>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2010/2011

Status
Zamknięty.
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Stal Sanok-Dolcan Ząbki ✅
Typ : 2
Kurs : 2.00
Buk : STS
Już w Środę kolejna runda Pucharu Polski !
Stawiam na drużynę która pomimo swojej słabej passy w pierwszoligowych rozgrywkach jest drużyną bardziej poukładaną i grającą na boiskach drużyn bardziej doświadczonych. Mimo iż z całego serca będę kibicował miejscowej Stali nie sądzę aby mieli coś do powiedzenia na boisku .
W sobotę z uwagą obserwowałem grę na Wierchach to uważam że w tym sezonie Sanocka Stal ma małe szanse na osiągnięcie wyższych celów.
Grają strasznie chaotycznie, brakuje kilku podstawowych graczy. Skład jest odmłodzony a co za tym idzie brakuje zimnej krwi , grają strasznie schematycznie do jednego zawodnika którym jest strzelec trzech bramek w meczu derbowym to jednak przy wyższej klasie przeciwnika gdy wyłączy się go z gry nie będzie komu strzelac bramek ! Uważam że w tym roku już nie będzie niespodzianki i szału a drużyna powinna skupic się na lidze !
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie : MKS Kutno - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Typ : 1
Kurs : 3.30
Buk : tobet

Analiza:

Piłkarze MKS Kutno staną przed szansą osiągnięcia historycznego sukcesu, jakim bez wątpienia byłby awans do 1/16 Pucharu Polski. Na ich drodze stanie pierwszoligowy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W ubiegłym sezonie kutnianie zdobyli okręgowy Puchar Polski i zakwalifikowali się do ogólnopolskich rozgrywek. W rundzie przedwstępnej podopieczni Pawła Ślęzaka trafili na spadkowicza z drugiej ligi wschodniej, Przebój Wolbrom i po dogrywce wygrali 1-0. W kolejnej rundzie „Miejscy” trafili na wolny los i bez gry awansowali dalej. W 1/32 PP zmierzą się z pierwszoligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ostrowianie po słabym starcie w I lidze (dwie porażki) powoli odbijają się od dna. Najpierw pokonali Dolcan Ząbki 1-0, a potem zremisowali z jednym z faworytów do awansu, Piastem Gliwice 0-0. Obecnie piłkarze prowadzenie przez Czesława Jakołcewicza zajmują 14. miejsce z dorobkiem 4 punktów. Oglądałem ostatni mecz MKSu z Ursusem Warszawa. Gospodarze wygrali 4-2 i było widać, że mają fajną drużynę. Jest młodziutki bramkarz który jeszcze popełnia głupie błędy, ale drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Wiadomo na Puchar Polski zawodnicy z Kutna będą zmotywowani i dadzą z siebie 100% możliwości. Natomiast jeśli chodzi o ich przeciwników, to wyczytałem na nieoficjalnej stronie KSZO, że na ten mecz mają wystawić rezerwowy skład, bo jak twierdzą PP to niepotrzebny dodatek do ligowej codzienności. Jest zatem szansa aby awansować do kolejnej rundy w której zagrają drużyny z Ekstraklasy. Mam nadzieję, że gospodarzą uda się wyeliminować KSZO Ostrowiec.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Spotkanie : MKS Kutno - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Typ : 1
Kurs : 3.30
Buk : tobet

Analiza:

Piłkarze MKS Kutno staną przed szansą osiągnięcia historycznego sukcesu, jakim bez wątpienia byłby awans do 1/16 Pucharu Polski. Na ich drodze stanie pierwszoligowy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W ubiegłym sezonie kutnianie zdobyli okręgowy Puchar Polski i zakwalifikowali się do ogólnopolskich rozgrywek. W rundzie przedwstępnej podopieczni Pawła Ślęzaka trafili na spadkowicza z drugiej ligi wschodniej, Przebój Wolbrom i po dogrywce wygrali 1-0. W kolejnej rundzie „Miejscy” trafili na wolny los i bez gry awansowali dalej. W 1/32 PP zmierzą się z pierwszoligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ostrowianie po słabym starcie w I lidze (dwie porażki) powoli odbijają się od dna. Najpierw pokonali Dolcan Ząbki 1-0, a potem zremisowali z jednym z faworytów do awansu, Piastem Gliwice 0-0. Obecnie piłkarze prowadzenie przez Czesława Jakołcewicza zajmują 14. miejsce z dorobkiem 4 punktów. Oglądałem ostatni mecz MKSu z Ursusem Warszawa. Gospodarze wygrali 4-2 i było widać, że mają fajną drużynę. Jest młodziutki bramkarz który jeszcze popełnia głupie błędy, ale drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Wiadomo na Puchar Polski zawodnicy z Kutna będą zmotywowani i dadzą z siebie 100% możliwości. Natomiast jeśli chodzi o ich przeciwników, to wyczytałem na nieoficjalnej stronie KSZO, że na ten mecz mają wystawić rezerwowy skład, bo jak twierdzą PP to niepotrzebny dodatek do ligowej codzienności. Jest zatem szansa aby awansować do kolejnej rundy w której zagrają drużyny z Ekstraklasy. Mam nadzieję, że gospodarzą uda się wyeliminować KSZO Ostrowiec.
W dzisiejszym meczu nie zagrają Krystian Kanarski, Jakub Cieciura, Mikołaj Skórnicki, Marcin Dziewulski, Michał Wróbel i wracający do formy po kontuzji Adrian Frańczak. Szansę dostaną zawodnicy, którzy mniej grają w lidze i Radosław Kardas, który do tej pory trenował z drugą drużyną.
-Będą mogli udowodnić, że warto dać im szansę w pierwszym zespole. Oczywiście, w tym meczu interesuje nas zwycięstwo. Nie po to jedziemy 250 kilometrów, żeby przegrać. Ja nie znoszę przegrywać - powiedział Czesław Jakołcewicz, trener KSZO.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/section?Category=PILKA14

Składu pomarańczowo – czarnych na jutrzejsze spotkanie nie sposób przewidzieć. Czesław Jakołcewicz na pewno da odpocząć podstawowym piłkarzom, odczuwającym w nogach trud I-ligowej rywalizacji. Do Kutna nie pojadą Michał Wróbel, Mikołaj Skórnicki, Jakub Cieciura ani Krystian Kanarski. Po dłuższej przerwie w pierwszym zespole być może zagra natomiast Radosław Kardas. Szansę gry otrzymają zapewne również onni piłkarze rezerwowi oraz ostrowiecka zdolna młodzież. Może ich ambicja sprawi iż KSZO w tym sezonie nie zakończy pucharowej przygody już po jednym spotkaniu?!
http://www.kszo.net.pl/index.php?module=news&amp;amp;comments=1&amp;amp;id=3324
MKS Kutno - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1X 1,60 ⛔ lub 1DNB 2,39 ⛔ 0:3
 
maui 83

maui

Użytkownik
SPOTKANIE: Miedź Legnica-Stilon Gorzów Wielkopolski
TYP: 2
kurs: 2.10
buk: fortuna


ANALIZA:

niektóre informacje ze strony:
gkp.gorzow.pl



Dla drugoligowca z Legnicy będzie to trzecie spotkanie w tych rozgrywkach. W rundzie przedwstępnej i wstępnej podopieczni trenera Janusza Kudyby pokonali kolejno po dogrywce Ruch Radzionków 3:2 i Lechię Zielona Góra 2:1. Na drużynę, która awansuje do kolejnej rundy może czekać bardzo atrakcyjny rywal, tak jak to miało miejsce w przypadku GKP w poprzednim sezonie, kiedy to na stadion przy Olimpijskiej zawitała Legia Warszawa.
Występująca w II lidze zachodniej Miedź rozegrała dotychczas 4 spotkania i z 7 punktami oraz bilansem bramkowym 4:3 zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli.
Bilans podobny do ekipy z Gorzowa.

Dotychczasowe mecze Miedzi w II lidze:
31.07.2010, kolejka I:
Tur Turek 1:3 Miedź Legnica
(Steinke 5&#39; - Garuch 30&#39;, Orłowski 60&#39;, Bzdęga 80&#39;)

07.08.2010, kolejka II:
Miedź Legnica 0:2 Czarni Żagań
(Tracz 25&#39;, Burski 29&#39;)

Kolejka III: Górnik Wałbrzych - Miedź Legnica - mecz został przełożony na 01.09.2010

18.08.2010, kolejka IV:
Zawisza Bydgoszcz 0:0 Miedź Legnica

21.08.2010, kolejka V:
Miedź Legnica 1:0 GKS Tychy
(Piotrowski 66&#39;)
Miedź: Siamin - Piotrowski (79&#39; Zieliński), Kucharzak, Paszliński, Żółtowski - Ochota (39&#39; Kowal), Spaczyński, Cisse, Garuch, Bzdęga (71&#39; Balicki) - Orłowski
Kartki: Piotrowski (Ż), Żółtowski (Ż/Ż/CZ)

Można zauważyć, że legniczanie grają dość twardo i często są karani żółtymi i czerwonymi kartkami przez co w meczu przeciwko GKP pauzować będzie Paweł Ochota. Ponadto nie wystąpia kontuzjowani Mateusz Gawlik i Jacek Imianowski. Mimo to gorzowianie muszą się przygotować na ostrą walkę, ale z drugiej strony nie dać ponieść się emocjom, gdyż może się to skończyć niepotrzebnymi kartkami.
W ostatnim czasie dwukrotnie grywaliśmy z Miedzią Legnica towarzysko. Remis 1:1 i zwycięstwo 2:0 pokazują, że to GKP będzie faworytem tego pojedynku o czym przekonuje także strzelec bramek w tych sparingach, a jednocześnie były zawodnik Miedzianki Michał Ilków-Gołąb.



Gorzów natomiast świetnie rozpoczął rozgrywki 1 ligi wygrywając dwa mecze u siebie (Nowy Sącz, Radzionków) później przyszła porażka w Stróżach, która jak sami piłkarze mówili była wpadką przy pracy. Następnie mieli zrehabilitować się i pogrążyć Górnik z Polkowic, ale udało się tylko zremisować 1-1 gdyż górnicy świetnie się bronili (istna obrona Częstochowy) udając się tylko z kontrą pod bramkę rywala. Szybka bramka na 1-0 strzelona przez Wojciechowskiego dała nadzieję, ale fatalny błąd ustawienia obrońców i kiepska interwencja Sławka Janickiego przyniósł nam wynik 1-1. Atakowali gracze GKP i stwarzali okazje (pusta bramka i strzał Mikołajczaka obok bramki) a Górnik tylko kontrował. Ten mecz na pewno wytworzył sportową złość w ekipie Stilonu a dodatkowo będą mogli zaprezentować się dwaj nowi gracze z Legii chcąc wywalczyć 1 miejsce w składzie. Atrakcyjny rywal w następnej rundzie i tłumy na trybunach w przypadku awansu poniosą dziś Stilonek do zwycięstwa i pewnego awansu.
Stawiam dziś na Stilon Gorzów Wielkopolski. ;]
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Olimpia Elbląg vs. LKS Lodz 1X 1,71 ✅ 1:1
Mój typ bardziej na &quot;czuja&quot;, za małą stawkę. W Elblągu wielka mobilizacja, przedsprzedaż biletów idzie bardzo dobrze, i w środowe popołudnie można się tam spodziewać dużej ilości widzów. Powinno być to dużą motywacją dla słabszej drużyny jaką jest Olimpia, myśle, że wyjdą w najmocniejszym zestawieniu na jakie ich obecnie stać.
ŁKS przyjeżdża zmazać plamę, po 1:4 z Wartą Poznań. Z pewnością też tego meczu nie odpuszczą, i będą chcieli awansować dalej, podobnie jak gospodarze. Przyjadą osłabieni takimi piłkarzami jak: Bogusław Wyparło, Marcin Smoliński, Marcin Mięciel, Dariusz Klus, Jakub Kosecki i Wojciech Mordzakowski.
Kadra ŁKSu na to spotkanie:
Paweł Waśków, Marcin Pająk, Marcin Adamski, Mariusz Mowlik, Piotr Klepczarek, Adrian Woźniczka, Szymon Salski, Artur Gieraga, Kamil Bendkowski, Damian Seweryn, Marcellinus Obem, Damian Pawlak, Bartosz Romańczuk, Michał Łabędzki, Krzysztof Mączyński, Rafał Kujawa, Artur Golański.
Wydaje mi się, że po meczu walki, ostrej walki, górą wyjdą gospodarze, niesieni dopingiem kibiców i dobrą atmosferą na trybunach. Remis jest na pewno w zasięgu gospodarzy, a być może sprawią niespodziankę, jak to już często w meczach PP sie zdarzało. Kurs 1,70 jak na dwa rozwiązania z trzech jest z pewnością atrakcyjny.
 
jamesramires 0

jamesramires

Użytkownik
Z meczy Pucharu Polski proponował bym granie na ekipę Canal Plus Sport.W drużynie tej zagrają dziennikarze i eksperci tejże telewizji.Zagrają między innymi Mirek Szymkowiak Mariusz Śrutwa Grzegorz Mielcarski Kazimierz Węgrzyn Maciej Murawski i wielu innych jakże doświadczonych graczy.Co do zespołu Kosy to myślę że za wiele do powiedzenia mieć nie będą.Kadrę tego zespołu tworzą młodzi zawodnicy myślę że ambitni ale doświadczenie Mielcarskiego czy Szymkowiaka weźmie górę.Dodam że zespół kosy występuje w grupie III Warszawskiej &quot;A&quot; klasy.Drużynę Canal Plus poprowadzi Stefan Białas i Andrzej Zamilski.
 
jamesramires 0

jamesramires

Użytkownik
Tak, zwłaszcza że Muraś w tym samym czasie będzie siedział na ławce Zawisza-Widzew :grin:
Chyba sobie coś pomyliłeś kolego nie mogę wkleić tutaj linka ale skopiuje cały artykuł co do tego spotkania.
&quot;
Reportaż z bezprecedensowego wydarzenia. Drużyna redakcji sportowej CANAL+ wystąpi w tegorocznej edycji piłkarskiego Pucharu Polski. Zespół złożony z dziennikarzy i ekspertów stacji już 25 sierpnia zadebiutowała w najbardziej prestiżowych rozgrywkach pucharowych w naszym kraju.
Drużyna CANAL+ została zgłoszona do pierwszej fazy rozgrywek wojewódzkich Pucharu Polski. 25 sierpnia rywalem drużyny CANAL+ była Kosa Konstancin. Przed meczem lider drużyny CANAL+ zapewniał: &quot;Na pewno będzie sporo zabawy i śmiechu, ale niech nikt nie myśli, że będzie nas łatwo pokonać. Mamy naprawdę ciekawy skład i szykujemy się na prawdziwą walkę&quot;.
W składzie drużyny są dziennikarze CANAL+ oraz eksperci piłkarscy na co dzień współpracujący ze stacją. Trzon zespołu będą stanowili Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński i Dariusz Motała. Większość z nich ma za sobą występy na boiskach ligowych, a Marcin Rosłoń w 2006 roku sięgnął z Legią Warszawa po tytuł Mistrza Polski. Kluczowy element zespołu będą stanowili znani z anteny CANAL+ byli piłkarze reprezentacji Polski m.in. Mirosław Szymkowiak, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Terlecki, Mariusz Śrutwa, Grzegorz Mielcarski, Jerzy Brzęczek, Maciej Murawski i Jacek Bednarz. Zespół poprowadzą: obecny selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 Andrzej Zamilski oraz trener Stefan Białas, który do czerwca tego roku był szkoleniowcem Legii Warszawa&quot;

I dodam że nie w tym samym czasie bo Canal Plus gra o 17:15 a Zawisza o 19 jeśli chodzi o ścisłość ????
 
jamesramires 0

jamesramires

Użytkownik
Ale jak sobie to wyborazasz, ze trenera nie bedzie na meczu, bo kopie sobie w jakiejs nieprofesjonalnej druzynie? :E
O czym ty bredzisz??Jakim trenerem jest Murawski??O ile mi wiadomo jest ekspertem w stacjach Canal Plus stad też grał będzie w tej drużynie.Polecam zakupić dekoder Cyfry Plus ???? Lub proszę wskaż w którym chociaż sztabie szkoleniowym jest Maciej Murawski????
No ale skoro Wy upieracie się że jest trenerem to niech tak będzie ja podejrzewam że zobaczę go jutro w akcji na boisku ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Więc czemu nie ma nic na ten temat na oficjalnej stronie Zawiszy a na stronie Canal Plus jest przewidziany do składu???Czyżby zmiana trenera była na dniach??
To chyba oczywiste, że błąd popełnił Canal+, bo nie jest możliwe, żeby klub puścił trenera na mecz pieśni i tańca, skoro rozgrywa u siebie ważne spotkanie w PP. Wystarczy troszeczkę pomyśleć. ???? Pzd.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Start Otwock – Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betsson
Czas: 16:30


Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie 2 rundy eliminacyjnej Pucharu Polski w którym to zmierzą się występujący na co dzień w II lidze zespół Start Otwock z grającym w I lidze Podbeskidziem Bielsko Biała. Gospodarze tego spotkania w I rundzie pucharu wyeliminowali drużynę Zagłębia Sosnowiec strzelając bramkę na 1:2 w dogrywce. Sezon ligowy natomiast Start rozpoczął nie najlepiej zdobywając 5 punktów w 5 dotychczasowych ligowych kolejkach co uplasowało ich aktualnie na 12 pozycji w tabeli. Goście natomiast rozpoczynają swoją przygodę z pucharem od II rundy a sezon ligowy na I ligowych boiskach zaczęli rewelacyjnie zdobywając 10 punktów w 4 spotkaniach co pozwoliło im zakończyć 4 kolejkę na fotelu lidera. Warto wspomnieć tutaj o tym, że w/w zespoły spotkały się w ubiegłym sezonie również w pucharze Polski i wtedy Start zwyciężył 1:2 a w przed meczowych wywiadach trener Podbeskidzia zapowiada rewanż. Reasumując wydaje mi się, że piłkarze Podbeskidzia mają coś do udowodnienia w tym meczu i według mnie to oni tutaj zwyciężą i awansują do kolejne rundy tych rozgrywek.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tez mysle, ze kurs na canal plus jest warty zagrania. Rozjada Kose i na pewno niue beda chcieli zakonczyc rozgrywek juz na 1 meczu tym bardziej, ze trabia o tymna c+ ile wlezie ???? Brakuje mi tylko Wieszczyckiego ? Nie zagra ?
orientuje sie ktos dlaczego w bahu nie ma mozliwosci obstawienia wszystkich meczow pucharu ?? chocby wlasnie canalu plus...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
orientuje sie ktos dlaczego w bahu nie ma mozliwosci obstawienia wszystkich meczow pucharu ?? chocby wlasnie canalu plus...
To przecież gra drużyna niezrzeszona z ekipą &quot;A Klasy&#39; więc kto wystawia ten mecz do oferty dużo ryzykuje, bo trudno coś powiedzieć o tym na co stać te zespoły, tym bardziej C+Sport.
----------
Panowie rozgorzała tutaj dyskusja nt. tego czy zagra Maciej Murawski czy nie - w związku z tym usunąłem kilka postów. Otóż nie bardzo wiem skąd ta informacja się pojawiła - na oficjalnej stronie Canal+ nie ma żadnej informacji jakoby ta osoba/trener Zawiszy Bydgoszcz miał grać w tym meczu.
Za oficjalną stroną Canal+, w tym meczu mają wystąpić:
Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński, Dariusz Motała, Mirosław Szymkowiak, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Terlecki, Mariusz Śrutwa, Grzegorz Mielcarski, Jerzy Brzęczek, Maciej Szczęsny i jeszcze inni.
Osobiście zastanawiam się nad postawieniem na Canal+. Dla nich to pewnie fajna przygoda i coś innowacyjnego i szkoda byłoby odpadać w najbardziej pierwszej rundzie z możliwych ;P [oni nie grają 1 rundy szczebla centralnego]
W obronie pewnie Rosłoń z Węgrzynem, w ataku Śrutwa z Mielcarskim ? w pomocy Szymkowiak, Twarowski, Dębiński... no zobaczymy.
Z jednej strony atuty za C+, a z drugiej młodzi z Kosa Konstancin mogą być lepiej wybiegani ;)
Ja chyba zagram mimo wszystko na Canal+Sport po 1,80 ????
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Typ na drużynę Canal+Sport jest bardzo ciekawy. Znani zawodnicy, reprezentanci Polski zagrają w tym meczu. Wyszkolenie techniczne, doświadczenie i mądrość piłkarska będzie po ich stronie, jednak drużyna Kosy będzie przeważać szybkością i wytrzymałością. Większość z tych zawodników to młodzi zawodnicy. Transmisje przeprowadzi Canal+. Wiele osób z ciekawości będzie oglądać taki mecz. Ci chłopcy z Kosy będą starali się wykorzystać swoją szansę i jak najlepiej zaprezentować. Dla nich to jest duża szansa i reklama właśnie w takim meczu, bo mogą wpaść w oko dużo lepszym drużynom.
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Za oficjalną stroną Canal+, w tym meczu mają wystąpić:
Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński, Dariusz Motała, Mirosław Szymkowiak, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Terlecki, Mariusz Śrutwa, Grzegorz Mielcarski, Jerzy Brzęczek, Maciej Szczęsny i jeszcze inni.
W obronie pewnie Rosłoń z Węgrzynem, w ataku Śrutwa z Mielcarskim ? w pomocy Szymkowiak, Twarowski, Dębiński... no zobaczymy.

Z jednej strony atuty za C+, a z drugiej młodzi z Kosa Konstancin mogą być lepiej wybiegani ;)
Wszystko pięknie wygląda na papierze, ale jak będzie na boisku? Większość panów to już &quot;dziadki&quot; kondycja może nie starczyć, dodatkową dochodzi zgranie, raczej w tym meczu w drużynie Canal+ będą decydować indywidualności... no chyba że panowie rzetelnie się przygotowywali do PP, w co wątpie, bo każdy ma na codzień inne obowiązki. Kosa Konstancin młode chłopaczki, wybiegani, zgrani i ograni, i mimo swojej Ligi A nie skreślałbym ich tak szybko. Myśle że w tym meczu najlepszą opcją jest over 2,5 lub obie strzelą. Wydaje mi się że zanosi się na mały teatrzyk ;) Więc jak ktoś znajdzie u buka taką oferte ( bo ja narazie nigdzie jej nei znalazłem) to proszę o info.


Edit: Po rozmowie z panem Z Betsafe, dodali oferte na over 2,5 i obie strzela... Tyle ze kursy nie powalają, chodz i tak chyba się skusze.
 
jamesramires 0

jamesramires

Użytkownik
To przecież gra drużyna niezrzeszona z ekipą &quot;A Klasy&#39; więc kto wystawia ten mecz do oferty dużo ryzykuje, bo trudno coś powiedzieć o tym na co stać te zespoły, tym bardziej C+Sport.
----------
Panowie rozgorzała tutaj dyskusja nt. tego czy zagra Maciej Murawski czy nie - w związku z tym usunąłem kilka postów. Otóż nie bardzo wiem skąd ta informacja się pojawiła - na oficjalnej stronie Canal+ nie ma żadnej informacji jakoby ta osoba/trener Zawiszy Bydgoszcz miał grać w tym meczu.
http://www.canalplus.pl/sport-droga-do-pucharu-mecz-canalplus-sport-kosa-konstancin_33224
Gdybym nie wyczytał to bym tego nie pisał.Może u autora tego artykułu wtargnął błąd i stąd też u mnie

----------
EDIT TBM:
heh dziwna sprawa, ja też na stronie canalplus, ale inny news, bez Murawskiego i Bednarza ;)

http://www.canalplus.pl/sport-puchar-polski-mecz-canalplus-sport-kosa-konstancin_33274
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ja bym zagral na c+, ale niestety w bahu brak tego meczu. Kosa Kosą, ale C+ grając jak najdalej robi sobie reklame, a mysle, ze na tym im zalezy. W C+ graja wielokrotni reprezentanci polski, tacy zawodnicy nie zapominaja jak sie gra w pilke. Na C+ naprawde trabia o tym meczu wiec mysle, ze wstyd byloby im odpasc juz teraz wiec na pewno beda na maksa walczyc. Czemu nie gra Wieszczycki ?
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Co do C+ to tez ten kurs mnie kusi, w sumie to nie bedzie tam gral byle kto, wiadomo byli reprezentanci, ale z drugiej strony oni moga nie wytrzymac tego meczu kondycyjnie- w sumie pare lat przerwy robi swoje...
Co do tego ze chca sobie zrobic reklame, to na pewno jest to prawda, ale czy tych ludzi stac jeszcze na gre przez pelne 90 minut?? Tego nie jestem tak do konca pewien, ale Kosa tez nie jest jakims wymagajacym specjalnie rywalem. Tak do konca to jeszcze nie wiem czy grac na ten mecz, ale jak juz to zagram w Betsafe bo tam lepszy kursik:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom