Klopp zapowiedział, że spotkanie będzie dobrym momentem na wprowadzenie kilku zmian, ale pomimo tego nie ma zamiaru wystawiać mocno osłabionej jedenastki. Odczucia na temat tej wypowiedzi można mieć różne, bo przecież sytuacja LFC w Premiership wcale nie jest w tej chwili kolorowa, a po weekendowym spotkaniu z Lisami czeka kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów. Ciężko też ocenić Liverpool w tych rozgrywkach, bo przecież zaczynają Carabao Cup dopiero od tej rundy. Liczę na dobrą formę strzelecką zawodników wyjściowej jedenastki.
Leicester: W przypadku Lisów sytuacja ligowa też nie mieni się w różowych barwach. Remis w sobotnim spotkaniu z dobrze prezentującym się do tej pory Huddersfield, 4 punkty w lidze, które co prawda dają 15 pozycję w tabeli, ale Everton (18) ma identyczny dorobek punktowy. Z drugiej strony, Lisy na początku sezonu musiały mierzyć się przecież z Arsenalem, Manchesterem United czy Chelsea, czyli drużynami walczącymi co sezon o mistrzostwo. Leicester raczej nie powinien mieć problemów z utrzymaniem się w lidze, ale o miejscach premiowanych rozgrywkami europejskimi też nie ma co marzyć. I tutaj pojawia się szansa, jaką daje właśnie Carabao Cup, co też moim zdaniem powoduje, że jednak Lisy będą mieć większe smaczki na triumf tutaj, niż Liverpool. No i na koniec przecież trzeba wspomnieć, że również nie pierwszą jedenastką, ale pewnie wygrali w poprzedniej rundzie z Shieffield United 4:1 (spotkanie wyjazdowe).
Liczba goli w drugiej połowie: 2+ @ 1.90 7/10 ✅
Over 3.5 FT @ 2.65 5/10 ⛔
Liczba goli w pierwszej połowie: 2+ @ 2.45 3/10 ⛔
Obie połowy over 1.5 @ 4.45 1/10 ⛔
Spotkanie: Wolverhampton - Bristol Rovers
Data spotkania: 19.09.2017, 20:45
Typ: 1
Kurs: 1.45 forBet
Rezultat: ⛔ 0:0
Zacznę od tego, że to typ raczej do dubelka. Zespół Wilków zmierzy się z występującymi klasę niżej Piratami. Nikt chyba nie zaprzeczy, że zdecydowanym faworytem tego spotkania są znakomicie wprowadzeni w sezon gospodarze.
Wolverhampton: Wilki do tej pory na swojej pucharowej drodze musieli pokonać występujący w Premiership Southampton (2:0, wyjazd) oraz występujący w League Two Yeovil (1:0, dom). Trener Santo rotuje składem, w rozgrywkach pucharowych szansę dostają zawodnicy, którzy raczej w Championship grzeją ławkę i do tej pory ta taktyka idealnie się sprawdziła. Można być pewnym, że tak będzie również w tym przypadku, gdyż na horyzoncie jest już spotkanie z Barnsley, spotkanie z typu tych, w których wynik inny niż wygrana jest niespodzianką (mecz na własnym terenie, Barnsley zajmuje 20 pozycję w tabeli), warto więc czołowych zawodników wystawić wypoczętych.
Bristol: Cóż można napisać o zespole gości. Jeśli pierwsze pucharowe spotkanie nie było bardzo wymagające, a Bristol odniósł zwycięstwo na własnym terenie z zespołem Cambridge 4:1, to kolejna runda już wcale nie była taka łatwa, bowiem rywalem był Fulham. Statystyki jednoznacznie wskazują, że to Fulham przeważał w meczu, jednak zespół Bristol, grający wyjazdowe spotkanie potrafił utrzymać uzyskane w 13 minucie prowadzenie 1:0 do końca spotkania. Powody tego mogą być różne, jednym z nich jest na pewno nie będąca szczytem marzeń 14 pozycja w lidze zespołu Fulham, a więc zejście Pucharu Ligi na drugi plan. Bristol w lidze spisuje się w kratkę, 3 zwycięstwa, 5 porażek, co ciekawe tydzień temu przegrany mecz z ostatnią drużyną League One i dodatkowo na własnym stadionie. Składy? Na pewno pojawią się zmiany w porównaniu do tego, co widać w rozgrywkach ligowych. Formacją, w której Darrell Clarke wprowadzał największe zmiany w pucharze była obrona, bardzo prawdopodobne, że tak będzie i tym razem. W ofensywie Bristol ma kim postraszyć, to jednak za mało na znakomicie dysponowany zespół Wilków.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kolega wyżej podał świetny bet na bramki w meczu Leicester z Liverpoolem. Zgadzam się w 100% i czekałem aż jakiś normalny buk wystawi kurs oscylujący w okolicach 2 na BTTS&amp;Over 2.5, ale niestety się nie doczekałem. Klopp wystawił świetny skład. Dziś w pracy ustawiłem identyczny skład jedynie chciałem jakiegoś młodego defensywnego pomocnika w miejsce Hendersona jednak nie miałem pomysłu kogo tam nawet dać. Solanke po wejściu z ławki w meczu z Burnley moim zdaniem był drugim najlepszym zawodnikiem LFC zaraz po Salahu. Obok niego zagra dzisiaj OX od początku i Coutinho. Szczerze jestem bardzo ciekaw jak Ci trzej Panowie będą razem współpracowali, ale spodziewam się sporej ilości sytuacji bramkowych. Jako, że to jedynie Puchar Ligii, a mój jedyny bet na ten mecz nie posiadał wystarczającego kursu to zagram za groszaki bramki dla paru zawodników, którzy siedzą mi dzisiaj w głowie.
Demarai Gray - 6.5/unibet ⛔
Dominic Solanke - 3.15/unibet ⛔
Oxlade - 5.2/unibet ⛔
Flanagan kartka - brak kursu ???? ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Liverpool tak jak myślałem odpadł wczoraj.
Dziś na rozkładzie kilka bitych faworytów. Kursy jednak żenujące, a na handicapy czy czyste konta nie ma sensu grać.
Gdyby to komuś miało pomóc to Manchester United dziś bez Valencii, Bailly, De Gea, Matić, Pogba i Tuanzebe. Zapewne szanse wiec otrzymają Romero, Lingardinio ???? Carrick, Herrera, można się spodziewać Darmiana czy Shawa, a z przodu Martiala. Skład gwarantujący odpowiedni poziom. Takich rywali trzeba eliminować i o awans jestem spokojny, wszak mecz na Old Trafford.
Chelsea z Hazardem od początku dziś ma wyjść. Conte chce mu dać minuty po kontuzji.
Ja dziś wstrzymuję się od typowania Pucharu Ligi Angielskiej.
Powodzenia
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Bah
Dzisiaj spotkania ligowe, ale już w tygodniu ruszamy z kolejną dawką spotkań.
Zapraszam do kulturalnej dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Składy, składy i jeszcze raz składy... Puchar ten jest nielubiany przez topowe kluby BPL. W jednym z ostatnich odc. English Breakfast mówiono, że na Wyspach forsowany jest pomysł usunięcia z kalendarza tych rozgrywek. Poczekajmy na godzinę 20, wtedy może upatrzymy jakąś potencjalną wpadkę faworyta.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Moim zdaniem taka wpadka będzie dziś w Walii. United jadą tam przed spotkaniem z Kogutami na Old Trafford. Sobotnie spotkanie będzie arcyważne dla Czerwonych diabłów ( zrównali się punktami z Tottenhamem ). Mou wiele razy powtarzał że Puchar Ligi powinni zlikwidować bo jest to dodatkowe obciążenie dla piłkarzy ( jeśli dobrze pamiętam to z czołowych lig tylko fe Francji zostały jeszcze te rozgrywki ). Swansea co prawda też w sobotę gra ciężkie spotkanie na Emirates Stadium ale według mnie bardziej zależy im na wyeliminowaniu u siebie United. Manchester zaliczył już pierwszą wtopę przegrywając w ostatniej kolejce z Huddersfield, spotkania nie oglądałem ale po statystykach można stwierdzić że nic specjalnego nie pokazał a dwie stracone bramki w odstępie 5 minut mogą zwiastować lekki dołek, który musiał nastąpić. Moim zdaniem Łabędzie będą podwójnie zmotywowane po ostatnim spotkaniu obu drużyn w którym ekipa z Manchesteru zaaplikowała im 4 bramki. Uważam że Czerwone Diabły tego nie wygrają.
Swansea albo remis 2.47 @@@@@@ fortuna
w pierwszej połowie nie wyglądało to aż tak źle, ale widać co znaczy szeroki skład w większych klubach
0-2 ⛔
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Guardiola o spotkaniu z Wilkami:

&#39;&#39; - We wtorek zagramy zupełnie inną 11.
- Przed nami wiele meczów i to naturalne, że niektórzy zawodnicy grają bardziej regularnie od swoich kolegów, jednak na pewno nie będzie tak na przełomie lutego i marca.


- Każdy będzie miał swój wkład w grę, ponieważ nie da się grać tym samym składem przez cały sezon w każdym meczu.&#39;&#39;


Obywatele mają mocną ławkę, ale Wilki w tym sezonie są w formie i według mnie są w stanie sprawić niespodziankę w tym spotkaniu. W ataku dobrze spisują się Portugalczyk Joto i Brazylijczyk Bonatini, którzy po 13 kolejkach mają na koncie po 7 trafień.
Na pewno pogram BTS a oprócz tego próbuję awans Wilków. Kursy na City to śmiech na sali, 1.10 w jakimś śmiesznym pucharze z liderem Championship?
BTS @1.80 fortuna
Wilki awans @ 9.70 fortuna
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Chelsea-Everton
Typ Chelsea połowa czasu
Kurs 1.95
Buk Forbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach pucharu Anglii w którym ekipa Londyńskiej Chelsey na swoim stadionie podejmowała będzie Everton Liverpool, goście kompletnie bez formy , grają słabo i przegrywają praktycznie każde spotkanie , w poprzednich 10 kolejkach zanotowali 2 zwycięstwa 2 podziały punktów i aż 6 porażek , Everton traci mnóstwo bramek , szczególnie w poprzednim spotkaniu na własnym stadionie z zespołem Arsenalu stracili aż 5 bramek, gospodarze są zdecydowanie w gazie , po kilku wpadkach teraz będą chcieli zawalczyć o zwycięstwo bowiem można tutaj wystawić trochę rezerwowy skład . Chelsea nigdy nie miała problemów na swoim stadionie z pokonywaniem Evertonu bowiem od roku 1999 zagrała z Evertonem aż 24 spotkania , nie przegrała ani razu, zanotowała 89 podziałów punktów oraz aż 15 zwycięstw, tutaj również gospodarzom daje się znacznie większe szanse na zwycięstwo, bowiem w obecnych formach obu ekip nie sądzę żeby Everton zdobył tutaj chociaż bramkę honorową, dlatego mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 na koniec meczu.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Skłaniałbym się dzisiaj na pogranie w strone West Hamu ????
&quot;Koguty&quot; cięzki terminarz - w weekend United, za tydzień Real. Kane i spółka mogą dostać dzisiaj czas na regenerację sił.
Z drugiej strony &quot;Młoty&quot;, które mimo fajnego składu okupują dno tabeli ligi angielskiej. Spekulacje na temat nowego trenera, Bilić wystawi dziś podstawowy skład z obawy o stanowisko (przynajmniej tak mi się wydaje).
Poza tym wiadomo, jak te lepsze kluby traktują ten puchar.. Jest im on zbyteczny. No chyba, że Arsenalowi ???? huehuehue
Stąd
West Ham DNB @4.15
Podwójna szansa 2-2 @3.9
West Ham awans @3.5
West Ham X2 @ 2.59
West Ham SN @ 1.49
Zielono. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Taki szczegół ale Arsenal puchar ten podniósł ostatnio 25 lat temu ( pewnie mylisz te rozgrywki z FA CUP czyli pucharem Anglii ). Co do spotkania Kogutów z Młotami to nasuwa się pytanie czy zespół stoi za Bilicem, menedżer West Hamu dostał od zarządu warunek, że jeśli zwycięży w dwóch nadchodzących spotkaniach zachowa posadę. Tottenham wiadomo gra obecnie efektownie i efektywnie ale w pełni się z tym zgodzę że większą wagę ma dla nich sobotnie spotkanie na Old Trafford z United. I jeszcze jedno puchar ten praktycznie co roku wygrywają największe zespoły z Anglii czyli te którą maja najlepszą ławkę bo w spotkaniach EFL CUP grają zazwyczaj zmiennicy najlepszych graczy, utalentowana młodzież albo zawodnicy którzy są nie w pełni formy. Nasuwa się pytanie jakim składem wyjdą dziś Młoty bo moim zdaniem spotkanie z Palace jest dużo ważniejsze ale żeby podbić morale w zespole mogą poszukać dziś wygranej. Podszedłbym do tego spotkania ryzykownie, ale bet ten nie jest bez szans a kurs fajny.
2. drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.98 @@@@@ fortuna

pierwsza połówka w plecy 2-0 ale druga to klasa a konkretnie ekstra klasa 0-3 ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom