>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Niemiec 2016/17

Status
Zamknięty.
lukas88 306,5K

lukas88

Forum VIP
Ja się nie zgodzę z poprzednikami, stawka meczu bardzo duża, i to będzie zupełnie inny mecz niż ten ligowy. Ja osobiście pograłem under 3.5 i handicapy w kierunku gości, bo nikt nie będzie chciał zaryzykować. Spodziewam się wyrównanego spotkania z walką w środku pola.

Under 3,5 @ 1,85 Marathonbet 4/10
BVB +1 @ 2,09 Marathonbet 2/10
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Refleksja po transmisji łączonej z meczów Bayern - Dortmund i PSG - Monaco w TVP Sport

Takie debile, jakie pracują w TP S.A. to są jeszcze tylko w Orange.

Jeden mecz pasjonujący i na styku, a te barany pokazują mecz, w którym po pół godzinie jest pozamiatane i pokazują jak gracze wychodzą na mecz i sobie gadają, podczas gdy na drugiej arenie trwa super mecz.
 
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Refleksja po transmisji łączonej z meczów Bayern - Dortmund i PSG - Monaco w TVP Sport

Takie debile, jakie pracują w TP S.A. to są jeszcze tylko w Orange.

Jeden mecz pasjonujący i na styku, a te barany pokazują mecz, w którym po pół godzinie jest pozamiatane i pokazują jak gracze wychodzą na mecz i sobie gadają, podczas gdy na drugiej arenie trwa super mecz.
a ja mam refleksje po tym wpisie taką że chyba nie takie debile skoro bayern -bvb leciał na tvp1 :cool::cool:
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
bayern -bvb leciał na tvp1
To nawet nie wiedziałem, bo przeszukiwałem wszystkie sportowe kanały.
Ale zdania nie zmieniam, bo na ch... łączona transmisja na TV Sport? Mogli tam dać tylko PSG i ludziom głowy nie zawracać. Może bym wtedy znalazł Bayern, a tak jestem wk....
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, DFB Pokal
Godzina:
20:00
Spotkanie: Frankfurt - Dortmund
Typ:
2H(-1,5)
Kurs:
2,00
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Na jutro wybrałem finał Pucharu Niemiec, gdzie Frankfurt zagra z Dortmundem, kurs na BVB nie warty gry, więc postanowiłem pójść krok dalej i zagrać, że Reus i koledzy wygrają minimum dwoma bramkami, obie ekipy na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów mierzyły się 6 krotnie, 4 pojedynki wygrali piłkarze z Dortmundu, a 2 ekipa Frankfurtu, w każdym z 4 meczy, w których górą była drużuna BVB handi to było pokryte. Borussia po odpadnięciu z Ligi Mistrzów oraz przegraniu ligi z Bayernem ma szansę tylko na to jedno trofeum i uważam, że je zdobędzie, taki klub z najlepszymi kibicami w całych Niemczech zasługuje na zdobycie pucharu. Dodatkowo jeżeli chodzi o formę obu ekip to patrząc na ostatnie 20 kolejek Bundesligi Frankfurt jest najsłabszą ekipą z całej ligi i gdyby nie punkty zdobyte w pierwszej części sezonu powinien spaść z ligi, z tych 20 meczy wygrał tylko 4, zanotował 4 remisy i aż 12 porażek, natomiast BVB w tym samym okresie była 2 siłą w lidze, wygrała 11 meczy, 6 zremisowała i tylko 3 przegrała, więc wszystkie znaki wskazują na wygraną zespołu z Zagłebia Ruhry, stąd mój typ. wiadomo, że to jest finał, jeden mecz i wszystko się może zdarzyć, ale najbardziej zmotywowało mnie do tego typu, że to jedyna okazja na jakieś trofeum BVB w tym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom