>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Niemiec 2016/17

Status
Zamknięty.
M 1

marcinhh

Użytkownik
/Ofiara faktycznie jestes, ale losu. 10 godzin przed meczem nigdy nie ma faktycznych skladow, sa tylko orientacyjne. Kazdy to wie. Poza tym, ze nie zagra Lewandowski i Robben bylo wiadome od wczoraj. [/quote]
Kto jak kto ale moderator tematu powinien mieć w sobie trochę więcej kultury osobistej i nie obrażać w ten sposób osób uczestniczących w dyskusji bo to dzięki nim temat istnieje. Chłopak zrobił kawał dobrej roboty i za to należy mu się plus( jak sam napisał nie wysłał składów z palca). A tobie Herr Hansa minus... ????
/ Zrezygnowalem z bycia moderatorem szmat czasu temu, a to ze moderacji sie nie chce zabrac mi uprawnien to inna sprawa ????
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
powiedzcie mi. czy tylko mi nie podobał się styl w jakim grał Wolfsburg?
niby atakowali, ale podawali do tyłu.
w 30 minucie mieli już dwie zmiany na koncie, oni tych zawodników to mają z tektury, czy jak? żeby było zabawniej, to zmieniani byli zawodnicy, którzy mieli szanse się wykazać, bo za często w pierwszym składzie nie grają ????
do tego Caligiuri przewracający się w polu karnym rywala chyba przy każdej możliwej okazji
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
powiedzcie mi. czy tylko mi nie podobał się styl w jakim grał Wolfsburg?
niby atakowali, ale podawali do tyłu.
w 30 minucie mieli już dwie zmiany na koncie, oni tych zawodników to mają z tektury, czy jak? żeby było zabawniej, to zmieniani byli zawodnicy, którzy mieli szanse się wykazać, bo za często w pierwszym składzie nie grają ????
do tego Caligiuri przewracający się w polu karnym rywala chyba przy każdej możliwej okazji
Widać że zespół jest jeszcze w budowie, potrzebuje czasu jednak piłkarze go nie mają. Uważam że wczorajsze spotkanie nie było w stylu zagrajmy ładnie lecz wygrajmy to osiągnęli i zobaczymy jak w lidze pograją z Leverkusen.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
@Hansa jak już ofiarą nie w kontekście straty pieniędzy, bo ich nie straciłem, tylko ofiarą jeśli chodzi o błędy merytoryczne. Poza tym składy jakie wrzuca się przed meczem na tyle czasu co napisałeś zawsze są przypuszczalne więc nie wiem skąd te Wasze złości na błędy. Zawsze można poczekać do 10 minut przed meczem i wszystko jest już jasne. Na zaś nie życzę sobie żebyś dopisywał mi swoje komentarze kiedy nie masz nic sensownego do dodania
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
1/8 finalu​


07.02.

18:30 Astoria Walldorf Arminia Bielefeld
18:30 Hamburger SV 1. FC Köln
20:45 Bayern München VfL Wolfsburg
20:45 Greuther Fürth Bor. M&#39;gladbach

08.02.

18:30 SF Lotte 1860 München
18:30 SV Sandhausen Schalke 04
20:45 Borussia Dortmund Hertha BSC
20:45 Hannover 96 Eintracht Frankfurt
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
8.2. 18:30
SV Sandhausen - Schalke
Schalke @1.89 2/10 pinnacle
Zaimponowalo mi Schalke w sobote, bo moglo nawet wygrac w Monachium. Kwestia tego ile tej motywacji zobaczymy dzisiaj, zwlaszcza ze Sandhausen u siebie jest mocne. Jesli prawda jest, ze banderowiec zacznie od poczatku to druga linia bedzie mocna u gosci. No i Avdijaj, oby w koncu Weinzierl dal mu szanse od poczatku, bo raz w tym sezonie zaczal i byl najlepszy na boisku - z RBS w Lidze Europy. Po @1.6 bym odpuscil, ale juz @1.89 kusi mocno.
✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Niemiec
Godzina: 18:30
Spotkanie: SF Lotte - TSV 1860 Monachium
Typ: X2
Kurs: 1,43
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zastanawiałem się tutaj nawet nad tym, by postawić na wygraną TSV ale ostatecznie wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest tutaj podparcie tego typu remisem. Goście w mojej ocenie nie powinni przegrać tego meczu. Wprawdzie słabo grają na wyjazdach ale Lotte to zespół występujący szczebel niżej w ligowych rozgrywkach a do tego na własnym stadionie też rewelacji nie grają. Gospodarze z dwoma absencjami na ten mecz, nie zagrają obrońca Wendel (19 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i nowy nabytek obrońca Haitz ściągnięty z Aachen. U gości więcej absencji i po ich stronie nie zobaczymy dzisiaj obrońców Adlunga (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Uduokhai (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Rodneia (3 występy w tym sezonie) i Buscha (3 występy w tym sezonie), pomocników Matmoura (13 występów w tym sezonie), Kargera (5 występów w tym sezonie), Neuhausa (4 występy w tym sezonie) i Boya (bez występu w tym sezonie) i napastników Moldersa (16 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Andrade (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Simona. Sporo tych absencji w obozie gości ale mimo tego uważam, że sobie poradzą i przynajmniej tego meczu nie przegrają. Ofensywnie drużyna z Monachium jest zdecydowanie zespołem silniejszym i myślę, że sobie poradzą. W składzie jest nowy nabytek Duńczyk Gytkjaer, który w barwach Rosenborgu, został królem strzelców w najwyższej klasie rozgrywkowej Norwegi i jest to bez wątpienia spore wzmocnienie TSV w tej drugiej części sezonu. Jest jeszcze Olic, Liendl, Aycicek, Aigner także zespół nawet mimo tych absencji wygląda na papierze bardzo dobrze i z zespołem z 3 ligi powinien się uporać a przynajmniej nie przegrać w regulaminowym czasie gry.
⛔ 2-0
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Sandchausen - Schalke 1x
Oglądałem mecz z Bayernem. Schalke miało swoje szanse ale co tu dużo gadać: Bayern zagrał na stojąco. Na postawie tego jednego meczu nienwyciągałbym daleko idących wniosków. Przeciż Schalke tydzień wcześniej przegrali u siebie z Eintrachtem wiec pewnie idąc tokiem meczow to powinien Bayern powinien ich roznieść.
Do tej pory Schalke na wyjazdach zaledwie jedna wygrana, a gospodarze u siebie mocni.
2.00 dużo pewniejsze dla mnie niż czysta dwójka. Schalke w sobote bardzo ciężkie spotkanie z Hertą.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
banderowiec na lawce, Avdijaja nie ma w ogole w kadrze meczowej mimo zapowiedzi. Za to Burgstaller od pierwszych minut, ktory mial nie grac w ogole wiec imo zmiana na mega plus.
 
R 6

robert-ku4

Użytkownik
Borussia meczyła się w karnych z Hertha. Zobaczymy jak im pojdzie w cwiercfinałach. Piszczek podobno zszedl z boiska w 46min, jakas kontuzja?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hansa jestem ciekaw Twoich typów szczególnie z pary Gladbach - Eintracht ;) co sądzisz o grze na gości którzy wydają się czarnym koniem tego pucharu :?:
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Hansa jestem ciekaw Twoich typów szczególnie z pary Gladbach - Eintracht ;) co sądzisz o grze na gości którzy wydają się czarnym koniem tego pucharu :?:
odpuszczam dzisiaj natomiast za kazdym razem jak Frankfurt trafial na Arminie Bielefeld podczas Pucharu Niemiec to gral potem w finale :cool: 3 razy bodajze tak bylo
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
M&#39;Gladbach - Eintracht
Typ: Gospodarze ⛔//Jak takie drużyny mogą grać w półfinale? 1:1
kurs: 1.95 Unibet

Ja dzisiaj idę zdecydowanie w stronę gospodarzy, ale zacznę od gości. W 2017 roku zagrali oni 14 spotkań ligowych z czego wygrali 3 mecze, 3 zremisowali i aż 8 przegrali ogólny stosunek bramek to 12-22 więc statystyki w tym roku mają bardzo złe, do tego ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to 5 porażek i bilans bramkowy 1-12 więc widać brak kontuzjowanych gracz a w tym meczu nie wystąpią Hasebe, Medojevic, Regasel, Vallejo oraz zabraknie również talizmanu drużyny z Frankfurtu czyli Alexa Meiera. Ostatni swój mecz ligowy niby wygrali, ale podejmowali bardzo słaby w tej części sezonu Augsburg z którym i tak się męczyli a bramki zaczęli strzelać po 75 min. Dodam jeszcze, że w pucharze Eintracht wygrał 2 mecze a grali z drugoligowcami z Hannoveru (2:1) i Bielefeld (1:0) czyli rywale niezbyt wymagający.
A co do gospodarzy to grają w tym roku w kratkę ponieważ zagrali 20 oficjalnych spotkań (14 w BL, 4 w LE i 2 w POK) wygrali 10, 4 zremisowali i 6 przegrali czyli co najwyżej średnio, ale uważam, że podopieczni Heckinga zepną się ponieważ puchar niemiec to ich ostatnia szansa na jakiś sukces w tym sezonie oraz na zakwalifikowanie się do LE ponieważ w lidze do miejsca pucharowego tracą 5 pkt a zostały już tylko 4 kolejki.

Przypuszczalne składy na ten mecz według kicker.de

Sommer - Elvedi, A. Christensen, Vestergaard, Wendt - Dahoud, Strobl - Herrmann, Hofmann - Hahn, Stindl

Hradecky - Chandler, Abraham, Andersson Ordonez - M. Wolf, Mascarell, Gacinovic, Oczipka - Rebic, Fabian - Seferović

Dwóch pogubionych zawodników ma odpowiednio 4 i 3 mecze w tym sezonie więc widzimy, że trener Kovac łata dziury jak tylko może tylko wydaję mi się, że może być to za mało na taki zespół jak M&#39;Gladbach. A kurs uważam, że jest całkiem niezły ponieważ spodziewałem się, że będzie raczej w granicach 1,7-1,8
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Bayern M. - BVB
26.04.2017
Typ: BTS&amp;over 2.5 1.70
iForbet
Typ prosty jak budowa cepa. Bayern z drugim bramkarzem, Neuer ma kontuzje i skończyły sie mecze na zero z tyłu(oczywiście Neuer też coś wpuszcza ;] ), a atak wiadomo- z przodu raczej na 100% coś ukłują. Dodatkowo wątpiliwy występ Alaby. Bayern walczy o podwójną koronę, bo o ile nie wydaje mi się by wypuścili z rąk mistrzostwo na rzecz Lipska o tyle puchary rządzą się swoimi prawami. Poza tym ostatni raz Bayern wygrał 08.04.2017 właśnie z BVB u siebie 4:1 w lidze i notują tym samym 4 mecze bez wygranej.
Dortmund natomiast wyleciał z hukiem z LM po dwukrotnym wyłapaniu trzech goli od Monaco i muszą chyba skupić się na lidze bo są na 3 miejscu czyli ostatnim dającym LM bez kwalifikacji. Ponadto 4 Hoffenheim traci tylko punkt , więc priorytetem jest chyba weekendowy mecz z Koln. Borussia ma problem w defensywie, sporo kontuzji i tracą te bramki ostatnio ze wszystkimi natomiast głowna siła to ofensywa bo ostatni mecz bez strzelonej bramki to Benfica na wyjezdzie z Champions League.
Myślę że padnie kilka bramek, nie zdziwie się zarówno jak powtórzy się wynik z początku kwietnia czy jakieś 2:2 i dogrywka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Dla mnie to jest kolejny mecz gdzie będzie na ostro. No nie uwierzę, że BVB nie podejdzie do tego meczu jak z całym arsenałem na odwiecznego rywala jakim jest Bayern. Borussi został już na dobrą sprawę tylko DFB Pokal i na bank walka będzie na całego. Bayern natomiast dostał w policzek w LM gdzie Real do spółki z Kassaiem ich wydymali. Później mecz z Mainz i kolejna wtopa. 2:2 z no nie oszukujmy się, ze średniakami, żeby nie powiedzieć ogórkami to jest mało chlubny wynik i to w dodatku na Allianz Arenie. Nie ma bata! Dziś to będzie wojenka o finał Pucharu i widowisko pt. &quot;Wszystkie chwyty dozwolone!&quot;. Arbiter, Pan Grafe. Kiedy trzeba jest kartkowy. A dzisiaj taka potrzeba będzie.
Over 4.5 kartki --&gt; TAK 2.13 óni
Arturo Vidal kartka --&gt; Tak 2.75 óni
I dla zabawy po ostatnich wyczynach grajka z Chile i na pewno nadszarpniętego ego:
Arturo Vidal czerwona kartka --&gt; Tak 21.00 Óni
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Powyżej 3,5 gola @1,90

W lidze było 4-1, Dortmund w ofensywie potencjał duży, z przodu Dembele, Castro i Auba. Bayern oczywiście nie gorszy, okazji bramkowych powinno być wiele. Dla obu drużyn sezon nie jest zbytnio udany, choć od Borussii tyle nie wymagano. Spodziewam się otwartego meczu, sporej ilości sytuacji i co za tym idzie, goli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom